Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-27, 13:29   #1111
pysiak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 62
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Leci do mnie oferta wysyłkowa Zobaczymy czy jest tam coś ciekawego


Dodaj zdjęcia z katalogu, jeśli możesz, o ile faktycznie wyśla nowy )

Athm, dziekuje za odpowiedz )
pysiak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 19:03   #1112
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

odpisali mi z bazy danych
Napisali, że z technicznego pkt widzenia to nie mam sie jeszcze o co upominać, bo nie minęły 2 m-c od założenia karty, i jedyną ofertą jaka teoretycznie mi się należy i jaką mogą zaproponować to listopadowa, ale w drodze baaardzo dużego wyjątku przysyłają mi na wrzesień i październik.
Wrzesień mam z tymi pojemnikami, pomadką, -40% , -50%.
A listopad mam z żelem, Qnda, promo na krem+serum (na obrazku mam elixir 7.9 :P ciekawe czemu? ) i 2x-40%.
Spoko, w jednym m-c obczaję może ten magiczny puder, lub ten pure skin pilingujacy, a w drugim dwufazówkę. no i bomba.
A od 30.09 jescze promo na kolorówke w Ross. a sakiewka jak zawsze pusta :/
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 19:45   #1113
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
odpisali mi z bazy danych
Napisali, że z technicznego pkt widzenia to nie mam sie jeszcze o co upominać, bo nie minęły 2 m-c od założenia karty, i jedyną ofertą jaka teoretycznie mi się należy i jaką mogą zaproponować to listopadowa, ale w drodze baaardzo dużego wyjątku przysyłają mi na wrzesień i październik.
Wrzesień mam z tymi pojemnikami, pomadką, -40% , -50%.
A listopad mam z żelem, Qnda, promo na krem+serum (na obrazku mam elixir 7.9 :P ciekawe czemu? ) i 2x-40%.
Spoko, w jednym m-c obczaję może ten magiczny puder, lub ten pure skin pilingujacy, a w drugim dwufazówkę. no i bomba.
A od 30.09 jescze promo na kolorówke w Ross. a sakiewka jak zawsze pusta :/
Zawsze tak piszą, ale koniec końców wysyłają Fajnie, że Ci się udało

Mogłabyś podzielić się ulotką na październik? Dla tych, którzy nie otrzymają mailingu papierowego, żeby nie musiał każdy po kolei do boku pisać
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 19:50   #1114
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

OK bez problemu.
W pdf mi przysłali, mam nadzieje, że sie dobrze załączy
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf Oferta Yves Rocher październik 2016r..pdf (556,7 KB, 159 załadowań)
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 20:13   #1115
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
OK bez problemu.
W pdf mi przysłali, mam nadzieje, że sie dobrze załączy
Dobrze się załączyło, ślicznie dziękuję Pomogłaś też tym, którzy otrzymali ulotkę bez informacji o promocji z gratisowym serum - takie osoby mogą powiedzieć, że nie otrzymały ulotki pocztą i w sklepie okazać tę wersję
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 20:32   #1116
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Wiecie może czy krem pod oczy w tubce z serii Riche Creme to to samo co w słoiczku? Ten w słoiczku to był mój ulubiony masełkowaty krem i chciałabym dokupić taki sam ale nie ma na stronie
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 23:21   #1117
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Felicitaz Pokaż wiadomość
Hej,
Rabaty w sklepie stacjonarnym są naliczane od cen standardowych niestety (czyli nie ma zniżek -40% -50% już od obniżonej ceny). Natomiast w sklepie internetowym zdarzają się kody, które rabatują już przecenione artykuły i nawet zielone punkty ( np -100 PLN od 199 PLN) i wtedy jak coś już jest w przecenie -40, -50% to opłaca się brać, bo masz jeszcze dodatkowe 1,2 prezenty za odpowiednie progi
Dziękuję za odpowiedź Ofertę internetową mam już obczajoną

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Wszystkie rabaty procentowe oraz te przy odbieraniu prezentów za poziomy pieczątek na karcie są naliczane tylko i wyłącznie od ceny katalogowej. Tak jak napisała Felicitaz, tylko w sklepie internetowym niektóre kody rabatują produkty już przecenione. Dlatego sklep stacjonarny służy do małych zakupów z mailingami oraz testów, a droższe rzeczy kupuje się online

Co do pomadki makadamia - jak dostałaś mailing i go realizowałaś, chyba powinni Ci ją wydać. Albo powiedzieć, że promocje się nie łączą, i albo tusz albo pomadka. Nie wiem, czy na kuponie z tuszem jest informacja o tym, że promocje się nie łączą? Chyba tylko - prezent do odbioru przy następnych zakupach za minimum 6,90.

Czasami ekspedientki są niedoinformowane, czasami nie potrafią czegoś jasno wytłumaczyć, czasami są zakręcone (każdemu się zdarza) i o czymś zapomną. Szkoda, że klient po wyjściu ze sklepu ma takie rozterki.

Od kiedy siedzę na tym forum, wiem, po co idę do sklepu, co mi się należy i za co, i raczej już mi się nie zdarzają takie sytuacje. U Ciebie też z czasem ta wiedza przyjdzie

A jeśli zależy Ci na pomadce, spróbuj pójść z smsem z pierwszej strony i nic nie mów o tym, że dopiero niedawno zakładałaś kartę

Na pierwszej stronie w poście #2 o sklepie stacjonarnym dokładnie opisałam, co możesz zrobić, jeśli nie otrzymasz ulotki - zapraszam do lektury, będzie szybciej i łatwiej
Wielkie dzięki athm! Jak zawsze niezawodna!

Teraz doczytałam na ulotce z tuszem i drobnym druczkiem jest, że promocje się nie łączą... :/ Więc pewnie było tak jak piszesz, albo tusz, albo makadamia.

W sumie z tuszu jestem bardzo zadowolona Nie spodziewałam się, ze będzie taki dobry - świetnie rozdziela, przez co daje naturalny efekt, no i występuje w kolorze brązowym
Szczerze, nie skusiłabym się zapewne nigdy na kupno tuszu o nazwie "Sexy Pulp" Nie dość, że "pulp" to jeszcze "sexy", w mojej głowie automatycznie robi się z tego seksowna pulpa Nazwa beznadziejna, ale tusz świetny!
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-28, 05:01   #1118
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ile jest czasu na opłacenie zamówienia?
Wam też nie działa na tel. aplikacja yr?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2016-09-28 o 05:16
Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 05:30   #1119
pysiak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 62
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

u mnie tez nie dziala ta aplikacja
pysiak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 05:58   #1120
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Nowej oferty wciąż nie ma, ale wyswietliła mi się informacja o serum gratis przy zakupie kremu przeciwzmarszczkowego KLIK, kody są następujące:

W koszyku wpisz kod: AGG30, aby otrzymać Serum przeciwzmarszczkowe
W koszyku wpisz kod: ELX30, aby otrzymać Esencja Podwójny Efekt Elixir Jeunesse 30 ml
W koszyku wpisz kod: SIU30, aby otrzymać Serum intensywnie ujędrniające
W koszyku wpisz kod: SOT30, aby otrzymać Serum modelujące owal twarzy
W koszyku wpisz kod: SWZ30, aby otrzymać Ultra-Wygładzające Serum
W koszyku wpisz kod: PIR30, aby otrzymać Eliksir piękna w 100% pochodzenia roślinnego


A teraz uwaga: jeszcze nie wiem, czy przy wszystkich, ale przy kodach, które sprawdzałam, wcale nie trzeba kupować kremu Serum dodaje się do dowolnych zakupów od 39 zł. To akurat świetna opcja

Mam nadzieję, że będą fajne prezenty za pierwszy próg i nie popsują tych kodów Właśnie zauważyłam, że w prezentach nie ma już peelingu z Hydra Vegetal, nawet nie wiem, kiedy znikł

Co do aplikacji - kiedyś działała, były z niej kody, nawet zdarzyło mi się robić przez nią zakupy. Teraz zatrzymuje się zaraz po tym, jak ją uruchomię.

Edytowane przez athm
Czas edycji: 2016-09-28 o 06:05
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 07:02   #1121
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Co do aplikacji - kiedyś działała, były z niej kody, nawet zdarzyło mi się robić przez nią zakupy. Teraz zatrzymuje się zaraz po tym, jak ją uruchomię.
U mnie to samo. Często dostawałam kod -10% do sklepu stacjonarnego. Zdarzyło mi się go wykorzystać ze 2 razy. Teraz aplikacja kaput, nie ma z niej żadnego pożytku. Zgłaszałam to trzy razy, raz na maila ze sklepu googlowskiego do twórców aplikacji i dwa razy pisałam do BOKu. Ostatecznie dostałam odpowiedź, że nic nie naprawią i mamy czekać na nową wersję aplikacji, która pojawi się "niedługo". Czekam już 4 tygodnie.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-28, 07:21   #1122
pysiak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 62
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Napisane przez athm:

Mam nadzieję, że będą fajne prezenty za pierwszy próg i nie popsują tych kodów Właśnie zauważyłam, że w prezentach nie ma już peelingu z Hydra Vegetal, nawet nie wiem, kiedy znikł



peeling znikł już kilka dni temu
pysiak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 07:45   #1123
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Kurczę, chyba za ciemna jestem na uzywanie kodów. Dodałam do koszyka Accord Chic i Ambrę, wpisuję kod MMFTW 0 zł za dowolny produkt i dalej mam do zapłacenia tyle samo, ponad 200 zł. Help!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 07:55   #1124
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Kurczę, chyba za ciemna jestem na uzywanie kodów. Dodałam do koszyka Accord Chic i Ambrę, wpisuję kod MMFTW 0 zł za dowolny produkt i dalej mam do zapłacenia tyle samo, ponad 200 zł. Help!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kod działa tak: wrzuć do koszyka produkty za min. 99 zł, wpisz kod, przejdź do produktu, który chcesz jako prezent, a pojawi się przy nim okienko "wybierz jako prezent". Kliknij w nie i powinien normalnie dodać się do koszyka
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 07:59   #1125
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Kod działa tak: wrzuć do koszyka produkty za min. 99 zł, wpisz kod, przejdź do produktu, który chcesz jako prezent, a pojawi się przy nim okienko "wybierz jako prezent". Kliknij w nie i powinien normalnie dodać się do koszyka
O zbawco :-D Działa :-D Dziękuję @):-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:13   #1126
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
O zbawco :-D Działa :-D Dziękuję @):-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proszę bardzo Oczywiście najlepiej dobić do tych 109 zł, żeby otrzymać prezent za drugi próg i darmową wysyłkę, a kod wykorzystać na najdroższy produkt w koszyku, czyli w Twoim wypadku Accord Chic
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:15   #1127
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Proszę bardzo Oczywiście najlepiej dobić do tych 109 zł, żeby otrzymać prezent za drugi próg i darmową wysyłkę, a kod wykorzystać na najdroższy produkt w koszyku, czyli w Twoim wypadku Accord Chic
Tak zrobiłam :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 12:35   #1128
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Oferty wysyłkowe (chyba nie było):

9PYF2AC05 - pow. 49 CUE 50 ml albo AN 50 ml gratis; pow. 89 prezent-niespodzianka gratis; wysyłka pow. 109 gratis

9PYF2AC06 - pow. 49 elegancki zegarek gratis albo 1 produkt z katalogu o wartości do 69 (bez rabatu) gratis; pow. 89 Riche Creme krem regenerujący na noc gratis; wysyłka pow. 109 gratis

Obie oferty do 2-krotnego wykorzystania.

W nowym katalogu dwufazówka z bławatkiem występuje w nowej buteleczce; pojemność 200 ml, cena regularna 30,00. Tak jak tu: klik

Odebrałam wysyłkową paczuszkę za 57,66 z Rose Oud - mój aktualny faworyt na sezon jesienno-zimowy

Edytowane przez emilinka
Czas edycji: 2016-09-28 o 12:49
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 12:50   #1129
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziewczyny, na jakiego maila pisać, żeby zmienić adres dla ofert wysyłkowych? Po przeprowadzce zmieniłam adres w stacjonarce i online, ale wysyłkowe już do mnie nie docierają. Wysłałam już dwa razy maila na bok@yves-rocher.com.pl, ale wiadomości nie dochodzą
Zapisz
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-28, 13:07   #1130
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na jakiego maila pisać, żeby zmienić adres dla ofert wysyłkowych? Po przeprowadzce zmieniłam adres w stacjonarce i online, ale wysyłkowe już do mnie nie docierają. Wysłałam już dwa razy maila na bok@yves-rocher.com.pl, ale wiadomości nie dochodzą
Zapisz
bok@yves-rocher.pl

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez emilinka Pokaż wiadomość
Oferty wysyłkowe (chyba nie było):

9PYF2AC05 - pow. 49 CUE 50 ml albo AN 50 ml gratis; pow. 89 prezent-niespodzianka gratis; wysyłka pow. 109 gratis

9PYF2AC06 - pow. 49 elegancki zegarek gratis albo 1 produkt z katalogu o wartości do 69 (bez rabatu) gratis; pow. 89 Riche Creme krem regenerujący na noc gratis; wysyłka pow. 109 gratis

Obie oferty do 2-krotnego wykorzystania.

W nowym katalogu dwufazówka z bławatkiem występuje w nowej buteleczce; pojemność 200 ml, cena regularna 30,00. Tak jak tu: klik

Odebrałam wysyłkową paczuszkę za 57,66 z Rose Oud - mój aktualny faworyt na sezon jesienno-zimowy
Jakbyś miała możliwość zrobienia zdjęć - bardzo prosimy

Fajna ta nowa butelka, droższa, ale też dużo większa. Moja jest na wykończeniu, mam nadzieję, że załapię się na nową

Byłam dzisiaj w stacjonarce po szampon, odebrałam żel Cytryna z bazylią Szampon Eco rzeczywiście ma ZP

Przy kasie znowu maseczki za 19,90.

Krem do rąk za 13,90 zmienia opakowanie, skład i zapach - teraz pachnie dużo lepiej (poprzednia wersja zalatywała mi smarem ). Nowe opakowanie zyskał też balsam ochronny na zimę. Składu nie oglądałam, ale konsystencja i zapach bez zmian.

W sklepie pojawiły się pilniczki do paznokci w cenie 6,90 za 2 sztuki. Takie jakby papierowe z drobinkami ściernymi - nie jestem specjalistą, nie umiem tego nazwać

W Polsce pojawią się bibułki matujące. Mniejsze sklepy mogą z nich zrezygnować, ale mam nadzieję, że w sklepie internetowym będą

No i będą nowe róże, w opakowaniach takich jak pojedyncze nowe okrągłe cienie.
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 15:39   #1131
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Nowy mailing SMS do sklepu stacjonarnego:

SKIN CARE DAYS w Yves Rocher: Serum GRATIS za zakup kremu oraz zestawy do pielegnacji twarzy az do -65%. Do 23.10 z sms&karta. Szczegoly w sklepie.

Ciekawa jestem tych zestawów do -65%

Po dacie wnioskuję, że i kody do sklepu internetowego na sera gratis będą ważne do 23.10
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 15:41   #1132
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ja dostałam ofertę 9PYFARA40
- za zamówienie prezent błyszczyk Sexy pulp w 3 kolorach doi wyboru
- za zamówienie powyzej 49 zł parasolka i torba na zakupy lub jeden produkt z oferty do 69 zł
- za zamówienie powyżej 89 zł mleczko odbudowujące do skóry bardzo suchej
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 16:19   #1133
izycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Są nowe prezenty.
izycka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 16:27   #1134
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

O jak dobrze, że zmienili skład i zapach kremu z arniką bio! Dotychczasowa wersja jest dziwna jak dla mnie, to znaczy właściwości nawilżające ma dobre, ale zapach za każdym razem odpychał mnie i dlatego omijałam ten krem. Za to balsam ochronny na zimę z masłem karite uwielbiam Mam zachomikowane jeszcze jedno pudełeczko.
Ciekawie brzmią te pilniczki i bibułki matujące, no i przede wszystkim nowe okrągłe róże

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
bok@yves-rocher.pl

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------



Jakbyś miała możliwość zrobienia zdjęć - bardzo prosimy

Fajna ta nowa butelka, droższa, ale też dużo większa. Moja jest na wykończeniu, mam nadzieję, że załapię się na nową

Byłam dzisiaj w stacjonarce po szampon, odebrałam żel Cytryna z bazylią Szampon Eco rzeczywiście ma ZP

Przy kasie znowu maseczki za 19,90.

Krem do rąk za 13,90 zmienia opakowanie, skład i zapach - teraz pachnie dużo lepiej (poprzednia wersja zalatywała mi smarem ). Nowe opakowanie zyskał też balsam ochronny na zimę. Składu nie oglądałam, ale konsystencja i zapach bez zmian.

W sklepie pojawiły się pilniczki do paznokci w cenie 6,90 za 2 sztuki. Takie jakby papierowe z drobinkami ściernymi - nie jestem specjalistą, nie umiem tego nazwać

W Polsce pojawią się bibułki matujące. Mniejsze sklepy mogą z nich zrezygnować, ale mam nadzieję, że w sklepie internetowym będą

No i będą nowe róże, w opakowaniach takich jak pojedyncze nowe okrągłe cienie.
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 16:40   #1135
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dlaczego nie ma podanej wartości niespodzianki

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

O i zniknęły z oferty cienie do powiek pojedyncze i podwójne
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 16:41   #1136
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez izycka Pokaż wiadomość
Są nowe prezenty.

Prezenty są nowe, ale ceny produktów są jak z poprzedniej oferty. Może jeszcze się coś zmieni


sprawdziłam, że kody na serum działają nawet gdy w koszyku nie ma kremu musi być tylko odpowiednia kwota w zł
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 16:59   #1137
Natalica1809
Raczkowanie
 
Avatar Natalica1809
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Dlaczego nie ma podanej wartości niespodzianki

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

O i zniknęły z oferty cienie do powiek pojedyncze i podwójne

Już od miesiąca nie ma ich w ofercie internetowej...

W sierpniu chciałam zamówić ale już ich nie było.
__________________
„Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei
Odwaga to siła, która nas napędza
Z ciemności podążamy ku wierze.”
Dean Koontz
Natalica1809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 17:00   #1138
Alliccja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziewczyny, dajcie znać jak będzie wiadomo co się kryje pod prezentem niespodzianką za 1 próg, Please
Alliccja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 17:07   #1139
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Jeśli nie ma podanej ceny niespodzianki, to może to być mina, tfu, to znaczy chińszczyzna
Vanille Noire za drugi poziom kusi, oj kusi tylko ceny produktów, które by mnie interesowały pozostały bez zmian, hmmm...

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Dlaczego nie ma podanej wartości niespodzianki

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

O i zniknęły z oferty cienie do powiek pojedyncze i podwójne
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 17:11   #1140
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Giwejra Pokaż wiadomość
Prezenty są nowe, ale ceny produktów są jak z poprzedniej oferty. Może jeszcze się coś zmieni


sprawdziłam, że kody na serum działają nawet gdy w koszyku nie ma kremu musi być tylko odpowiednia kwota w zł
Tak się składa, że pisałam o tym już z samego rana, zaledwie kilka postów wyżej, na bieżącej stronie. Podobna informacja od rana znajduje się na pierwszej stronie. Czy moja praca tutaj naprawdę jest aż tak niewidoczna?

Cieni pojedynczych i podwójnych nie ma od sierpnia.

Prezenty są nowe, ale oferta stara. Mam nadzieję, że jutro wprowadzą nowości. Kusi mnie małe zamówienie z którymś serum - AAG albo Riche Creme.
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.