Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-22, 21:18   #3931
Papuuga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dlatego pytam, jak to wygląda w praktyce i na jakiej zasadzie działa, bo jeśli dają możliwość, to warto sobie wyjechać
Papuuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 07:21   #3932
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lovealot Pokaż wiadomość
Oby jutro nie było dość dużej obsuwy czasowej, ostatnio jak miałam na 9 to zaczęłam o 9.30. Jutro mam w południe więc możliwe, że będę musiała czekać- a to chyba jest najbardziej denerwujące...jeszcze zdążą mnie puścić ziółka i zacznę się stresować
Trzymamy kciuki!
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 14:32   #3933
lolika
Rozeznanie
 
Avatar lolika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do lolika
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

W takiej Brukseli jest fajnie - tam jak chce się prawo jazdy to się idzie, płaci 50 euro i dostaje się prawo jazdy tymczasowe, gdzie wskazujesz 2 osoby, które mają prawo jazdy przynajmniej 3 lata i z tymi osobami będziesz jeździć Po 4 miesiącach (bodajże, mówię z pamięci) można przystąpić do egzaminów. Można ominąć ten etap tymczasowy i zrobić kurs (który nie jest obowiązkowy) i po kursie od razu można przystępować do egzaminu. Czemu u nas tak nie ma XD ?
__________________
"Kobiety lubią giełdę próżności - niekoniecznie chcą się sprzedać, ale chcą znać kurs."

Wymiankowo https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post53584534
lolika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 17:57   #3934
Natalica1809
Raczkowanie
 
Avatar Natalica1809
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 239
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lovealot Pokaż wiadomość
Oby jutro nie było dość dużej obsuwy czasowej, ostatnio jak miałam na 9 to zaczęłam o 9.30. Jutro mam w południe więc możliwe, że będę musiała czekać- a to chyba jest najbardziej denerwujące...jeszcze zdążą mnie puścić ziółka i zacznę się stresować
I jak było? Wynik pozytywny?

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Ktoś kojarzy ile kosztuje "zabranie" instruktora nauki jazdy na egzamin praktyczny?
Niby obecność "zaufanej osoby" pomaga jeśli siedzi na tylnym siedzeniu i patrzy nam na ręce ? Czy taki instruktor może tylko przebywać na placu?
__________________
„Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei
Odwaga to siła, która nas napędza
Z ciemności podążamy ku wierze.”
Dean Koontz
Natalica1809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 10:31   #3935
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Natalica1809 Pokaż wiadomość
I jak było? Wynik pozytywny?

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Ktoś kojarzy ile kosztuje "zabranie" instruktora nauki jazdy na egzamin praktyczny?
Niby obecność "zaufanej osoby" pomaga jeśli siedzi na tylnym siedzeniu i patrzy nam na ręce ? Czy taki instruktor może tylko przebywać na placu?
Nerwy mnie zjadły i zawaliłam łuk...na początku troszkę się wkurzyłam bo nigdy nie miałam z tym problemu ale zapisałam się na kolejny, tylko, że dopiero 8.12 bo nie było wolnych terminów. Plusem jest to, że będę mieć o 9 tak jak 1szy egzamin a wtedy było bardzo mało pieszych i samochodów też mniej I kilka dni przed egzaminem jadę z tatą na plac- przed wczorajszym egzaminem miałam tydzień przerwy za kółkiem i to też pewnie miało wpływ.

Co do obecności instruktora to nie wiem ile to kosztuje ale trzeba chyba wypełnić kilka wniosków do wordu. Wydaje mi się, że to jedynie komfort psychiczny bo czujesz, że masz blisko osobę która w ciebie wierzy
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 12:31   #3936
Natalica1809
Raczkowanie
 
Avatar Natalica1809
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 239
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lovealot Pokaż wiadomość
Nerwy mnie zjadły i zawaliłam łuk...na początku troszkę się wkurzyłam bo nigdy nie miałam z tym problemu ale zapisałam się na kolejny, tylko, że dopiero 8.12 bo nie było wolnych terminów. Plusem jest to, że będę mieć o 9 tak jak 1szy egzamin a wtedy było bardzo mało pieszych i samochodów też mniej I kilka dni przed egzaminem jadę z tatą na plac- przed wczorajszym egzaminem miałam tydzień przerwy za kółkiem i to też pewnie miało wpływ.
Będe trzymała kciuki tego 8 grudnia

Ja dziś zdawałam po 10... okropnie się bałam. Na placu było jeszcze ok, ale jak wyjechałam na miasto - horror. Gość się czaił przy pasach. A ja głupia zatrzymałam się przed pasami żeby go przepuścić - i co? źle bo przecież nie postawił nogi na jezdni.
Było jeszcze parę drobnych błędów, ale na szczęście tylko popełnione 1 raz. Tak mi lewą nogą trzęsło, że aż pięta mnie później bolała od wgniatania w dywanik.
Nawet po wjeździe do WORDu i zaparkowaniu już na tych stanowiskach ja ciągle myślałam że będzie negatywny. Chwile jeszcze egzaminator mówił co powinnam dalej powtarzać - ale jak usłyszałam że pozytywny... Kamień z serca. Zapytałam go nawet "czy naprawdę?" Ale tylko głupio na mnie spojrzał...

Strasznie Wam dziękuje za cenne rady ♥ Naprawdę się przydały
Wątek śledzę nadal... Trzymam za Was mocno kciuki
__________________
„Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei
Odwaga to siła, która nas napędza
Z ciemności podążamy ku wierze.”
Dean Koontz
Natalica1809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 15:16   #3937
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Natalica1809 Pokaż wiadomość
Będe trzymała kciuki tego 8 grudnia

Ja dziś zdawałam po 10... okropnie się bałam. Na placu było jeszcze ok, ale jak wyjechałam na miasto - horror. Gość się czaił przy pasach. A ja głupia zatrzymałam się przed pasami żeby go przepuścić - i co? źle bo przecież nie postawił nogi na jezdni.
Było jeszcze parę drobnych błędów, ale na szczęście tylko popełnione 1 raz. Tak mi lewą nogą trzęsło, że aż pięta mnie później bolała od wgniatania w dywanik.
Nawet po wjeździe do WORDu i zaparkowaniu już na tych stanowiskach ja ciągle myślałam że będzie negatywny. Chwile jeszcze egzaminator mówił co powinnam dalej powtarzać - ale jak usłyszałam że pozytywny... Kamień z serca. Zapytałam go nawet "czy naprawdę?" Ale tylko głupio na mnie spojrzał...

Strasznie Wam dziękuje za cenne rady ♥ Naprawdę się przydały
Wątek śledzę nadal... Trzymam za Was mocno kciuki
Super, brawoświetnie, że ci się udało potrzebujemy tutaj też pozytywnych historii
Co do pieszych to moim zdaniem nie powinien się czepiać, że przepuściłaś, mimo, że czekał na przejściu..od swojego instruktora słyszałam, że zawsze trzeba ich przepuścić. Jak wracałam do wordu z egzaminatorem to też sam przepuszczał dziewczynę na pasach.
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-24, 15:46   #3938
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Natalica1809 Pokaż wiadomość
Ktoś kojarzy ile kosztuje "zabranie" instruktora nauki jazdy na egzamin praktyczny?
Niby obecność "zaufanej osoby" pomaga jeśli siedzi na tylnym siedzeniu i patrzy nam na ręce ? Czy taki instruktor może tylko przebywać na placu?
Od koleżanki, która rozważała tę opcję, słyszałam, że to koszt około 200 zł.

Cytat:
Napisane przez Lovealot Pokaż wiadomość
Nerwy mnie zjadły i zawaliłam łuk...na początku troszkę się wkurzyłam bo nigdy nie miałam z tym problemu ale zapisałam się na kolejny, tylko, że dopiero 8.12 bo nie było wolnych terminów. Plusem jest to, że będę mieć o 9 tak jak 1szy egzamin a wtedy było bardzo mało pieszych i samochodów też mniej I kilka dni przed egzaminem jadę z tatą na plac- przed wczorajszym egzaminem miałam tydzień przerwy za kółkiem i to też pewnie miało wpływ
Zdawałaś po raz pierwszy? Nie ma się czym przejmować, następnym razem na pewno będzie już o wiele lepiej Moje drugie podejście 6-go, o 10:00

Cytat:
Napisane przez Natalica1809 Pokaż wiadomość
Ja dziś zdawałam po 10... okropnie się bałam. Na placu było jeszcze ok, ale jak wyjechałam na miasto - horror. Gość się czaił przy pasach. A ja głupia zatrzymałam się przed pasami żeby go przepuścić - i co? źle bo przecież nie postawił nogi na jezdni.
Było jeszcze parę drobnych błędów, ale na szczęście tylko popełnione 1 raz. Tak mi lewą nogą trzęsło, że aż pięta mnie później bolała od wgniatania w dywanik.
Nawet po wjeździe do WORDu i zaparkowaniu już na tych stanowiskach ja ciągle myślałam że będzie negatywny. Chwile jeszcze egzaminator mówił co powinnam dalej powtarzać - ale jak usłyszałam że pozytywny... Kamień z serca. Zapytałam go nawet "czy naprawdę?" Ale tylko głupio na mnie spojrzał...

Strasznie Wam dziękuje za cenne rady ♥ Naprawdę się przydały
Wątek śledzę nadal... Trzymam za Was mocno kciuki
Super, gratulacje Mam nadzieję, że też będę się mogła niedługo pochwalić pozytywnym wynikiem egzaminu
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 15:48   #3939
Natalica1809
Raczkowanie
 
Avatar Natalica1809
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 239
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lovealot Pokaż wiadomość
Super, brawoświetnie, że ci się udało potrzebujemy tutaj też pozytywnych historii
Co do pieszych to moim zdaniem nie powinien się czepiać, że przepuściłaś, mimo, że czekał na przejściu..od swojego instruktora słyszałam, że zawsze trzeba ich przepuścić. Jak wracałam do wordu z egzaminatorem to też sam przepuszczał dziewczynę na pasach.
Dziękuje
Każdy egzaminator jest inny... :/ I te ich poważne miny - okropność. Zero emocji.
Niektórzy ludzie jak widzą "egzamin" nie wiedzą jak się zachować. Często jest tak, że chce pomóc a niestety utrudnia.
Ja przed dzisiejszym egzaminem jeździłam jeszcze po mieście 2 godziny z (byłym)instruktorem - i to też dużo dobrego zrobiło. Czułam się pewniejsza
__________________
„Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei
Odwaga to siła, która nas napędza
Z ciemności podążamy ku wierze.”
Dean Koontz
Natalica1809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 11:24   #3940
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Zdawałaś po raz pierwszy? Nie ma się czym przejmować, następnym razem na pewno będzie już o wiele lepiej Moje drugie podejście 6-go, o 10:00
Drugi raz, za pierwszym przepuścił mnie samochód na równorzędnym i to wykorzystałam, a nie powinnam Trzeba być dobrej myśli i walczyć dalej
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 14:28   #3941
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lovealot Pokaż wiadomość
Drugi raz, za pierwszym przepuścił mnie samochód na równorzędnym i to wykorzystałam, a nie powinnam Trzeba być dobrej myśli i walczyć dalej
Mnie uczyli, że trzeba wtedy powiedzieć że Cię puszcza i jest ok.
W sensie, że wiesz, że nie masz pierwszeństwa
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 21:51   #3942
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

W piątek 02.12 o 9 mam zdawać teorię a później praktykę, jestem przerażona w dodatku mam mega ciężki tydzień i mnóstwo obowiązków, nie mam nawet kiedy rozwiązywać testów :/ dziś spróbowałam 3 razy i za każdym razem negatywnie. Marnie widzę ten egzamin

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 15:24   #3943
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
W piątek 02.12 o 9 mam zdawać teorię a później praktykę, jestem przerażona w dodatku mam mega ciężki tydzień i mnóstwo obowiązków, nie mam nawet kiedy rozwiązywać testów :/ dziś spróbowałam 3 razy i za każdym razem negatywnie. Marnie widzę ten egzamin

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Spokojnie. Rób testy w każdej wolnej chwili. Pamiętam że egzaminy wypadały mi też w bardzo stresujących momentach. Praktyczny zbiegł mi się prawie z zabiegiem na sercu, dodatkowo doszły jeszcze inne sytuacje. I może ten podwyższony poziom adrenaliny w sumie pomógł
A poza tym nie teraz to następnym razem, tylko podejdź do tego spokojnie
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 20:52   #3944
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Spokojnie. Rób testy w każdej wolnej chwili. Pamiętam że egzaminy wypadały mi też w bardzo stresujących momentach. Praktyczny zbiegł mi się prawie z zabiegiem na sercu, dodatkowo doszły jeszcze inne sytuacje. I może ten podwyższony poziom adrenaliny w sumie pomógł
A poza tym nie teraz to następnym razem, tylko podejdź do tego spokojnie
Przeraża mnie jeszcze fakt ze spadł dziś śnieg a ja w takich warunkach nie jeździłam nigdy
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 22:25   #3945
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Nie masz się czym martwić, bo z tego co słyszałam nawet lepiej w takich warunkach zdawać. Bo możesz wolniej jechać i jak najedziesz na podwójną, to zawsze możesz tłumaczyć, że przecież nie widać. Zresztą egzaminatorzy powinni też być bardziej przychylni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 23:56   #3946
Eveek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 30
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Hej dziewczyny jakie polecacie sprawdzone tabletki na stres przed egzaminem na prawko? Chce wczesniej przetestować
Eveek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 07:13   #3947
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Eveek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jakie polecacie sprawdzone tabletki na stres przed egzaminem na prawko? Chce wczesniej przetestować
Może zwykla melisa? U mnie słabsze tabletki nie działają a te mocniejsze wpływają znacznie na prowadzenie auta i refleks więc wolę nie ryzykować. Wydaje mi się ze mimo wszystko tego stresu nie da się wyeliminować

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 09:59   #3948
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

ja brałam forsteres ale w sumie nie polecam, i tak bardzo sie denerwowałam.
łykaj magnez to pomaga na drżenie mięśni - noga tak nie lata nad sprzęgłem
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 14:27   #3949
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Mnie uczyli, że trzeba wtedy powiedzieć że Cię puszcza i jest ok.
W sensie, że wiesz, że nie masz pierwszeństwa
Jeśli drugi raz będę miała taką sytuację będę wiedzieć. Ewentualnie powiem, że kierowca mnie przepuszcza i czy mogę skorzystać
wiki2501 nie martw się pogodą i tego typu rzeczami bo na to nie ma się wpływu i niepotrzebnie będziesz się tylko nakręcać. Dasz radę, bądź dobrej myśli
Eveek ja brałam takie zwykłe ziołowe tabletki uspokajające w białym opakowaniu z niebieską zakrętką- nie mają nawet swojej nazwy Lepiej kilka dni wcześniej przetestuj jak na ciebie działają, u mnie to zależało od pory dnia, najlepiej działały jak miałam egzamin rano- czułam się mega skupiona.
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 15:07   #3950
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Hej dziewczyny, zapisałam się na egzamin teoretyczny na przyszły tydzień - muszę zacząć się uczyć Możecie polecić jakieś stronki? Nie chodzi mi o same pytania - chciałabym coś pogrupowanego działami żeby sobie na spokojnie po kolei wszystko poczytać
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 15:33   #3951
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Rób pytania do bólu, tak najlepiej się nauczysz. Wiem po sobie. Wszystko napisane w kodeksach itp. jest bardzo oficjalnie i czasami ciężko się połapać, a przy pytaniach się uczysz i zapamiętujesz odpowiedzi do obrazków czy filmików, więc uważam, że tak najlepiej i najszybciej. Jak czegoś nie rozumiesz, to po prostu wpisz wtedy w internet. Szkoda czasu na czytanie, jak można robić pytania. Zresztą trochę późno zaczynasz się uczyć jak tylko tydzień przed. :P
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 16:44   #3952
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zapisałam się na egzamin teoretyczny na przyszły tydzień - muszę zacząć się uczyć Możecie polecić jakieś stronki? Nie chodzi mi o same pytania - chciałabym coś pogrupowanego działami żeby sobie na spokojnie po kolei wszystko poczytać
Ja uczyłam się ze strony zdamyto. Wykupiłam dostęp na miesiąc za 12 zł i uczyłam się działami - do każdego działu było bardzo dużo pytań. Polecam, egzamin teoretyczny zaliczyłam 74/74.
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 17:29   #3953
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Ja uczyłam się ze strony zdamyto. Wykupiłam dostęp na miesiąc za 12 zł i uczyłam się działami - do każdego działu było bardzo dużo pytań. Polecam, egzamin teoretyczny zaliczyłam 74/74.
Dzięki, właśnie o takie coś mi chodziło Wykupiłam dostęp na tydzień, zaczynam

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolinessa Pokaż wiadomość
Zresztą trochę późno zaczynasz się uczyć jak tylko tydzień przed. :P
Ja już egzamin zdałam parę lat temu, niestety straciłam uprawnienia, muszę zdawać od nowa. Coś tam umiem, pamiętam, znam z doświadczenia więc nie powinno być źle
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 18:13   #3954
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

No to zwracam honor i trzymam kciuki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 09:35   #3955
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

No i nie zdalam :-(Z teoria udało się 74/74 ale oblalam na łuku który zawsze wychodził mi perfekcyjnie:/ padał deszcz ze śniegiem kompletnie nie widziałam linii no i nie zmieściłam się dosłownie kilka cm. Egzaminator był super sprawdzał dokładnie widać ze nie chciał mnie uwalic. Strasznie jestem zła na siebie.Umiwilam się na następny termin w poniedziałek i teraz żałuję, że może to za szybko i powinnam wziąć jeszcze kilka jazd

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez wiki2501
Czas edycji: 2016-12-02 o 09:36
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 09:47   #3956
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
No i nie zdalam :-(Z teoria udało się 74/74 ale oblalam na łuku który zawsze wychodził mi perfekcyjnie:/ padał deszcz ze śniegiem kompletnie nie widziałam linii no i nie zmieściłam się dosłownie kilka cm. Egzaminator był super sprawdzał dokładnie widać ze nie chciał mnie uwalic. Strasznie jestem zła na siebie.Umiwilam się na następny termin w poniedziałek i teraz żałuję, że może to za szybko i powinnam wziąć jeszcze kilka jazd

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Kurczę, to miałaś podobnie jak ja ostatnio...nie denerwuj się, co się stało to się stało, następnym razem będziesz wyczulona
Co do jazd do zadzwoń do swojego instruktora, powiedz, jaka jest sytuacja i że potrzebujesz np. godzinki na placu. Albo spróbuj zagadać z kimś znajomym, żeby podjechać na plac, jeśli jest taka możliwość.
Trzymam za Ciebie kciuki w poniedziałek
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 11:07   #3957
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
No i nie zdalam :-(Z teoria udało się 74/74 ale oblalam na łuku który zawsze wychodził mi perfekcyjnie:/ padał deszcz ze śniegiem kompletnie nie widziałam linii no i nie zmieściłam się dosłownie kilka cm. Egzaminator był super sprawdzał dokładnie widać ze nie chciał mnie uwalic. Strasznie jestem zła na siebie.Umiwilam się na następny termin w poniedziałek i teraz żałuję, że może to za szybko i powinnam wziąć jeszcze kilka jazd

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Przykro mi... ale dobrze, że chociaż teoria zaliczona. Trzymam kciuki za poniedziałek!
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 13:02   #3958
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dzięki dziewczyny przeraża mnie tylko to że w poniedziałek ma być podobna pogoda jak dzisiaj no i w sumie nie będę miala szans poćwiczyć w ten weekend, bo nie mam kiedy i znowu może być tak samo
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 17:43   #3959
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Właśnie skończyłam jazdy dodatkowe.
Do egzaminu mam jeszcze 6h. Dzisiaj jeździłam po 2 czy 3 tygodniowej przerwie i powiem Wam szczerze, że czarno to widzę. We wtorek egzamin, pogoda ma być beznadziejna, ja coraz bardziej powątpiewam w swoje umiejętności...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 18:59   #3960
Eveek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 30
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

wiki2501 na jakie pytania trafilas ? Byly takie co nie widzialas na oczy ? Czy trafilas na takie co cwiczylas, znalas ?

Ja przed teoria i mam stresa jak mi pójdzie... A łuk mialas na wzniesieniu ?

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

dominikowa dzieki za odp. Bylam w aptece i wypisal łagodne do ssania validol . Pewnie nic nie beda działać. Magnez tez se kupilam.
Eveek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.