Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-31, 17:22   #3841
Papuuga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Natalica1809, tu masz na przykład online:
http://www.infor.pl/akt-prawny/DZU.2...egzaminat.html
A tu najnowsze zmiany, z których niektóre wchodzą z tego co pamiętam 10 listopada:
http://www.infor.pl/akt-prawny/DZU.2...zyskiwani.html

Warto przeczytać sobie punkty o praktycznym egzaminie, a w załącznikach obejrzeć po pierwsze tabelę o sposobie wykonywania poszczególnych zadań, a po drugie tabelę rzeczy, za które oblewasz i egzamin zostaje przerwany (albo, po 10 listopada, oblewasz, a egzamin może toczyć się dalej - jestem ciekawa, jak to będzie interpretowane w praktyce).

Jeśli chodzi o światła vs silnik, to w necie piszą, że w niektórych wordach po zmianach w rozporządzeniu chyba w marcu zaczęli masowo oblewać za włączanie najpierw świateł, a potem silnika, bo zgadnijcie, jaka jest kolejność w biblii Instruktor też mi mówił, że silnik pierwszy. Na moje nerwowe pierwsze jazdy to było "najpierw budzę auto kluczykiem, a potem auto otwiera oczy" ale chodzi tu chyba o to, żeby nie obciążać akumulatora ponad potrzebę.


Cytat:
Ja nic nie krzyczałam (chyba nawet nie byłabym w stanie) Jak skończyłam zadanie 1, to kazał mi sie przygotować i wtedy po prostu zrobić łuk.
W porządku, myślałam, że może to jeszcze specjalnie oddzielają.


mylengrave, z tym najbardziej stresującym momentem w życiu słyszałam to już od paru osób. Ślub, obrona pracy, matura - nie, egzamin na prawko Jest w tym chyba jakaś świadomość braku kontroli - dużo osób twierdzi, że egzamin to loteria, a większe umiejętności szanse zwiększają, ale nic nie gwarantują.
Papuuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-31, 22:53   #3842
201612090924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 384
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Natalica1809 Pokaż wiadomość


Niedomknięte drzwi? Za takie coś uwalać nie powinni...no co mu ubędzie jak powie żeby taką pierdółkę naprawić.
Dziękuje za cenne rady
Właśnie jest wyposażony w automatyczne - zdaje na Suzuki Swift. Następny egzamin dopiero pod koniec listopada - trochę obawiam się pogody.
Ale pamietaj, ze oni tez maja zwiazane rece. Ich egzamin jest monitorowaby i kontrolowany wyrywkowo przez inne organy. Zdajesz sobie z tego sprawe jakby mial przerabane, gdyby olal sprawe, nawet niedomknietuch drzwi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201612090924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 11:01   #3843
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Hej Dziewczyny, dołączam do Was i ja, w piątek czeka mnie wewnętrzny egzamin teoretyczny, a w przyszłym tygodniu jadę się zapisać na państwowy.
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 22:10   #3844
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Teoria już jutro! Idę pić melisę
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 22:14   #3845
201612090924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 384
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
Teoria już jutro! Idę pić melisę
Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201612090924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 23:42   #3846
Natalica1809
Raczkowanie
 
Avatar Natalica1809
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 239
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Papuuga Pokaż wiadomość
Natalica1809, tu masz na przykład online:
http://www.infor.pl/akt-prawny/DZU.2...egzaminat.html
A tu najnowsze zmiany, z których niektóre wchodzą z tego co pamiętam 10 listopada:
http://www.infor.pl/akt-prawny/DZU.2...zyskiwani.html

Warto przeczytać sobie punkty o praktycznym egzaminie, a w załącznikach obejrzeć po pierwsze tabelę o sposobie wykonywania poszczególnych zadań, a po drugie tabelę rzeczy, za które oblewasz i egzamin zostaje przerwany (albo, po 10 listopada, oblewasz, a egzamin może toczyć się dalej - jestem ciekawa, jak to będzie interpretowane w praktyce).

Jeśli chodzi o światła vs silnik, to w necie piszą, że w niektórych wordach po zmianach w rozporządzeniu chyba w marcu zaczęli masowo oblewać za włączanie najpierw świateł, a potem silnika, bo zgadnijcie, jaka jest kolejność w biblii Instruktor też mi mówił, że silnik pierwszy. Na moje nerwowe pierwsze jazdy to było "najpierw budzę auto kluczykiem, a potem auto otwiera oczy" ale chodzi tu chyba o to, żeby nie obciążać akumulatora ponad potrzebę.
Dziękuje Ci bardzo

Cytat:
Napisane przez prazubr Pokaż wiadomość
Ale pamietaj, ze oni tez maja zwiazane rece. Ich egzamin jest monitorowaby i kontrolowany wyrywkowo przez inne organy. Zdajesz sobie z tego sprawe jakby mial przerabane, gdyby olal sprawe, nawet niedomknietuch drzwi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, masz racje.
Mam prawie 4 tygodnie...teraz będe się stosowała do Waszych rad.

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
Teoria już jutro! Idę pić melisę
Powodzenia
__________________
„Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei
Odwaga to siła, która nas napędza
Z ciemności podążamy ku wierze.”
Dean Koontz
Natalica1809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 06:24   #3847
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, dołączam do Was i ja, w piątek czeka mnie wewnętrzny egzamin teoretyczny, a w przyszłym tygodniu jadę się zapisać na państwowy.
Ja wewnętrzny mam dzisiaj a jutro jade zapisać się na państwowy szczerze mówiąc o tym wewnętrznym dowiedziałam się w poniedziałek wieczorem i nawet nie zdążyłam pouczyć się tej teorii ale liczę że jakoś to pójdzie
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 06:46   #3848
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
Teoria już jutro! Idę pić melisę

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Ja wewnętrzny mam dzisiaj a jutro jade zapisać się na państwowy szczerze mówiąc o tym wewnętrznym dowiedziałam się w poniedziałek wieczorem i nawet nie zdążyłam pouczyć się tej teorii ale liczę że jakoś to pójdzie
Powodzenia!
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 06:59   #3849
Papuuga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

musisz, wiki2501, powodzenia
Papuuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 10:00   #3850
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Zdałam teorię, 74/74! Prawie wszystkie pytania znałam z ltesty Na praktykę się jeszcze nie zapisałam - mam dużo do zrobienia na uczelni przez następne tygodnie, a muszę wykupić jazdy.

Powiem Wam, że nie wiem czy praktykę zdam w ogóle. Jak tylko weszłam do ośrodka to ogarnęła mnie taka panika, że prawie mi tchu zabrakło...
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 10:32   #3851
201612090924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 384
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
Zdałam teorię, 74/74! Prawie wszystkie pytania znałam z ltesty Na praktykę się jeszcze nie zapisałam - mam dużo do zrobienia na uczelni przez następne tygodnie, a muszę wykupić jazdy.

Powiem Wam, że nie wiem czy praktykę zdam w ogóle. Jak tylko weszłam do ośrodka to ogarnęła mnie taka panika, że prawie mi tchu zabrakło...
Spokojnie, pamietaj, ze w przeciwienstwie do egzaminu na studiach, egzamin na prawo jazdy mozesz zdawac wiele razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201612090924 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 10:47   #3852
Papuuga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
Zdałam teorię, 74/74! Prawie wszystkie pytania znałam z ltesty Na praktykę się jeszcze nie zapisałam - mam dużo do zrobienia na uczelni przez następne tygodnie, a muszę wykupić jazdy.

Powiem Wam, że nie wiem czy praktykę zdam w ogóle. Jak tylko weszłam do ośrodka to ogarnęła mnie taka panika, że prawie mi tchu zabrakło...
Gratulacje! Teorię już chyba można w powszechnej świadomości oddemonizować, bo chociaż pytań dużo, to z dziwnych i niejasnych zostały pojedyncze, więc jak się przysiądzie do testów, to się zda.

Moja reakcja na atmosferę w wordzie była podobna. Egzamin można powtarzać, ale jeśli za jego cenę można trzy godziny pojeździć po mieście, to jednak chciałoby się go zdać za w miarę początkowym podejściem.
Papuuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 14:32   #3853
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez prazubr Pokaż wiadomość
Spokojnie, pamietaj, ze w przeciwienstwie do egzaminu na studiach, egzamin na prawo jazdy mozesz zdawac wiele razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie problem w tym, że ja przed maturą czy sesją mniej się stresuję niż przed egzaminami na prawko... No nic, jakoś trzeba będzie to ogarnąć


Cytat:
Gratulacje! Teorię już chyba można w powszechnej świadomości oddemonizować, bo chociaż pytań dużo, to z dziwnych i niejasnych zostały pojedyncze, więc jak się przysiądzie do testów, to się zda.

Moja reakcja na atmosferę w wordzie była podobna. Egzamin można powtarzać, ale jeśli za jego cenę można trzy godziny pojeździć po mieście, to jednak chciałoby się go zdać za w miarę początkowym podejściem.
Dziękuję Też tak sądzę, poza tym dużo pytań jest do siebie podobnych.
Taaak, nie dość że pieniądze to jeszcze każdy egzamin to kolejne nerwy...
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 15:35   #3854
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
Zdałam teorię, 74/74! Prawie wszystkie pytania znałam z ltesty Na praktykę się jeszcze nie zapisałam - mam dużo do zrobienia na uczelni przez następne tygodnie, a muszę wykupić jazdy.

Powiem Wam, że nie wiem czy praktykę zdam w ogóle. Jak tylko weszłam do ośrodka to ogarnęła mnie taka panika, że prawie mi tchu zabrakło...
Gratulacje Zdawałaś w Oświęcimiu?
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 20:37   #3855
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Gratulacje Zdawałaś w Oświęcimiu?
Dziękuję! Tak, tam też będę zdawać praktyczny. A Ty?
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 06:06   #3856
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
Zdałam teorię, 74/74! Prawie wszystkie pytania znałam z ltesty Na praktykę się jeszcze nie zapisałam - mam dużo do zrobienia na uczelni przez następne tygodnie, a muszę wykupić jazdy.

Powiem Wam, że nie wiem czy praktykę zdam w ogóle. Jak tylko weszłam do ośrodka to ogarnęła mnie taka panika, że prawie mi tchu zabrakło...
Gratuluję!
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 09:17   #3857
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Musisz- gratulujęJa tak samo, wczoraj zdałam teorię 72/74, uczyłam się też z ltestów i prawie wszystkie pytanie były takie z jakimi się spotkałam Chyba z 1albo 2 były dla mnie zaskoczeniem i podejrzewam, że któreś z nich zawaliłam właśnie. Praktyka 14.11, wykupiłam sobie jeszcze 2h u mojego instruktora bo miałam kilka tyg przerwy odkąd jeździłam i chcę przećwiczyć wszystko
Powiem wam, że strasznie dużo osób w ogóle nie wyjeżdża na miasto- wczoraj przy mnie wyczytywali 5 osób i po ok 15 minutach już 3 instruktorzy wrócili do ośrodka..nie nastraja to optymistycznie.
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 09:30   #3858
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Gratulacje dziewczyny. Widze, ze choć minely dwa lata ltesty nadal trzymaja forme. Za moich czasow (taa jakby to bylo 100 lat temu) pytania nie byly jawne. Ja dzięki osk uczylam sie z ltestow i na egzaminie mialam tylko jedno pytanie, którego tam nie bylo. W mojej grupie wtedy az 3 zdaly teorie...

A jazdy to zawsze trzeba przejść na plac. Jest tam takie pomieszczenie gdzie sie czeka (przy okazji wielka szyba gdzie widać jak inni robia łuk, a jest ich tam 5). Egzaminatorzy maja oddzielny hm pokój. I tylko jal wracają to ida tam, losuja kogos i czytaja przez mikro.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 11:08   #3859
lolika
Rozeznanie
 
Avatar lolika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do lolika
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

[QUOTE=Papuuga;66995666]
Warto przeczytać sobie punkty o praktycznym egzaminie, a w załącznikach obejrzeć po pierwsze tabelę o sposobie wykonywania poszczególnych zadań, a po drugie tabelę rzeczy, za które oblewasz i egzamin zostaje przerwany (albo, po 10 listopada, oblewasz, a egzamin może toczyć się dalej - jestem ciekawa, jak to będzie interpretowane w praktyce).
/QUOTE]

Gdzie to masz napisane? Przeczytałam właśnie te przepisy zmieniające i nic takiego nie zauważyłam 0.o

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
ja ma rzut beretem na Słowację i tam tez nie ma problemu ze daniem egzaminu, tylko jest haczyk , trzeba byc tam zameldowanym min 6 miesięcy
Tak, w Czechach też, ale wszystko normalnie załatwiają
__________________
"Kobiety lubią giełdę próżności - niekoniecznie chcą się sprzedać, ale chcą znać kurs."

Wymiankowo https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post53584534
lolika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-03, 11:12   #3860
Papuuga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

lolika, tam gdzie jest napisane o przerwaniu egzaminu za "wykroczenia" z tabelki (niestosowanie się do znaków, niezatrzymanie na przejściu itd), jeśli dobrze pamiętam to był punkt 16. Na razie jest, że egzamin "zostaje przerwany" za takie wykroczenie, a od 10 listopada, że "może zostać przerwany". Natomiast punkt dotyczący wyniku egzaminu (chyba 28) się nie zmienił i wciąż jest napisane, że za wykroczenie z tabelki wynik jest negatywny. I teraz pytanie, jak to zinterpretują egzaminatorzy: czy powiedzą "oblał pan, ale możemy jechać dalej jeśli chce pan sprawdzić swoje umiejętności, bo nie stworzył pan zagrożenia/minęły trzy minuty", czy raczej potraktują jako przyzwolenie na przymknięcie oka na marginalny, jednostkowy błąd, gdy osoba w widoczny sposób panuje nad pojazdem, i dadzą szansę na wykonanie reszty zadań i pozytywny wynik? Kto ich tam wie, ale przynajmniej brzmienie tych przepisów warto znać.

EDIT
Lovealot, gratulacje!

Edytowane przez Papuuga
Czas edycji: 2016-11-03 o 11:17 Powód: Uzupełnienie wiadomości
Papuuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 12:05   #3861
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Papuuga Pokaż wiadomość
lolika, tam gdzie jest napisane o przerwaniu egzaminu za "wykroczenia" z tabelki (niestosowanie się do znaków, niezatrzymanie na przejściu itd), jeśli dobrze pamiętam to był punkt 16. Na razie jest, że egzamin "zostaje przerwany" za takie wykroczenie, a od 10 listopada, że "może zostać przerwany". Natomiast punkt dotyczący wyniku egzaminu (chyba 28) się nie zmienił i wciąż jest napisane, że za wykroczenie z tabelki wynik jest negatywny. I teraz pytanie, jak to zinterpretują egzaminatorzy: czy powiedzą "oblał pan, ale możemy jechać dalej jeśli chce pan sprawdzić swoje umiejętności, bo nie stworzył pan zagrożenia/minęły trzy minuty", czy raczej potraktują jako przyzwolenie na przymknięcie oka na marginalny, jednostkowy błąd, gdy osoba w widoczny sposób panuje nad pojazdem, i dadzą szansę na wykonanie reszty zadań i pozytywny wynik? Kto ich tam wie, ale przynajmniej brzmienie tych przepisów warto znać.

EDIT
Lovealot, gratulacje!
Dzięki, zobaczymy jak pójdzie praktyka
Z tą zmianą po 10.11 to raczej wielkiego szału nie widzę. Dostają możliwość przerwania egzaminu a nie jest to narzucone, jednak egzamin przez ten błąd dalej jest niezaliczony. Pewnie będzie to na zasadzie "wynik negatywny ale możemy sobie pojeździć po mieście"- jeśli egzaminator będzie spoko, a jak jakiś buc to każe i tak wracać do wordu. Ciekawe czy tylko będą mówić o złym wyniku zaraz po tym błędzie, czy będzie tak, że nic się nie odezwie. I ktoś może odebrać powrót pod ośrodek bez żadnych informacji jako zdany egzamin
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 13:59   #3862
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 935
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Za godzinkę idę zdawać teorię wewnętrzną trzymajcie kciuki
Slodkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 16:12   #3863
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
Dziękuję! Tak, tam też będę zdawać praktyczny. A Ty?
Też tam będę zdawać. Długo czekałaś na teorię? Faktycznie tylko tydzień?
Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Za godzinkę idę zdawać teorię wewnętrzną trzymajcie kciuki
Jak poszło? Ja jutro...

Gratulacje Lovealot
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 17:45   #3864
Papuuga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Ciekawe czy tylko będą mówić o złym wyniku zaraz po tym błędzie, czy będzie tak, że nic się nie odezwie. I ktoś może odebrać powrót pod ośrodek bez żadnych informacji jako zdany egzamin
Tak, to też jest bez sensu niedopowiedziane, dochodzi kolejny powód do stresu: czy się przypadkiem czegoś nie zrobiło i nawet nie zauważyło.
Papuuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 10:29   #3865
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

W poniedziałek mam egzamin wewnętrzny.... Dziewczyny, uczyła się któraś z zdamy to?
W jakiej kolejności robicie wszytko jak wsiadziecie do auta? Fotel lusterka pas.. A jak dalej? Silnik światła hamulec bieg- o to konkretnie mi chodzi.
Jest to jakoś ustalone z góry w jakiej kolejności trzeba to zrobić?

Edytowane przez karllii
Czas edycji: 2016-11-04 o 10:31
karllii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:56   #3866
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
W poniedziałek mam egzamin wewnętrzny.... Dziewczyny, uczyła się któraś z zdamy to?
W jakiej kolejności robicie wszytko jak wsiadziecie do auta? Fotel lusterka pas.. A jak dalej? Silnik światła hamulec bieg- o to konkretnie mi chodzi.
Jest to jakoś ustalone z góry w jakiej kolejności trzeba to zrobić?
Ja uczyłam się ze zdamy to i wewnętrzny zdałam ale pytania w tym ich egzaminie były zupełnie inne niż na wszystkich stronach, podobne ale żadnego z nich nie znałam wczesniej
Co do kolejności to ja też się ostatnio nad tym zastanawiałam, bo nigdy nie wiem kiedy opuścić ręczny..ogólnie to muszę umówić się na egzamin i odkładam to w czasie jak tylko się da..
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:15   #3867
Papuuga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

karllii, uczyłam się ze zdamy to i w wordzie max punktów

Przygotowanie:
Cytat:
2) właściwe ustawienie fotela, lusterek, zagłówków i zapięcie pasów bezpieczeństwa (jeżeli pojazd jest w nie wyposażony), upewnienie się czy drzwi pojazdu są zamknięte.
Tu chyba jasne, że najpierw fotel, a potem lusterka, żeby było właściwie.

Na łuku:
Cytat:
1) uruchomienie silnika pojazdu;

2) włączenie świateł odpowiednich do jazdy w ruchu drogowym;

3) upewnienie się o możliwości jazdy:

a) wykluczenie prawdopodobieństwa spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym,

b) ocena sytuacji wokół pojazdu;

2) płynne ruszenie:

a) zwolnienie hamulca postojowego – w przypadku gdy jest uruchomiony,

b) łagodne puszczenie sprzęgła, zwiększenie obrotów silnika;
Tyle rozporządzenie. Światła po silniku - to ważne. Ja robię silnik, światła, bieg (+na mieście ew. kierunkowskaz), ręczny, rozglądam się i ruszam, ale w wordzie jeszcze nie zdawałam
Papuuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 13:17   #3868
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Ja uczyłam się ze zdamy to i wewnętrzny zdałam ale pytania w tym ich egzaminie były zupełnie inne niż na wszystkich stronach, podobne ale żadnego z nich nie znałam wczesniej
Co do kolejności to ja też się ostatnio nad tym zastanawiałam, bo nigdy nie wiem kiedy opuścić ręczny..ogólnie to muszę umówić się na egzamin i odkładam to w czasie jak tylko się da..
Bo szkoły nauki jazdy do wewnętrznego mogą korzystać z czego chcą, nie muszą być to oficjalne pytania, tylko jakieś np. stare sprzed kilku lat Te oficjalne są na państwowym i to je właśnie oferują ltesty czyzdamyto
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 17:15   #3869
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Wewnętrzny zdany
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 19:58   #3870
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 935
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Wewnętrzny zdany
Zdałam!
Slodkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.