Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 16:13   #1
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka

Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia


Zdecydowałam się założyć nowy wątek, ponieważ po skorzystaniu z wyszukiwarki i prześledzeniu wątków na temat tych kosmetyków nie znalazłam tego, co by mnie mogło zainteresować

Od jakiegoś czasu używam kosmetyków Paese i jestem z nich baaardzo zadowolona. Problem z tym, że nie chcę przepłacać, a cała kolorówka jaka była dostępna w drogeriach, jest z nich stopniowo wycofywana Jedyny sposób nabycia tych kosmetyków to albo Allegro (przepłacanie), albo zamawianie ich na stronie http://www.paese.pl/category.php?id_category=1. W obu przypadkach doliczane są dość wysokie koszty wysyłki np. 13zł na oficjalnej stronie producenta

Znajdą się jakieś chętne na wspólne zakupy? Dodam, że wszystkie kosmetyki możecie nabyć z 35% rabatem, a jeśli wartość naszego zamówienia przekroczy 100zł, to za wysyłkę nie zapłacimy ani grosza (poza kosztami nadania paczki do Was).

Moja jedyna korzyść polega jedynie na uniknięciu kosztów wysyłki od producenta, bez obaw, nie zarabiam na Was

Piszcie PW jeśli chciałybyście otrzymać cennik
Dla przykładu:
- Podkład Long Cover -18,14zł zamiast 27,90zł
- Błyszczyk Milky Lips - 11,64zł zamiast 17,90zł
- Puder sypki Luxus - 25,94zł zamiast 39,90zł
- Próbka wybranego podkładu w słoiczku - 1zł

Edytowane przez Robaczywka
Czas edycji: 2011-02-25 o 16:27
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 18:22   #2
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się założyć nowy wątek, ponieważ po skorzystaniu z wyszukiwarki i prześledzeniu wątków na temat tych kosmetyków nie znalazłam tego, co by mnie mogło zainteresować

Od jakiegoś czasu używam kosmetyków Paese i jestem z nich baaardzo zadowolona. Problem z tym, że nie chcę przepłacać, a cała kolorówka jaka była dostępna w drogeriach, jest z nich stopniowo wycofywana Jedyny sposób nabycia tych kosmetyków to albo Allegro (przepłacanie), albo zamawianie ich na stronie http://www.paese.pl/category.php?id_category=1. W obu przypadkach doliczane są dość wysokie koszty wysyłki np. 13zł na oficjalnej stronie producenta

Znajdą się jakieś chętne na wspólne zakupy? Dodam, że wszystkie kosmetyki możecie nabyć z 35% rabatem, a jeśli wartość naszego zamówienia przekroczy 100zł, to za wysyłkę nie zapłacimy ani grosza (poza kosztami nadania paczki do Was).

Moja jedyna korzyść polega jedynie na uniknięciu kosztów wysyłki od producenta, bez obaw, nie zarabiam na Was

Piszcie PW jeśli chciałybyście otrzymać cennik
Dla przykładu:
- Podkład Long Cover -18,14zł zamiast 27,90zł
- Błyszczyk Milky Lips - 11,64zł zamiast 17,90zł
- Puder sypki Luxus - 25,94zł zamiast 39,90zł
- Próbka wybranego podkładu w słoiczku - 1zł
Ja byłabym chętna na błyszczyk, bo go ubóstwiam, ale ja jedna nic nie dam w tym momencie
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 18:37   #3
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 462
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Ja kiedyś pewnie będę chętna, ale niestety nie w najbliższym czasie bo jestem spłukana:P
Elph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 18:50   #4
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

W takim razie czekamy na kolejne chętne
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:21   #5
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

A skąd masz te kosmetyki? Bo tak bez podania źródła to wątpie żeby dużo dziewczyn było w stanie wierzyć na słowo
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:21   #6
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

A czy na pędzle do makijażu też byłaby zniżka?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:35   #7
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
A skąd masz te kosmetyki? Bo tak bez podania źródła to wątpie żeby dużo dziewczyn było w stanie wierzyć na słowo
Jak to skąd? Składam zamówienie na ich stronie A, że zostałam Ambasadorką tejże firmy, to przysługuje mi upust 35%. Chcę złożyć zamówienie dla siebie, ale wolę uniknąć ponoszenia kosztów wysyłki, a do 100zł nieco mi brakuje Spokojnie, kosmetyki pochodzić będą z legalnego źródła, wysyłają kurierem więc przesyłka jest po ok. 2 dniach u nas w domu
Chcę zorganizować zamówienie na takich samych zasadach jak to robią dziewczyny, które wspólnie zamawiają z E.L.F., Biochemii Urody, LUSH itd. Nie chcę tu nikogo oszwabić

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A czy na pędzle do makijażu też byłaby zniżka?
Jasne
Pędzle makijażowe:
PP1- do pudru sypkiego 25,29 zł (zamiast 38,90zł)
PR2 -do różu 25,94 zł (zamiast 39,90zł)
PF3 – do podkładu 31,14 zł (zamiast 47,90zł)
PC1 – wąski do cieni 17,49 zł (zamiast 26,90zł)
PC2 – szeroki do cieni 21,39 zł (zamiast 32,90zł)
PB – do nakładania henny 7,74 zł (zamiast 11,90zł)

Edytowane przez Robaczywka
Czas edycji: 2011-02-25 o 19:40
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 19:35   #8
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Koleżanka pewnie jest ambasadorką Paese

Sexy, ja mam pędzle do cieni (oba), henny i róży, i pędzel do cieni mały polecam Ci szczerze, do różu to drapak tak jak i większy do cieni, a pędzel do henny się do niczego nie nadaje :/

I jeżeli ktoś martwi się o pochodzenie kosmetyków to są one wysyłane ze stoiska z Gliwic, świerze, legalne i dobrze przechowywane, wiem bo sama pracując tam miałam przyjemnośc pakowania paczek

Jeżeli chcecie jakichś informacji to chętnie odpowiem bo kosmetyków tych mam sporo i trochę w pracy doradzałam
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-02-25 o 19:39
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:41   #9
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

aahhh to w takim razie zwracam godność

Mnie interesowały podkłady kiedyś ale przeczytałam,że próbki masz dostępne więc dużo lepiej- wtedy mogłabym wypróbować
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:43   #10
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Koleżanka pewnie jest ambasadorką Paese

Sexy, ja mam pędzle do cieni (oba), henny i róży, i pędzel do cieni mały polecam Ci szczerze, do różu to drapak tak jak i większy do cieni, a pędzel do henny się do niczego nie nadaje :/

I jeżeli ktoś martwi się o pochodzenie kosmetyków to są one wysyłane ze stoiska z Gliwic, świerze, legalne i dobrze przechowywane, wiem bo sama pracując tam miałam przyjemnośc pakowania paczek

Jeżeli chcecie jakichś informacji to chętnie odpowiem bo kosmetyków tych mam sporo i trochę w pracy doradzałam
Otóż to, ale ambasadorką jestem od 2 tygodni, nawet jeszcze nie dostałam katalogu w formie książkowej, więc nie mam jak zbierać chętnych na pierwsze zamówienie Zarabiać będę miała na kim, ale najpierw katalog i próbki by się przydały A nawet zamawiając jedną próbkę muszę ponieść13zł kosztów wysyłki... Cóż, próbka 1zł, katalog 2zł, a wysyłka 13zł... Dlatego szukam chętnych
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:51   #11
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość
Otóż to, ale ambasadorką jestem od 2 tygodni, nawet jeszcze nie dostałam katalogu w formie książkowej, więc nie mam jak zbierać chętnych na pierwsze zamówienie Zarabiać będę miała na kim, ale najpierw katalog i próbki by się przydały A nawet zamawiając jedną próbkę muszę ponieść13zł kosztów wysyłki... Cóż, próbka 1zł, katalog 2zł, a wysyłka 13zł... Dlatego szukam chętnych
Rozumiem Sama chcę zostać ich ambasadorką (To brzmi dumnie!), narazie ograniczam się do zastępst na stoisku firmowym. Muszę mieć 18 lat żeby ambasadorką zostac, ale żeby pracować po 12h na stoisku - nie

Wiecie co mnie jeszcze denerwuje? Paese ma ogromną ilość kosmetyków których nie ma na stronie. Piękne opalizujące sypkie cienie mineralne, 60 kolorów paletek - seria bez nazwy a numery to np. 10S, 45S, 60S., lakiery do paznokci itd. Przecież gdyby wrzucili to na stronę to zwiększyliby sprzedaż.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-02-25 o 19:58
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 20:13   #12
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Mozecie coś powiedzieć o rózach?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 20:19   #13
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

A mnie 3 podkłady interesują:
Matujący
Long Cover
Ideal Matte
który będzie dość dobrze krył - bez efektu maski - na długo matowił.
Czytałam o matującym dość dobre komentarze ale zaczerpnę troche informacji od Was
I jeszcze chciałabym się dowiedzieć dokładniej o kolor dla dość bladych bo niestety do takich należe.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 20:24   #14
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Mozecie coś powiedzieć o rózach?
Róże są dobre, dobrze napigmentowane, utrzymują się przyzwoicie Dobrze się rozcierają. Są niestety bardzo miałkie, jeden z moich po prostu od leżenia w szufladzie sie potłukł I pędzla do różu z Paese broń boże nie używać do nich bo się pokruszy.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
A mnie 3 podkłady interesują:
Matujący
Long Cover
Ideal Matte
który będzie dość dobrze krył - bez efektu maski - na długo matowił.
Czytałam o matującym dość dobre komentarze ale zaczerpnę troche informacji od Was
I jeszcze chciałabym się dowiedzieć dokładniej o kolor dla dość bladych bo niestety do takich należe.
1) Long cover to tańszy brat Revlon Colorstaya. Niestety kolory lubią ciemnieć, lubi zapychać, do skóry tłustej absolutnie się nie nadaje, kryje dobrze ale ja mogę używać go tylko w lato i tylko na wieczór - niestety na zimnę jest za ciemny a na dzień zbyt kryjący i wygląda trochę sztucznie. Wytrzymuje długo ale trochę pachnie babcinym kremem.
2) Ideal matte z tego co się orientuję to podkład skierowany dla skóry młodszej czyli trądzikowej, niestety nie miałam - nie wypowiadam się.

Polecam recenzję podkładów Paese : http://brunettesheart.blogspot.com/2...o-w.html#links ( mam nadzieję że autorka się nie obrazi)

A co do kolorów to zawsze najjaśniejszy do najciemniejszego w tej kolejności są na stronie

Matującego podkładu miałam próbkę ale zrobilam sobie krzywdę. Nałożyłam na 5 minut, zrobił mi mache, za ciemny o 41484789 tonów a do tego na 2gi dzień mnie wysypało
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-02-25 o 20:27
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 21:31   #15
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Też byłabym bardzo chętna na wspólne zamówienie

Z tym, że fundusze będą dopiero w marcu
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 23:57   #16
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Przepraszam za offtop, ale mam pytanie do ambasadorek, czy rzeczywiście zapisanie się jako taka ambasadorka nie niesie za sobą żadnych konsekwencji? Szukałam w necie i wszystko wydaje się być takie proste i cudowne, ale jak jest naprawdę? Chodzi mnie głównie o jakieś zobowiązania, opłaty np. za katalogi, etc.

Nie zależy mi na zarabianiu w ten sposób, po prostu raz na jakiś czas chciałabym robić niewielkie zakupy kosmetyków tej marki i nie przewiduję "wciskania ich" nikomu.

Edytowane przez babcia_miecia
Czas edycji: 2011-02-26 o 00:00
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 07:14   #17
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Przepraszam za offtop, ale mam pytanie do ambasadorek, czy rzeczywiście zapisanie się jako taka ambasadorka nie niesie za sobą żadnych konsekwencji? Szukałam w necie i wszystko wydaje się być takie proste i cudowne, ale jak jest naprawdę? Chodzi mnie głównie o jakieś zobowiązania, opłaty np. za katalogi, etc.

Nie zależy mi na zarabianiu w ten sposób, po prostu raz na jakiś czas chciałabym robić niewielkie zakupy kosmetyków tej marki i nie przewiduję "wciskania ich" nikomu.
Nie ma żadnych zobowiązań Paese to firma, która powstała jako jedna z typowych firm, której kosmetyki miały byś sprzedawane w drogeriach. Z czasem ktoś tam "na górze" doszedł do wniosku, że bardziej opłacalna byłaby sprzedaż bezpośrednia (tak jak to ma miejsce w Avon, Oriflame). Problem w tym, że marka ta jest mało znana i do wypromowania jej potrzebują właśnie Ambasadorek, które dzięki katalogom "rozsławią" tę firmę Dla Ambasadorek nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. Zamówienie składasz wtedy, gdy sama tego chcesz. Katalogi wydawane są bodajże raz na pół roku, jesteś na bieżąco informowana o brakach kosmetyków w ich magazynie, masz 35% zniżki na wszystkie kosmetyki i akcesoria Paese, z czasem ta zniżka może urosnąć do 50%.
Ty kupujesz 35% taniej, a swoim klientkom sprzedajesz kosmetyki po cenie katalogowej (bez żadnej zniżki, chyba że sama się na to zdecydujesz). Możesz kupić papierowy katalog jeśli jesteś nim zainteresowana, ale możesz też korzystać z katalogu dostępnego on-line
Cena jednego katalogu to 2zł, zamawiając 5 katalogów płacisz w sumie 6zł, a zamawiając ich 10szt - 10zł. Do każdego złożonego przez Ciebie zamówienia dołączony jest 1 darmowy katalog.
Możesz również zamówić próbki podkładów lub pazurki prezentujące poszczególne lakiery do pazurków. I tak 1 słoiczek podkładu (bodajże 5ml, ale nie jestem pewna) kosztuje 1zł, a kolekcja pazurków to koszt 2zł.
Składając zamówienie na stronie internetowej Paese opłacasz 13zł kosztów wysyłki (jeśli wartość Twojego zamówienia nie przekracza kwoty 100zl), lub 0zł (powyżej 100zł).
A co do zamawiania kosmetyków z ich strony internetowej... Nie będąc Ambasadorką płacisz za wszystkie kosmetyki cenę katalogową. Czyli dla przykładu za fluid dla mężczyzn płacisz 39,90zł, a do tego musisz doliczyć wspomniane 13zł na wysyłkę Jeśli ten sam podkład zamówisz u znajomej Ambasadorki, która nie będzie na Tobie żerować i zgodzi Ci się go sprzedać bez żadnego zysku, zapłacisz za niego 25,94zł, a przy tym unikniesz 13zł za wysyłkę
Dodam jeszcze, że póki co kosmetyki Paese są dostępne w drogeriach, ale... są z nich stopniowo wycofywane i mają z nich całkowicie zniknąć. Sama nie mogłam w to uwierzyć, ale po tym jak zawitałam do ulubionej drogerii i dowiedziałam się, że nie mogę u nich dostać wymarzonego cienia do powiek, bo dostawy są wstrzymane a brakło im już tego kolorku, uwierzyłam

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Matującego podkładu miałam próbkę ale zrobilam sobie krzywdę. Nałożyłam na 5 minut, zrobił mi mache, za ciemny o 41484789 tonów a do tego na 2gi dzień mnie wysypało
Ja z matującego byłam baaardzo zadowolona i żadnej maski mi nie zrobił Ale fakt faktem, nawet najjaśniejszy kolor jest dla mnie zbyt ciemny i muszę go mieszać z jakimś podkładem w kolorze Ivory

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Też byłabym bardzo chętna na wspólne zamówienie

Z tym, że fundusze będą dopiero w marcu
Nie ma sprawy, ja też póki co zbieram kaskę
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 10:13   #18
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Szkoda, że nie mają chociaż jednego punktu odbioru osobistego w mieście będącym siedzibą firmy, czyli Krakowie

Z tego, co widzę koszty są niewielkie. Szkoda tylko, że pomysł raczej nie wypali, bo żeby odnieść sukces w sprzedaży bezpośredniej potrzeba ciągłych promocji, nowości, kosmetycznych gadżetów. No i ile świetnych, tanich, naturalnych kosmetyków nie ma rzeszy wielbicielek tylko i wyłącznie z powodu słabej dostępności. Na szczęście ta strona pomaga zwiększyć świadomość konsumentek i pozwala nam znajdować prawdziwe perełki Przepraszam za rozpisanie się.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 11:03   #19
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Sexy, ja mam pędzle do cieni (oba), henny i róży, i pędzel do cieni mały polecam Ci szczerze, do różu to drapak tak jak i większy do cieni, a pędzel do henny się do niczego nie nadaje :/

Dobrze, że mnie uświadomiłaś - nie dobrze, że to drapak. Chyba muszę znaleźć coś innego.
Dzięki
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 11:06   #20
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Szkoda, że nie mają chociaż jednego punktu odbioru osobistego w mieście będącym siedzibą firmy, czyli Krakowie
Szkoda tylko, że pomysł raczej nie wypali, bo żeby odnieść sukces w sprzedaży bezpośredniej potrzeba ciągłych promocji, nowości, kosmetycznych gadżetów. No i ile świetnych, tanich, naturalnych kosmetyków nie ma rzeszy wielbicielek tylko i wyłącznie z powodu słabej dostępności. Na szczęście ta strona pomaga zwiększyć świadomość konsumentek i pozwala nam znajdować prawdziwe perełki Przepraszam za rozpisanie się.
Popieram Moim skromnym zdaniem Paese zbyt wcześnie zdecydowała się na sprzedaż bezpośrednią. Mało kto zna tą markę, o Euphorze niewiele więcej osób w ogóle słyszało... Przekonałam się o tym, gdy puściłam w obieg katalog on-line i na kilkadziesiąt osób, które go ode mnie otrzymały, zaledwie kilkanaście dziewczyn coś tam kiedyś o Paese słyszało, a tylko kilka testowało ich produkty
No i fajnie, że ktoś coś kupi od takiej Ambasadorki/dystrybutorki, jeśli: a) nie zna firmy i kosmetyków, b) nie posiada się próbek do zaprezentowania jak to coś w ogóle wygląda
Odbiegając od tematu... polecam przetestowanie zestawu produktów Paese. Wystarczy wpłacić odpowiednią kwotę pokrywającą koszty wysyłki i otrzymujemy kilka produktów do wypróbowania. Jaka to kwota? Z tym bywa różnie W grudniu wystarczyło 26zł aby otrzymać podkład Long Cover, błyszczyk Milky, lakier do pazurków i cień do powiek potrójny (bodajże Luxus). Podzielono to na 4 lub 5 zestawów, ale pozostawiono wybór konkretnego zestawu, które chcemy otrzymać. W styczniu (gdy ja zamawiałam swoje zestawy) była do wyboru opcja testowania kosmetyków o wartości 60zł (wybierane losowo, kwota jaką musicie wpłacić to 10zł), lub o wartości 80zł (jeden z zestawów, wybierany losowo, kwota do wpłacenia to 20zł). Obecnie tak poknocili, że sama już nie wiem ile to kosztuje Dla zainteresowanych:
http://www.paese.pl/89-testuj-produkty.html
http://www.paese.pl/88-testuj-produkty.html
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 18:56   #21
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

To ja mówie, byłabym chętna narazie na te pare próbek podkładów bo wolałabbym najpierw przetestować porządnie i dopiero kupić całe opakowanie bo cera lubi mi "płatać figle". I może na błyszczyk jakiś bym się skusiła jeszcze
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 04:38   #22
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

ja też bym chciała próbki podkładów do przetestowania i wybrałabym coś jeszcze
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 11:57   #23
adajula
Rozeznanie
 
Avatar adajula
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

byłabym chętna na jakiś różyk a może dwa
adajula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 17:29   #24
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Otwieram zamówienie Jakieś prośby o cennik?

wspólne zamówienie Paese

Wpłacamy oczywiście wyróżnioną kwotę


Edytowane przez Robaczywka
Czas edycji: 2011-02-28 o 17:52
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 18:04   #25
adajula
Rozeznanie
 
Avatar adajula
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Oto moje zamówionko:

http://www.paese.pl/53-meteoryty-puder.html kolor 10p, 24,00 zł
http://www.paese.pl/95-rozany-ogrod.html kolor 36, 15,90

Razem 39,90

Rozumiem że kwotę z rabatem wpiszesz w arkusz sama, tak?
adajula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 18:08   #26
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez adajula Pokaż wiadomość
Oto moje zamówionko:

http://www.paese.pl/53-meteoryty-puder.html kolor 10p, 24,00 zł
http://www.paese.pl/95-rozany-ogrod.html kolor 36, 15,90

Razem 39,90

Rozumiem że kwotę z rabatem wpiszesz w arkusz sama, tak?
Ma się rozumieć
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:35   #27
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

czyli cena katalogowa, to ta zamieszczona na stronie paese w dziale produkty?
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:56   #28
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
czyli cena katalogowa, to ta zamieszczona na stronie paese w dziale produkty?
Podaj mail, to wyślę Ci dokładny cennik
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 20:07   #29
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość
Podaj mail, to wyślę Ci dokładny cennik
ja też poproszę
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 20:08   #30
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
ja też poproszę
Poślij mi mail w PW
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-02 14:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.