Sławna sukienka z Zary - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 21:42   #61
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez bagera Pokaż wiadomość
W której galerii? a powiedzcie mi jak rozmiarówka nosze s/xs mam 168i 52 kg
Do Twoich wymiarów polecam S XS według mnie będzie za małe. Ewentualnie M jak wolisz mieć troszke luzu
odwiedziłam zarówno Galerię Krakowską jak i Galerie Kazimierz i w obu były te sukienki czarne i czerwone

Madam Coco mam nadzieje że nie obrazisz się za szczerość ale według mnie ta sukienka jest po prostu za krótka... Jak bardzo Ci sie podoba pomyśl nad małą przeróbką, bo teraz to niestety wygląda jak sukienka po młodszej siostrze - według mnie oczywiście. Może kawałek materiału wszyty od spodu wychodzący poza krawędź sukienki? To może dać fajny efekt

Co do wymiarów zobowiązuję się jutro znaleźć centymetr krawiecki i dokonać pomiarów mojej sukienki w rozmiarze S

Edytowane przez blekitne_niebo
Czas edycji: 2011-07-12 o 21:44 Powód: dopisek
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 22:03   #62
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Co do wymiarów zobowiązuję się jutro znaleźć centymetr krawiecki i dokonać pomiarów mojej sukienki w rozmiarze S
Dziękuję, byłabym wdzięczna mi właśnie chodzi o S, ewentualnie M ale jak w sklepie przymierzyłam do siebie S i M to nie widziałam zbytnio różnicy w dł.
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 09:07   #63
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Sławna sukienka z Zary

chyba i ja sie skusze na nia jestem dosc niska 163 cm wiec mysle ze bedzie ok... sa wciaz w sklepach?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 09:58   #64
olciiiaa
Raczkowanie
 
Avatar olciiiaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 189
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez mercer Pokaż wiadomość
eee ja byłam wczoraj w Zarze i już miałam przymierzac tą sukienkę, ale wzięłam sobie spodnie i parę bluzek do przymiarki, że już po tym było mi tak gorąco (a ona jest z takiego grubszego materiału) że już nie miałam siły ani czasu a teraz żałuje, jak spojrzałam na te wszystkie stylizacje z tą sukienką

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Dziewczyny (które posiadają tą sukienkę) mogłaby któraś z Was zmierzyc tą sukienkę? Jaka jest jest długośc?
Moja XS ma ok. 78 cm
olciiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 10:43   #65
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez olciiiaa Pokaż wiadomość
Moja XS ma ok. 78 cm
Dzięki, kurcze ale 78 dla mnie odpada, musiałabym miec ok 85 żebym mogła w niej jakoś wyglądać Ale jest jeszcze szansa, że S albo M będzie dłuższa, nie? :P Ja chcę tą sukienkę!!
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 09:46   #66
olciiiaa
Raczkowanie
 
Avatar olciiiaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 189
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez mercer Pokaż wiadomość
Dzięki, kurcze ale 78 dla mnie odpada, musiałabym miec ok 85 żebym mogła w niej jakoś wyglądać Ale jest jeszcze szansa, że S albo M będzie dłuższa, nie? :P Ja chcę tą sukienkę!!
Ja przymierzałam tylko XS ale nie wydaje mi się, żeby była między XS a M tak duża różnica w długości...
Ja mam ok. 168 cm i jest dość krótka, ale da się chodzić ;D
olciiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 10:37   #67
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Ja dorzucam swoją
Czarna M-ka, mam ok. 165 cm wzrostu. Nie wiem jeszcze czy ze mną zostanie bo przymierzałam się do niej długo i nadal się nie zakochałam. Nie wiem czy długość jest odpowiednia Planuję ją nosić tylko do czarnych kryjących lub koronkowych rajstop
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czarna.jpg (60,4 KB, 261 załadowań)
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 10:40   #68
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Ja dorzucam swoją
Czarna M-ka, mam ok. 165 cm wzrostu. Nie wiem jeszcze czy ze mną zostanie bo przymierzałam się do niej długo i nadal się nie zakochałam. Nie wiem czy długość jest odpowiednia Planuję ją nosić tylko do czarnych kryjących lub koronkowych rajstop
Bardzo ładnie
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 10:45   #69
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Ta sukienka ma tak krótki tułów, że robi z człowieka głowonoga. Owszem, krój jest uroczy i jakościowo jest warta pieniędzy, ale sam kształt - przy większym biuście masakruje sylwetkę. Skraca tułów i tyłek nagle pojawia się zaraz pod biustem - tylko z drugiej strony. Mierzyłam ją dwa razy i za każdym razem czułam się dziwnie. Ta czerwona również moim zdaniem jest za krótka, wyglądasz w niej jak w bluzce. Moim zdaniem brakuje jej dobrych kilku centymetrów w pasie. Już nawet nie chodzi o długość "dołu" ale właśnie o to skrócenie tułowia i biust na brzuchu tuż nad nogami.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 10:51   #70
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Ktoś na wątku zarowym wkleił linka to podobnych sukienek:
http://moda.allegro.pl/ulubiona-suki...716329819.html

mocno się zastanawiam nad chabrową, tylko ciekawe jaka jest jakość materiału

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ta sukienka ma tak krótki tułów, że robi z człowieka głowonoga. Owszem, krój jest uroczy i jakościowo jest warta pieniędzy, ale sam kształt - przy większym biuście masakruje sylwetkę. Skraca tułów i tyłek nagle pojawia się zaraz pod biustem - tylko z drugiej strony. Mierzyłam ją dwa razy i za każdym razem czułam się dziwnie. Ta czerwona również moim zdaniem jest za krótka, wyglądasz w niej jak w bluzce. Moim zdaniem brakuje jej dobrych kilku centymetrów w pasie. Już nawet nie chodzi o długość "dołu" ale właśnie o to skrócenie tułowia i biust na brzuchu tuż nad nogami.
Ja mam biust w rozmiarze D i leży ok.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:04   #71
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Ja mam biust w rozmiarze D i leży ok.
A jaki to jest biust D? Taki sam 70D i 100D? Trzymając się już tej nieszczęśliwej rozmiarówki.
Uważam, że przy dużym biuście sukienka - ze względu na sztywny materiał - spycha go na brzuch. A do tego ma krótki tułów. Jeśli dobrze na Tobie leży, to bardzo fajnie, ale kupując przez internet warto wziąć pod uwagę to, że nia na każdej figurze będzie wyglądała super.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 11:05   #72
madi2020
Raczkowanie
 
Avatar madi2020
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 451
Dot.: Sławna sukienka z Zary

a ja mam podobne pytanko w nawiązaniu do tego typu sukieneczek z zary. zakupilam taką sukienkę jak na zdjęciu i mam problem jakie buciki i dodatki powinnam dobrac, zdecydowanie wolalabym cos na szpileczce bo to delikatnie wyszczupli dodatkowo... może macie jakies pomysly
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2644786044_1_1_3.jpg (17,5 KB, 15 załadowań)
__________________
CIUSZKi - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192831
madi2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:08   #73
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Sławna sukienka z Zary

70 D
przed dzieckiem 70 E.

Nigdy nie miałam biustu na brzuchu - dobieram odpowiednią bieliznę i odpowiednie ciuchy.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez madi2020 Pokaż wiadomość
a ja mam podobne pytanko w nawiązaniu do tego typu sukieneczek z zary. zakupilam taką sukienkę jak na zdjęciu i mam problem jakie buciki i dodatki powinnam dobrac, zdecydowanie wolalabym cos na szpileczce bo to delikatnie wyszczupli dodatkowo... może macie jakies pomysly
na zarowym wątku poszukaj sobie postu od ESTEE87 - dodawała swoje zdjęcia w tej sukience z pomarańczowymi dodatkami pasuje też czerwień, granat, biel... pokombinuj. Uważam, że do tej sukienki trzeba zastosować minimalną ilość dodatków
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 17:07   #74
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Ja w mojej carmelowej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka1.jpg (70,9 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.jpg (81,2 KB, 80 załadowań)
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 17:08   #75
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez Nyuna Pokaż wiadomość
Ja w mojej carmelowej:
Po prostu ślicznie
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 18:11   #76
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
70 D
przed dzieckiem 70 E.

Nigdy nie miałam biustu na brzuchu - dobieram odpowiednią bieliznę i odpowiednie ciuchy.
Pewnie ze nie miałąś bo masz drobny biust . mam taki sam rozmiar a mpt pisała o masakrze kroju tej sukienki przy _większym_ biuście.
Przy 70 pod pasem mianem "większy" można określić chyba dopiero miseczkę F.


Te sukienki są fatalnie uszyte. Co ktoś zdjęcie wklei to jest po prostu źle.
MPT ma racje - krój który z każdego robi "głowonoga" w dodatku chyba szyty na chłopców bo nie ma miejsca na biust nawet niewielki
Na zdjęciu Nyuny widac że nawet dziewczyna z proporcjonalnym wcale nie wielkim biustem sie po prostu w sukienkę biustem nie mieści- góra sukienki fatalnie sie układa i z przodu i z tyłu- zaszewki modelujące sa za płytkie i przez to robią sie te okropne zmarszczki nad biustem i na łopatkach idące od pach. A biust jest obciśnięty i rozplaszczony. Ale jakby była nr większa- to by była za szeroka w pasie.

fatalny krój. Zresztą IMO jak u wiekszości rzeczy z Zary

Chyba jedynym ratunkiem jest kupić sukienkę w rozmiarze 1-2 większym od noszonego i iść z nią na przeróbkę do krawcowej. Tylko nie wiem czy skórka warta wyprawki
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2011-07-14 o 18:12
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 18:36   #77
Panile
Raczkowanie
 
Avatar Panile
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Uć pod Zgierzem
Wiadomości: 320
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Pewnie ze nie miałąś bo masz drobny biust . mam taki sam rozmiar a mpt pisała o masakrze kroju tej sukienki przy _większym_ biuście.
Przy 70 pod pasem mianem "większy" można określić chyba dopiero miseczkę F.


Te sukienki są fatalnie uszyte. Co ktoś zdjęcie wklei to jest po prostu źle.
MPT ma racje - krój który z każdego robi "głowonoga" w dodatku chyba szyty na chłopców bo nie ma miejsca na biust nawet niewielki
Na zdjęciu Nyuny widac że nawet dziewczyna z proporcjonalnym wcale nie wielkim biustem sie po prostu w sukienkę biustem nie mieści- góra sukienki fatalnie sie układa i z przodu i z tyłu- zaszewki modelujące sa za płytkie i przez to robią sie te okropne zmarszczki nad biustem i na łopatkach idące od pach. A biust jest obciśnięty i rozplaszczony. Ale jakby była nr większa- to by była za szeroka w pasie.

fatalny krój. Zresztą IMO jak u wiekszości rzeczy z Zary

Chyba jedynym ratunkiem jest kupić sukienkę w rozmiarze 1-2 większym od noszonego i iść z nią na przeróbkę do krawcowej. Tylko nie wiem czy skórka warta wyprawki
hehe no ja jestem małobiuściasta i sukienka układa się idealnie może uszyta zostala z myślą o takich deskach jak ja

Edytowane przez Panile
Czas edycji: 2011-07-14 o 18:39
Panile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:42   #78
jestem_w_kropce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Hej Dziewczyny Chciałabym się zapytać czy widziałyście gdzieś tą sukienkę, karmelową w rozmiarze 38? Czy któraś z Was mogłaby mi ją kupić, oczywiście zwracam wszystkie koszty. U mnie są tylko czerwone i czarne, gdyby któraś z Was chciała to chętnie kupię.
jestem_w_kropce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 06:45   #79
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez jestem_w_kropce Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Chciałabym się zapytać czy widziałyście gdzieś tą sukienkę, karmelową w rozmiarze 38? Czy któraś z Was mogłaby mi ją kupić, oczywiście zwracam wszystkie koszty. U mnie są tylko czerwone i czarne, gdyby któraś z Was chciała to chętnie kupię.
Zajrzyj na wątek miłosniczek Zary
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 20:42   #80
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez jestem_w_kropce Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Chciałabym się zapytać czy widziałyście gdzieś tą sukienkę, karmelową w rozmiarze 38? Czy któraś z Was mogłaby mi ją kupić, oczywiście zwracam wszystkie koszty. U mnie są tylko czerwone i czarne, gdyby któraś z Was chciała to chętnie kupię.

myślę, że z znalezieniem karmelowej może stanowić problem :/
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 22:03   #81
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Kupiłam ostatnio w Zarze sukienkę o kroju bardzo podobnym do tej, też rozkloszowana, ale połączenie góry z dołem ciut inaczej wygląda. Okolice dekoltu też trochę inaczej wykończone, ale generalnie bardzo podobna. Zapłaciłam 79 zł. Mam 170 cm i długość jest tuż przed kolano Cieszę się bardzo, bo do roboty idealna
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 22:50   #82
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez Julie_K Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio w Zarze sukienkę o kroju bardzo podobnym do tej, też rozkloszowana, ale połączenie góry z dołem ciut inaczej wygląda. Okolice dekoltu też trochę inaczej wykończone, ale generalnie bardzo podobna. Zapłaciłam 79 zł. Mam 170 cm i długość jest tuż przed kolano Cieszę się bardzo, bo do roboty idealna
Chyba ją przymierzałam, cena się zgadza, długość przed kolano również. Niestety ta sukienka została uszyta (jak wszystko z Zary) na osobę wysoką. U mnie od góry można spiąć nadmiar materiału klamerkami tyle tego jest. Od góry brakuje mi z 10 cm wzrostu, żeby wypełnić pustkę nad ramionami, a dekolt wypada na szyi. Szkoda, bo sukienka jest ładna i chętnie bym ją kupiła. Chyba przestanę oglądać ubrania z Zary, żeby nie robić sobie nadziei. Jedyne co od nich jakoś na mnie leży to swetry z dekoltem w serek. Jedyna koszula też od góry mi odstaje, chociaż tam nie jest to tak uciążliwe i widoczne jak w sukience.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:12   #83
guuuuusiaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Sławna sukienka z Zary

.

Edytowane przez guuuuusiaaaaaaa
Czas edycji: 2011-07-21 o 22:13
guuuuusiaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 18:07   #84
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez Julie_K Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio w Zarze sukienkę o kroju bardzo podobnym do tej, też rozkloszowana, ale połączenie góry z dołem ciut inaczej wygląda. Okolice dekoltu też trochę inaczej wykończone, ale generalnie bardzo podobna. Zapłaciłam 79 zł. Mam 170 cm i długość jest tuż przed kolano Cieszę się bardzo, bo do roboty idealna
Wlasnie mialam napisac o niej. Nie wiem czy mamy na mysli te sama o ktorej watek ale ta o ktorej mowie ja nie ma tych napek na ramionach i posiada te szwy dziwnie laczzace tulow z tym rozkloszowaniem.

Mialam ja kupic ale wlasnie w zwiazku z tymi szwami zrezygnowalam bo zostaly juz pojedyncze rozmiary ale ten ktory ja nosze wygladal tak jakby ktos za duzy do tego rozmiaru na sile ta sukienke zakladal.
Troche mi szkoda ale nie bede nosila jakiegos poprutego wrecz materialu. Nie moge odzalowac bo tkanina taka miesista i gruba, milion kombinacji, na jesien w sam raz a pozatym ona chyba dluzsza jest niz ta o ktorej mowa w tym watku a ja wysoka jestem. Ehh
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 19:31   #85
jestem_w_kropce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Ja przymierzałam ostatnio tą sukienkę i mówiąc szczerze nie zakochałam się w niej, do szatni wzięłam jeszcze inną, o taką:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...LEATED%2BDRESS

Jest ciut dłuższa, przy moim ponad 170cm czułam się pewniej i nie zniekształcała sylwetki, są to sukienki na jesień, więc rękaw 3/4 nie przeszkadza, tutaj cena jest 129zł, ale ona kosztowała 99zł
Niestety nie kupiłam, bo była tylko czarna i wyglądałam jak w żałobie, ale na karmelową bym się skusiła
jestem_w_kropce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 20:46   #86
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Są te sukienki jeszcze w Częstochowie ? Chciałem kupić ją siostrze , rozmiar XS , najlepiej czarna lub karmelowa. Widział ktoś ? Jaka jest jej cena na wyprzedaży ?
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.