włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 10:11   #1
maserjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14

włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone


Witam.. od dłuższego czasu męczę się ze stanem swoich włosów.. może najpierw opiszę jakie są;

przede wszystkim cienkie i delikatne.. to najbardziej irytuję, ostatnio zapuszczam włosy i nie są one dość grube i bijące życiem

wypadające - zaczęły wypadać jakiś czas temu.. szczególnie po bokach i u góry w tych miejscach się także przerzedzają, przydałoby mi się coś co zrobiłoby aby tych włosów było więcej, bo mam dość rzadkie włosy :/

Zastanawiam się nad 3 preparatami::
http://allegro.pl/seboradin-szampon-...476069201.html
http://allegro.pl/matrix-amplify-sza...532405999.html
http://allegro.pl/404-matrix-loreal-...538610206.html

A może polecacie coś innego?

Dodam, że używam także co 4-5 dni WAX, ale nie widać jakiś efektów..
Do tego wszystkiego chcę dodać jeszcze Belissę, za jakiś czas zaczynam stosować.

Widać, że Estelle' zna się na rzeczy, więc moja wdzięczność za jej odpowiedź byłaby duża. :P

Dzięki z góry !
maserjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:10   #2
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Kiedy mocniej mi wypadały fryzjerka poleciła mi Waxa. Rezultatów nie oczekuj po m-cu czy nawet dwóch, ale po tych dwóch m-cach chociażby stosowania raz w tygodniu zaczną rosnąć nowe włoski, które - siłą rzeczy - będą bardzo krótkie i zanim urosną, to zdąży wiele wody w Wiśle upłynąć.

Moja fryzjerka powiedziała mi też - kiedy miałam fazę na długie włosy - żebym ścięła, bo cienkie lekko sianowate kudełki nie powinny być zbyt długie, zwłaszcza gdy łatwo się plączą i wyglądają jak siódme nieszczęście Ścięła mi na włosy a'la Kasia w "Kasi i Tomku" i jestem zachwycona tą fryzurką. Nie boleję nad długimi

Ale nie wiem czy Twoje są takie same jak moje, więc.... Pij Belissę, nie zaszkodzi. Wcieraj Waxa i poczekaj na rady innych dziewczyn
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 12:57   #3
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość

Ale nie wiem czy Twoje są takie same jak moje, więc.... Pij Belissę, nie zaszkodzi. Wcieraj Waxa i poczekaj na rady innych dziewczyn
Belissa to tabletki

Na pewno jakiś kompleks witaminowy;
wzmacniający, przyśpieszający porost włosów szampon;
odżywka, wcierka w skórę głowy...
ja jak miałam problem z włosami to poszłam do dermatologa...
Może warto się przejść i sprawdzić czy ze skórą głowy wszystko jest w porządku. Może dowiesz się jaki jest powód dlaczego zaczęły wypadać włosy. Poleci Ci też jakieś skuteczne preparaty.
i tak jak napisała Agateq rezultatów nie spodziewaj się po 2-3 tyg. Na efekty trzeba czekać troszkę dłużej.
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 17:56   #4
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Nie każdy rodzaj włosów nadaje się aby je zapuszczać np do pasa.
Żadne tabletki, maseczki, odżywki, i inne cuda nie pogrubią cienkiego z natury włosa.
Niestety
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 20:52   #5
maserjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

A mogłybyście polecić jakieś konkretne produkty? Bo o to najbardziej mi się rozchodzi. Do tej pory moje włosy miały kontakt z szamponem Radical i po 2 opakowaniach zrobiło mi się straszne sianko na głowie i takie rzadsze, że pod spodem spokojnie mogę wyczuć skórę głowy.

Co sądzicie o produktach podanych w moim pierwszym poście? Czy któryś szampon nada się do moich włosów, czy może poleciłybyście coś innego? Do tego jaką odżywkę stosować?

No i kwestia tych tabletek.. czy Belissa jest najlepsza w swoim fachu? Czy nie lepiej brać np Merz Special czy jakieś inne?

Dzieki z góry
maserjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 21:35   #6
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Stosuj kosmetyki seriami, sam szampon Seboradin (bez balsamu i ampułek) nic nie zdziała.
Podobnie Radical. Najlepsze są ampułki.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 21:44   #7
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Tabletki nie zmienią Twoich włosów ani trochę. A przynajmniej nie na tyle, żebyś TY to mogła ocenić, bo że działają jakoś - to pewnik. Nie zaszkodzą. Wzmocnią je, być może sprawią, że urosną Ci nowe (na mnie Belissa tak działa, z tego co widziałam).

Ale "walkę" z włosami trzeba przede wszystkim uskuteczniać cierpliwie i regularnie. I niezbyt agresywnie. Belissa i może ten Seboradin? I wystarczy.

Albo zapytaj w aptece, farmaceuci znają się lepiej niż my wszystkie i doradzą coś
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 22:09   #8
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Albo zapytaj w aptece, farmaceuci znają się lepiej niż my wszystkie i doradzą coś

Szczerze wątpię. Niektórzy farmaceuci robią wielkie oczy na widok olejku rycynowego
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:55   #9
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

czy ja dobrze zrozumiałam, ze nie uzywasz nic poza szmaponem radical i łykaniem od jakiegos czasu belissy?? jesli tak, to musisz wdrozyc porzadna pielegnacje. Sam szmapon to za mało. Musi byc szampon, odzywka, raz w tygodniu maska (np wax kt stosujesz, choc ma kiepski sklad-moze podrazniac, lepiej stosowac biovax. z l'biotici) Do tego ampułki (jakie chcesz) wcierasz w sama skore głowy. Wtedy po 2-3miesiacach mozesz spodziewac sie pierwszych efektow.

warto tez odwiedzic dermatologa ze wzgledu na takie wypadanie i zrobic podstawowe badania krwi i moczu.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

na Kwc masz mnostwo produktow, nie oczekuj, ze tu Ci podamy wsyztsko na dłoni. uzupelnij wiedze z pielegnacji, poczytaj w dziale o wypadajacych włosach. kazdy szukal dla siebie produktow metoda prob i błedów.

na poczatek najlepiej i chyba najbezpieczniej jest kupic cos aptecznego np seboradin cala serie, a jak nie podpasuje, to wtedy szukac.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:36   #10
maserjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

No do tej pory tylko szampon Radical Wzmacniający i raz w tygodniu maska WAX, która tak w sumie sprawia że moje włosy są bez objętości i przylizane.. ale nie wiem czy tak ma być :/ (?) A Belissy w ogóle.. właśnie się zastanawiam czy wdrożyć jakieś tabletki, dlatego się chciałąm tu was poradzić.

Czy mogłybyście skomponować mi jakąś grupę kosmetyków opierając się o informację w tym temacie o moich włoskach? Najlepiej te najczęściej polecane lub najbardziej pewne. Chodzi o szampon, odżywkę, ampułki (bo maskę już mam tą z WAX), no i ew. tabletki jeśli to koniecznie.

byłoby fajnie

Edytowane przez maserjjj
Czas edycji: 2011-04-11 o 14:38
maserjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:45   #11
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

zamiast belissy polecam Vitapil- faktycznie wpływa na cebulki włosów. Nie doczytałam, wydawało mi sie, ze bierzesz, a Ty się przymierzasz.

Od siebie podałam Ci zestaw bezpiecnzych kosmetykow. watpie, zeby ktos Ci konkretnie napisął, co do Twoich włosów, bo kazyd ma inne włosy i to, co lubią jedne, inne moga nawet nie tolerowac. Predzej napisze Ci, czego uzywa. Bo ja np chwale sobie Glorię i karite oraz biovaxa pomaranczowego, ale mam włosy typu 2b czyli sredniej grubosci fale. Bo to zalezy czego szukasz- czegos na wypadanie, na nawilzenie czy podkreslenie skretu itd. To jest jak błądzic we mgle

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

bo jak konkretnie do cienkich i delikatnych badz wypadajacyh to jest juz taki wątek.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 14:52   #12
maserjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Czy taki zestaw się sprawdzi?

Szampon:
http://allegro.pl/seboradin-szampon-...548683710.html

Ampułki:
http://allegro.pl/seboradin-ampulki-...558054125.html

czy może
http://allegro.pl/radical-ampulki-ku...555464685.html

podobno lepsze te z Radicala z tego co tu można było wyczytać...

+ WAX

no i jaka odżywka? będzie konieczna przy tym wszystkim?


możesz podać jaki to wątek? chętnie przejrzę
maserjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 00:34   #13
Angie1708
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

mi na koszmarne wypadanie pomagało tylko olejowanie olejowałam przed każdym myciem, do tego biowax, i skrzyp, po jakims miesiacu przestały... ale ile ja wtedy włosów straciłam a też zapuszczam !

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

a odżywkę teraz używałam dabur vatika, miałam akurat przeciwłupieżową, ale była super.
Angie1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:26   #14
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Na wypadanie tylko indyjskie olejki. Mi nawet w ciąży i po ciąży nic nie wypadło. Nawet przy ekstremalnym odchudzaniu. Może było do 10 włosów dziennie zamiast trzech, ale nie więcej
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 07:49   #15
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Polecam wybranie się do dermatologa albo do lekarza rodzinnego i sprawdzenie krwi czy przypadkiem to nie początek anemii.
Odzywka jest konieczna bo chocby ułatwi ci rozczesywanie włosów. Jakbym ja nie uzywała odzywki to przy czeasniu wyrwałabym sobie chyba połowe włosów. A co do kosmetyków to tak jak dziewczyny pisały wyżej... nikt ci nie da jak na tacy recepty na twoje wlosy i kosmetykow ktore masz stosowac wszytsko odbywa sie metodą prób i błędów i nawet to co ci dermatolog poleci niekoniecznie może ci przypasowac. Bierz suplementację (na pewno nie zaszkodzi) i co do reszty: Próbuj !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 08:53   #16
maserjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Anemii nie mam, bo w ostatnim czasie 2 razy miałam badaną krew i nic nie wyszło. Choć może faktycznie coś w tym jest, ale w mojej diecie, poza tym jestem dość szczupła.

Wracając do tematu. Teraz chodziło mi raczej o to abyście skomentowały mój wybór, czy zestaw, który podałam będzie pasował. No i może poleciły jakąś odżywkę, bo co do tego to nie mam kompletnie żadnych pomysłów..

Co do suplementacji Belissa na początek będzie okej? Po Vitapilu słyszałam, że włosy strasznie wypadają na początku.. a trochę się tego boję.
maserjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 09:22   #17
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Belissy nigdy nie brałam powiem szczerze, mi ok. 2 lata tamu bardzo pomogła Silica, wzmocniła i uratowała moje włoski. Przy suplementacji efekty widać najwcześniej po 3 miesiącach dlatego jesli nie zobaczysz efektów po miesiącu to sie nie załamuj, jest to normalne i bierz dalej
Co do tej odżywki to z seboradinu do kompletu z szamponem i ampułkami nie ma odzywki ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 10:36   #18
maserjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

http://allegro.pl/seboradin-maska-pr...542921053.html

jest takie coś, ale pod nazwą "maska" nie wiem czy to to samo co odżywka, bo oprócz tego mam WAX i chyba bez sensu byłoby stosować i maskę z seboradinu i maskę z WAX, choć WAX stosuje co 4 dni / raz w tygodniu.. tu pisze aby tą odżywkę stosować co 3-4 dni czyli na jedno wychodzi..

http://diety.dziennik.pl//forum1,507....html&cookie=1

tu o Silicy pisze, że jest rakotwórcza.. ktoś na forum też tak pisał.. :/ więc teraz nie wiem czy zamawiać tą Belissę czy może coś innego..

Edytowane przez maserjjj
Czas edycji: 2011-04-16 o 10:37
maserjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 11:14   #19
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Cytat:
Napisane przez maserjjj Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/seboradin-maska-pr...542921053.html

jest takie coś, ale pod nazwą "maska" nie wiem czy to to samo co odżywka, bo oprócz tego mam WAX i chyba bez sensu byłoby stosować i maskę z seboradinu i maskę z WAX, choć WAX stosuje co 4 dni / raz w tygodniu.. tu pisze aby tą odżywkę stosować co 3-4 dni czyli na jedno wychodzi..

http://diety.dziennik.pl//forum1,507....html&cookie=1

tu o Silicy pisze, że jest rakotwórcza.. ktoś na forum też tak pisał.. :/ więc teraz nie wiem czy zamawiać tą Belissę czy może coś innego..
pierwsze słyszę o rakotwórczości preparatu na włosy, ja stosowałam ponad pół roku chyba i nic mi nie jest ale jesli się boisz to kup coś innego.
Maska to nie to samo co odżywka ale możesz kupić i stosowac naprzemiennie z waxem
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 22:03   #20
Dorcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 455
GG do Dorcia18
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Cytat:
Napisane przez Lady Guidette Pokaż wiadomość
Na wypadanie tylko indyjskie olejki. Mi nawet w ciąży i po ciąży nic nie wypadło. Nawet przy ekstremalnym odchudzaniu. Może było do 10 włosów dziennie zamiast trzech, ale nie więcej
a jakich konkretnie olejków używasz??
__________________
52-51-50-49-48-47-46
Dorcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 07:16   #21
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Cytat:
Napisane przez Dorcia18 Pokaż wiadomość
a jakich konkretnie olejków używasz??
Khadi stymulujący porost, Amla, Heenara, Vatika i kokosowy z Efavitu. Najlepsze na początek są Khadi i Heenara. Reszty uzywam już tak dodatkowo, żeby oczszędzać te dwa droższe. Vatika aż taka dobra na początek nie była, zdaje egzamin tylko na końcówki po myciu, albo jako balsam do ciała.
Amlii zaczęłam uzywać dość późno, więc się nie wypowiem na temat jejj działania na wypadanie. Włosy mi po niej błyszczą i wyprostowują się co raz bardziej z czego akurat sie ciesze Ale nic więcej (zużyłam całe 200ml)
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 11:46   #22
Dorcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 455
GG do Dorcia18
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Cytat:
Napisane przez Lady Guidette Pokaż wiadomość
Khadi stymulujący porost, Amla, Heenara, Vatika i kokosowy z Efavitu. Najlepsze na początek są Khadi i Heenara. Reszty uzywam już tak dodatkowo, żeby oczszędzać te dwa droższe. Vatika aż taka dobra na początek nie była, zdaje egzamin tylko na końcówki po myciu, albo jako balsam do ciała.
Amlii zaczęłam uzywać dość późno, więc się nie wypowiem na temat jejj działania na wypadanie. Włosy mi po niej błyszczą i wyprostowują się co raz bardziej z czego akurat sie ciesze Ale nic więcej (zużyłam całe 200ml)
ja też teraz używam amli ale chyba przestanę bo mam kręcone włosy i nie chcę żeby mi się wyprostowały ;(
a gdzie zaopatrzasz sie w te olejki ??
__________________
52-51-50-49-48-47-46

Edytowane przez Dorcia18
Czas edycji: 2011-04-17 o 11:53
Dorcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 11:50   #23
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

ja Ci polecam szampon seboradin+ampułki z tej serii z czarna rzepą ,kosztują dużo mniej niz loreala i sa skuteczniejsze
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 15:57   #24
maserjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Cytat:
Napisane przez kotka20093 Pokaż wiadomość
ja Ci polecam szampon seboradin+ampułki z tej serii z czarna rzepą ,kosztują dużo mniej niz loreala i sa skuteczniejsze
jakie to są? nie chodzi Ci czasem o czarną rzodkiew? nigdize nie mogę tego znaleźć.. przynajmniej na internecie.. w czym pomaga ten szampon i ampułki?

i dziewczyny o co chodzi z KWC? jak mogę się w tym poruszać bo nie ogarniam tego :P
maserjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 14:12   #25
Martys25
Przyczajenie
 
Avatar Martys25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 16
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Olejków do włosów nie stosowałam, ale w ciąży, by mniej wypadały myłam włosy szamponem przeciw wypadaniu Foltene. Udało się to zatrzymać. To takie moje doświadczenie.
Martys25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 17:43   #26
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Cytat:
Napisane przez maserjjj Pokaż wiadomość
jakie to są? nie chodzi Ci czasem o czarną rzodkiew? nigdize nie mogę tego znaleźć.. przynajmniej na internecie.. w czym pomaga ten szampon i ampułki?

i dziewczyny o co chodzi z KWC? jak mogę się w tym poruszać bo nie ogarniam tego :P
Szampon bez balsamu wiele nie zdziała. Kup jeszcze lotion.
W zasadzie szampon jest najmniej ważny - on ma tylko myć.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 21:51   #27
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Cytat:
Napisane przez maserjjj Pokaż wiadomość

i dziewczyny o co chodzi z KWC? jak mogę się w tym poruszać bo nie ogarniam tego :P
KWC to jest zakładka na górze na stronie "Kosmetyk WszechCzasów" zaraz obok "Forum" znajdziesz tam recenzje wizażanek do wszytskich kosmetyków w tym do Seboradinu który cię interesuje
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 21:43   #28
maserjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Hmm.. dziewczyny. Włosy jakby przestały mi wypadać, przynajmniej tak tego nie zauważam.

Teraz potrzeba mi koniecznie jakiegoś szamponu i odżywki (nie mylić z maską) odżywki! do moich cienkich, delikatkich, przyklapniętych i także nieco zniszczonych włosów... Na prawdę nie mogę znaleźć niczego konkretnego. Póki co używam szamponu Schauma Q10 Szampon odbudowujący, ale nie wiem czy jest odpowiedni czy nie zmienić go na coś innego. Odżywki to wgl nie mogę znaleźć do swojego rodzaju włosów.. Co 4 dni używam maski WAX.

Podałybyście jakieś typy? Może jakieś najpopularniejsze i sprawdzone produkty? Byłabym bardzo wdzięczna.
maserjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 00:10   #29
Angie1708
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

Mam włosy szary blond, kiedyś ze skłonnością do przetłuszczania, odkąd używam naturalnych kosmetyków mają si e dużo lepiej. Nie wiem nic o twoim szamponie. Ja używałam waxa, teraz mam vatikę (tańsz niż wax, na allegro kupuję) , którą bardzo polecam. Odżywkę aktualnie mam joanna, apteczka babuni, odżywka do spłukiwania (tania, w rossmanie). Z obydwu jestem zadowolona, szukam jeszcze dobrego szamponu


Cytat:
Napisane przez maserjjj Pokaż wiadomość
Hmm.. dziewczyny. Włosy jakby przestały mi wypadać, przynajmniej tak tego nie zauważam.

Teraz potrzeba mi koniecznie jakiegoś szamponu i odżywki (nie mylić z maską) odżywki! do moich cienkich, delikatkich, przyklapniętych i także nieco zniszczonych włosów... Na prawdę nie mogę znaleźć niczego konkretnego. Póki co używam szamponu Schauma Q10 Szampon odbudowujący, ale nie wiem czy jest odpowiedni czy nie zmienić go na coś innego. Odżywki to wgl nie mogę znaleźć do swojego rodzaju włosów.. Co 4 dni używam maski WAX.

Podałybyście jakieś typy? Może jakieś najpopularniejsze i sprawdzone produkty? Byłabym bardzo wdzięczna.
Angie1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 08:45   #30
maserjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: włosy cienkie, delikatne, wypadające, przerzedzone

http://allegro.pl/joanna-odzywka-wyg...565728518.html

a co powiecie na tą odżywkę? Szukam tego na allegro, ale niczego konkretnego nie ma..a jak już jest to kosztuje bardzo dużo.. ;/
maserjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.