Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-18, 21:08   #301
sebastek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Rundeka,chodzi mi o to,ze piegów sie nie wstydze i chcem podkreslic swoja cere,aby nikt nie myslal,ze jak ktos ma piegi,to jest jakims syfem.
nick212,kupic wszytskie te produkty czy polecasz mi jeden konkretny.??
A Balsamik to jaki olecasz.?

Dzieki
sebastek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 20:49   #302
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez sebastek Pokaż wiadomość
Rundeka,chodzi mi o to,ze piegów sie nie wstydze i chcem podkreslic swoja cere,aby nikt nie myslal,ze jak ktos ma piegi,to jest jakims syfem.
nick212,kupic wszytskie te produkty czy polecasz mi jeden konkretny.??
A Balsamik to jaki olecasz.?

Dzieki
Jestem w szoku, dlaczego ktoś miałby w taki sposób myśleć o piegowatych? Nie rozumiem jak chcesz podkreślić cerę, chcesz, żeby te piegi były bardziej wyraźne?
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 21:39   #303
sebastek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

nie nie.. chodzi mi aby ta skóra na twarzy czyt. cera była gładka piekna i nasycona.. bez zadnych krost itp. Dzis kupiłem acnefan..
A co do tego balsamiku? Poleci mi ktos jakis dobry brązujacy balsam.?!
sebastek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:13   #304
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez rudenka Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, dlaczego ktoś miałby w taki sposób myśleć o piegowatych? Nie rozumiem jak chcesz podkreślić cerę, chcesz, żeby te piegi były bardziej wyraźne?
wg mnie piegi są urocze, a jeśli chcesz je podkreślic to są specjalne kredki do piegów ( Sephora), jeśli o to ci chodzi. co do balsamu (do ciała) czy kremu brązującego (do twarzy), to np. Dove, L'Oreal, Garnier - są dostępne w każdym kosmetycznym. a co masz na myśli mówiąc, że chcesz by twoja skóra była "nasycona", chodzi ci o nawilżenie, natłuszczenie?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:29   #305
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez sebastek Pokaż wiadomość
Witam Ponownie,wziałem sie porzadnie za oczyszczanie skóry(he po nicku mozna poznac,ze jestem facetem,ale to nic to chyab jest rzecza normalna,ze chcem dbac o cere) jestem w młodym wieku 17lat.
Wiadomo okres dojrzewania,jednak chcem abyscie wy pomogły miw moich problemach.Nie znam sie za bardzo na komsetologi,wiec napisalęm.
Na twarzy mam piegi,jednak chcem aby to wygladalo i podkreślało koloryt skóry.Posiadam równiez małe niewidoczne dla oka białe krostki,jednka przy naciagnieciu skóry widac je i mozna je wycisnac,jednak to nie jest dobre na dłuzsza mete.Krostki mam an brodzie i na czole.
Drugim moim problemem jest,ze nie posiadam stoswnych kosmetyków do pielegnacji twarzy.Chcem sie pomalu zmienic,wiec zaczynam.. Prosze was pomóżcie mi aby to bylo wszytsko higieniczne i ładne,bo przeceiz mówia,ze "piegi to jak wgazdy na niebie " zaakceptowałem to,jednak chcem teraz o to zadbac.
Prosze wypisac kosmetyki do twarzy aby zadbac o nia jak i o pozbycie sie krostek.Nie sa to zadne duze krosty,tylko małe krostki,ale i tego trzeba sie pozbyc.
Cera raczej jest tłusta,chcem osignąc cere,aby był gładka i przyjemna w dotyku.
HELP!!!!!!!!

P.S Temat moze powtarzał sie,ale u płci przeciwnej wiec pozwolilem sobie załozyc temat.Dziekuje.
Ja nie wiem jak sie pozbyc krost bo sama mam taki problem ale napewno nie odtłuszczaj i wysuszaj skory zabardzo! Ja tak zrobilam (tonik mocno alkoholowy-Clen&Clear bez zadnego kremu) i coprawda tydzien mialam gladka cere a teraz... jest jeszcze gorzej niz na poczatku chociaz tradzik zaskornikowy(podskórne, widoczne pod swiatło krostki) całkowicie znikł ale to inna sprawa to nie jest chyba to o czym napisałes. A tak na marginesie to ja tez mam takie białe krosty w kacikach ust i na brodzie, ale naszczescie widac je jak sie napręży skore. Musisz sie uzbroic w cierpliwosc i testowac na sobie rożne kosmetyki i prepraty aż w końcu znajdziesz cos dobrego dla siebie

Cytat:
Napisane przez nick212 Pokaż wiadomość
a jak wrazliwa radze acne fan ( ziolowy super)
Ja też to mam i coprawda mimo ze nie powalil mnie na kolana to kupie nastepna tubke bo w miare dobrze dziala. Narazie nie spotkalam niczego lepszego poza tym i benzacne

Cytat:
Napisane przez sebastek Pokaż wiadomość
Rundeka,chodzi mi o to,ze piegów sie nie wstydze i chcem podkreslic swoja cere,aby nikt nie myslal,ze jak ktos ma piegi,to jest jakims syfem.
Nie rozumiem
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:15   #306
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez sebastek Pokaż wiadomość
Rundeka,chodzi mi o to,ze piegów sie nie wstydze i chcem podkreslic swoja cere,aby nikt nie myslal,ze jak ktos ma piegi,to jest jakims syfem.
nick212,kupic wszytskie te produkty czy polecasz mi jeden konkretny.??
A Balsamik to jaki olecasz.?

Dzieki
ja również nie rozumiem tego fragmentu o piegach - ja mam piegi i bardzo je lubię, nie wiem dlaczego ktoś mógłby tak o mnie pomyśleć. mógłbyś to wytłumaczyć
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:19   #307
sebastek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

"sa ludzie i taborety",ale tak na powaznie,nie wiem,sa osoby któe mysla.ze jak ktos ma piegito jest jakis inny.Jednak mnie to sie nie tyczy,bo dbam o siebie w 10000000000%
pozdro
sebastek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 13:03   #308
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Sebastek,

To dobrze że chcesz dbać o cere. Potrzeba CI niewielu produktów, acz skutecznych. Proponuję:

- żel do mycia twarzy - ma byc przede wszystkim łągodny, zwróc uwagę,a by nie maił w składzie sodium alureth sulfate lub sodium lauryl sulfate oraz alcohol denat. Skóry piegowate sa to skóry o najnizszym fototypie (0 lub 1), to cery wrażliwe i delikatne. Zadne szare mysło i abslunie nic z drogeryjnych zeli typu Clean'nClreal, Pure Zone itp itd. Żel najlepiej do skóry wralziwej i delikatnej z apteki.

- na noc- Effaclar K, zawiera lekki kwas LHA, dlatego na poczatku lepiej stosowac go tylko 1-2 razy w tyg, pomoze pozbyc Ci sie tych podkórnych grudek bez wyciskania. Wskazana tu cierpliwosc, bo Efaclar działa pooowoooli, ale skutecznie.

- na dzien - krem nawilzajacy z filtrem spf30

W noce, kiedynie uzywamy Effaclaru smarujemy sie zwykłym kremem nawilzajacym/ regenerujacym/ odzywczym.
Koniec.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:42   #309
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Stanowczo polecam tonik chłodzący Clean&Clear. Recenzja tu:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19749
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:20   #310
sebastek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Witam,
Żel głęboko oczyszczający mam.Kupiłem Acnefan do tcyh krostek i powiem,ze jestem pozytywnie zaskoczony,tam gdzie miałem krostki porobily mi sie takie strupki i teraz co z nimi zrobic.!?
Co do tego kremu "Effaclar K" byłem a aptece u siebie w miescie,nie ma,podsocze do innych aptek moze tam bedzie,a jak nie to przez internet bedzie trza zamówic.
Przy zakupki kosmetyków,dostałem próbke kremu Vichy Haute protection UVB+UVA 30.Zapach bardzo przyjemny,fajbnie naklada sie an cere,bedzie tez trzeba kupic so tkiego.
A Ty co polecasz co do kremu z filtrem.??!!Czyli ten Effaclar pozwoli sie pozbyc tych białych krostek,jak by sie znowu pojawily.?!
Pozdro
sebastek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 13:48   #311
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82 Pokaż wiadomość
Stanowczo polecam tonik chłodzący Clean&Clear. Recenzja tu:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19749
Przy tych tonikach trzeba dobrze nawilzac skore! Ja uzywalam ok 2 tyg i sie dorobilam jeszcze wiekszego syfu na twarzy niz mialam Coprawda skora z poczatku wyglada ladnie ale pozniej jest o wiele gorzej. I tak jest z wszystkimi wysuszajacymi kosmetykami- odtluszczaja skore w zwiazkiu tym dostaje ona sygnal ze potrzeba wiekszego natluszczenia i produkuje wiecej sebum a co oznacza wiecej pryszczy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 12:17   #312
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Przy tych tonikach trzeba dobrze nawilzac skore! Ja uzywalam ok 2 tyg i sie dorobilam jeszcze wiekszego syfu na twarzy niz mialam Coprawda skora z poczatku wyglada ladnie ale pozniej jest o wiele gorzej. I tak jest z wszystkimi wysuszajacymi kosmetykami- odtluszczaja skore w zwiazkiu tym dostaje ona sygnal ze potrzeba wiekszego natluszczenia i produkuje wiecej sebum a co oznacza wiecej pryszczy
Owszem, to prawda. Tylko że ten tonik jest wyjątkowy - a ja jestem przeciwniczką toników z alkoholem - a jednak on nie wysusza skóry. Stosuję od dwóch miesięcy i jest bardzo dobrze. Tylko że używam żelu oliwkowego Ziaja i kremów nawilżających. To też powoduje, że skóra nie jest wysuszona. A ten tonik jest naprawdę świetny, dziewczyny w recenzjach też piszą, że nie wysusza.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 13:49   #313
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez sebastek Pokaż wiadomość
Witam,
Żel głęboko oczyszczający mam.Kupiłem Acnefan do tcyh krostek i powiem,ze jestem pozytywnie zaskoczony,tam gdzie miałem krostki porobily mi sie takie strupki i teraz co z nimi zrobic.!?
Co do tego kremu "Effaclar K" byłem a aptece u siebie w miescie,nie ma,podsocze do innych aptek moze tam bedzie,a jak nie to przez internet bedzie trza zamówic.
Przy zakupki kosmetyków,dostałem próbke kremu Vichy Haute protection UVB+UVA 30.Zapach bardzo przyjemny,fajbnie naklada sie an cere,bedzie tez trzeba kupic so tkiego.
A Ty co polecasz co do kremu z filtrem.??!!Czyli ten Effaclar pozwoli sie pozbyc tych białych krostek,jak by sie znowu pojawily.?!
Pozdro

Filtr Vichy (próbki które dostałeś) byłby jak najbardziej OK

Effaclar K odblokowuje ujscia gruczołów lojowych. Efekty sa takie, ze wągry się "Zasuszają" i daja zdrapać paznokciem. Pory sie domykacją. Niestety, osoby z bardzo zanieczyszczona cera moga przejsc "wysyp" - okresow pogorszenie stanu cery spowodowane oczyszcaniem sie skóry. Trzeba to przeczekac i nie odstawiac kosmetyku.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 13:50   #314
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82 Pokaż wiadomość
Owszem, to prawda. Tylko że ten tonik jest wyjątkowy - a ja jestem przeciwniczką toników z alkoholem - a jednak on nie wysusza skóry. Stosuję od dwóch miesięcy i jest bardzo dobrze. Tylko że używam żelu oliwkowego Ziaja i kremów nawilżających. To też powoduje, że skóra nie jest wysuszona. A ten tonik jest naprawdę świetny, dziewczyny w recenzjach też piszą, że nie wysusza.
Czy ten tonik nie ma mentolu w składzie?

Obawiam sie ze na dłuzszą metę moze doprowadzic do odwodnienia skóry. Z Clean'n'Clear tak niestety bywa.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 15:06   #315
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Czy ten tonik nie ma mentolu w składzie?

Obawiam sie ze na dłuzszą metę moze doprowadzic do odwodnienia skóry. Z Clean'n'Clear tak niestety bywa.
Ja jestem na to żywym dowodem niestety.... Już powoli doprowadzilam buzie do poprzedniego stanu ale nadal jest troche wysuszona i przyszcze tez sa chociaz juz cale szczescie jest ich mniej i sa mniejsze Dalam do analizy krem z tej seri i chcialabym wiedziec co o nim sadzisz Ty albo ktos inny Można go używac przy moim stanie cery?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 15:17   #316
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Dalam do analizy krem z tej seri i chcialabym wiedziec co o nim sadzisz Ty albo ktos inny Można go używac przy moim stanie cery?
W wątku składowym na Biochemii ?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 15:15   #317
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Czy ten tonik nie ma mentolu w składzie?

Obawiam sie ze na dłuzszą metę moze doprowadzic do odwodnienia skóry. Z Clean'n'Clear tak niestety bywa.
Skład:
Aqua, Alcohol Denat, Glycolic Acid, Salicylid acid, Sodium PCA, PPG-5-Ceteth-20, Manthyl Lactate, Sodium Lactate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Parfum

__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 15:27   #318
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82 Pokaż wiadomość
Skład:
Aqua, Alcohol Denat, Glycolic Acid, Salicylid acid, Sodium PCA, PPG-5-Ceteth-20, Manthyl Lactate, Sodium Lactate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Parfum

Łohohoho, kochana. Tu nie tylko jest alkohol ale i kwasy - glikolowy, salicylowy! Tego toniku mozna uzywac max 3-4 razy w tygodniu i tylko na noc. Ze wzgledu na zawartosc kwasow moze powodowac łuszczenie sie cery a takze wysyp krostek (spowodowany oszczyszczaniem sie skory pod wplywem kwasow). Ostrożność wskazana. Abslutnie nie nadaje sie dla osób o wraliwej i naczyniowej cerze.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 16:15   #319
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Czyli zapewne ten też można tylko 3-4 razyw tyg i tylko na noc?

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Salicylic Acid, Camphor, Eucalyptus Globulus, Mentha Piperita, Benzoic Acid, Limonene, C.I. 42090 - [FPT 0417]
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 17:21   #320
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Łohohoho, kochana. Tu nie tylko jest alkohol ale i kwasy - glikolowy, salicylowy! Tego toniku mozna uzywac max 3-4 razy w tygodniu i tylko na noc. Ze wzgledu na zawartosc kwasow moze powodowac łuszczenie sie cery a takze wysyp krostek (spowodowany oszczyszczaniem sie skory pod wplywem kwasow). Ostrożność wskazana. Abslutnie nie nadaje sie dla osób o wraliwej i naczyniowej cerze.
No kwasy może dlatego jest taki dobry. Ja akurat używam tylko na noc, dla dokładnego oczyszczenia. I naprawdę nie wiem jak to możliwe, ale nie podrażnia mnie prawie wcale - a mam cerę delikatną. Oczywiście - nie u każdego się sprawdzi.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 17:24   #321
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Czyli zapewne ten też można tylko 3-4 razyw tyg i tylko na noc?

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Salicylic Acid, Camphor, Eucalyptus Globulus, Mentha Piperita, Benzoic Acid, Limonene, C.I. 42090 - [FPT 0417]
ale to nie jest skład tego toniku, o którym się toczy dyskusja (podawałam link do KWC jak zaproponowałam ten tonik). Link jest kilka wypowiedzi wyżej.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 17:26   #322
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Teraz Karla przeczytałam dokładniej a skład ktory podajesz jest też Clean&Clear?
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 17:27   #323
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82 Pokaż wiadomość
ale to nie jest skład tego toniku, o którym się toczy dyskusja (podawałam link do KWC jak zaproponowałam ten tonik). Link jest kilka wypowiedzi wyżej.
Wiem i dlatego napisalam "ten też"
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 18:54   #324
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Już się usprawiedliwiłam powyżej
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:08   #325
lullaby97
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 599
Męska kosmetyczka.

Co według Was, Drogie Wizażanki, powinno znaleźć się w kosmetyczce zadbanego Pana? ;>
__________________
jeszcze są sukienki w mojej szafie, które pachną Twoim 'kocham'...


53-52-51-50
lullaby97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:19   #326
Tequila Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila Sunrise
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Męska kosmetyczka.

Poza rzeczami oczywistymi, takimi jak szampon czy mydło - na pewno dobry, łagodzący żel po goleniu. Krem do twarzy, chociażby poczciwa nivea , antyperspirant, żel do mycia twarzy, jeśli goli się na mokro - dobra pianka, woda toaletowa.
Nie wiem, co jeszcze
Tequila Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:20   #327
lullaby97
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 599
Dot.: Męska kosmetyczka.

A polecasz jakiś dobry krem i żel do twarzy?
__________________
jeszcze są sukienki w mojej szafie, które pachną Twoim 'kocham'...


53-52-51-50
lullaby97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:40   #328
Tequila Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila Sunrise
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Męska kosmetyczka.

Cytat:
Napisane przez lullaby97 Pokaż wiadomość
A polecasz jakiś dobry krem i żel do twarzy?
Mój facet używa żelu po goleniu AA do skóry wrażliwej (Orzeźwiający żel po goleniu). To jedyny kosmetyk który łagodzi czerwone plamy które pojawiają się u niego po każdym goleniu. Żel bardzo przyjemnie pachnie i ma takie fajne niebieskie kuleczki
Jeśli chodzi o krem to podbiera mi mój - Clarena Sensi Calming. Bardzo fajny kremik, nadaje się do naczyniowej i wrażliwej skóry. Niestety trzeba się po niego wybrać do kosmetyczki, w sklepach tej marki nie znajdziesz.
Tequila Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:00   #329
lullaby97
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 599
Dot.: Męska kosmetyczka.

Dziękuje za pomoc
__________________
jeszcze są sukienki w mojej szafie, które pachną Twoim 'kocham'...


53-52-51-50
lullaby97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:26   #330
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Męska kosmetyczka.

- szampon
- żel/mydło
- pasta, szczoteczka do zebów
- krem do twarzy i pod oczy
- krem do rąk
- żel/pianka do golenia
- balsam po goleniu
- woda toaletowa
- antyperspirant
- balsam do ciała

Co do golenia, polecam żele dla kobiet Gillette, - mój misiek nie używa innych, odkąd pare lat temu skończyła mu sie pianka i był zmuszony pożyczyc coś ode mnie
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 22:13:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.