Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-04, 13:01   #2161
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziewczynki dzięki za zainteresowanie dzwoniła dziś do mnie pani z YR i okazało się, że jeden z produktów był objęty zniżką 30% , a nie było tego widać na potwierdzeniu i dlatego suma była niższa niź 39. Dorzuciłam więc do zamówienia żel pod prysznic i już jest w realizacji
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 13:44   #2162
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Lightbulb Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziewczyny, nie wiem, czy pamiętacie, ale rok temu YR miało inwentaryzację magazynów i nie robili wysyłek w terminie od Nowego Roku do Trzech Króli. Możliwe, że teraz powód opóźnień jest podobny i po niedzieli dostaniecie swoje paczki
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 17:08   #2163
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dostałam dzisiaj maila z ulotką do stacjonarki. Mam inny kod, niż ten podany: 701393.
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 17:56   #2164
Mroovka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Nowa oferta wysyłkowa 9PYG1RA40
- od 50 zł Quelques Notes d'Amor woda perfumowana 30 ml
- od 125 zł prezent-niespodzianka
Darmowa wysyłka od 115 zł.
Mroovka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 18:31   #2165
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj maila z ulotką do stacjonarki. Mam inny kod, niż ten podany: 701393.
Na pierwszej stronie jest mailing w pdf, czyli elektroniczna wersja ulotki papierowej dla tych, którzy tej papierowej z jakichś względów nie otrzymali.

Mailing e-mail, o którym piszesz, to zupełnie inna rzecz. Dziękuję za kod Mogłabyś wrzucić podgląd maila? Bo ja jak dotąd nie dostałam, a dziewczyny często o to proszą, bo w niektórych sklepach ekspedientki chcą zobaczyć maila, kod im nie wystarcza

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Mroovka666 Pokaż wiadomość
Nowa oferta wysyłkowa 9PYG1RA40
- od 50 zł Quelques Notes d'Amor woda perfumowana 30 ml
- od 125 zł prezent-niespodzianka
Darmowa wysyłka od 115 zł.
Oferta jest już od kilku dni na pierwszej stronie, ma inną końcówkę, ale progi prezentów i wysyłki takie same, więc nie będę dublować. Prezent jest spersonalizowany, zaproponowali Ci QNdA, ale przy zamówieniu przez stronę internetową możesz wybrać dowolny produkt
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 18:37   #2166
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Na pierwszej stronie jest mailing w pdf, czyli elektroniczna wersja ulotki papierowej dla tych, którzy tej papierowej z jakichś względów nie otrzymali.

Mailing e-mail, o którym piszesz, to zupełnie inna rzecz. Dziękuję za kod Mogłabyś wrzucić podgląd maila? Bo ja jak dotąd nie dostałam, a dziewczyny często o to proszą, bo w niektórych sklepach ekspedientki chcą zobaczyć maila, kod im nie wystarcza

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------



Oferta jest już od kilku dni na pierwszej stronie, ma inną końcówkę, ale progi prezentów i wysyłki takie same, więc nie będę dublować. Prezent jest spersonalizowany, zaproponowali Ci QNdA, ale przy zamówieniu przez stronę internetową możesz wybrać dowolny produkt
A, znam te zastępcze blankiety. Dla mnie słowo mailing to po prostu poczta i nie do końca kojarzyłam, dlaczego nazwane jest to tam pdf, skoro to tylko format pliku. 😊 teraz już wiem o co Ci chodziło.
Z wklejeniem mam problem, bo piszę z telefonu a nigdy nie wrzucałam zdjęć na wizaż. 😜
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 18:52   #2167
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

https://yr.salesmanago.pl/email/mess...1bac25&smlid=0
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-04, 19:39   #2168
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Wrociłam w koncu do domu i okazuje się, że do mnie też poprzychodziła makulatura roszerkowa.
Dostałam ulotke do stacjo, z kalendarzem i balsamem, i ksiązeczke z wysyłkowej. Kod oferty chyba taki jak Wasz, jako prezent mnie dali Qnda edt. od kwoty 50 zł.

Zrobiłam w końcu tez to zamówienie z wysyłkowej wrześniowej, z tym niższym progiem. Dostałam potwierdzenie, i na razie cisza. Zamawiałam 2.01 wieczorem.
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 20:05   #2169
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
A, znam te zastępcze blankiety. Dla mnie słowo mailing to po prostu poczta i nie do końca kojarzyłam, dlaczego nazwane jest to tam pdf, skoro to tylko format pliku. 😊 teraz już wiem o co Ci chodziło.
Z wklejeniem mam problem, bo piszę z telefonu a nigdy nie wrzucałam zdjęć na wizaż. 😜
Mailing to ogólnie przesyłka reklamowa, na forum mamy mailing w formie papierowej, w pdf (zastępczy za papierowy, jeżeli nie przyszedł), sms oraz e-mail

Na szczęście Giwejra wrzuciła już link, dziękuję
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 08:52   #2170
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dostałam maila urodzinowego z wodą MdB od 39 zł. Na pewno nie skorzystam. Jest ktoś chętny?
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 09:13   #2171
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Tak więc dowiedziałam się, że:
"Zamówienie jest w trakcie pakowania, termin dostawy 2 - 5 dni, za pomocą firmy kurierskiej DPD."
Godzinę temu dostałam SMS z wiadomością, że kurier mi dziś dostarczy paczkę... Fajnie, że tak szybko, ale ręce mi opadają jeśli chodzi o aktualność wiadomości jakie pani na czacie posiadają
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-05, 10:11   #2172
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Wrociłam w koncu do domu i okazuje się, że do mnie też poprzychodziła makulatura roszerkowa.
Dostałam ulotke do stacjo, z kalendarzem i balsamem, i ksiązeczke z wysyłkowej. Kod oferty chyba taki jak Wasz, jako prezent mnie dali Qnda edt. od kwoty 50 zł.

Zrobiłam w końcu tez to zamówienie z wysyłkowej wrześniowej, z tym niższym progiem. Dostałam potwierdzenie, i na razie cisza. Zamawiałam 2.01 wieczorem.
zamawiałąm z tej oferty 1.01 i właśnie przyszło, myślę, że dziś lub w poniedziałek powinnas tez dostać
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 18:05   #2173
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
W temacie biżuterii z yr, to ogólnie mi się ona nie podoba, choć jest jeden wyjątek - komplet z poniższego zdj jest elegancki, a zarazem subtelny i delikatny, więc pasuje na różne okazje
Rzeczywiście ładny Takim bym nie pogardziła

Dziś byłam zrealizować ulotkę za styczeń (ze swojego maila) - kupiłam ze zniżką 50% tusz ten różowy, zwiększający objętość + mleczko waniliowe. Obwąchałam wszystkie mleczka i żaden zapach mi się nie podobał Jak nie lubię zapachu wanilii tak to mleczko mnie kompletnie zauroczyło Teraz siedzę i wwąchuję się w nakremowane tym mleczkiem dłonie

Mam pytanie o gratisowy peeling Tradition de Hammam 30 ml. Czy mogę go zrealizować razem z ulotką styczniową (tą zastępczą w pdf)? Tzn. Kosmetyk ze zniżką 50% + mleczko + peeling? Czy te ulotki nie łączą się?

Rozumiem, ze ulotkę styczniową (zastępczą w pdf) mogę zrealizować jeszcze raz? Edit - już sprawidziłam, jednak mogę

Teraz za założenie karty są fajne gratisy na dzień dobry, akurat trochę podejrzałam jak stałam w kolejce przy kasie Miniaturki kosmetyków, krem + jakiś micel, i chyba jeszcze jakiś minikosmetyk + próbki saszetkowe. Jak zakładałam chyba we wrześniu to dostałam tylko zwykłe próbki saszetkowe :/

Edytowane przez Krutynianka
Czas edycji: 2017-01-05 o 18:08
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 18:25   #2174
Natalica1809
Raczkowanie
 
Avatar Natalica1809
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ja też dziś byłam zrealizować styczniową ofertę. Z rana ulotkę papierową...trafiłam na baaardzo sympatyczną Panią. Pytałam o te małe kalendarzyki do torebki, ale powiedziano mi że nie będzie ich
A po południu emaila chciałam zrealizować. I tym razem trafiłam na Panie typu "nie rusz, nie dotykaj, a najlepiej wyjdź już z tego sklepu". Jak pokazałam ekspedientce emaila to wyoglądała go z każdej strony...czy -50% na nim jest...czy balsam...aaa i na jakiego emaila to przyszło(zastanawiałam się czy o dowód nie poprosi-czy faktycznie ma do czynienia z Natalią!) Szok! W pewnym momencie to aż miałam ochotę ją wyśmiać. Jak wspomniałam o kalendarzu na ścianę to powiedziała że mi się nie należy bo w emailu nie było. Ja nie wiem żeby tyle szumu robić o parę kartek?!
Miałam jeszcze przetestować 2 wody, ale z tego wszystkiego mi się odechciało.

Aha... ta "miła inaczej Pani" wstawiła mi 2 pieczątki i zaznaczyła "STY17". Tak na przyszłość chciałam zapytać co to oznacza?!
Chciałam jeszcze zrealizować sms-a - dla siostry. Z tym, że od jakiegoś czasu nie dostaje nic na telefon... Da się coś z tym zrobić ?
__________________
„Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei
Odwaga to siła, która nas napędza
Z ciemności podążamy ku wierze.”
Dean Koontz
Natalica1809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 21:36   #2175
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Też dostałam ofertę wysyłkową, moim prezentem jest RO 50ml. Zauważyłam, że AC 5ml można kupić w zestawie 3x5ml z QNdA i VN za 25,9zł. Ponadto wysyłka zdrożała z 9,9zł na 10,9zł

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Mam pytanie o gratisowy peeling Tradition de Hammam 30 ml. Czy mogę go zrealizować razem z ulotką styczniową (tą zastępczą w pdf)? Tzn. Kosmetyk ze zniżką 50% + mleczko + peeling? Czy te ulotki nie łączą się?

Rozumiem, ze ulotkę styczniową (zastępczą w pdf) mogę zrealizować jeszcze raz? Edit - już sprawidziłam, jednak mogę
Promocje nie łączą się

Ulotkę styczniową, sms i mail - każdą z tych ofert możesz wykorzystać raz.

Cytat:
Napisane przez Natalica1809 Pokaż wiadomość
Aha... ta "miła inaczej Pani" wstawiła mi 2 pieczątki i zaznaczyła "STY17". Tak na przyszłość chciałam zapytać co to oznacza?!
Chciałam jeszcze zrealizować sms-a - dla siostry. Z tym, że od jakiegoś czasu nie dostaje nic na telefon... Da się coś z tym zrobić ?
Czasem na karcie z pieczątkami zaznaczają, że skorzystało się z danej oferty, dot. to smsa lub maila, ulotkę papierową po prostu zabierają i już. Oznaczenie "STY17" jest tylko mało precyzyjne, bo nie mówi z czego tak naprawdę skorzystałaś, jeśli w Twoim sklepie zdarzają się takie nieprzyjemne konsultantki, to żeby nie było problemu, jak będziesz przy nast. wizycie chciała skorzystać np. ze styczniowego smsa.

Treść smsa jest na pierwszej stronie, wysyłasz go sama do siebie i już
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 22:03   #2176
Natalica1809
Raczkowanie
 
Avatar Natalica1809
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość

Czasem na karcie z pieczątkami zaznaczają, że skorzystało się z danej oferty, dot. to smsa lub maila, ulotkę papierową po prostu zabierają i już. Oznaczenie "STY17" jest tylko mało precyzyjne, bo nie mówi z czego tak naprawdę skorzystałaś, jeśli w Twoim sklepie zdarzają się takie nieprzyjemne konsultantki, to żeby nie było problemu, jak będziesz przy nast. wizycie chciała skorzystać np. ze styczniowego smsa.

Treść smsa jest na pierwszej stronie, wysyłasz go sama do siebie i już
Dziękuje za odpowiedź myślałam, że mają jakieś swoje sposoby na sprawdzenie nr smsa...
__________________
„Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei
Odwaga to siła, która nas napędza
Z ciemności podążamy ku wierze.”
Dean Koontz
Natalica1809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 07:19   #2177
pysiak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 62
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Oferta wysyłkowa na styczeń wchodzi już przez internet
pysiak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 09:27   #2178
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Czy jest może teraz jakiś atrakcyjny kod -100zł ? Jaki prezent jest od 109zł za drugi próg zamówienia?
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 09:37   #2179
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Czy jest może teraz jakiś atrakcyjny kod -100zł ? Jaki prezent jest od 109zł za drugi próg zamówienia?
Wszystkie aktualne kody znajdują się na pierwszej stronie wątku. Z prezentami coś im się ostatnio psuje i aby zobaczyć prezenty za drugi próg, trzeba wejść do koszyka, na wersji mobilnej pokażą Ci się nawet bez żadnych produktów, na wersji pełnej musisz coś tam sobie wrzucić

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Sprawdziłam nową ofertę wysyłkową. Na szczęście, tak jak napisała pysiak13, wchodzi już przez internet. Prezent jest spersonalizowany, można wybrać nawet Accord Chic 50 ml lub perfumy CuE 30 ml, które nie wchodziły w ofercie wrześniowej (swoją drogą wciąż jej nie wyłączyli, niezły mają poślizg ostatnio). Niestety kod, który zazwyczaj dawał prezent od 39 zł i darmową wysyłkę od 79 zł (w tym wypadku jest to 5PYG1PA02) daje dokładnie to samo, co inne oferty, nie obniża żadnego z progów. Czyżby już zrezygnowali z tych atrakcyjniejszych wersji oferty? Gdyby ktoś taką dostał, bardzo proszę o informacje

No i rzeczywiście podnieśli próg darmowej dostawy i koszty wysyłki
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 10:20   #2180
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

mężowi kończy się woda CuEH, więc poszło zamówienie z nowej wysyłkowej
wiem, że te perfumy on-line są na -50%, ale nie mam potrzeb na koszyk powyżej 200 zł, prezenty nie bardzo mi odpowiadają (woda za drugi próg fajna, ale mam za duże zapasy), a poza tym w sklepie internetowym nadal nie jest dostępny sypki puder PL beż, który od dawna chcę wypróbować
do tego dorzuciłam olejek pod prysznic i z kosztami wysyłki wyszło niecałe 64 zł

skorzystam jeszcze z oferty sklepu stacjonarnego z gratisowym mleczkiem i wystarczy
przydałby mi się nowy olejek do skórek - w stacjo nie ma też ZP?
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 10:36   #2181
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
zamawiałąm z tej oferty 1.01 i właśnie przyszło, myślę, że dziś lub w poniedziałek powinnas tez dostać
Tak, tak, przyszło wczoraj. Dziś już po pierwszych testach szamponu rewitalizujacego. Po drugim myciu włosy zrobiły się jakby 'tłuste, niedomyte', ale narzucilam odżywkę i mi się ładnie ten szampon 'zemuglowal' i przy splukiwaniu wszystko zeszło. Włosy wyschly same i aktualnie sią milusie i w miarę miękkie.
Ładny ma zapach też ten szampon, trochę kwiatowy, trochę zielony (trawiasty), ale nie taki zielony jak np z lubinem.
Czyli narazie zakupy na plus. jeszcze do testowania wzięłam dodający objętości, ale myślę, że też będzie ok .

Oczywiście TZ foch: czemu ja nie mogę sobie normalnego szamponu kupić, za normalne pieniądze, w normalnym sklepie, bez płacenia bez sensu za wysyłkę... I mi tak mamrotal do wieczora.
A wieczorem znów popatrzylam na dwa kartony zapasów kosmetycznych (bo tanie, bo ciekawe jakie będzie, bo ładnie pachnie, bo była promocja) i doszłam do wniosku, że moim postanowieniem noworocznym chyba bedzie, że będę kupowała mniej kosmetyków. Noo zobaczymy

Edytowane przez GoskaVelPerla
Czas edycji: 2017-01-06 o 10:41
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 12:39   #2182
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Natalica1809 Pokaż wiadomość
Ja też dziś byłam zrealizować styczniową ofertę. Z rana ulotkę papierową...trafiłam na baaardzo sympatyczną Panią. Pytałam o te małe kalendarzyki do torebki, ale powiedziano mi że nie będzie ich
A po południu emaila chciałam zrealizować. I tym razem trafiłam na Panie typu "nie rusz, nie dotykaj, a najlepiej wyjdź już z tego sklepu". Jak pokazałam ekspedientce emaila to wyoglądała go z każdej strony...czy -50% na nim jest...czy balsam...aaa i na jakiego emaila to przyszło(zastanawiałam się czy o dowód nie poprosi-czy faktycznie ma do czynienia z Natalią!) Szok! W pewnym momencie to aż miałam ochotę ją wyśmiać. Jak wspomniałam o kalendarzu na ścianę to powiedziała że mi się nie należy bo w emailu nie było. Ja nie wiem żeby tyle szumu robić o parę kartek?!
Miałam jeszcze przetestować 2 wody, ale z tego wszystkiego mi się odechciało.

Aha... ta "miła inaczej Pani" wstawiła mi 2 pieczątki i zaznaczyła "STY17". Tak na przyszłość chciałam zapytać co to oznacza?!
Chciałam jeszcze zrealizować sms-a - dla siostry. Z tym, że od jakiegoś czasu nie dostaje nic na telefon... Da się coś z tym zrobić ?
Jeżeli nie dostajesz SMSów, możesz w sklepie stacjonarnym wypełnić broszurę z uaktualnieniem danych lub wysłać maila na bazadanych@yrnet.com z prośbą o SMSy.

Każdy sklep ma swój system zaznaczania wykorzystanych mailingów. U mnie zazwyczaj zapisują E lub SMS i miesiąc. Ten Twój zapis jest niejednoznaczny. Gdy pójdziesz następnym razem i odmówią Ci realizacji SMSa - dyskutuj. Niech się same domyślą, co napisały. W ciągu miesiąca z każdego mailingu możesz skorzystać jeden raz, są to różne oferty, nie mogą Ci odmówić. Jeśli spróbują - poproś o jakiś regulamin, który potwierdza ich słowa albo o telefon przy Tobie do bazy danych. Masz też prawo do składania skargi do kierownika sklepu czy do BOKu i nie bój się z tego korzystać - ja zawsze powtarzam, że ekspedientki nie są w sklepie za karę, wykonują pracę, za którą dostają pieniądze, prezenty, które Ci wydają, są prezentami od firmy, nie idą z ich kieszeni. Jak raz czy drugi dostaną upomnienie - zastanowią się porządnie, zanim jeszcze raz niewłaściwie potraktują klienta.
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 14:45   #2183
alicja0702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 270
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;69296021]Dostałam maila urodzinowego z wodą MdB od 39 zł. Na pewno nie skorzystam. Jest ktoś chętny?[/QUOTE]

witam, chętnie przygarnę kod urodzinowy... jeśli jeszcze aktualne
alicja0702 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 18:07   #2184
elunia1266
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

hej a jakie podkłady YR polecacie?
elunia1266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 18:38   #2185
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez elunia1266 Pokaż wiadomość
hej a jakie podkłady YR polecacie?
Żadne. Jak już musi być z YR to ten ze złotą nakrętka, ale według mnie wszystkie są słabe
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:27   #2186
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez elunia1266 Pokaż wiadomość
hej a jakie podkłady YR polecacie?
Miałam podkład Zero Niedoskonałości i był naprawdę dobry. Teraz zużywam już drugie opakowanie wygładzająco-rozświetlającego i uwielbiam. Jest delikatny, lekki, ładnie wyrównuje kolor. Daje bardzo zdrowy efekt. Przypudrowany trzyma się u mnie cały dzień
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 20:00   #2187
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Miałam podkład Zero Niedoskonałości i był naprawdę dobry. Teraz zużywam już drugie opakowanie wygładzająco-rozświetlającego i uwielbiam. Jest delikatny, lekki, ładnie wyrównuje kolor. Daje bardzo zdrowy efekt. Przypudrowany trzyma się u mnie cały dzień
Ja jestem w trakcie używania pierwszego opakowania i też jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Na pewno go wezmę ponownie za trzeci poziom.
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 21:28   #2188
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Doradźcie, który zapach mleczka wybrać? W sklepie sprawdzałam, ale zapachy z opakowania pachną trochę inaczej, są zniekształcone, wypróbowałam testery mleczek na ręku, ale mam za mało rąk i w końcu mi się pomieszały
Wanilkę wzięłam właściwie w ciemno, kierując się wspomnieniami, że stara wersja sprzed kilku lat którą miałam pachniała cudnie, zupełnie inaczej niż jadane zapachy kosmetyków waniliowych, których szczerze nie znoszę. No i ta nowa pachnie zupełnie jak tamta, przynajmniej tak odbieram ten zapach.

Oliwka i petit grain, migdał i kwiat pomarańczy - spodziewałam się, ze te mi się spodobają, a okazały się jakiś cierpkie i gorzkawe. Może na skórze jakoś ewoluują?

Ma ktoś mango z kolendrą? Czy to coś w klimacie wanilii? W sensie otulającego, kremowego zapachu?
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 22:18   #2189
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez elunia1266 Pokaż wiadomość
hej a jakie podkłady YR polecacie?
Zero niedoskonałości, mam już któryś z kolei i nie zamierzam zmieniać. Dobrze kryje i przy tym nie wysusza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 22:28   #2190
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Ma ktoś mango z kolendrą? Czy to coś w klimacie wanilii? W sensie otulającego, kremowego zapachu?
Z nowości znam tylko mango z kolendrą-nawilża jak cała seria ale nie pachnie wogóle, takie rozmyte słodkawe nic, a myślałam, że to będzie najlepsze z nowości. A znasz stary i nowy kokos? Moźesz porównać? Stary był śliczny, ciasteczkowy, nowego się boję
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.