dobry i trwały lakier do paznokci... - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-24, 16:34   #181
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez Zbyt_Szalona Pokaż wiadomość
O Tak, Tak to ten Jeszcze genialnie wygląda na czerwieni, czerni, wszystkich żarówach. Kładziesz jeszcze top coat na wierzch czy już nie?
Tak, ale top coat to mam akurat z Kobo.

Dziewczyny, szybkie pytanie. Wyrabiała sobie któraś te kartę Klubu Natura? Jak to się załatwia?
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 22:14   #182
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Jeszcze nie wyrabiałam, bo nie byłam teraz w Naturze, ale jak tylko będę to dam znać. Tu masz informacje o tej karcie fajnie rozpisane http://www.drogerienatura.pl/program...ta-natura.html
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 08:50   #183
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Ja najbardziej lubię lakiery opi. Trzymają się mega długo, nie brudzą paznokci i te kolory

Też muszę sobie wyrobić kartę w Naturze, MyaMK dzięki za link!
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 20:41   #184
2016103100900
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 105
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez makeup_lover Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubię lakiery opi. Trzymają się mega długo, nie brudzą paznokci i te kolory

Też muszę sobie wyrobić kartę w Naturze, MyaMK dzięki za link!
poleć jakieś ładne i dobrze kryjące kolorki
2016103100900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 00:01   #185
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

A poleci ktoś pastele jakieś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 10:10   #186
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A poleci ktoś pastele jakieś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze. 972 Inglota ? Najladniejszy pastelowy róż z brzoskwinią jaki mam.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 16:34   #187
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Żeby polecić dobry lakier do paznokci to wpierw trzeba zadać pytanie czego od takiego lakieru się oczekuje? instensywnej barwy, nie blaknącej, nie odpryskiwania, dobrego krycia czy 24h ?

Z moimi lakierami do paznokci jest różnie. Kiedyś malowałam płytkę tylko Inglotem - do czasu alergi i łamiących się paznokci, tak samo jak Eveline. Uwielbiałam jako nastolatka Constat Carol - ale w mojej okolicy nigdzie nie ma tych lakierów. Jest tylko Golden Rose, którym rok temu zachłysnęłam się - ale na krótko, bo po 6 miesiącach lakiery gęstnieją w buteleczkach i w efekcie nie da się nimi malować paznokci. Próbowałam lakierów essence oraz w takich długich buteleczkach - mają stoisko w manufakturze. Również to nie to. Najlepiej trzymały się Wibo, tak najtańsza marka z Rossmana. Próbowałam Maybelin, Rimmel i Manhatan i Miss Sporty - również nie to, odpryski. Najgorsze jest to że do każdego lakieru trzeba mieć najlepiej tej samej firmy bazę i utwardzacz - bo inaczej się "lakiery nie lubią i mogą się ważyć czy rozpuszczać pod sobą". Po wypłacie przetestuję chyba lakiery z Douglasa.

Próbowałam HYBRYDY - całkiem niedawno i powiem tak NIGDY PRZENIGDY nie zdecyduję się na nią ponownie. Moje paznokcie dochodzą miesiąc po zdjęciu i nadal nie wyglądają jak moje z przed. Może ktoś mi ją źle zrobił, a nie wiem tego - ale po zdjęciu mam bardzo matową płytkę. Ratuję się moim olejkiem rycynowym.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 20:08   #188
2016103100900
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 105
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;6474486 1]Żeby polecić dobry lakier do paznokci to wpierw trzeba zadać pytanie czego od takiego lakieru się oczekuje? instensywnej barwy, nie blaknącej, nie odpryskiwania, dobrego krycia czy 24h ?

Z moimi lakierami do paznokci jest różnie. Kiedyś malowałam płytkę tylko Inglotem - do czasu alergi i łamiących się paznokci, tak samo jak Eveline. Uwielbiałam jako nastolatka Constat Carol - ale w mojej okolicy nigdzie nie ma tych lakierów. Jest tylko Golden Rose, którym rok temu zachłysnęłam się - ale na krótko, bo po 6 miesiącach lakiery gęstnieją w buteleczkach i w efekcie nie da się nimi malować paznokci. Próbowałam lakierów essence oraz w takich długich buteleczkach - mają stoisko w manufakturze. Również to nie to. Najlepiej trzymały się Wibo, tak najtańsza marka z Rossmana. Próbowałam Maybelin, Rimmel i Manhatan i Miss Sporty - również nie to, odpryski. Najgorsze jest to że do każdego lakieru trzeba mieć najlepiej tej samej firmy bazę i utwardzacz - bo inaczej się "lakiery nie lubią i mogą się ważyć czy rozpuszczać pod sobą". Po wypłacie przetestuję chyba lakiery z Douglasa.

Próbowałam HYBRYDY - całkiem niedawno i powiem tak NIGDY PRZENIGDY nie zdecyduję się na nią ponownie. Moje paznokcie dochodzą miesiąc po zdjęciu i nadal nie wyglądają jak moje z przed. Może ktoś mi ją źle zrobił, a nie wiem tego - ale po zdjęciu mam bardzo matową płytkę. Ratuję się moim olejkiem rycynowym.[/QUOTE]

a probowałaś Essie? ja je uwielbiam
2016103100900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 13:17   #189
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Według mnie trwałość lakieru zależy od dobrego przygotowania płytki(odtłuszczenie płytki+baza) i jej kondycji-zauważyłam, że gdy moje paznokcie są w dobrej formie to lakiery trzymają się nieco lepiej.

Ja wyznaję filozofię, że lakiery powyżej 10 zł dla mnie nie istnieją. Zawsze stawiam na tańsze lakiery i uważam, że są naprawdę dobre, a mam też porównanie do Rimmela i Maybelline, które w ogóle nie są warte swojej ceny-odpryskiwały mi po kilku godzinach.

Odkąd maluję paznokcie to jestem wierna lakierom Eveline-przerobiłam chyba wszystkie serie i jak dla mnie są to naprawdę dobre lakiery. Szczególnie Colour Edition-jasne kolory są świetnie napigmentowane, a pędzelek idealny-szerszy i odpowiednio sztywny. Do tego trzyma się 5-6 dni. MiniMaxy też są dobre jakościowo, lubię w nich małe buteleczki, które czynią lakier zużywalnym.
Trwałe są też lakiery Golden Rose with Protein oraz Bell Fashion Color-nawet tydzień i to nie tylko u mnie, ale też na paznokciach sióstr.

Mi żadne lakiery nie gęstnieją. Może dlatego, że trzymam je w ciemności i regularnie czyszczę szyjki buteleczek.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 21:19   #190
gonia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 75
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

ooo nieeee. eveline to juz na pewno nie dotkne.. przez formaldehyd w skladzie mialam przez kilka miesiecy popalone paznokcie.. zrobily mi sie czarne rzazgi pod plytka. z lakierami wiec tez nie ebde ryzykowac.
dobry lakier to taki ktory sie trzyma dlugo przede wszystkim - dlatego po wieeelu testach w koncu trafilam na taki, po ktorym jetem zadowolona. golden rose prodigy gel - trzyma sie dlugo, ma ladny polysk jak hybryda i jest tani
gonia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 21:43   #191
Costa_Chic_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 90
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Dla mnie najlepsze lakiery to zdecydowanie te z Essie i Maybelline Super Stay. Trzymały się ok. 4 dni na paznokciach, a jak na mnie to i tak meeega długo
__________________
Blog: http://beauty-fashion-and-style.blogspot.com/
Najnowszy post -Ostatnio przeczytane <--- nowy cykl na blogu!!
Costa_Chic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 22:29   #192
2016103100900
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 105
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Według mnie trwałość lakieru zależy od dobrego przygotowania płytki(odtłuszczenie płytki+baza) i jej kondycji-zauważyłam, że gdy moje paznokcie są w dobrej formie to lakiery trzymają się nieco lepiej.

Ja wyznaję filozofię, że lakiery powyżej 10 zł dla mnie nie istnieją. Zawsze stawiam na tańsze lakiery i uważam, że są naprawdę dobre, a mam też porównanie do Rimmela i Maybelline, które w ogóle nie są warte swojej ceny-odpryskiwały mi po kilku godzinach.

Odkąd maluję paznokcie to jestem wierna lakierom Eveline-przerobiłam chyba wszystkie serie i jak dla mnie są to naprawdę dobre lakiery. Szczególnie Colour Edition-jasne kolory są świetnie napigmentowane, a pędzelek idealny-szerszy i odpowiednio sztywny. Do tego trzyma się 5-6 dni. MiniMaxy też są dobre jakościowo, lubię w nich małe buteleczki, które czynią lakier zużywalnym.
Trwałe są też lakiery Golden Rose with Protein oraz Bell Fashion Color-nawet tydzień i to nie tylko u mnie, ale też na paznokciach sióstr.

Mi żadne lakiery nie gęstnieją. Może dlatego, że trzymam je w ciemności i regularnie czyszczę szyjki buteleczek.
Też je polecam Nie są szkodliwe (co innego odżywiki tej firmy ). Ale lakiery są naprawdę spoko no i są trwałe. Ja jednak najbardziej lubię Essie Wrótce też przyjdą do mnie zamówione dwa OPI więc przetestuję.
2016103100900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 16:12   #193
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Też trzymam swoje lakiery w ciemności i czyszczę szyjki buteleczek. Ale mimo to gęstnieją. Essie nie próbowałam, pewnie dlatego że cena powyżej 31 zł jest zbyt wysoka. Inglot chodzi po 21 i to dla mnie już dużo jak za zwykły lakier.

Edytowane przez e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Czas edycji: 2016-09-01 o 16:14
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 13:26   #194
marzena_horod74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 55
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Wszyscy polecają lakiery z Golden Rose, ale ja mam tak, że z tej samej serii (takie malutkie, szybkoschnące) ciemne lakiery wychodzą ładnie, a jasne odpryskują i pozostawiają smugi
marzena_horod74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 08:24   #195
gosia12678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 31
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

trochę kosztowne, ale bardzo trwałe są lakiery hybrydowe. Wizyta u kosmetyczki i masz spokój na około 3-4 tygodnie Możesz też kupić zestaw,by robić to samodzielnie w domu. Szybko Ci się zwróci
gosia12678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 13:53   #196
monika_papiewska
Przyczajenie
 
Avatar monika_papiewska
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Ja swojego czasu używałam tylko i wyłącznie lakierów miss sporty. Nie kosztują one dużo i mają dużo kolorów. Jednak jakiś czas temu, jak byłam u koleżanki to dorwałam się do jej lakieru chiodo xxx Muszą powiedzieć, że te lakiery są świetne. Mają mnóstwo fantastycznych kolorów, a trwałość jest dużo większa niż innych lakierów. Lakier utrzymuje się ponad 14 dni.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-09-23 o 08:13 Powód: reklama
monika_papiewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 13:28   #197
klaudia_stefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Z lakierów mogę polecić Essie, Sally Hansen, Inglot i Vipera, tylko już są chyba trudno dostępne... Zazwyczaj staram si kupić te lakiery na promocji, bo w normalnej cenie są dość drogie rzeczywiście
klaudia_stefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 09:29   #198
basiawilk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Korzystałam z różnych lakierów, ale ostatnio na tapecie mam goldenrose, widziałam, że gdzieś polecali na forum. Na razie jestem zadowolona, dobrze wygląda
basiawilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 20:06   #199
carriee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 44
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

z wyższej półki to sally hansen są najlepsze. <3 zdecydowanie najtrwalsze. A z tańszych to żelowe z essence i miss sporty, śliczne kolory i długo się utrzymują.
carriee17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 20:41   #200
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Mi wszystko trzyma się dokładnie tak samo lakiery niewiele różnią się skladami. Myślę że prawie wszystko zależy od płytki. Zdążają się bubel ale u mnie czy miss sporty czy chanel trzymają się 5-6 dni wiec zależności rodzaj lakieru -----> trwałość nie widzę
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 12:31   #201
mirimah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 94
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Ja też myślę, że bardzo dużo zależy od płytki. Swoją traktuję primerem takim jak do hybryd i jest dużo lepiej.
mirimah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 12:57   #202
mspaulina
Raczkowanie
 
Avatar mspaulina
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 66
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

U mnie najlepiej się sprawdza Essie, a muszę przyznać, że jestem wymagająca, bo mam bardzo tłustą płytkę paznokcia.
mspaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 15:45   #203
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Gdzie kupujecie lakiery Essie?
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 10:53   #204
ppatrix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

z mojego doświadczenia moge powiedziec, że dobry,trwały lakier zaczyna się tak od 10 zł w górę niezależnie z jakiej firmy
ppatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 14:54   #205
mspaulina
Raczkowanie
 
Avatar mspaulina
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 66
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie lakiery Essie?
Od siostry ciotecznej, która jest kosmetyczką
mspaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 15:09   #206
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez mspaulina Pokaż wiadomość
Od siostry ciotecznej, która jest kosmetyczką

Ja kupuję w Hebe albo SuperPharm, bo mi bardziej odpowiada formuła Essie z płaskim pędzielkiem (i pędzelek też bardziej). Zastanawiam się czy gdzieś w internecie sprzedawane są te płaskopędzelkowce
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 12:53   #207
donusiaa
wiatr we włosach
 
Avatar donusiaa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 24
Smile Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Tych jeszcze chyba nie testowałam, a co powiecie o effective nails, bo właśnie kupiłam i będę testować. Na pierwszy rzut oka całkiem fajnie napigmentowane są Któraś już też je miała??
donusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 18:53   #208
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Czy któraś z was ma już może któryś z tych nowych lakierów MySecret 3D gel effect? Widziałam je ostatnio w Naturze, a opisane są jako kremowa formuła. Dobrze nalożone mogą być mega trwałe. Próbowałyście?
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 05:14   #209
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez MyaMK Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ma już może któryś z tych nowych lakierów MySecret 3D gel effect? Widziałam je ostatnio w Naturze, a opisane są jako kremowa formuła. Dobrze nalożone mogą być mega trwałe. Próbowałyście?
Niestety nie , ale chetnie przetestuje

Ja ciągle jadę na inglotach, choć moja kolekcja się nieco uszczupliła
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 22:12   #210
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Co do trwałości lakierów Sally Hansen, zauważyłam jedną regułę - to, co sprzedają nam w Rossmanie, Hebe czy innych sieciówkach, rzadko kiedy jest pełnowartościowym produktem. Bardzo często są one przestane, rozwarstwione, rozgrzane od lamp oświetlających. Wzorników tam nie posiadają, więc również nie ma gwarancji, że nie odkręcane kilka razy. Najlepiej, to jest mieć dojście do osoby mieszkającej w Stanach. Tam one kosztują po kilka dolarów, połowę mniej niż u nas. Druga opcja to kupno na allegro - jest kilku sprawdzonych sprzedawców, a jak mam ryzykować kupno starego lakieru, to wolę kupić za max 10 zł niż 30.

Inglota również bardzo lubię za trwałość i kolory, ale nie rozumiem, co jest powodem dwukrotnego wzrostu ceny na przestrzeni kilku lat... w dodatku wycofali moją ulubioną odżywkę Gro Max, więc tym bardziej ich bojkotuję.

Top - dla mnie najlepszy okazał się Xtreme Gel Effect od Eveline. Jeżeli dodam do tego cieniuteńką warstwę 8w1 jako bazę, mani trzyma się tydzień bez odprysków i startych końcówek, nawet przy praniu ręcznym czy szorowaniu podłogi. Gdybym tylko jeszcze umiała malować ciemnymi kolorami z zachowaniem eleganckich odstępów od skórek.. ahh... rozmarzylam się
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-25 13:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.