Jasny podkład - zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-22, 11:30   #271
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Problem z dobraniem podkładu dla (bardzo) jasnej skóry !

Cytat:
Napisane przez aniad61
Moja kochana cera się przetłuszcza i również się świeci. Myślę, że mam mieszaną cerę...Chcę ujednolicic kolor cery.. I co dalej ?
Hmmm... No to chyba mamy podobną cerę Ja jestem blaaada mam cere normalną/mieszaną, czasem wyskoczą mi jakieś krostki (nos, szczególnie skrzydełka i czubek, przy nasadzie włosów) pod oczami widać mi malutkie żyłki, kolor twarzy mam różowawy (łatwo "wychodzą" mi romieńce, zaczerwienienia) ale za to szyi beżowy... Niedawno zakupiłam podkład antystresowy (czy jakoś tak) z AVONu za 21,90 (nie schodzi w promocjach poniżej 20 zeta) odcień CERAM ponieważ ivory miałam próbkę i niespodobał mi sie ten kolor...
Podkład ten jest b. fajny, daje skórze promienistości i wygląda very naturalnie... Co prawda odcień CREAM jest ciut za ciemny, to rozcieńczam go troku z kremem jest średnio kryjący (ale wystarczająco by w 80% zatuszować żyłki i krostki)
Jeżeli zależy ci na świeżym wyglądzie cery i lekkim zatuszowaniu niedoskonałości, wydajności i higieniczności nakładania (szklane opakowanie, pompeczka załatwia łatwiutkie wydobycie 3 pompki starczają mi na caaałą twarz no i wiadomo żychwę i początek szyi) niedoskonałości to
polecam ten podkład- dobry i zarazem niedrogi
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-22, 19:58   #272
ela89
Raczkowanie
 
Avatar ela89
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Question podkład dla młodej i bladej cery.....

Lubie bardzo się malować i stosować podkład.... niestety bardzo trudno je dobrac... ja mam 16 lat wiec chcialabym zeby bardzo nie niszczyl cery....i na dodatek mam jasna karnacje...
Czy możecie mi cos polecic?
Będę bardzi wdzieczna, z gory dzieki
ela89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 16:55   #273
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Problem z dobraniem podkładu dla (bardzo) jasnej skóry !

Cytat:
Napisane przez annemon
Ja też często mam problem z dobraniem odpowiedniego koloru podkładu do swojej b. bladej karnacji. Mogę polecic podkład Colourstay Revlonu, kolor Ivory, który niestety nie zawsze jest dostępny w drogeriach. Kolor ten idealnie mi pasuje, jest chłodny i b. jasny. Podkład b. dobrze matuje i kryje i trzyma się cały dzień. Tylko cena jest dośc wysoka-jakieś 74 zł.
A czy odcień Ivory nie jest różowawy? Przynajmniej tak wygląda w butelce :/. A na allegro można kupić go w ok. 50 zł

A co do pytania do autorki wątku:
Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Czy Twoja skóra wpada w odcień beżowy czy różowawy?
To co mam powiedzieć ja, która nie mam cery ani różowej ani beżowej (na avatarku wyszłam beżowa, ale to kwestia obróbki ), teraz w zimie ciężko mi dobrać odcień . Różne typu Ivory są dla mnei za różowe, a typu Nude za żółe :/...
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 21:54   #274
sundae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z dobraniem podkładu dla (bardzo) jasnej skóry !

Ja tez jestem bardzo blada i mam skore mieszana. Bardzo czesto sie rumienie i mam lekkie cienie pod oczami. A do tego jestem bardzo silna alergiczka.
Aktualnie uzywam podkladu nawilzajacego Oriflame- odcien porcelain. Ocenilam go w KWC. Jestem bardzo zadowolona, gdyz ten odcien idealnie pasuje do mojej skory. W promocji ten podklad kosztuje 19,90 zl. a moim zdaniem jest znacznie lepszy od klka razy drozszych. Ostatnio wyprobowalam ich naprawde duzo, lecz ten zdecydowanie wygral. Jednak on kryje lekko, takze jak zalezy Ci na mocniejszym kryciu to proponuje korygujacy rowniez z Oriflame.
Jasne odcienie ma tez L'OREAL True Match jednak w dluzszym stosowaniu troche wysusza skore, jest tez drozszy.
sundae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 22:07   #275
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Problem z dobraniem podkładu dla (bardzo) jasnej skóry !

[QUOTE=Ally83]A czy odcień Ivory nie jest różowawy? Przynajmniej tak wygląda w butelce :/. A na allegro można kupić go w ok. 50 zł

Jak dla mnie ten odcień nie jest różowawy, tylko b. jasny i chłodny. Mi w każdym razie idealnie pasuje.Nie zmienia koloru w ciągu dnia i nie ciemnieje.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 15:29   #276
kasiek_150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dobrany Podkład

Hej dziewczyny Mój problem polega na tym że nigdy nie mogę sobie dobrać koloru podkładu do koloru twarzy.Nawet jak poszłam do kosmetyczki na makijaż na studniówkę buzię miałam strasznie bladą (zaznaczę że kosmetyczka bardzo dobra i moje koleżanki makijaż miały bardzo udany a robiony też u niej).A normalnie mam raczej ciemniejszą karnacje.Zawsze jest tak że czy wybiorę ciemny czy jasny podkład wyglądam w nim jak w masce.I tak jest z każdym, choćby idealnie zbliżonym do barwy mojej skóry.Czy to możliwe że poprostu moja skóra nie toleruje podładu??
kasiek_150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 15:36   #277
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Dobrany Podkład

Po pierwsze ten wątek będzie przeniesiony na wizażystkę
Po drugie nie sądzę , żeby twoja skóra nie tolerowała podkładów . MOże poprostu wybierasz :
1. zły odcień
2. podkład ma zbyt ciężką konsystencję
3. nie radzisz sobie z równomiernym rozprowadzeniem
4. nakładasz go zbyt dużo
5. podkład jest żle dobrany do twojej skóry
6. może jest po prostu złej jakości ???

Uważam, że popełniasz błąd przynajmniej w jednym z tych punktów ...
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 22:36   #278
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: podkład dla młodej i bladej cery.....

Cytat:
Napisane przez ela89
Lubie bardzo się malować i stosować podkład.... niestety bardzo trudno je dobrac... ja mam 16 lat wiec chcialabym zeby bardzo nie niszczyl cery....i na dodatek mam jasna karnacje...
Czy możecie mi cos polecic?
Będę bardzi wdzieczna, z gory dzieki
ha! ten sam problem;
-cera 16-letnia
-jasna
kupilam se podklad ale jest ciut ciut za jasny...i normalnie nie wiem co z nim zrobic

też sie troszki boje stosowac zeby potem nie bylo zadnych problemow z cerą
(podkład - MISS SPORTY)
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 11:05   #279
sylwoonia1
Raczkowanie
 
Avatar sylwoonia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 268
jasny podkład,nie zatykający porów

Szukam bardzo jasnego podkładu, który przede wszytkim nie zatyka porów. Poleciłybyście mi coś?
sylwoonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 11:14   #280
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: jasny podkład,nie zatykający porów

osobiscie polecam Hydralight Isadory nr 60. Najjaśniejszy jaki spotkałam, lekki, łatwo sie rozprowadza (to moja zmora), nie widac suchych skórek. Naprawde polecam.

Z tego co wiem dziewczyny zachwalają podkład Rimmel Recover. Poszukaj jest na forum caly wątek o nim

p.s. a tak poza tym to niestety każdego zapycha co innego, musisz patrzeć na składy, mnie naprzykład zapycha Caprylic i to w każdym produkcie :/
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 15:35   #281
sylwoonia1
Raczkowanie
 
Avatar sylwoonia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 268
Dot.: jasny podkład,nie zatykający porów

Dziękuję Spróbuję Hydralight Isadory nr 60, może będzie sie też nadawał do mojej cery a Powiedziałabyś mi jeszcze ile kosztuje?
sylwoonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 16:00   #282
ela89
Raczkowanie
 
Avatar ela89
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Question dobry, tani podkład...

Mam 16 lat, chiałabym sobie kupić jakiś dobry i TANI podkład. Mam niestety dość bladą cerę. co mi możecie polecić?
ela89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 16:06   #283
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: dobry, tani podkład...

własnie podlaczam sie do pyt
choc moim zdaniem duzo jest dobrych podkladów na rynq...lecz niestety nie powiedzialabym ze takich tanich...
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 17:49   #284
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: dobry, tani podkład...

Ja tam mam 17 lat i używam przez cały czas podkładu z Wibo z rossmana ten rozświetlający.. Dla mnie jest rewelacyjny i świetnie kryje

Kosztuje bez promocji 7zł a w promocji 4,90
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 18:24   #285
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: dobry, tani podkład...

Jesli chodzi o dobre i tanie podkłady polecam podkłady Nivea , niestety dostepne jedynie na allegro. Kosztują ok 20 zł ( dodac należy koszt przesyłki)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 18:35   #286
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: jasny podkład,nie zatykający porów

ja polecam Loreal Translucide nr 15 ( baaardzo jasniutki) , cera wydaje się promienna i taka świeża, nie zatyka porów. Kosztuje ok 50 zł, na allegro ok 30, ale ostatnio trudno go dostac ( było o tym w innym wątku, ponoc wycofują lub zmieniają opakowanie)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 19:04   #287
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: jasny podkład,nie zatykający porów

Cytat:
Napisane przez Mariti
ja polecam Loreal Translucide nr 15 ( baaardzo jasniutki) , cera wydaje się promienna i taka świeża, nie zatyka porów. Kosztuje ok 50 zł, na allegro ok 30, ale ostatnio trudno go dostac ( było o tym w innym wątku, ponoc wycofują lub zmieniają opakowanie)
Hm, dla mnie ten odcień aż taki jaśniutki nie był, może to dlatego, że był żółtawy, a ja jestem chłodnym bledziochem. Mimo wszystko też uważam, że jest lekki i nie zatyka porów.
Zdecydowanie jednak lepiej od niego rozprowadzał się ww. Hydralight, no i odcień 60 (chłodny b. jasny) był dla mnie o wiele lepszy niż 15 Translucide'a. Ze swojej strony mogę jeszcze polecic podkład Gosha X-ceptional Wear, którego dużą próbkę używam od jakichś 2 tygodni. Ma świetny dla mnie odcień Porcelain (najjaśniejszy) i też nie powoduje zatykania porów.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 23:29   #288
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: jasny podkład,nie zatykający porów

Cytat:
Napisane przez sylwoonia1
Dziękuję Spróbuję Hydralight Isadory nr 60, może będzie sie też nadawał do mojej cery a Powiedziałabyś mi jeszcze ile kosztuje?
na estylu 52zł http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...2&cat=0&page=1

u mnie w drogerii około 60zł, wiec jest zróżnicowanie

radze ci ejdnak najpierw zdobycie próbki a dopiero zdecydowanie się na kupno, gdyz jak wiadomo na każdego działa co innego
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 08:49   #289
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: jasny podkład,nie zatykający porów

mnie na przyklad wszytkie L'oreale zapychaja a szkoda, bo to chyba najlepsze podklady jakie mialam do tej pory moze ktoras z Was sie orientuje jaki skladnik w nich moze dzialac zapychajaco?

Teraz czaje sie na Lancome - Ultra Teint Idol - coprawda kosztuje 170 zlotych, ale jakos "zbieram" fundusze i chyba sie skusze. Ma duzo odcieni, jest beztluszczowy woec nei powinien zapychac. Do tej pory mialam probke i wydaje sie swietny

mam tez prosbe do kogos kto sie zna na kolorystyce - http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/cat...al&vname=name&
tu na stronie lancome sa pokazane kolory - czy ktos moze mi powiedziec ktore sa chlodne a ktore cieple? bo chce wziac jeszcze z dwie probki w drogerii, ale nie wiem jakie kolory wybrac a wiem ze na pewno pasuja d mnie chlodne - a tak to mi trudno ze zdjec ocenic ktore sa chlodne.

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2006-02-19 o 11:31
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 09:55   #290
Lena332
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Lena332
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Bardzo jasny podkład i puder

Znacie jakiś bardzo jasny podkład i puder ale nie za drogi ??
Lena332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 10:02   #291
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Bardzo jasny podkład i puder

Ja mam puder Rimmel Stay Matte odcień 001 i taki sam korektor (bo podkładu nie używam). Dla mnie są w sam raz, chyba znalazłam ideał tylko ten korektor może troszke zbyt żółty ale tylko troszke.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 10:48   #292
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Bardzo jasny podkład i puder

Maybeline podkład matujący.
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 11:39   #293
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: jasny podkład,nie zatykający porów

Na moje oko to chłodne są: Porcelaine, Beige Albatre, Beige Rose i ewentualnie Lys Rose.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 11:42   #294
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Bardzo jasny podkład i puder

baardzo jasny?
ja jestem trupioblada i dla mnie jest idealny porcelanowy Dermacol (211), ale jeżeli nie jesteś aż tak blada, to dobry może być 212, odrobinke tylko ciemniejszy, ale one są w chłodnych odcieniach,
jeśli masz ciepły typ urody to może 213? ale co do tego nie jestem pewna.
Dermacol jest baardzo tani (od 8,50 do 13zł), niesamowicie wydajny, super kryjący i nie trzeba do niego pudru ja mam cerę mieszaną i ze wszystkim się tak świecę , że aż strach, a dermatolog zabronił mi używania pudru, więc przezywałam długo koszmar, az w koncu trafilam na dermacol i jest idealnie gładko, jasno i matowo bez żadnego pudru
uwaga - w małych miastach jest ciężko dostępny, ale bez problemu można go zamówić przez internet
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 12:18   #295
Lena332
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Lena332
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bardzo jasny podkład i puder

ja używałam ostatnio Exipicalu i jak go sie nałożyło na twarz to strasznie sie świeciła i była tłusta. A po tym Dermacolu tak nie ma ?
Lena332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 12:25   #296
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Bardzo jasny podkład i puder

Cytat:
Napisane przez Lena332
ja używałam ostatnio Exipicalu i jak go sie nałożyło na twarz to strasznie sie świeciła i była tłusta. A po tym Dermacolu tak nie ma ?
tak jak pisałam :
Cytat:
Napisane przez cmoksia
ja mam cerę mieszaną i ze wszystkim się tak świecę , że aż strach, a dermatolog zabronił mi używania pudru, więc przezywałam długo koszmar, az w koncu trafilam na dermacol i jest idealnie gładko, jasno i matowo bez żadnego pudru
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 12:34   #297
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Bardzo jasny podkład i puder

zależy...na mnie z kolei Dermacol robił maskę... Z bardzo jasnych polecam podkład Erisu, seria lirene, odcień najjaśniejszy Shiny Touch. Lepszy niz Chanel
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 12:43   #298
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Bardzo jasny podkład i puder

Cytat:
Napisane przez opolanka
zależy...na mnie z kolei Dermacol robił maskę... Z bardzo jasnych polecam podkład Erisu, seria lirene, odcień najjaśniejszy Shiny Touch. Lepszy niz Chanel
to nie dermacol robi maske, tylko nim się robi maske...
w sumie każdy źle nałożony podkład (tzn za duża jego warstwa) robi maske, niestety
wystarczy nałożyć go odrobinke i baaaardzo dokładnie rozetrzeć.
Większość osób narzeka na dermacol, bo za dużo go nakłada, a wystarczy go naprawde dużo mniej niż zwykłego podkładu, bo ma zupełnie inną konsystencje (taka pasta do butów )
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 12:55   #299
Lena332
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Lena332
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bardzo jasny podkład i puder

chcialabym też żeby długo sie utrzymał, bo u mnie własnie najwiekszy problem to jest przetłuszczajaca sie cera
Lena332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 13:12   #300
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Bardzo jasny podkład i puder

Z podkładów b. jasnych polecam Lasting Performance, odcień 01 Fair, a pudrów Skin Couture Lumene, odcień transparentny. Tylko nie wiem, jaki przedział cenowy Cie interesuje. LP kosztuje ponad 50 zł, a puder Lumene jakieś 44 zł. W każdym razie u mnie oba b. dobrze się sprawdzają.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.