DERMACOL - odcienie - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 21:32   #691
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
211 jest zółty
tylko teraz co jest CIEMNIEJSZE w tonach zoltych od 210 i 211 ?
bo nie wiem co zamówić..
Na TYM zdjęciu wygląda na mocno różowy (łososiowy) w porównaniu do Buff Revlona, który jest określany jako beżowy
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 14:53   #692
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
Tak z innego wora - moim zdaniem dobrą alternatywą dla Dermacolu jest podkład z KOBO ten w okragłym opakowaniu, też daje mega krycie, ale nie wygląda jak maska po nałożeniu na całą twarz, świetnie sprawdza się jako koretkor no i nie ma problemu z dostępności jak w przypadku Dermacolu
Mogę wiedzieć czym nakładasz?
Mam ten podkład i strasznie ciężko mi go rozprowadzić palcami.

Do nakładania Dermacolu używam 'gąbki' na wzór Beauty Blender'a i podkład wygląda o dziwo bardzo naturalnie.
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 21:38   #693
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość
Mogę wiedzieć czym nakładasz?
Mam ten podkład i strasznie ciężko mi go rozprowadzić palcami.

Do nakładania Dermacolu używam 'gąbki' na wzór Beauty Blender'a i podkład wygląda o dziwo bardzo naturalnie.
Na niedoskonalosci nakladam punktowo palcami, wczesniej staram sie dobrze rozgrzac podklad i kilka razy pocieram palcem malymi, kolistymi ruchami w opakowaniu, wtedy kosmetyk fajnie sie rozgrzewa i nie jest taki ciezki i o wiele latwiej sie go naklada. Na cala twarz uzywalam 2 razy, raz przy pomocy pedzle 45 z Sephory (wczesniej spryskalam go woda zrodlana w sprayu, ale na pocztaku troche sie slizgal, troche sie musialam namachac zanim nalozylam go na twarz - efekt byl zadowalajacy, nawet bardzo o wiele lepiej naklada sie do zmoczona i dobrze wycisnieta gabka - to chyba najlepsza metoda.
A jak mi zalezy na dokladnym punktowym kryciu to biore jakis pedzelek z cienka raczka i nabieram podklad na koncowe pedzla i punktowo nakladam na twarz w miejsce, ktore chce zatuszowac i dalej wklepuje palcem, delikatnie w to miejsce ktore chce zatuszowac - swietny efekt. Jak utrwale to prudrem z Kryolana lub MACa to jest nie do zdarcia i nie robi sie skorupa, maska, taka plastelinowa powierzchnia! i co najwazniejsze nie ciemnieje i nie schodzi z potem podczas upalow
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 17:53   #694
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
Na niedoskonalosci nakladam punktowo palcami, wczesniej staram sie dobrze rozgrzac podklad i kilka razy pocieram palcem malymi, kolistymi ruchami w opakowaniu, wtedy kosmetyk fajnie sie rozgrzewa i nie jest taki ciezki i o wiele latwiej sie go naklada. Na cala twarz uzywalam 2 razy, raz przy pomocy pedzle 45 z Sephory (wczesniej spryskalam go woda zrodlana w sprayu, ale na pocztaku troche sie slizgal, troche sie musialam namachac zanim nalozylam go na twarz - efekt byl zadowalajacy, nawet bardzo o wiele lepiej naklada sie do zmoczona i dobrze wycisnieta gabka - to chyba najlepsza metoda.
A jak mi zalezy na dokladnym punktowym kryciu to biore jakis pedzelek z cienka raczka i nabieram podklad na koncowe pedzla i punktowo nakladam na twarz w miejsce, ktore chce zatuszowac i dalej wklepuje palcem, delikatnie w to miejsce ktore chce zatuszowac - swietny efekt. Jak utrwale to prudrem z Kryolana lub MACa to jest nie do zdarcia i nie robi sie skorupa, maska, taka plastelinowa powierzchnia! i co najwazniejsze nie ciemnieje i nie schodzi z potem podczas upalow
Jakaś sierota ze mnie, bo obojętnie jakbym nałożyła to wyglądam strasznie
Zresztą mój tak dobrze się nie rozgrzewa, mimo 'pocierania' ciężko jest go chociaż punktowo nałożyć.
Może jakiś felerny egzemplarz mi się trafił.
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 18:34   #695
tak_nie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 81
Dot.: DERMACOL - odcienie

Gdzie dostanę dermacol na śląsku stacjonarnie?
tak_nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 11:44   #696
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: DERMACOL - odcienie

w wielu sklepach. Pochodź po drogeriach i popytaj - co za problem?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 07:44   #697
Donna1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: DERMACOL - odcienie

Mam takie pytanie, jaki odcień Dermacolu jest najbardziej przybliżony do Dermablend 25opal? lub Toleriane Teint 10 ivory?nie mogę trafić z kolorami, zamówiłam przez allegro już 3 raz i albo za różowy,albo zbyt ciemny :/ Potrzebuję bardzo silnego krycia na rozległe blizny i przebarwienia
Donna1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 15:49   #698
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez Donna1987 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, jaki odcień Dermacolu jest najbardziej przybliżony do Dermablend 25opal? lub Toleriane Teint 10 ivory?nie mogę trafić z kolorami, zamówiłam przez allegro już 3 raz i albo za różowy,albo zbyt ciemny :/ Potrzebuję bardzo silnego krycia na rozległe blizny i przebarwienia
a ten o ktorym tu piszesz jaki jest? jakiego dermacolu szukazs?
bezowy? zolty ? jasny / ciemy ?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 22:05   #699
Donna1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: DERMACOL - odcienie

najlepiej gdyby kolor był b.jasny w odcieniu beżu, mam numery 215 i 209 i są za ciemne i za "różowe" Porównałabym w drogerii, ale niestety nie ma możliwości. Muszę znowu kupić vichy dermablend opal, choć on nie kryje tak dobrze jak dermacol.
Donna1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 08:34   #700
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: DERMACOL - odcienie

gdybyś zadała sobie trud przeczytania tego wątku, dowiedziałabyś się, że najjaśniejszy i beżowy dermacol to 208.
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 10:50   #701
po_co_komu_fajny_login
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: DERMACOL - odcienie

Witajcie !
jestem tu nowa i potrzebuję pomocy.Może ktoś miał już z tym do czynienia. Chciałabym wypróbować dermacolu ale mam bardzo jasną karnację i ogólnie większość najjaśniejszych odcieni podkładów jest dla mnie za ciemna. Idealnie do mojej cery pasuje Pharmaceris - odcień najjaśniejszy - Ivory . czy ktoś może się orientuje, który z odcieni Dermacolu jest zbliżony do tego Pharmacerisa? Niestety w moim mieście nie ma tego fluidu w aptekach, więc zamawiać musze przez internet a nie chciałabym kupić zbyt ciemnego.
Pozdrawiam
po_co_komu_fajny_login jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 11:27   #702
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: DERMACOL - odcienie

Na allegro mozna zamowic tester za 5 zł.
Ja ten tester stosuje juz 2 tygodnie codziennie i nawet polowy nie wykorzystalam.

jasne to na pewno co pisala nizej Haylee oraz jeszcze dorzuce zolty jasny 211
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 15:29   #703
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: DERMACOL - odcienie

211 jest ciemny, dla mnie za ciemny a porcelanowej cery to ja nie mam
210 mi bardziej pasuje, tu porównanie:
http://3.bp.blogspot.com/-j_ylc_lmJZ...0/dermacol.JPG
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:01   #704
pampam91
Przyczajenie
 
Avatar pampam91
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: DERMACOL - odcienie

Hej dziewczyny mam takie pytanie/propozycje może dobrym pomysłem było by wymienianie sie kolorami odcieni np. po pakowaniu do ozdóbek do paznokci ( w rossmanie sa tez takie opakowania za parę groszy) , wyciskamy do takiego pojemniczka małą ilość np. wielkości orzecha laskowego i wkładamy w najzwyklejsza kopertę ( przesyłka listowa zwykła 1,95 na poczcie polskiej) i ewentualne małe jej ubezpieczenie np. oklejając wacikiem do demakijażu dookoła. Myślę ze odpłaca sie to bardziej niz kupowanie testera na allegro za 5 zł + przesyłka około 8 zł i gdzie nie ma wszystkich kolorów do wyboru. Jak wiadomo opakowanie mało kto wykorzystuje do końca wiec myślę ze taka "wymiana" nie wpłynęła by bardzo na nas a jedynie utwierdziła w przekonaniu ze mamy odpowiednio dobrany odcień.Ja sama kupiłam wczoraj dermacol w odcieniu 211 ale okazał sie za łososiowy do mojej jasnej cery i chętnie wymieniła bym sie z kims testerem w kolorze 208,209 lub 210. Nie chce wymieniać sie całym opakowaniem bo kolor jest na prawdę ładny i po rozmieszaniu w kremem ma fajny żywy kolorek ale chętnie bym przetestowała jakiś jaśniejszy a szkoda kasy na kolejny dermacol za 25 zł :/. Co o tym myślicie?
pampam91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 14:44   #705
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez pampam91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam takie pytanie/propozycje może dobrym pomysłem było by wymienianie sie kolorami odcieni np. po pakowaniu do ozdóbek do paznokci ( w rossmanie sa tez takie opakowania za parę groszy) , wyciskamy do takiego pojemniczka małą ilość np. wielkości orzecha laskowego i wkładamy w najzwyklejsza kopertę ( przesyłka listowa zwykła 1,95 na poczcie polskiej) i ewentualne małe jej ubezpieczenie np. oklejając wacikiem do demakijażu dookoła. Myślę ze odpłaca sie to bardziej niz kupowanie testera na allegro za 5 zł + przesyłka około 8 zł i gdzie nie ma wszystkich kolorów do wyboru. Jak wiadomo opakowanie mało kto wykorzystuje do końca wiec myślę ze taka "wymiana" nie wpłynęła by bardzo na nas a jedynie utwierdziła w przekonaniu ze mamy odpowiednio dobrany odcień.Ja sama kupiłam wczoraj dermacol w odcieniu 211 ale okazał sie za łososiowy do mojej jasnej cery i chętnie wymieniła bym sie z kims testerem w kolorze 208,209 lub 210. Nie chce wymieniać sie całym opakowaniem bo kolor jest na prawdę ładny i po rozmieszaniu w kremem ma fajny żywy kolorek ale chętnie bym przetestowała jakiś jaśniejszy a szkoda kasy na kolejny dermacol za 25 zł :/. Co o tym myślicie?
nie wyschnie w takim opakowaniu do ozdobek do paznokci?
nie wiem, temu pytam,nigdy nie widzialam takiego opakowania
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 21:04   #706
pampam91
Przyczajenie
 
Avatar pampam91
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: DERMACOL - odcienie

Mysle ze nie wyschnie przez max 3 dni przesyłki szczelnie zamkniete . A opakowanie wyglada tak w rossmanie mozna je kupic za chyba 40 groszy. To jak kto chetny ?


http://reni-nail.shop.pl/produkty_img/OPAKOWANIE%284%29_na_ozdo by22.jpg
pampam91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 12:56   #707
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez pampam91 Pokaż wiadomość
Mysle ze nie wyschnie przez max 3 dni przesyłki szczelnie zamkniete . A opakowanie wyglada tak w rossmanie mozna je kupic za chyba 40 groszy. To jak kto chetny ?


http://reni-nail.shop.pl/produkty_img/OPAKOWANIE%284%29_na_ozdo by22.jpg
Aaaa to takie opakowanie! a myślałam że to folia jakaś
No to tak rozdają testery w Douglasie No ja mogę wysłać nr 211 i 223 jeśli któraś z Was sobie życzy
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 19:19   #708
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: DERMACOL - odcienie

Mam odcień 208, chciałam używać do maskowania sińców, ale jest za jasny (dodam, że mam bardzo jasną karnację). Lepiej wybrać 209 czy 210 ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 10:51   #709
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Mam odcień 208, chciałam używać do maskowania sińców, ale jest za jasny (dodam, że mam bardzo jasną karnację). Lepiej wybrać 209 czy 210 ?
210 tez jasny. Jasnyy...
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 20:09   #710
pampam91
Przyczajenie
 
Avatar pampam91
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: DERMACOL - odcienie

Ja pod oczy używam 211 i o dziwo jak mieszam lekko z kremem dermacol to wyglada to super naturalnie ( myslalam ze korektor musi byc jasniejszy od cery zeby zakryc since a jednak nie ). Sama cere mam bardzo jasną ( w lato uzywam filtru 50). Mozemy sie wymienic odcienami jesli chcesz moj 211 za Twój 208, tak jak pisalam wyzej .
pampam91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 12:50   #711
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez pampam91 Pokaż wiadomość
Ja pod oczy używam 211 i o dziwo jak mieszam lekko z kremem dermacol to wyglada to super naturalnie ( myslalam ze korektor musi byc jasniejszy od cery zeby zakryc since a jednak nie ). Sama cere mam bardzo jasną ( w lato uzywam filtru 50). Mozemy sie wymienic odcienami jesli chcesz moj 211 za Twój 208, tak jak pisalam wyzej .
Mam 211 i jest zbyt różowy dla mnie
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 16:15   #712
PrincessCookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 69
Dot.: DERMACOL - odcienie

dziewczyny, ktory dermacol jest bezowy,ale ciemniejszy od 208? kupilam 212 i jest za rozowy, 208 to jednak za jasny odcien dla mnie
PrincessCookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 16:49   #713
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez PrincessCookie Pokaż wiadomość
dziewczyny, ktory dermacol jest bezowy,ale ciemniejszy od 208? kupilam 212 i jest za rozowy, 208 to jednak za jasny odcien dla mnie
Polecam 210, ładny jasny beż. Sama mam jasną cerę i ten odcień jest dla mnie idealny
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 21:47   #714
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: DERMACOL - odcienie

208 jest jasny i bezowy, 211 jasny i zolty? mam bardzo jasna cere, ciemne wlosy, potrzbny mi dermacol do maskowania sincow pod oczami, zawsze uzywam najasniejszych podkladow, ale teaz boje sie ze 208 jak wiele z Was pisze bedzie za jasny?
czy 208 i 211 duzo sie roznia?czy na pewno nie ma w nich odcienia rozowego?
wielkie dzieki za pomoc
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 22:27   #715
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
208 jest jasny i bezowy, 211 jasny i zolty? mam bardzo jasna cere, ciemne wlosy, potrzbny mi dermacol do maskowania sincow pod oczami, zawsze uzywam najasniejszych podkladow, ale teaz boje sie ze 208 jak wiele z Was pisze bedzie za jasny?
czy 208 i 211 duzo sie roznia?czy na pewno nie ma w nich odcienia rozowego?
wielkie dzieki za pomoc
210 ma roz
211 ma żółć


nie umiem porównać 208 z 211 , nie uzywalam 208
211 jest jasny, wiec nie chce myslec co jest z 208
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 18:14   #716
martadabrosz2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki odcien Dermacolu???

Cytat:
Napisane przez miracle567 Pokaż wiadomość
Ja mam odcień 213 i jestem z niego bardzo zadowolona, taki brzoskwiniowy, ani za jasny, ani za ciemny, wg mnie nie ma w tym kolorze różu, a w swój deracol kupiłam w KATOWICACH w centrum w drogeri sonia,
Hejka, potrzebuje pomocy chce kuic dernacol ale ale makijaż nie jes moja najlepsza strona chciałabym jak możecie poradzcie mi jaki odcien byłby najlepszy skoro uzywałam revlonu colorstay 220 i gosha X-Ceptional Wear.

poratujcie

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

z Gosha odcien gold
martadabrosz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 10:23   #717
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: DERMACOL - odcienie

Który ma najbardziej żółtawy odcień - 210, 211, 213.. ?
Nie mam ciemnej karnacji, zależy mi na braku różowych pigmentów.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:36   #718
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: DERMACOL - odcienie

Czy w Krakowie można jeszcze gdzieś kupić Dermacol?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 18:42   #719
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Który ma najbardziej żółtawy odcień - 210, 211, 213.. ?
Nie mam ciemnej karnacji, zależy mi na braku różowych pigmentów.
Też właśnie chciałam któryś z tych kupić, ale co opinia, to co innego. Jedni mówią, że 210 nie jest różowy, inni, że jest, zgłupiałam już. Mam jasną karnację (ale nie mega jasna), ale bez odcienia różowego. Najbardziej pasują mi podkłady beżowe i lekko żólte-miodowe.
Po swatchach widzę, że 211 ma trochę odcień świnkowy. Chcę Dermacolu używać w roli korektora. Nawet nie pod oczy tylko na jakieś niespodzianki, które co jakiś czas wyskakują.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 14:51   #720
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: DERMACOL - odcienie

ooo faktycznie 211 chyba nam nie przypasuje kochana

skoro w roli korektora (ja też głównie tak chciałabym go spożytkować) to może ten 213? teraz lato idzie to nie ma co brać jasnych skoro mamy 'azjatycką' karnację...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-02 20:32:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.