SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocholiną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 09:54   #1
moguai861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12

SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocholiną


na poczatek powiem ze nie wiedzialem dokladnie gdzie moge ten temat zainicjowac wiec jesli to nei jest odpowiedni dzial prosze o przeniesienie


JESLI KTOS ZNA JAKIES KREMY KTORE LECZA A NIE TYLKOTUSZUJA PODPUCHNIETE OCZY PROSZE O NAZWY
KREMY NP KTORE ZMNIEJSZAJA TKANKE TLUSZCZOWA ITP ..

przejde do problemu mam w ostatnich latach wory pod oczami pod prawym okiem niec wiekszy pod lewym mniejszy deliaktnie siny czasami mocniej czasami mniej.
Worki sa wypukle co oznaczalo by ze sa one tluszczowe bynajmniej tak mi sie wydaje . znalazlem krem w internecie ktory w jakis sposob moze zmniejszac ilosc tego tluszczu wszak zawsze chce leczycz przyczyny a nie zaleczac objawy. moze ktos wypowiedziec sie an temat tego kremu jak dziala itp? a moze znacie inne kremy ktore wplywaja wlasnie skutecznie na zmniejszenie ilosc tkanki tluszczowej pod oczami. prosze o pomoc
.
.
.

tutaj male info o tym kremie

Liposes krem leczniczy

Liposes jest bezpiecznym preparatem do domowej kuracji dla osób obu płci borykających się z problemem poduszeczek tłuszczowych zarówno w okolicy oczu jak i podbródka.
Skierowany jest dla Pań i Panów. Preparat skutecznie zmniejsza worki tłuszczowe, a także wpływa rozjaśniająco.

Wskazania:
:: Worki tłuszczowe i cienie pod oczami.
:: Redukcja podwójnego podbródka i depozytów tłuszczowych o obrębie szyi

Właściwości:
:: Lecytyna sojowa, stanowi źródło nienasyconej fosfatydylocholiny(5%), zmniejsza depozyty tłuszczowe znajdujące się pod skórą. Jako silny emulgator przekształca stałe depozyty tłuszczowe w emulsje O/W, które są łatwiej metabolizowane.
:: Komleks redukujący worki pod oczami – redukuje cienie i zmniejsza worki tłuszczowe pod oczami. Działa przeciwzapalnie i chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV, wzmacnia tkankę łączną skóry.
:: Wyciąg z kadzidłowca (Boswelia serrata), ze względu na obecność kwasu bosweliowego posiada właściwości łagodzące, przeciwzapalne, obniżające poziom cholesterolu i triglicerydów.
:: Dimetyloaminoetanol napina i przywraca skórze dawną kondycję, daje efekt natychmiastowego liftingu i poprawy elastyczności skóry.
:: Wyciąg z pieprzu zwiększa penetrację pozostałych składników aktywnych

Stosowanie: Oczyścić skórę. Nałożyć krem Liposes pod oczy i delikatnie masować, rozpoczynając od wewnętrznych kącików, aż do całkowitego wchłonięcia kremu. Na podbródek nakładać ruchem z dołu do góry, masując.


pS SZCZEGOLNIE PROSZE O [PORADE SPECJALISTOW NP CHIRURGA PLASTYKA CZY TO MOZE BYC SKUTECZNE

Edytowane przez moguai861
Czas edycji: 2009-11-20 o 19:19
moguai861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 10:07   #2
pannalawenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

Witaj, ja niedawno kupiłam ten krem. Należy go stosować dwa razy w tygodniu, więc na szybkie efekty chyba nie ma co liczyć. Mi osobiście się wydaje, że trochę mi ten krem pomógł, przede wszystkim nie budzę się już zbyt spuchnięta. I ogólnie chyba mniejsze nieco te worki się zrobiły. Ciężko mi ocenić efekty, ale mam zamiar wytrwale go stosować i się nie poddawać. Z tym, że ja mam bardzo duże złogi tłuszczu i nie wiem, czy ten krem jest w stanie całkiem je usunąć. Podobnie jak u Ciebie mam pod prawym okiem minimalnie większy worek - może to coś normalnego. W końcu człowiek nie jest istotą zbyt symetryczną.

EDIT:

Gdzieś w necie czytałam wypowiedź jednej pani na temat kremu i jej pomógł, kiedy przybrała na wadze i pojawiły się małe worki. Krem na pewno pomoże, ale czy zlikwiduje problem-tego nie wiadomo

Edytowane przez pannalawenda
Czas edycji: 2009-11-20 o 10:08
pannalawenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 19:13   #3
moguai861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

rozumiem powiedz jeszcze jaki czas uzywasz tego kremu i dlaczego tylko dwa razy w tygodniu oznacza to ze jest tak mocny?? i gdzie i w jakiej cenie go kupilas ... dla mnie wazne sa kremy ktore w jakis sposob moga wyleczyc a nie tylko zmniejszyc podczas stosowania.....
moguai861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 21:59   #4
pannalawenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

Dla mnie skuteczność też jest bardzo ważna, ale lepiej chyba podejść z nastawieniem, że lepszy rydz niż nic, nawet jak nie zlikwiduje, to poprawi wygląd. Kupiłam w sklepie internetowym sklepestetyka.pl, tam znajdziesz cenę. Stosuję go dość krótko, parę tygodni.
Co do tego smarowania 2 razy w tygodniu- nie mam pojęcia dlaczego tak rzadko, zalecenie dołączone było do opakowania kremu.
pannalawenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 08:47   #5
moguai861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

yhmy ale rozumiem ze jestes zadowolona ze skutkow
moguai861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 13:29   #6
pannalawenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

Jak już wspomniałam nie jestem pewna, czy coś się poprawiło, bo to może byc moje małe placebo albo wmawianie sobie, że jest poprawa. Za krótko go stosuję niestety, żeby coś konkretnie powiedzieć, niestety
Może ktoś na forum też używa tego kremu i by się wypowiedział?
pannalawenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 21:30   #7
moguai861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

ktos cos jeszcze wie na temat tego kremu bo chce go kupic ale tylko jedna osoba wiec wolalbym niec wiecej podpowiedzi
moguai861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 19:06   #8
moguai861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

witam i jak efekty po dluzszym stosowaniu tego kremu?? mozesz odpowiedziec bede wdzieczny
moguai861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:34   #9
pannalawenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

Hej, mam wrażenie jakby pod moimi oczami wreszcie coś się formowało, ta poduszeczka delikatnie zaczyna się dzielić, ale to tylko zarys. Myślę jednak, że to dobry początek, zaczęłam regularnie stosować od niedawna, od tygodnia dopiero smaruję co dwa dni
pannalawenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 09:47   #10
moguai861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

witam pannalawenda cyz mozesz teraz przedstawić swoje wyniki obserwacji?? jak ten krem sie sprawdził od czasu kiedy pisalismy pierwszy raz juz troche czasu jmineło wiec prosze o podanie konkretnych rezultatów bo d tego zalezy czy kupie ten krem . pozdrawiam serdecznie
moguai861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 09:35   #11
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

gdzie można kupić ten krem? i ile kosztuje?
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 15:07   #12
moguai861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

np tutaj

http://www.sklepestetyka.pl/szczegol...atydylocholina

ten opis naprawde zacheca ale zaden specjalista nie chce sie wypowiedziec w tym temacie czy nie ma nikogo takiego kto ma jakies obeznanie ??

prosze dajcie znac jak to dziala czy warto wylozyc kase
moguai861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 16:53   #13
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

witam czy ktos moze sie wypowiedziec kto stosowal ten krem czy jest on naprawde skuteczny?
A moze znacie jakis inny dobry na opuchnięcia i cienie pod oczami??
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 10:38   #14
Swieta_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

Witam dziewczyny,
zuzylam prawie cale opakowanie tego kremu. Pisalam opinie o nim na Ceneo.
Krem dziala, ale ja stosowalam go codziennie wieczorem, wydawalalo mi sie ze wlasnie taka instrukcje przeczytalam na opakowaniu. Efekty zauwazylam po okolo miesiacu regularnego stosowania. Stosowalam go na jedno oko bo tam mialam problem. Bede kupowac drugie opakowanie na cala okolice oczy teraz, bo jest jeszcze co poprawiać...
Swieta_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 12:23   #15
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: SesDerma - Liposes Treatment Cream 5 - leczniczy krem pod oczy z fosfatydylocho

W żadnym sklepie obecnie go nie mogę dostać wiecie gdzie go można obecnie nabyć?
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-11 13:23:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.