Panny Młode 2008 cz.II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 10:34   #3481
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
Ja tez uwazam ze metka nie jest wazna ale jak ten moj uslyszal ze w vistuli zrobia mu metke z jego imieniem i nazwiskeim to myslalam ze sie ze szczescia zesika
coz jego pieniadze (jeszcze ) wiec niech sobie kupi garniar taki jaki bedzie chcial... ale max ile ja moge dac to te 1200 za marynarke i spodnie i podejrzewam ze plus buty i inne to ok 2000bedzie... egh... oby taniej aleja na swojej kreacji nie oszczedzialam wiec jemu tez tego sugerowac nie bede...
Co to bedzie jak tesciowa o tym garniarze uslyszy
Noooo płacić za metkę z imieniem i nazwiskiem 3 tysiaczki, chociaż i tak jej nie widać, to już niezła ekstrawagancja Powiedz mu że jak tak bardzo chce taką metkę to sama mu zrobisz i wszyjesz, będzie taniej

Ja bym na garniak za taką kasę się nie zgodziła, tym bardziej że vistula nie robi rewelacji, jedynie rozreklamowana jest bardzo to sobie życzą za gajer kupe kasy. Sunset suits ma świetne garnitury, nawet mam wrażenie że ładniejsze kroje niż Vistula, i to za 1/3 tego co Ci ostatni sobie życzą. Może przeciągnij TŻ po innych sklepach, niech poprzymierza gdzie indziej to przekona się do tańszego a nie ustępującego nic jakością
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 10:40   #3482
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Noooo płacić za metkę z imieniem i nazwiskiem 3 tysiaczki, chociaż i tak jej nie widać, to już niezła ekstrawagancja Powiedz mu że jak tak bardzo chce taką metkę to sama mu zrobisz i wszyjesz, będzie taniej

Ja bym na garniak za taką kasę się nie zgodziła, tym bardziej że vistula nie robi rewelacji, jedynie rozreklamowana jest bardzo to sobie życzą za gajer kupe kasy. Sunset suits ma świetne garnitury, nawet mam wrażenie że ładniejsze kroje niż Vistula, i to za 1/3 tego co Ci ostatni sobie życzą. Może przeciągnij TŻ po innych sklepach, niech poprzymierza gdzie indziej to przekona się do tańszego a nie ustępującego nic jakością
Tak bede musiala zrobicale jego na zakupy wyciagnac to tez sukces... egh... jakos to bedzie mamy jeszcze /87/ dni
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 10:41   #3483
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
no wlasnie wybielac nie moge. bo za slabe szkliwo,szkoda zebow. a i tak nie wezmie plomb i martwych zebow a takie mam 2 przednie jedynki
Zęby martwe wybiela się inaczej niż pozostałe. Trzeba wpuścić preparat wybielający do środka zęba, czyli wywiercić dziurkę od tyłu i tam wybielacz zaaplikować. W każdym razie ja najpierw sproboję pasków bo z takimi jakie mam na na 100 % nie pójdę!
Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Moja suknia, mam nadzieje, ze tylko do dzisiaj Alez mam stresa, jeszcze godzinka i wyruszamy z mama na łowy

Mojego zdjecia w sukni dac nie moge, bo tam gdzie wybierałam nie wolno robic zdjec.
Dziwne ze zdjecia nie pozwolili zrobić skoro i tak zamowiłas. A co dokładnie Ci się w tej sukni nie podoba? Będziesz szukała zupełnie innego kroju?
Napisz jak poszło.

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
moj chudy jak chudy ale jakis taki niewymiarowy-znalezc dla niego dobry rozmiar garnituru to osiagniecie

ale tyle to bym nie dala, TZ zreszta tez jak sie rozgladalismy to byly ladne juz w cenie 450-500zl. nie markowe i w ogole ale nam na tym nie zalezy ma sie podobac, dobrze lezec i byc rozsadny cenowo
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100 %!
Ważne żeby wszystko idealnie dopasować!
Metek przecież i tak nie widać!! Heheheheh
Mój TŻ chudy to nie jest, raczej rozbudowany, ale garnitur tylko na miare i ze wszystkich najlepiej wygląda z tych w Sunsecie. Zamowiliśmy więc będzie kosztował ok 1200.
Nie do końca zgodzę się z tym, że nie ważne ile garnitur kosztuje. Oczywiście najważniejsze jest jak leży, ale niestety te tanie garnitury mają dużo gorszą tkaninę i to widać.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 11:00   #3484
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
Ja tez uwazam ze metka nie jest wazna ale jak ten moj uslyszal ze w vistuli zrobia mu metke z jego imieniem i nazwiskeim to myslalam ze sie ze szczescia zesika
coz jego pieniadze (jeszcze ) wiec niech sobie kupi garniar taki jaki bedzie chcial... ale max ile ja moge dac to te 1200 za marynarke i spodnie i podejrzewam ze plus buty i inne to ok 2000bedzie... egh... oby taniej aleja na swojej kreacji nie oszczedzialam wiec jemu tez tego sugerowac nie bede...
Co to bedzie jak tesciowa o tym garniarze uslyszy
Heheheheh, się uśmiałam z tej metki!!!
Ważne jest to żeby pasował garnitur i naturalnie był dobrej jakości!


Cytat:
Napisane przez babeczka1985 Pokaż wiadomość
kasienka moj kolega z roku bierze we wrzesniu slub gdzies w tych okolicach i wesele tez hehe
Widzisz, jaki ten świat mały???

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Noooo płacić za metkę z imieniem i nazwiskiem 3 tysiaczki, chociaż i tak jej nie widać, to już niezła ekstrawagancja Powiedz mu że jak tak bardzo chce taką metkę to sama mu zrobisz i wszyjesz, będzie taniej

Ja bym na garniak za taką kasę się nie zgodziła, tym bardziej że vistula nie robi rewelacji, jedynie rozreklamowana jest bardzo to sobie życzą za gajer kupe kasy. Sunset suits ma świetne garnitury, nawet mam wrażenie że ładniejsze kroje niż Vistula, i to za 1/3 tego co Ci ostatni sobie życzą. Może przeciągnij TŻ po innych sklepach, niech poprzymierza gdzie indziej to przekona się do tańszego a nie ustępującego nic jakością
Zgadzam się w 100 %
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 11:15   #3485
madziulala81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 46
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Asiuk ślicznie dziekuje za fotki tych szali, to drugie zdjecie mi sie w szczegolnosci podoba

Magda_222 suknie masz ładna, moze Ci sie opatrzyla, ale niestety tak lubi byc. Ja mam swoja w domu juz od wrzesnia tamtego roku i staralam sie za czesto nie zerkac na nia. Na szczescie w dalszym ciagu mi sie bardzo podoba, a to moze dlatego, ze po prostu nie ogladalam innych.
Ale powodzenia w poszukiwaniu, bedzie dobrze

Mbu83 slicznie wygladalas podczas slubu,

Edytowane przez madziulala81
Czas edycji: 2008-05-28 o 11:55
madziulala81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 11:39   #3486
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
Tak powinno wygladać powiekszanie obrączek... za darmo my mamy dodatkowo grawer gratis

Co do granituru - TŻ był wczoraj w vistuli... i jak powiedzieli mu cene to ja
Musiałby zapłacic za cały komplet (garnitur, spodnie, fluara, buty, skarpety- BEZ KAMIZELKI-WOGOLE NIE SZYJA) tyle co ja za suknie (3 000zl) a gdzie garniar na poprawiny
Ale na pocieszenie poszlismy do bytomia i tam szycie nawet na miate 1200 za garnitur i spodnie-tylko
I wszedzie odradzaja nam kamizelki i sama juz nie wiem (dodam ze moj TŻ jest mega chudy)
Doradzcie cos
To 1200 to za co jest? za sam garnitur czy z kamizelką.
Czy to jest taka normlana cena?

My kupno garnituru mamy przed sobą i to w sumie dwóch bo jeden na czerwiec (ślub mojej siostry) a drugi trzeba zakupić na naszą uroczystość.

Jak czytam co piszenie o garniturach to zaczynam się tym bardzij przejmowac niż tym ze nie mam jeszcze sukni

Mój też jest bardzo chudy i nie za wysoki (176 cm) i zawsze mamy problem z zakupem dla niego spodni, koszuli itp.
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 11:41   #3487
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez madziczek Pokaż wiadomość
To 1200 to za co jest? za sam garnitur czy z kamizelką.
Czy to jest taka normlana cena?

My kupno garnituru mamy przed sobą i to w sumie dwóch bo jeden na czerwiec (ślub mojej siostry) a drugi trzeba zakupić na naszą uroczystość.

Jak czytam co piszenie o garniturach to zaczynam się tym bardzij przejmowac niż tym ze nie mam jeszcze sukni

Mój też jest bardzo chudy i nie za wysoki (176 cm) i zawsze mamy problem z zakupem dla niego spodni, koszuli itp.

Zapraszam do Sunset Suits!
Za 700-800 zł piękny garnitur kupicie i dobrej jakości!
W Vistuli jest bardzo drogo
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 11:43   #3488
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cos czuje, ze my tez wybierzemy sie do Sunset Suits
tak tutaj zachwalacie

spojrzalam na swoj suwaczek,a tam 94 dni

a dopiero co bylo ponad 30 hehe
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 12:10   #3489
madziulala81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 46
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

My juz kupno garnituru mamy za soba na szczescie.
Bylismy w Vistuli, ale zastanawia mnie co tam moze kosztowac 3000 zł? To nie wiem za co jeszcze tam liczą? Za garnitur trzeba dac ok 1400-1700 zl + dodatki oczywiscie, a koszule tez nie sa tanie.
Na mojego TZ niestety nic nie pasowalo, bo ma 187 cm, jest normalnej budowy, ale ma plecy bardzo szerokie i dlugie lapska, masakra z nim byla, takze wiekszosc firm odpadla w przedbiegach, nawet te najlepsze - rekawy mial jakiec 10 cm nad nadgarstkiem.
Kupiliśmy go wreszcie w Pruchniku za 900 zł, taki ciemny grafitowy z lekkim połyskiem, moj TZ wyglada w nim bosko
Ale kupiliśmy najwiekszy garnitur i pozniej jeszcze nam go dopasowali, oczywiscie nie mamy kamizelki, mi to po prostu sie nie podoba, a do tego zwykly krawat- srebrny.
Buty kupilismy w Venezi, zaproponowano nam takie, na ktore bym nigdy nie zwrocila uwagi, a na nodze wygladaly rewelacyjnie. A noga TZ tez do malych nie nalezy- 45

On to wogole jakis niewymiarowy!!


Jeszcze mi zostalo ponad trzy tygodnie, jak ten czas leci!!!!!!!!!!!!!!
madziulala81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 12:21   #3490
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez madziczek Pokaż wiadomość
To 1200 to za co jest? za sam garnitur czy z kamizelką.
Czy to jest taka normlana cena?

My kupno garnituru mamy przed sobą i to w sumie dwóch bo jeden na czerwiec (ślub mojej siostry) a drugi trzeba zakupić na naszą uroczystość.

Jak czytam co piszenie o garniturach to zaczynam się tym bardzij przejmowac niż tym ze nie mam jeszcze sukni

Mój też jest bardzo chudy i nie za wysoki (176 cm) i zawsze mamy problem z zakupem dla niego spodni, koszuli itp.
ok 1200 za marynarke i spodnie szyte na miare- tylko... oj bede mu chyba musiala conieco wyjasnic... jest w cze-wie ten sunset suits??
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 12:26   #3491
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

hej nie mam wcale czasu na wizaz chociaz troche podczytuje


Obraczki- my juz mamy nasz na lapkach jeden klopot mniej choc Tz ciezko ie sciaga i zaklada nie wiem jak bedzie na slubie

Przysiega znam na pamiec po polsku moglabym mowic Tz uczy sie po polsku na pamiec tez ale bedzie powtarzal za ksiedzem. Nastepnie juz z pamieci wypowiemy nasza przysiege po francusku mamy kilka tekstow do wyboru

Przygotowania odeszly w bok bowiem teraz zbliza sie przeprowadzka 5 czerwca, kartony kartony...

Zeby Tak jak niektore z was cierpie robie koronki ale ciagle sa komplikacje mialam chirurgie i wypalanie laserem dziasla nie chce sie goic jestem na sterydach i antybiotykach.Mialam leczone kanalowo oczywiscie , maja byc zalozone 2 czerwca ale dziaslo jeszcze nie wroci na miejsce i boje sie zeby zle nie dobrali koloru.

Mbu83 super zdjecia i relacja z wesela gratuluje.


Tesciowa mam same zloto bardzo sie lubimy angazuje sie w wesele.

Tyle pewnie pominelam jakies rzeczy ale wielocytat by musialbyc z 10 stron
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 12:35   #3492
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

czesc Lulu
widze wlasnie, ze podczytujesz a nic nie piszesz
mam nadzieje, ze przeprowadzka pojdzie jak po masle i szybko wrocisz do nas, tzn bedziesz czesciej pisac

a ja juz nie moge doczekac sie obraczek dzis odbieramy
postaram sie pstryknac fotke
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 12:44   #3493
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

czytam czytam ciagle jestem zalogowana i jak mam chwile to od razu mnie przyciaga. Boje se tej przeprowadzki bo pracujemy do 4 czerwca wieczorem a rano 5 juz przeprowadzka. niewiem czy bede miala tez od razu telefon-internet bo to jest zupelnie nowe mieszkanie i moze byc ciezko, stesknie sie za wami okropnie.


Mam nadzieje ze bedzie ok
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 12:51   #3494
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
czytam czytam ciagle jestem zalogowana i jak mam chwile to od razu mnie przyciaga. Boje se tej przeprowadzki bo pracujemy do 4 czerwca wieczorem a rano 5 juz przeprowadzka. niewiem czy bede miala tez od razu telefon-internet bo to jest zupelnie nowe mieszkanie i moze byc ciezko, stesknie sie za wami okropnie.


Mam nadzieje ze bedzie ok
my tez bedziemy tesknic i czekac az bedziesz miala internet i sie do nas odezwiesz
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 12:52   #3495
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

my bedziemy mieli gorace wakacje w przygotowaniach. nie dosc ze slub to w sierpniu fundamenty zalewamy- bedzie sporo roboty
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 12:59   #3496
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
my bedziemy mieli gorace wakacje w przygotowaniach. nie dosc ze slub to w sierpniu fundamenty zalewamy- bedzie sporo roboty
Heh u nas też ślub w lipcu a myślę, że we wrześniu blok nam oddadzą. Już trzeba wstawić drzwi i takie tam inne rzeczy, powinnam się z projektantką spotkać a na nic nie mam czasu.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:01   #3497
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

co ja to chcialam napisac...tyle stron musialam przeczytac ze zapomnialam co pisac...
hmmmmm....
m.a.r.t.a. ale was wkreca ten jubilermy przy odebraniu nie mielismy problemu z uybraniem ich na palce.jednak pani sama powiedziala zeby sobie przymierzyc tydzien przed slubem w razie gdyby cos bylo za ciasne lub za szerokie...i zrobia nam za darmoa nie za 18 zli sama polecila mi abym oddala pierscionek zareczynowy do czysczenia przed slubem...mila paniusia...
ja tez pomalu zaczynam miec nerwy ze zle wybralam suknie bo cholera jest taka zwyczajna..nie taka jak wasze z dodatkami i koronkami.....a mam jechac na przymiarke w lipcu i sama nie wiem co robic...sluchajcie znalazlam na naszej klasie zdjecie TZ kumpeli w sukni slubnek ,,lekko"podobnej do mojej i nie wiem czy wkleic je tu bo chcialam sie was poradzic
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:08   #3498
kamilajanusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Ja też mam ślub w2008r. i już powoli zaczynam się stresować i denerwować czy wszystko uda się tak jak bym tego chciała
Slub 20-09-2008r.
kamilajanusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:08   #3499
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
co ja to chcialam napisac...tyle stron musialam przeczytac ze zapomnialam co pisac...
hmmmmm....
m.a.r.t.a. ale was wkreca ten jubilermy przy odebraniu nie mielismy problemu z uybraniem ich na palce.jednak pani sama powiedziala zeby sobie przymierzyc tydzien przed slubem w razie gdyby cos bylo za ciasne lub za szerokie...i zrobia nam za darmoa nie za 18 zli sama polecila mi abym oddala pierscionek zareczynowy do czysczenia przed slubem...mila paniusia...
ja tez pomalu zaczynam miec nerwy ze zle wybralam suknie bo cholera jest taka zwyczajna..nie taka jak wasze z dodatkami i koronkami.....a mam jechac na przymiarke w lipcu i sama nie wiem co robic...sluchajcie znalazlam na naszej klasie zdjecie TZ kumpeli w sukni slubnek ,,lekko"podobnej do mojej i nie wiem czy wkleic je tu bo chcialam sie was poradzic
moze wklej z usunieta buzia, wtedy nie powinna sie pogniewac
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 13:15   #3500
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

lulu też będziemy tęsknić

toverek wklejaj, ale bez twarzy z tego co pamiętam Twoja suknie była piękna, cały urok w tej prostocie

widze, że macie wątpliwości co do sukien, ja też miałam, ale ponownie zmierzyłam i już wszystko odeszło i wiem, że to ta i już szkoda, że przymiarka dopiero w lipcu

cholerka jakieś choróbsko mnie bierze, głowa mi pęka, gardło boli, mięśnie bolą i w ogóle do a tyle nauki, nie wiem jak dam radę
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:22   #3501
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
lulu też będziemy tęsknić

toverek wklejaj, ale bez twarzy z tego co pamiętam Twoja suknie była piękna, cały urok w tej prostocie

widze, że macie wątpliwości co do sukien, ja też miałam, ale ponownie zmierzyłam i już wszystko odeszło i wiem, że to ta i już szkoda, że przymiarka dopiero w lipcu

cholerka jakieś choróbsko mnie bierze, głowa mi pęka, gardło boli, mięśnie bolą i w ogóle do a tyle nauki, nie wiem jak dam radę
sierota ze mnie nie umiem zakryc jej twarzy a wogole topowiem wam ze to jest eks panna mojego TZ z lat szkolnych i jka ja widze to ale nie wazne.....poradzcie mi moze co bedzie do niej pasowalo?mam tyu takie zdjecia ktore wkleila jedna z was wybaczcie ze nie pamietam ktoi jeszcze mam pytanie?co zrobc z wlosami....w skrocie sa takie:nie ukladaja sie tak jak ja im kaze tylko jak im sie podobaa i bukiet mi doradzcie bo do Ewelany sie nie dostaneta suknie wklejam bojest podobna do mojej ale nie ma tego zdoebinia na sobie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg BOLERO%2013.jpeg (82,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja.jpg (33,4 KB, 41 załadowań)
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:30   #3502
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

jeszcze to:
dzasta bidulko nie choruj bo zapowiada sie caly tydzien ciepluytki....a nauka wiem jak smierdzi jak slonce za oknem....sama rok temu wkuwalam do obrony i pisalam prace i jeszzcze nie wiem co robilam bo do obropny nie pamietam co sie ze mna dzialo...
ktoregos dnia wkleje zdjecie moich szalonych i opetanych wlosow to mi doradzcicie co z nimi zrobic...moze sie wystrasza i zaczna byc grzeczne
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:33   #3503
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kamilajanusz Pokaż wiadomość
Ja też mam ślub w2008r. i już powoli zaczynam się stresować i denerwować czy wszystko uda się tak jak bym tego chciała
Slub 20-09-2008r.
Witam!!!!!!!!!!
To tak jak ja!!!
Podziel się z nami swoją suknią, obrączkami itp.
Czekamy!!

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
sierota ze mnie nie umiem zakryc jej twarzy a wogole topowiem wam ze to jest eks panna mojego TZ z lat szkolnych i jka ja widze to ale nie wazne.....poradzcie mi moze co bedzie do niej pasowalo?mam tyu takie zdjecia ktore wkleila jedna z was wybaczcie ze nie pamietam ktoi jeszcze mam pytanie?co zrobc z wlosami....w skrocie sa takie:nie ukladaja sie tak jak ja im kaze tylko jak im sie podobaa i bukiet mi doradzcie bo do Ewelany sie nie dostaneta suknie wklejam bojest podobna do mojej ale nie ma tego zdoebinia na sobie
Wg mnie możesz się nie martwić bukietem, do tak prościutkiej i klasycznej sukieneczki będzie pasował prawie każdy!
Idź najlepiej do dobrej kwiaciarni, wydrukuj sobie sukienke swoją i tam babki Ci doradzą!
Daję głowę, że mają mnóstwo katalogów z bukietami ślubnymi!!
Ja też tak zrobię!
Co do włosków...
Ciężko doradzić mi cokolwiek po takim opisie Twoich włosów! Troszke mało tych informacji
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:34   #3504
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
ok 1200 za marynarke i spodnie szyte na miare- tylko... oj bede mu chyba musiala conieco wyjasnic... jest w cze-wie ten sunset suits??
Sunset Suits są dwa Cz-wie: jeden w Alejach pod nr 12B i drugi w Auchan.
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:35   #3505
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
jeszcze to:
dzasta bidulko nie choruj bo zapowiada sie caly tydzien ciepluytki....a nauka wiem jak smierdzi jak slonce za oknem....sama rok temu wkuwalam do obrony i pisalam prace i jeszzcze nie wiem co robilam bo do obropny nie pamietam co sie ze mna dzialo...
ktoregos dnia wkleje zdjecie moich szalonych i opetanych wlosow to mi doradzcicie co z nimi zrobic...moze sie wystrasza i zaczna byc grzeczne
dzięki słoneczko za oknem świeci, ale wiaterek dość mocny wieje no to ja przeżywam to wszystko co Ty w tamtym roku plus jeszcze organizacja ślubu

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
sierota ze mnie nie umiem zakryc jej twarzy a wogole topowiem wam ze to jest eks panna mojego TZ z lat szkolnych i jka ja widze to ale nie wazne.....poradzcie mi moze co bedzie do niej pasowalo?mam tyu takie zdjecia ktore wkleila jedna z was wybaczcie ze nie pamietam ktoi jeszcze mam pytanie?co zrobc z wlosami....w skrocie sa takie:nie ukladaja sie tak jak ja im kaze tylko jak im sie podobaa i bukiet mi doradzcie bo do Ewelany sie nie dostaneta suknie wklejam bojest podobna do mojej ale nie ma tego zdoebinia na sobie
moim zdaniem przy takiej sukieneczce możesz sobie "poszaleć", oczywiście w rozsądnym znaczeniu tego słowa...
a tak konkretnie to nie poradzę, bo sama się w tym wszystkim trochę motam i co tydzień mam innych "faworytów" bukieciarskich i fryzurowych
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:36   #3506
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

moje wlosy dziewczynki wygladaja tak tylko teraz sa obciete o polowe
kasienka dziekuje za radenie wpadlabym na to serio!!!!!wydrujue sobie to zdjecie i pojde do nich....
a wlosy to mam czarne falowane....
jeszzce mam pytanko do Mbu:powiedz prosze gdzie kupilas swoja bizuterie bo sie w niej zakochalam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kREMPNA 08 013.jpg (205,8 KB, 30 załadowań)
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:38   #3507
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kamilajanusz Pokaż wiadomość
Ja też mam ślub w2008r. i już powoli zaczynam się stresować i denerwować czy wszystko uda się tak jak bym tego chciała
Slub 20-09-2008r.

Witam kolejną ślubującą 20 września Jak tam idą przygotowania?
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:40   #3508
madziulala81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 46
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

toverek83 Suknia jest bardzo ladna, ja lubie osobiscie takie proste, mozesz za to poszalec z bizuteria. A co do wlosow, jesli sie nie poddaja, to najlepiej je spiac w jakiegos koczka, tak zebys sie przede wszystkim dobrze czula.
Co do bukietow to kasienka1985 ma racje, masz bardzo duze mozliwosci.
A jaka kolorystyke chcesz w bukiecie?
madziulala81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:41   #3509
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

dzasta w takim razie trzymam kciuki za pomyslna obrone
ja tez ne jestem dobra w te klocki jaka fryzurka jaki bukiecik bo ja nie lubie takich rzeczy tzn.rano wstaje myje glowe nie modeluje nic nie robie...a o kwiatach mam pojecie lekkie..spadam zaraz trzec zimniory na placki ziemniaczane...albo jka to moja babcia mowi:zmiocki
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:44   #3510
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez madziulala81 Pokaż wiadomość
toverek83 Suknia jest bardzo ladna, ja lubie osobiscie takie proste, mozesz za to poszalec z bizuteria. A co do wlosow, jesli sie nie poddaja, to najlepiej je spiac w jakiegos koczka, tak zebys sie przede wszystkim dobrze czula.
Co do bukietow to kasienka1985 ma racje, masz bardzo duze mozliwosci.
A jaka kolorystyke chcesz w bukiecie?
jesli chodzi o kolory to myslalam o tym aby nie byly takie ciemne bo suknia jest smietankowa i myslalam cos o kremowych odcieniacyh kwiatow lub bialych...koka mialam raz w zyciu na studniowke..uwierz mi wygladalam jakmyslalam raczej o jakims upieciu lekkim i pokreceniu ich.,...
p.s. cos naduzywam dzis slowa lekki....
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.