Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-16, 15:06   #61
MartaOstojska
Raczkowanie
 
Avatar MartaOstojska
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Markyla Pokaż wiadomość
Zrobiłam trzeci test i również negatywny. Możliwe żeby aż trzy testy dały fałszywy wynik, tym bardziej ze są robione po ponad dwóch tygodniach od ostatniego stosunku?

Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka
Oczywiście, że tak. Beta HCG z krwi jest chyba najbardziej rzetelnym wynikiem
MartaOstojska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 18:51   #62
Jollaa5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Stosunek miał miejsce 2 dni przed planowaną miesiączka (cykle nieregularne),która wystąpiła.

Została zażyta tabletka po po 3h od zbliżenia i teraz pytania:

Czy owa tabletka po była chociaż w najmniejszym stopniu potrzebna?

Czy była jakakolwiek możliwość aby doszło do zapłodnienia w tym czasie?
Jollaa5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 21:00   #63
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Po co znów pytasz o to samo? Dostałaś odpowiedzi już jakiś czas temu, nic się od tamtej pory nie zmieniło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-06, 05:36   #64
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Jollaa5555 Pokaż wiadomość
Stosunek miał miejsce 2 dni przed planowaną miesiączka (cykle nieregularne),która wystąpiła.

Została zażyta tabletka po po 3h od zbliżenia i teraz pytania:

Czy owa tabletka po była chociaż w najmniejszym stopniu potrzebna?

Czy była jakakolwiek możliwość aby doszło do zapłodnienia w tym czasie?
Jeśli masz cykle nieregularne, to jak mogłaś stwierdzić że stosunek był na 2 dni przed planowaną miesiączka??


Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-06, 09:25   #65
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Kilka stron wcześniej pisała że okres przyszedł dwa dni po stosunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-06, 09:58   #66
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Kilka stron wcześniej pisała że okres przyszedł dwa dni po stosunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa to jest ta sama sytuacja z listopada
Myślałam że to coś nowego.


Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-07, 00:24   #67
Jollaa5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Nie chodzi mi o ciaże,bo nie jestem, ale o to czy w ogóle ta tabletka była potrzebna i czy istniała w ogóle jakaś szansa połączenia plemnika z komórka jajową,dziękuje.
Jollaa5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-07, 06:45   #68
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jollaa5555 Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o ciaże,bo nie jestem, ale o to czy w ogóle ta tabletka była potrzebna i czy istniała w ogóle jakaś szansa połączenia plemnika z komórka jajową,dziękuje.
Jeśli to ta sytuacja z listopada to juz mialas odpowiedź. Tabletka była niepotrzebna. Nie było szansy na połączenie plemnika z komórka jajowa

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 02:31   #69
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Hej napisze tu bo ten wątek chyba jeszcze żyje. Mianowicie biorę moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne Maxim. W 12 dniu brania tabletek dopadły mnie jednorazowe wymioty. Tabletkę wzięłam o 19:30 a wymioty dopadły mnie około 1 w nocy w niedzielę. Nie brałam dodatkowej tabletki. Wzięłam kolejna o 19:30 .w niedziele, w niedzielę też odbyłam stosunek jeszcze przed zażyciem tabletki dodatkowo zabezpieczony i bez wytrysku Nie wiem czy w sumie dobrze zrobiłam, wszystkie poprzednie tabletki brałam prawidłowo. Obecnie jestem w 2 dniu przerwy 7 dniowej i czekam na krawienie, w sumie za późno tu pisze ale tak sobie myślę czy nie powinnam połączyć opakowań że względu na tamte wymioty czy wszystko jest okej chodzi mi czy mój organizm nie zeświruje
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 06:02   #70
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Hej napisze tu bo ten wątek chyba jeszcze żyje. Mianowicie biorę moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne Maxim. W 12 dniu brania tabletek dopadły mnie jednorazowe wymioty. Tabletkę wzięłam o 19:30 a wymioty dopadły mnie około 1 w nocy w niedzielę. Nie brałam dodatkowej tabletki. Wzięłam kolejna o 19:30 .w niedziele, w niedzielę też odbyłam stosunek jeszcze przed zażyciem tabletki dodatkowo zabezpieczony i bez wytrysku Nie wiem czy w sumie dobrze zrobiłam, wszystkie poprzednie tabletki brałam prawidłowo. Obecnie jestem w 2 dniu przerwy 7 dniowej i czekam na krawienie, w sumie za późno tu pisze ale tak sobie myślę czy nie powinnam połączyć opakowań że względu na tamte wymioty czy wszystko jest okej chodzi mi czy mój organizm nie zeświruje
To nie Twój organizm świruje tylko głowa. Bierzesz tabletki. Stosujesz prezerwatywę a ciągle piszesz w wątku ciążowym. Czytałaś ulotkę dołączoną do tabletek. Przeczytaj ją ze zrozumieniem. Czekaj cierpliwie na krwawienie i idź do psychologa bo tabletki to widać za mało.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 06:28   #71
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Pisze tutaj bo widzę że ktoś tutaj jest. Spokojnie chodziło mi tylko jak to właściwie jest w takiej sytuacji bo na internecie są informacje tylko jak ktoś pominie tabletkę. Chciałam zapytać czy dobrze zrobiłam nie schizuje ciążą ani nic. A no i czy może być tak że krewienia w sumie może nie być ? Bo gdy zaczynałam brać tabletki na początku okresu to po jego zakończeniu przez następny tydzień miałam brązowe plamienia które do 3 miesięcy stosowania mogą się pojawić. Pytam tylko bez schiz
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-12, 07:28   #72
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

W ulotce masz na pewno informację co zrobić jeśli wystąpią wymioty lub biegunka, jest tam podana ilość godzin od przyjęcia tabletki po których wymioty nie są powodem do wzięcia dodatkowej tabletki. Zazwyczaj ten czas podany w ulotce to 4h, bo mniej więcej w takim czasie żołądek się opróżnia po posiłku - ale dla pewności jeszcze sprawdź w ulotce czy producent nie podaje inaczej.
Co do krwawienia to na początku przyjmowania tabletek mogą się dziać różne rzeczy możesz mieć plamienia, możesz w ogóle nie mieć krwawienia. Jeśli brak krwawienia zdarza się raz na jakiś czas to nie ma powodów do niepokoju, jeśli zdarzy się np. po dwóch opakowaniach to warto pójść do lekarza żeby sprawdził czy wszystko ok czy może lepiej zmienić tabletki na inne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 08:31   #73
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Pisze tutaj bo widzę że ktoś tutaj jest. Spokojnie chodziło mi tylko jak to właściwie jest w takiej sytuacji bo na internecie są informacje tylko jak ktoś pominie tabletkę. Chciałam zapytać czy dobrze zrobiłam nie schizuje ciążą ani nic. A no i czy może być tak że krewienia w sumie może nie być ? Bo gdy zaczynałam brać tabletki na początku okresu to po jego zakończeniu przez następny tydzień miałam brązowe plamienia które do 3 miesięcy stosowania mogą się pojawić. Pytam tylko bez schiz

Tak jak pisze lightangel, przeczytaj ulotkę. Nie musisz szukać informacji o wymiotach w internecie bo masz wszystko ładnie opisane w ulotce dołączonej do leku.

Maxim jest tabletką dwuskładnikową, u nas jej odpowiednikiem jest jeśli dobrze pamiętam Jeanin.

Przez pierwsze kilka miesięcy twój organizm będzie się przystosowywał do zwiększonej dawki hormonów. Te wymioty, o których piszesz też mogły być skutkiem ubocznym. Co do krwawień tu może być różnie nie ma schematu. Jest to sprawa bardzo indywidualna, jak dany organizm reaguje na tabletki. Możesz mieć początkowo plamienia między cyklami lub odwrotnie możesz np. nie mieć plamienia/krwawienia po przyjęciu 21 tabletek. To powinno się unormować do 3-6 miesięcy, maksymalnie do roku.

Jeśli pojawią się jakieś niepokojące skutki uboczne trzeba to skonsultować z ginekologiem.
Wcześniej pisałaś, że palisz. Przestałaś ?? Pamiętaj, że łącznie palenia z dwuskładnikową antykoncepcją to głupota.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 14:37   #74
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Na ulotce jest napisane że do 3-4 godzin jeśli zdarza się wymioty lub biegunka to wziąć zapasową tabletkę u mnie było to 5/5,5 godziny więc myślę że raczej się wchłonęła. Nie nie palę już jecze zanim zaczęłam brać tabletki przestałam, biorę magnez 400 bo lekarz zalecił dodatkowo z witaminami b6,b12. Innych dolegliwości poza tym palemieniem po okresie nie mam No może tylko lekko opuchnięte piersi
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 18:07   #75
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Na ulotce jest napisane że do 3-4 godzin jeśli zdarza się wymioty lub biegunka to wziąć zapasową tabletkę u mnie było to 5/5,5 godziny więc myślę że raczej się wchłonęła. Nie nie palę już jecze zanim zaczęłam brać tabletki przestałam, biorę magnez 400 bo lekarz zalecił dodatkowo z witaminami b6,b12. Innych dolegliwości poza tym palemieniem po okresie nie mam No może tylko lekko opuchnięte piersi
No widzisz sama, że wszystko jest przystępnie opisane w ulotce.
Dobrze ze nie palisz.
Jak będziesz mieć jakieś wątpliwości to pamiętaj o ulotce.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-14, 14:44   #76
czekoladova23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Hej dziewczyny,
może któraś z Was miała podobną sytuację. Stosunek w 14 dniu cyklu (zazwyczaj mam 27-29 dniowe), pękła prezerwatywa. 3,5 h później wzięłam Ellaone. Minął tydzień od tego zdarzenia i mam przedziwne objawy, ból podbrzusza, jakby ciągnący, zmęczenie, uczucie takiego generalnego rozbicia. Okropnie obawiam się ciąży i stresuje się już tydzień a do okresu teoretycznie też jeszcze tydzień. Czy Ellaone zadziałała u Was blisko owulacji?
czekoladova23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-02, 08:32   #77
klaudiaaa55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 57
Test beta z krwi

Witam przychodzę z zapytaniem kiedy najwcześniej mogę wykonać test beta z krwi ? Czy jak wykonam w dniu spodziewanej miesiączki da mi wiarygodny wynik ?

Była 29 grudnia sytuacja miesiąc temu planowany okres 8 stycznia dostałam ale bałam się ze to nie okres wiec zrobiłam betę 12 stycznia wyszła negatywna również kolejna zrobiłam po okresie czyli 17 stycznia również negatywna nadal się boje i zrobiłam 30 stycznia kolejna betę (4 dni przed kolejnym okresem ) również wyszła negatywna czy jak zrobię betę w planowanym terminie miesiaczkia 3 lutego to czy pokaże ona wiarygodny wynik ? Czy mogło się coś zmienić od tamtych bet nie było nic od 29 grudnia , to tez był ala stosunek bo bałam się ze przeniosłam sobie plemniki do pochwy za pomocą palca , czy jak wykonam betę w dniu spodziewanej miesiączki mogę być już spokojna

Pozdrawiam i proszę o szybka odpowiedz
klaudiaaa55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-17, 17:03   #78
Anna19101986
Zadomowienie
 
Avatar Anna19101986
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 801
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Hejka

Dziewczynki moje powiedzcie mi czy podczas 7 dniówek przerwy z odstawienia tabletek yasminelle gdzie wystąpić powinno krwawienie zdarzyło się wam to że zamiast krwawienia było tylko plamienie ? Tzn. miałam jak co miesiąc po odstawieniu ból głowy ,podbrzusza i byłam napuchnięta bo woda się zbierała w organizmie i powinnam dostać krwawienia a dostałam plamienie tzn brązowy śluz z domieszką czerwonej krwi takie plamienie trwało dosłownie max 3 dni i już wczoraj znikło miała któraś z was tak ? Miesiąc temu podczas 7 dniówek przerwy miałam zbliżenie z mężem i czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ? Mimo iż wiem że tabletka chroni mnie w tej przerwie.
Anna19101986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 06:36   #79
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Anna19101986 Pokaż wiadomość
Hejka

Dziewczynki moje powiedzcie mi czy podczas 7 dniówek przerwy z odstawienia tabletek yasminelle gdzie wystąpić powinno krwawienie zdarzyło się wam to że zamiast krwawienia było tylko plamienie ? Tzn. miałam jak co miesiąc po odstawieniu ból głowy ,podbrzusza i byłam napuchnięta bo woda się zbierała w organizmie i powinnam dostać krwawienia a dostałam plamienie tzn brązowy śluz z domieszką czerwonej krwi takie plamienie trwało dosłownie max 3 dni i już wczoraj znikło miała któraś z was tak ? Miesiąc temu podczas 7 dniówek przerwy miałam zbliżenie z mężem i czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ? Mimo iż wiem że tabletka chroni mnie w tej przerwie.
Nie biorę ysminelli ale na moich tabletkach też mi się zdarzyło mieć słabsze krwawienie czy plamienie. Mogłaś mieć mniejszy spadek hormonów lub np. słaby przyrost endometrium.
Przy prawidłowo branych tabletkach w trakcie stosunku w siedmiodniowej przerwie, nie będziesz w ciąży.
Jeśli się martwisz ciążą to najlepiej zrobić test. Uspokoisz się po wyniku.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-20, 06:54   #80
klaudiaaa55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Witam 10 lutego zaczęłam brać swoje pierwsze tabletki anty do 15 lutego miałam okres

16-17 lutego pojawił mi się odrazu brązowo różowe plamienie a natomiast 18 lutego pojawiło mi się różowe plamienie czy to normalnie czy tak może być ze pojawi się różowe plamienie tabletki dopiero biorę tydzień

Tabletkę wzięłam w drugi dzień okresu tą pierwsza i w ten dzień była palcówka i prawdopodnie nie miał nic na palcach ( była ona w drugi dzień okreu i pierwszy dzień zażyłej tabletki ) nie jest to możliwe ze do czegoś doszło ? Palcówka była robiona podczas okresu a różowe plamienie pojawiło się tydzień później przy drugim pasku tabletek a początkowo miałam brązowe czy to jest wywołane tabletkami to plamienie

Proszę o szybka odpowiedz
klaudiaaa55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 12:23   #81
klaudiaaa55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Jest możliwość ?
klaudiaaa55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 12:50   #82
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa55 Pokaż wiadomość
Witam 10 lutego zaczęłam brać swoje pierwsze tabletki anty do 15 lutego miałam okres

16-17 lutego pojawił mi się odrazu brązowo różowe plamienie a natomiast 18 lutego pojawiło mi się różowe plamienie czy to normalnie czy tak może być ze pojawi się różowe plamienie tabletki dopiero biorę tydzień

Tabletkę wzięłam w drugi dzień okresu tą pierwsza i w ten dzień była palcówka i prawdopodnie nie miał nic na palcach ( była ona w drugi dzień okreu i pierwszy dzień zażyłej tabletki ) nie jest to możliwe ze do czegoś doszło ? Palcówka była robiona podczas okresu a różowe plamienie pojawiło się tydzień później przy drugim pasku tabletek a początkowo miałam brązowe czy to jest wywołane tabletkami to plamienie

Proszę o szybka odpowiedz
Nie istnieją ciążę z palca. Po prostu. W ten sposób nie zachodzi się w ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 12:54   #83
klaudiaaa55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

A plamienie które się pojawiło może być wywołane tabletkami ?
klaudiaaa55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 14:45   #84
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa55 Pokaż wiadomość
A plamienie które się pojawiło może być wywołane tabletkami ?
Tak może być spowodowane tabletkami. Powinnaś mieć taką informację w ulotce.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 14:59   #85
klaudiaaa55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

A może być tak ze okres skończyłam 15 lutego i 16 pojawiło mi się brązowe plamienie a 18 różowe ? To normalnie ? Czyli mogę wykluczyć plamienie spowodowane ciąża ?
klaudiaaa55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 15:19   #86
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa55 Pokaż wiadomość
A może być tak ze okres skończyłam 15 lutego i 16 pojawiło mi się brązowe plamienie a 18 różowe ? To normalnie ? Czyli mogę wykluczyć plamienie spowodowane ciąża ?
Tak, to normalne. W pierwszych 3 miesiącach antykoncepcji hormonalnej możesz plamić.
Palce nie wytwarzają plemników, więc nie, nie jesteś w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 15:32   #87
klaudiaaa55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Przed tym robiłam dobrze mojemu chłopakowi ręka

Odrazu po tym poszłam umyć ręce oraz on

minęła około godzina i ponownie umył ręce i dopiero zrobił mi palcowke , i to było drugiego dnia okresu czy to plamienie np może być spowodowane ciąża?
klaudiaaa55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 19:12   #88
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa55 Pokaż wiadomość
Przed tym robiłam dobrze mojemu chłopakowi ręka

Odrazu po tym poszłam umyć ręce oraz on

minęła około godzina i ponownie umył ręce i dopiero zrobił mi palcowke , i to było drugiego dnia okresu czy to plamienie np może być spowodowane ciąża?
Żeby być w ciąży to musiał by być seks, a seksu nie było. Plemniki to nie są jakieś Rambo Bambo i sam fakt, że miałaś je na ręce Cię nie zapładnia . Ręka, na powietrzu to jest niezbyt im sprzyjające środowisko także obumarły.

Zaczęłaś korzystać z tabletek bo planujecie rozpoczęcie współżycia? Chcesz tego? Czujesz się gotowa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 19:16   #89
klaudiaaa55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

A zażyta tabletka 2 dnia cyklu chroni mnie odrazu ? Czy jak w ten dzień było to i to był również dzień pierwszy zażyłej tabletki to nie misze się o nic martwic?

Partner robił mi palcowke podczas okresu ale przed tym ja robiłam mu dobrze ręka i się obawiam ze coś mógł mi przenieść i ze to plamienie jest wywołane ze doszło do czegoś do zapłodnienia
klaudiaaa55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 20:02   #90
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa55 Pokaż wiadomość
A zażyta tabletka 2 dnia cyklu chroni mnie odrazu ? Czy jak w ten dzień było to i to był również dzień pierwszy zażyłej tabletki to nie misze się o nic martwic?

Partner robił mi palcowke podczas okresu ale przed tym ja robiłam mu dobrze ręka i się obawiam ze coś mógł mi przenieść i ze to plamienie jest wywołane ze doszło do czegoś do zapłodnienia
Dziewczyno czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem. Chcesz znowu dostać bana za pisanie w każdym poscie o palcówce. Ile jeszcze razy Ci to trzeba powtarzać.
Wróć do szkoły i dowiedz się jak dochodzi do zapłodnienia, a później zacznij łykać tabletki. Do brania tabletek trzeba być osobą zdyscyplinowaną.
A co do tabletki to przeczytaj sobie ulotkę co robić kiedy tabletkę zaczęłaś brać w 2 a nie 1 dniu cyklu.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-01 14:47:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.