Na pryszcze wszelkie! Rewelacja! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 18:16   #1
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Thumbs up

Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!


Krem nazywa się Annusol, kupiłam w anglii, ale z tego co wiem musi być polski odpowiednik, ponieważ moja przyjaciółka nabyła ten sam skład w brazylii, więc w polsce też musi być.

Zaczęłam używać, bo właśnie przyjaciółka słyszała o fantastycznych rezultatach od dawna, a ma bardzo zaawansowany trądzik.

Sama walczyłam z krostami dobre 10 lat, teraz jest już w miarę ok, ale moja mieszana skóra nigdy nie będzie idealna.
Po pierwszym dniu stosowania kremu byłam w szoku! Plamki, krostki, czy nawet wulkany znikają. Moja przyjaciółka też używała wcześniej wszelkich mazideł, a tu po pierwszym razie taka poprawa.

Muszę przyznać ,że bardzo sceptycznie podchodziłam do tego kremu, bo tak właściwie jest to krem na hemoroidy. I nie wiem czy jest bezpieczne długotrwałe stosowanie go na twarz ale wiem jedno, ratuje mi on życie.
Podaje skład:
Zinc Oxide 10.75g, Bismuth Oxide 2.14g, Balsam Peru1.8g.

Poza tym rewelacyjny jest też No 7 Protect & Perfect, też niestety dostępny w Anglii Niby na zmarszczki, ale świetnie łagodzi wszelkie podrażnienia, a mam skórę mega wrażliwą! poza tym też goi krosty! Nakładam go pod Annusol na noc a rano budzę się z piękną skórą!

Spróbujcie! W anglii Annusol kosztuje około 5 funtów, Prorect&Perfect około 18 funtów, a jest o niebo lepszy od Estee Lauder Repairwear...
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 18:33   #2
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

mogłabys zrobić zdjęcie albo dac jakąś stronkę? jak jest w anglii to będzie tez w irlandii. pozdrawiam.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 18:44   #3
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

moje plecy to po wakacjach wylęgarnia ohydnych pryszczy, moze jakaś ktoś tutaj znajdzie coś co ma taki skład jak ten twój krem... oby! czekam.
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 19:26   #4
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

czekamy czekamy
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 19:45   #5
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

W Irlandii też jest na pewno, skoro w anglii w kazdej aptece bez recepty.
Spytajcie w aptekach w polsce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010019_edited.JPG (116,4 KB, 399 załadowań)
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:36   #6
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

wszędzie piszą,że to lek na hemoroidy
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:45   #7
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Bo to jest lek na hemoroidy i autorka watku o tym napisała, dlatego nie wie czy może go długotrwale stosowac.
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 20:43   #8
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Dziewczyny! To jest lek na hemoroidy! O zastosowaniu na pryszcze słyszałam z różnych źródeł, a przeczytałam w jakimś angielskim piśmie.

Nie wiem dokładnie, czy to dzięki cynkowi, czy kombinacji tych składników jest tak skuteczny. Nie wiem czy bezpieczne jest długotrwałe stosowanie. Ja i przyjaciółka stosujemy od 3 miesięcy, bez rzadnych skutków ubocznych, jak dotąd.
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 15:26   #9
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Cynk napewno wpływa na to w dużej mierze ale czy pozostałe składniki to nie mam zielonego pojęcia.
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 15:02   #10
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

up,

stosował ktoś jeszcze?

mi dziś koleżanka powiedziała, że jej kosmetyczka stosuje maść na hemoroidy jak jej czasem coś wyskoczy
no ale nei podała mi konkretnej nazwy.
__________________

LnK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 15:10   #11
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Cytat:
Napisane przez LnK Pokaż wiadomość
mi dziś koleżanka powiedziała, że jej kosmetyczka stosuje maść na hemoroidy jak jej czasem coś wyskoczy
.
ja chyba się jednak boję
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 15:37   #12
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

pasta cynkowa i balsam peruwiański - to główny skład
pastę można kupić za 2 zł w każdej aptece, a balsam: nie wiem... na pewno wchodzi w skład neo-aesculanu, takiej maści też na hemoroidy
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:02   #13
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

http://64.233.183.104/search?q=cache...ient=firefox-a
http://64.233.183.104/search?q=cache...ient=firefox-a
http://64.233.183.104/search?q=cache...ient=firefox-a
tu o balsamie
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 20:46   #14
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

dziewczyny a jaka jest łacińska nazwa (czego szukać w składzie) takiej maści. Tak się składa, że posiadająć starsze osoby w domu mam kilka takich maści, chętnie spróbuję, tymbardziej że oglądałam kiedyś film o modelkach i jedna z nich w krytycznym momencie wyjęła taką maść od swojej babci i dała koleżance w celu natychmiastowego usunięcia wyprysku, przed wielkim pokazem. Myślałam że to taka bajka, ale może faktycznie spróbuję ten "cudowny" sposób.
Nie wiecie jak ten balsam peruwiański jest oznaczony w łacińskim spisie skladników?


edit: nie zauważyłam odpowiedzi bąbelek_82 W jednym z jej linków jest dość szczegółowy opis składnika
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 00:15   #15
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Dziewczyny nie ma czego sie bać!
Ja używam tej maści codziennie, moja kumpela od roku, inna kilka miesięcy. Nie wyobrażam sobie życia bez niej, a mam cerę nie dość, że problemową, to jeszcze wrażliwą.
Przeczytajcie sobie powyżej już podawałam skład.
Trzeba iść do apteki i zapytać o polski odpowiednik, bo maści na hemoroidy jest wiele, a tylko ten skład daje naprawdę efekty.
W Anglii wszystkie modelki tego używają, koleżanka jest stewardessą, wśród nich krem na hemoroidy jest znany od lat. W "biblii" dziewczyn z playboya, wersji amerykańskiej, krem na hemoroidy jest obowiązkowy, jak coś wyskoczy. Z ręką na sercu nigdy nie stosowałam niczego lepszego.

Wklejam od bąbelka:
Balsam peruwiański (Balsamum peruvianum) brunatna lub prawie czarna gęsta ciecz o aromatycznym, nieco waniliowym zapachu uzyskiwana z wydzieliny drzewa Myroxylon balsamum Harms. Balsam jest bogaty w związki fenolowe o silnych właściwościach odkażających: benzoesan benzylu, cynamonian benzylu, kwas cynamonowy, kwas benzoesowy, ponadto seskwiterpeny. Balsam kanadyjski działa przeciwzapalnie, pobudzająco na ziarninowanie i naskórnikowanie, przeciwpasożytniczo (zwalcza np. roztocze).
Dawniej powszechnie stosowany w leczeniu wielu chorób skóry, w tym trądzików, ponadto był dodawany do niektórych kosmetyków. Obecnie praktycznie zapomniany. W Polsce do obecnych czasów przetrwała jeszcze maść 10% - Balsolan (Gemi), w cenie ok. 7 zł. Ponadto są zarejestrowane preparaty zawierające związki bizmutu i cynku (jak najbardziej przydatne do [B]terapii trądzików i łojotoku) - niestety z przeznaczeniem do leczenia[/B] stanów zapalnych odbytu. Myślę, że skojarzenie składników wielu tych preparatów mogłoby być wykorzystane w leczeniu wielu chorób skóry, jednakże producenci o tym nie pomyśleli. Na marginesie mówiąc wątpie czy mają sprzedaż tego typu preparatów do leczenia odbytu. Ale to już ich problem.

Tlenek cynku (Zincum oxydatum) działa antyseptycznie, złuszczająco i przeciwłojotokowo.

Właśnie znalazłam polski odpowiednik
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=194
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 00:51   #16
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

to jest mozliwe

znajoma zza oceanu "sprzedala" mi sposob na podpuchniete oczy - jest to wlasnie masc na hemoroidy

edit - postaram sie odnalezc nazwę

ta masc- ktora znalazla Monika nie jest droga

http://www.pfm.pl/u235/template/pros...562B30B80A5555
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 11:32   #17
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Niestety ani owego Anusolu w polskich zasobach sieciowych znaleźć nie mogę, ani żadnej maści, która by miała balsam peru w składzie (a przejżałam już składy kilkunastu maści na hemoroidy ).
Ale za to znalazłam coś takiego.....

AROMAGEL - ŻEL NA PRZEZIĘBIENIE 40 g

Skład
Camphora 10,00 g
Balsamum peruvianum 6,00 g
Rosmarini oleum 5,00 g
Eucalypti oleum 5,00 g
Vehiculum ad 100,00 g

Działanie
Żel działa rozgrzewająco, pobudza krążenie obwodowe, działa antyseptycznie, ułatwia oddychanie. Preparat nie drażni skóry, nie pozostawia tłustych śladów i nie plami bielizny.

Wskazania
Pomocniczo w zapaleniu oskrzeli, przeziębieniu, katarze, a także schorzeniach reumatycznych.

Dawkowanie
Rano i wieczorem nanieść niewielką ilość żelu na górne partie pleców i klatki piersiowej. Wcierać delikatnie aż do pełnej penetracji leku. Przykryć flanelą.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 11:33   #18
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

c.d.

niestety jednak ten krem zawiera w składzie kamforę, więc nie bardzo wyobrażam sobie ciągle tym pachnieć, chociaż lubię ten zapach, ale bez przesady...
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 11:43   #19
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Oraz:

Depulol (ok 7 zł)
Producent: Hasco-Lek
Postać: Tuba - 20 g.
Skład: Rosmarini oleum 5,00 g Eucalypti oleum 5,00 g Balsamum peruvianum 6,00 g Vehiculum ad 100,00 g.

Tu już trochę inny skład niż Aromagel (też 7 zł).


I to:
Boiron, Balsamum peruvianum 9 ch 4 gramy, 8 zł.
Lek jednoskładnikowy.
Czyżby to czysty balsam peru? To jednak lek homeopatyczny, w granulkach...

Przepraszam za pisanie kilku odpowiedzi pod rząd, ale co chwilę znajduję coś nowego.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 11:46   #20
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

I w końcu chyba strzał w dziesiątkę, po kilkunastu minutach poszukiwań:

Balsolan, maść na odleżyny, 30 g, ok. 11 zł
Maść przeciw odleżynom, oparzeniom i odmrożeniom oraz chorobom skórnym tj. owrzodzenia, świerzb. Zawiera balsam peruwiański jako substancję czynną, dzięki czemu działa przeciwzapalnie, antyseptycznie (przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo) oraz osłaniająco, zabezpieczając przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.
100g preparatu zawiera 10 g balsamu peruwiańskiego (10 g Balsamum peruvianum ) W skład podłoża wchodzą: wazelina biała, emulgator P, parafina ciekła, etanol 96%, woda dejonizowana. (Vaselinum album, Palsgaard, Paraffinum liquidum, Ethanolum 96%, Aqua purificata)

Nie jest maścią na przeziębienia, więc nie będzie pachniała jak wick
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:47   #21
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Tutaj jest link do Anusola. Jest dostępny w maści i czopkach:

http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=194

Te inne mazidła to nie wiem czy skuteczne, w Anusolu jest połączenie zincu, bizmutu i balsam peru, w takim stężeniu i kolejności jak podałam jest skuteczny.
W anglii płacę za niego około 3 funty.

Jeśli chodzi o maść na hemoroidy pod oczy to jest to maść w której skład wchodzi olej z wątroby rekina, nie nadaje się na pryszcze, jedynie na spuchnięte oczy. Raz kupiłam, ale wyrzuciłam do śmieci, bo cuchnie okropnie, a konsystencja jeszcze gorsza.
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:02   #22
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Byłam dzisiaj w aptece i pani powiedziała mi że tej maści już nie produkują i raczej nigdzie jej nie znajdę Wiecie coś o tym???
__________________

AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 18:55   #23
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Trzeba popytać w aptekach, najlepiej niech aptekarka zadzwoni do hurtowni i zapyta czy jest ta maść i czy w ogóle produkują i czy można ją dostać. Jak nie w najgorszym wypadku jeśli ktoś chce mogę kupić w angli, a że przyjeżdżam do polski co dwa tygodnie to mogę komuś wysłać. Cena tego jak już mówiłam to około 3 funty. Jeśli ktoś mieszka w wawie jak ja będzie jeszcze prościej.
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 17:38   #24
ania1886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Witam. Mam okropne pryszcze Pytałam w wielu aptekach ale nie ma tej maści. Wycofali ja z produkcji... a o podobnym składzie też mi nic nie podano. Czy mogłabyś kupić mi tą rewelacyjną maść w Angli???? jeśli tak to w jaki sposób mam dokonać wpłaty czy chcesz przelew a może za pobraniem- tak byłoby najlepiej pewnie, oczywiście razem z kosztami za przesyłkę. 3 funty to ok 20zł tak? plus koszt przesyłki. Ja juz mam taka deprechę że nawet maścią na hemoroidy sie wysmaruje!he he. Czekam na odpowiedź Pozdrawiam.
ania1886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 22:57   #25
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

aniu, ja w niedzielę wróciłam do Polski, czego nie planowałam i w najbliższym czasie się do londynu nie wybieram. 3 funty to około 15 złotych. Napisz do dziewczyn, które są w anglii i które na święta przyjeżdżają, a wypowiadały się w tym wątku, może Ci przywiozą.
pozdrawiam
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 19:11   #26
Syla_81
Raczkowanie
 
Avatar Syla_81
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 66
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

W skład tej maści oprócz tlenku cynku, który ma słabe właściwości przeciwzapalne wchodzi również pierwiastek o nazwie BIZMUT który jest metalem ciężkim i silnie toksycznym...na szczęście to co jest w maści jest w postaci trójtlenku a on nie jest toksyczny i jest używany jako barwnik w przemyśle farmaceutycznym. Zamiast na trądzik stosować leków na hemoroidy lepiej poradzić się dobrego dermatologa. A ze swojej strony polecam Isotrex lub przy mniej zaawansowanym trądziku Zinneryt.
Syla_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:23   #27
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

ja stosowałam mnóstwo leków na trądzik i nie działało albo działało słabo. Po to mamy wizaz, żeby dzielić się spostrzeżeniami i odkryciami, o których nie każdy dermatolog nam powie. O kremie na hemoroidy wie większość modelek i stewardess. Wcześniej jakaś wizażanka w tym wątku sama podkreślała, że jej kosmetyczka jak jej coś wyskoczy to ratuje ją krem na hemoroidy. Wszystkie składniki kremu są opisane tutaj jako składniki na trądzik (od bąbelka): http://64.233.183.104/search?q=cache...ient=firefox-a

a że działają też na hemoroidy to są w tej maści.

Zgadzam się, że każda postać trądziku wymaga konsultacji lekarza, ale czy to oznacza, że domowe sposoby i maści, które działają, a które nie przepisał nam lekarz należy w ogóle nie dotykać?
Ten krem tak jak i inne może działać lub nie, wszystko zależy od naszych skór. Jakby każda skóra była identyczna i jeden krem działał na wszystko to nie byłoby wizażu! Zresztą same dobrze wiecie.
pozdrawiam
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:57   #28
Different
Raczkowanie
 
Avatar Different
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 142
GG do Different
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Ja stosuje brevoxyl a jak mam jakis strupek no to smaruje aloesem albo zovirxem na opryszcze i po kilku dniach znika. Mam cere mieszana i chyba balabym sie zastosowac masc na hemoroidy... Pozdrawiam
Different jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 21:10   #29
mandrake
Raczkowanie
 
Avatar mandrake
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Powiem tak, moja mama jest mgr farmacji i powiedziała, że taki kremik powinni zrobić bez problemu w aptece. Tylko, że te 3 składniki, które są w pierwszym poście to za mało.. Musi być coś jeszcze..

Zdr
mandrake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 09:00   #30
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

może to jest dobry pomysł. dodać inne składniki, ale jakie? może zapytaj mamy co by proponowała?
pozdrawiam

"ja stosuje brevoxyl a jak mam jakis strupek no to smaruje aloesem albo zovirxem na opryszcze i po kilku dniach znika. Mam cere mieszana i chyba balabym sie zastosowac masc na hemoroidy... Pozdrawiam"

- a zovirax jest na opryszczkę, przeciwwirusowy i raczej te składniki z leczeniem trądziku nic wspólnego nie mają...
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-22 11:49:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.