koszmar ciąży pozamacicznej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 14:11   #1
joawa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 143

koszmar ciąży pozamacicznej


Cześć Dziewczyny, jestem tydzień po laparoskopowym usunięciu ciąży pozamacicznej, jestem załamana, czuję się bardzo źle fizycznie ale przede wszystkim psychicznie. Czy jest tu ktoś kto też to przeżył? Nie mam nawet z kim o tym porozmawiać
joawa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 14:56   #2
Mijus
Rozeznanie
 
Avatar Mijus
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 515
Dot.: koszmar ciąży pozamacicznej

Kochana ja przez to przechodziłam w 2010 roku Współczuję Ci bardzo bo wiem jaki to koszmar. Uwierz, że z każdym dniem będzie lepiej i fizycznie i psychicznie!
Miałaś ogromnego pecha, że znalazłaś się akurat w tym małym procencie ciąż pozamacicznych, to takie niesprawiedliwe!
Trzymam za Ciebie kciuki i służę rozmową
__________________
Gabrysia - 09.02.2012
Aniołek [*] - 05.02.2010
Mijus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 17:43   #3
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: koszmar ciąży pozamacicznej

Współczuję Wam dziewczyny
Też miałam swego czasu takie podejrzenie przez ginekologa, ale w żadnej ciąży nie byłam. Sama świadomość tego mnie przerażała
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 15:27   #4
joawa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 143
Dot.: koszmar ciąży pozamacicznej

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
Kochana ja przez to przechodziłam w 2010 roku Współczuję Ci bardzo bo wiem jaki to koszmar. Uwierz, że z każdym dniem będzie lepiej i fizycznie i psychicznie!
Miałaś ogromnego pecha, że znalazłaś się akurat w tym małym procencie ciąż pozamacicznych, to takie niesprawiedliwe!
Trzymam za Ciebie kciuki i służę rozmową
Dziękuję, właśnie cały czas się zastanawiam dlaczego akurat mnie to spotkało ;/ Nie mogę się z tym pogodzić i ta świadomość, że może się to powtórzyć
Kochana, ale widzę, że udało Ci się i masz córeczkę, ogromne gratulacje, kiedy zaczęliście ponowne starania i po jakim czasie się udało? Ja nie wiem czy kiedykolwiek odważę się na kolejne starania...

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Współczuję Wam dziewczyny
Też miałam swego czasu takie podejrzenie przez ginekologa, ale w żadnej ciąży nie byłam. Sama świadomość tego mnie przerażała
Dzięki, dobrze, że podejrzenia Twojego lekarza były błędne

Edytowane przez joawa1985
Czas edycji: 2014-09-03 o 15:26
joawa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 15:56   #5
Mijus
Rozeznanie
 
Avatar Mijus
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 515
Dot.: koszmar ciąży pozamacicznej

Cytat:
Napisane przez joawa1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję, właśnie cały czas się zastanawiam dlaczego akurat mnie to spotkało ;/ Nie mogę się z tym pogodzić i ta świadomość, że może się to powtórzyć
Kochana, ale widzę, że udało Ci się i masz córeczkę, ogromne gratulacje, kiedy zaczęliście ponowne starania i po jakim czasie się udało? Ja nie wiem czy kiedykolwiek odważę się na kolejne starania...[COLOR="Silver"]
W lutym 2010 straciłam mojego Aniołka, zaczełam brać tabletki bo chciałam spokojnie złapać oddech i świadomie zdecydować kiedy znowu próbujemy, w kwietniu 2011 odstawiłam tabsy i w maju 2011 zaszłam w ciąże. Nie było żadnego problemu, cała ciąża książkowa
__________________
Gabrysia - 09.02.2012
Aniołek [*] - 05.02.2010
Mijus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 16:56:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.