O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-19, 07:34   #3001
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja mam maxfactor w mazaku i jest świetny. Rok już mi służy i nadal świetnie robi kreski
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 18:33   #3002
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Kupiłam ten eyeliner, a dodatkowo pomadkę i rozświetlacz Silver od Lovely. Podkładu dalej nie mam I tak właśnie miałam nic nie kupować
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 15:07   #3003
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Okej, dzisiaj jeszcze dobiłam w Naturze dwa podkłady do kolekcji. Obecny (L'oreal True Match) mam już na wyczerpaniu. Wzięłam Ingrid Mineral i mySecret Matte. Niska półka cenowa, zapłaciłam w sumie 15 złotych, a ze wszystkich miały najlepszy odcień i Ingrid ma chyba dobre opinie
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 23:26   #3004
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

U mnie wczoraj pod czepkiem na długości był olej kokosowy i miks Biovaxa z bambusem oraz drożdżowej Agafii, a na skalpie glinkowa Elseve. Miks idealny jeśli chodzi o błyszczenie włosów, ale ciężko było je rozczesać

W/w Biovaxa kupiłam przedwczoraj w Naturze, póki jest promocja! Do koszyka wpadł też peeling do skóry głowy Marion, ale jeszcze go nie przetestowałam

Pochwalę się jutro włosowym zbiorem!
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 10:47   #3005
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Okej, dzisiaj jeszcze dobiłam w Naturze dwa podkłady do kolekcji. Obecny (L'oreal True Match) mam już na wyczerpaniu. Wzięłam Ingrid Mineral i mySecret Matte. Niska półka cenowa, zapłaciłam w sumie 15 złotych, a ze wszystkich miały najlepszy odcień i Ingrid ma chyba dobre opinie
Bu, jednak za ciemne, lama jestem i w drogeryjnym świetle nie umiem w dobieranie Oddam Mamie, Ingrid jest jej ulubieńcem. Za to wreszcie był Pierre Rene Skin Balance w najjaśniejszym odcieniu, który już sprawdzałam niedawno i czaiłam się na niego, więc dzisiaj wpadł za -40%
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 10:29   #3006
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja nie załapałam się na żadne promocje nie miałam czasu i w sumie wszytko zamawiam przez internet Słyszałam że dr irena eris nie jest już w rosmanie ?
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 12:03   #3007
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Hej zastanawiam się nad zakupem prostownicy parowej. Czy któraś z was posiada takową? Czy rzeczywiscie w mniejszym stopniu niszczy włosy ( że w ogóle nie niszczy - w to nie uwierzę ). Czy przy stosowaniu pod nią kosmetyków można poprawić jakoś włosa ? ..Czy to wszystko możliwe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 12:37   #3008
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Hej zastanawiam się nad zakupem prostownicy parowej. Czy któraś z was posiada takową? Czy rzeczywiscie w mniejszym stopniu niszczy włosy ( że w ogóle nie niszczy - w to nie uwierzę ). Czy przy stosowaniu pod nią kosmetyków można poprawić jakoś włosa ? ..Czy to wszystko możliwe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie słyszałam jeszcze o takiej prostownicy na twoim miejscu wydałabym pieniążki zamiast na prostownice to na keratynowe prostowanie włosów. Włosy masz proste przez prawie pół roku w dodatku nie niszczą☠się☠nie rozdwajają tak Ja miałam już kilka razy keratynowe prostowanie włosów inoar i są idealne proste Szkoda włosów na katowanie ich prostownicą
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 12:47   #3009
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Prostownice użyję ..1x na miesiąc w sumie mam proste włosy, jedynie na końcach się zawijaja . Wiadomo, że wuprostowane wlosy wyglądają ..hm lepiej keratynowe ? Hm od zawsze byłam przekonana, że to niszczy włosy ...w sumie nie wiem, nigdy nie zagłębialam się w ten temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 14:25   #3010
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Prostownice użyję ..1x na miesiąc w sumie mam proste włosy, jedynie na końcach się zawijaja . Wiadomo, że wuprostowane wlosy wyglądają ..hm lepiej keratynowe ? Hm od zawsze byłam przekonana, że to niszczy włosy ...w sumie nie wiem, nigdy nie zagłębialam się w ten temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie keratynowe prostowanie to wybawienie włosy są takie śliczne mięciutkie i cały czas proste nie niszczy wręcz odżywia nawilża ja juz 2 lata robie chyba ze 4 zabiegi mam za sobą chodzę co pół roku baaardzo fajnie udało mi się zapuścić włosy wg sie nie rozdwajają w sumie z odżywki można czasami zrezygnować bo są takie fajne . Ja mam zabiegi wykonywane keratyna brazylijska od inoar , nie jestem przekonana do innych tu mam sprawdzoną i nie zamierzam zmieniać Włosy zawsze ładnie wyglądaj nawet w deszczowe dni się nie puszą i to jest mega wygoda .
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 08:36   #3011
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

W Biedronce jest olej rydzowy za 3,99 zł
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 09:35   #3012
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dziewczyny możecie polecić jakieś suplementy wspierajace włosy , skórę i paznokcie ? Potrzebuje dodatkowego wsparcia w okresie jesienno-zimowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 11:05   #3013
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie polecić jakieś suplementy wspierajace włosy , skórę i paznokcie ? Potrzebuje dodatkowego wsparcia w okresie jesienno-zimowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrób badania, sprawdź czego masz niedobory i dopiero suplementuj.


Poczyniłam właśnie zakupy pielęgnacyjno-upiększające do twarzy. Taniej wyszedłby mnie jakiś zabieg albo wypełniacz
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 09:43   #3014
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Witam!

Szukam kosmetyków stylizujących do włosów kręconych. Mam włosy bardzo puszące się, bardzo cienkie, bardzo niesforne, ciężkie do ułożenia, matowe, nielśniące i kręcone Używałam już różnych specyfików, ale wciąż szukam ideału. Ze względu na to, że stylizaczy używam na co dzień - chciałabym, by w składzie nie znajdował się alcohol denat i temu pochodne.

Ktoś coś może polecić? Wiele kosmetyków na moich włosach po prostu nie działa, w związku z tym postanowiłam przerzucić się na nieco droższe marki (np. fryzjerskie...)

Co myślicie o tym składzie kosmetyku "Revlon ProYou Texture Scrunch fluid do włosów kręconych"?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (77,6 KB, 13 załadowań)
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 16:33   #3015
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Witam!

Szukam kosmetyków stylizujących do włosów kręconych. Mam włosy bardzo puszące się, bardzo cienkie, bardzo niesforne, ciężkie do ułożenia, matowe, nielśniące i kręcone Używałam już różnych specyfików, ale wciąż szukam ideału. Ze względu na to, że stylizaczy używam na co dzień - chciałabym, by w składzie nie znajdował się alcohol denat i temu pochodne.

Ktoś coś może polecić? Wiele kosmetyków na moich włosach po prostu nie działa, w związku z tym postanowiłam przerzucić się na nieco droższe marki (np. fryzjerskie...)

Co myślicie o tym składzie kosmetyku "Revlon ProYou Texture Scrunch fluid do włosów kręconych"?
Nieszka a olejowania próbowałaś?
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 17:20   #3016
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Nieszka a olejowania próbowałaś?
Parę lat temu olejowałam zawzięcie, zdarzało się każdego dnia. Olejem winogronowym przede wszystkim. Potem raz w tygodniu - w końcu przestałam, na co złożyło się zarówno lenistwo i brak zauważalnych efektów po paru miesiącach... Miałam także wrażenie, że włosy po użyciu tego olejku robią się gorsze.
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 20:40   #3017
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Parę lat temu olejowałam zawzięcie, zdarzało się każdego dnia. Olejem winogronowym przede wszystkim. Potem raz w tygodniu - w końcu przestałam, na co złożyło się zarówno lenistwo i brak zauważalnych efektów po paru miesiącach... Miałam także wrażenie, że włosy po użyciu tego olejku robią się gorsze.
próbuj z innym, kręconym włosom moim zdaniem nic lepiej nie robi niż olejowanie czymś co polubią włosy
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 05:51   #3018
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Czym wygładzić odstające bejbi hair jak noszę kucyka? Brylantyna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-04, 12:21   #3019
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

A co polecicie ochronnego na końcówki? Jestem chwilowo w uk i nie mam dostępu do Green pharmacy. Coś co nie sprawi , że zamiast wygladzenia po kilku aplikacjach sprawi, że będę miała miotłe .
Czy któraś z was testowala serum z OGX kokosowe ? Albo john frieda ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-06, 15:02   #3020
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Chodzi ktoś na polerowanie włosów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 15:28   #3021
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Witam!

Szukam kosmetyków stylizujących do włosów kręconych. Mam włosy bardzo puszące się, bardzo cienkie, bardzo niesforne, ciężkie do ułożenia, matowe, nielśniące i kręcone Używałam już różnych specyfików, ale wciąż szukam ideału. Ze względu na to, że stylizaczy używam na co dzień - chciałabym, by w składzie nie znajdował się alcohol denat i temu pochodne.

Ktoś coś może polecić? Wiele kosmetyków na moich włosach po prostu nie działa, w związku z tym postanowiłam przerzucić się na nieco droższe marki (np. fryzjerskie...)

Co myślicie o tym składzie kosmetyku "Revlon ProYou Texture Scrunch fluid do włosów kręconych"?
duzo polyquaternium, porzadny szampon do zmycia potrzebny, nie wiem czy to najlepsze rozwiazanie do Twoich wlosow ale... czasami produkty ktore nie powinny zadzialac dzialaja, pielegnacyjnie ten kosmetyk za wiele nie zrobi ale moze ujarzmi, choc uwazaj bo ma olej rycynowy - jeden z najciezszych olejow

projesjonalne kosmetyki sa napchane polyquaternium i silikonami



Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Nieszka a olejowania próbowałaś?
Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Parę lat temu olejowałam zawzięcie, zdarzało się każdego dnia. Olejem winogronowym przede wszystkim. Potem raz w tygodniu - w końcu przestałam, na co złożyło się zarówno lenistwo i brak zauważalnych efektów po paru miesiącach... Miałam także wrażenie, że włosy po użyciu tego olejku robią się gorsze.

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
próbuj z innym, kręconym włosom moim zdaniem nic lepiej nie robi niż olejowanie czymś co polubią włosy
sprobuj olej jojoba (ph zblizone do ph skory i wlosow) i olej z makadamii (ten olej ma wlasciwosci odbudowywujace przy suchej cerze i suchych, lamliwych wlosach)

nie stosuj duzo, raz w tygodniu wmasuj w skalp i to co zostanie na palcach wgniec we wlosy, nie trzeba kapac wlosow w oleju, niektorzym osobom to nie wychodzi na zdrowie i lepiej sie sprawdza wmasowanie oleju w skalp i o dziwo tez ma wplyw na same wlosy

trzeci olej ktory wlosy krecone kochaja to z awokado

choc ja uzywam oliwy z oliwek, sposobem jak opisalam wyzej (i tak mam ja w domu )

doradzilabym sprobowanie znalezienia szamponu bez sls, odzywki bez silikonow i cos do stylizacji bez takiej ilosci sztucznosci jak w tym revlonie, plus olej raz w tygodniu na skalp

(mam krecone wlosy, albo jak wole mowic nie-proste)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 04:27   #3022
Quenndolin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 14
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
doradzilabym sprobowanie znalezienia szamponu bez sls, odzywki bez silikonow
No widzisz, a ja lat temu parę, oczadziawszy i straciwszy zdrowy rozsądek, na fali trendu : silikony i inne oblepiacze oraz wszystkie (!) siarczany uważałam za zło wcielone i przez prawie dwa lata katowałam włosy "czystymi". Baaardzo sobie taką pielęgnacją - można rzec : zniszczyłam włosy. Ale, co banalnym truizmem jest - dobór pielęgnacji to sprawa osobnicza, indywidualna.
Ja kupuję kosmetyki do włosów w hurtowniach fryzjerskich lub u fryzjera, a że każę sobie te jak najbardziej naładowane tzw. świństwami, mam wybór utrudniony, bo nadeszło nowe tsunami na kosmetyki tzw. naturalne . A wystarczałoby np. raz w miesiącu ( w razie potrzeby i z rozwagą) zastosować prawdziwy (!!!) szampon oczyszczający i po krzyku, i włosy ochraniane.

Nieszka__ ja se ostatnio kazałam psikacz pod tytułem : Natura Silk, błyskawiczna odżywka od firmy Marion. Używam po szamponie i odżywce do spłukiwania, najczęściej już na suche włosy. No a jak już skierowałaś wzrok w stronę kosmetyków profesjonalnych i pragniesz natury , zainteresuj się dobrociami z Moroccanoil. Drogie toto prawie zaporowo, ale godne uwagi, tak jaki i produkty z Kemon.

A tak przede wszystkim to chamowata jestem, bo się nie przywitałam ... CZEŚĆ DZIEWCZYNY Ja to niegdysiejsza Heroldin. Zmieniałam oprogramowanie i mnie z Wizażu wywaliło, a hasła zapomniałam ... Przylazłam tu z prośbą : zna może któraś z Was kogoś mieszkającego w Płocku ?! Potrzebuję, no może nie na gwałt, ale baaardzo, jakiegoś, godnego zaufania mieszkańca Płocka. Będę wdzięczna
Quenndolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 09:48   #3023
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Quenndolin Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja lat temu parę, oczadziawszy i straciwszy zdrowy rozsądek, na fali trendu : silikony i inne oblepiacze oraz wszystkie (!) siarczany uważałam za zło wcielone i przez prawie dwa lata katowałam włosy "czystymi". Baaardzo sobie taką pielęgnacją - można rzec : zniszczyłam włosy. Ale, co banalnym truizmem jest - dobór pielęgnacji to sprawa osobnicza, indywidualna.
Ja kupuję kosmetyki do włosów w hurtowniach fryzjerskich lub u fryzjera, a że każę sobie te jak najbardziej naładowane tzw. świństwami, mam wybór utrudniony, bo nadeszło nowe tsunami na kosmetyki tzw. naturalne . A wystarczałoby np. raz w miesiącu ( w razie potrzeby i z rozwagą) zastosować prawdziwy (!!!) szampon oczyszczający i po krzyku, i włosy ochraniane.


nie wiem jakie masz wlosy, kolezanka z kreconymi zapytala i jako wlascicielka kreconych odpowiedzialam, jesli ktos chce zadbac o wlosa w sensie jego prawdziwej kondycji dobrze jest zrobic detox od silikonow i innych oblepiaczy, przy zdrowych wlosach pielegnacja jest prosta i potem uzycie nawet silikonow i sls nie jest tragedia, a skoro wlosy kolezanki sie pusza znaczy ze sa przesuszone wiec powinna sie skupic na nawilzeniu w tej chwili

takze masz racje to sprawa indywidualna jak nabardziej, wypowiedzialam sie bo wpis byl o wlosach kreconych

i nie zgadzam sie - jest pelno silikonowych kosmetykow, zatrzesienie, plus duzo naturalnych, z powodu mody czy zdrowia, niewazne, wazne ze jest wybor
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 09:56   #3024
PrincessCharlotte
Przyczajenie
 
Avatar PrincessCharlotte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 24
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

hej
jak robicie sobie objętość? mam dobre włosy i zdrowe, no ale zarazem bardzo ciężkie i włosy wyglądają tak jakby ktoś je przylizał Nie mam wcale objetości , fryzura "siada" nawet jeżeli sobie je podniosę i zalakieruję
PrincessCharlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 13:02   #3025
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez PrincessCharlotte Pokaż wiadomość
hej
jak robicie sobie objętość? mam dobre włosy i zdrowe, no ale zarazem bardzo ciężkie i włosy wyglądają tak jakby ktoś je przylizał Nie mam wcale objetości , fryzura "siada" nawet jeżeli sobie je podniosę i zalakieruję
sa specjalne proszki ktore pomagaja na objetosc

ja dorobilam sie wreszcie zdrowych wlosow (w lutym obcielam na 2cm scinajac wszystko rozjasnione) i 95% pielegnacji naturalnej stosuje, wiec robie inaczej - jak wlosy wyschna to glowa w dol i palce we wlosy i robie krotki masaz skalpu, mam wtedy mega objetosc, koncze utrwalajac lakierem

trzyma sie zazwyczaj caly dzien
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 17:51   #3026
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Witam!

Szukam kosmetyków stylizujących do włosów kręconych. Mam włosy bardzo puszące się, bardzo cienkie, bardzo niesforne, ciężkie do ułożenia, matowe, nielśniące i kręcone Używałam już różnych specyfików, ale wciąż szukam ideału. Ze względu na to, że stylizaczy używam na co dzień - chciałabym, by w składzie nie znajdował się alcohol denat i temu pochodne.

Ktoś coś może polecić? Wiele kosmetyków na moich włosach po prostu nie działa, w związku z tym postanowiłam przerzucić się na nieco droższe marki (np. fryzjerskie...)

Co myślicie o tym składzie kosmetyku "Revlon ProYou Texture Scrunch fluid do włosów kręconych"?
Bardzo chciałabym, żebyś opisała tutaj dokładnie wszystko, co robisz ze swoimi włosami. Podejrzewam, że w Twojej pielęgnacji coś po prostu nie działa jak powinno i stąd dziwne reakcje włosów. Postaramy się dobrać coś, co zadziała .

Postanowiłam zapuścić włosy do ślubu (mamy już datę ), ale chyba z nimi zwariuję
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 19:15   #3027
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Kaś to na kiedy macie termin? Jeżeli nie chcesz podawać szczegółów to podaj tylko rok a jak znalezienie sali?
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 20:46   #3028
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;78812876]Kaś to na kiedy macie termin? Jeżeli nie chcesz podawać szczegółów to podaj tylko rok a jak znalezienie sali?[/QUOTE]

Napiszę w klubie Ogólnie tak bardzo podeszliśmy do tego na luzie, że... wszystko załatwiliśmy w momencie Normalnie jak nawet nie w czepku, a w koronie urodzeni
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 14:48   #3029
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cześć Dziewczyny, to mój pierwszy post tutaj

Za miesiąc będę miała robioną dekoloryzację, moje włosy poziom 7.00 na górze i 8.00 na dole.
chce mieć to co na dole - na górze ale fryzjerka musi 3 tony ściągnąć kolor. Wtedy jak włos będize pusty a przy okazji żółto-pomarańczowy położy farbę 8.00 blond beżowy. No i nie wiadomo czy wyjdzie jak chce czy ciepło - a ja chcę to co mam na dole

Tak więc chce przygotować włosy do dekoloryzacji, zadbać - podpowiecie jak je nawilżyć mocno?
Czy to co myślę jest okej czy coś byście dodały / zmieniły?
1. olejowanie na noc co drugi dzień: maska isana + olej kokosowy, z oliwek, oliwka baby dream rosman
2. myję head shoulders żeby trochę mi same zjaśniały to może dekoloryzacja będzie nie o 3 a o 2 tony
3. maska zawsze potem nawilżajaca - kallos bluberry ale kupię jeszcze coś moze malwa jak jest produkowana?
4. na koncowki olejek
5. w cale wlosy psikam spray RADICAL MED do zniszczonych
6. przed myciem jak nie bede miec oleju to maseczka rycynowy + zoltko + miod + smietana + glu z siemienia lnianego


jest okej czy da sie lepiej jeszcze nawilzyc?


pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (74,1 KB, 37 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 15:40   #3030
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, to mój pierwszy post tutaj

Za miesiąc będę miała robioną dekoloryzację, moje włosy poziom 7.00 na górze i 8.00 na dole.
chce mieć to co na dole - na górze ale fryzjerka musi 3 tony ściągnąć kolor. Wtedy jak włos będize pusty a przy okazji żółto-pomarańczowy położy farbę 8.00 blond beżowy. No i nie wiadomo czy wyjdzie jak chce czy ciepło - a ja chcę to co mam na dole

Tak więc chce przygotować włosy do dekoloryzacji, zadbać - podpowiecie jak je nawilżyć mocno?
Czy to co myślę jest okej czy coś byście dodały / zmieniły?
1. olejowanie na noc co drugi dzień: maska isana + olej kokosowy, z oliwek, oliwka baby dream rosman
2. myję head shoulders żeby trochę mi same zjaśniały to może dekoloryzacja będzie nie o 3 a o 2 tony
3. maska zawsze potem nawilżajaca - kallos bluberry ale kupię jeszcze coś moze malwa jak jest produkowana?
4. na koncowki olejek
5. w cale wlosy psikam spray RADICAL MED do zniszczonych
6. przed myciem jak nie bede miec oleju to maseczka rycynowy + zoltko + miod + smietana + glu z siemienia lnianego


jest okej czy da sie lepiej jeszcze nawilzyc?


pozdrawiam!
Pierwsze pytanie - jaki jest Twój naturalny kolor włosów?

Mgiełka Radicala ma etanolu na bogato - nie używałabym jej na długości włosów. I nie przesadź z proteinami.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-14 09:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.