problem z doborem eleganckich butów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-23, 09:46   #1
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565

problem z doborem eleganckich butów


Drogie Wizażanki
potrzebuję eleganckich butów i udało mi się znaleźć idealne butki dla mnie: czarne czułenka, na malutkim obcasie, z czubkiem ale nie takim bardzo szpiczastym. Cena też jest przystępna. Przymierzyłam je...i tu zaczyna się problem: stopa mi z nich "wyskakuje" jak w nich chodzę. Rozmiar jest idealny, jak mam je na nodze nie czuję żadnego luzu, ale jak zaczynam chodzić po prostu wyłazi mi pięta, a potem reszta nogi i w efekcie tylko palce zostaja w bucie. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. I tu jest moje pytanie, gdyż mam bardzo małe doświadczenie z tego rodzaju bucikami: czy to jest kwestia rozmiaru, fasonu czy jeszcze czegoś innego? Dodam, że mam naprawde malutka i chudziutką stópkę. A może to chodzi też o to, że ja nie za bardzo umiem chodzic w takich butach i muszę sie po prostu wyrobic?
Bardzo proszę o rady
Jeśli temat był to wybaczcie, szukałam i nie mogłam znaleźć
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 11:46   #2
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: problem z doborem eleganckich butów

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki
potrzebuję eleganckich butów i udało mi się znaleźć idealne butki dla mnie: czarne czułenka, na malutkim obcasie, z czubkiem ale nie takim bardzo szpiczastym. Cena też jest przystępna. Przymierzyłam je...i tu zaczyna się problem: stopa mi z nich "wyskakuje" jak w nich chodzę. Rozmiar jest idealny, jak mam je na nodze nie czuję żadnego luzu, ale jak zaczynam chodzić po prostu wyłazi mi pięta, a potem reszta nogi i w efekcie tylko palce zostaja w bucie. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. I tu jest moje pytanie, gdyż mam bardzo małe doświadczenie z tego rodzaju bucikami: czy to jest kwestia rozmiaru, fasonu czy jeszcze czegoś innego? Dodam, że mam naprawde malutka i chudziutką stópkę. A może to chodzi też o to, że ja nie za bardzo umiem chodzic w takich butach i muszę sie po prostu wyrobic?
Bardzo proszę o rady
Jeśli temat był to wybaczcie, szukałam i nie mogłam znaleźć
Z twojego opisu wynika,ze masz po prostu za szczupla stope do tych butow.
Na pewno nie chodzi o to,ze nie potrafisz chodzic, bo z zadnych butow stopa nie powinna 'wyskakiwac'
Rozgladnij sie za wezszymi butami, dopasowanymi do twojej stopy
Pozdrawiam
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 16:11   #3
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: problem z doborem eleganckich butów

tez mialam taki problem i z doswiadczenia wiem, ze zadne tego typu buty nie beda pasowac, masz za waska stope poszukaj takowych z paskiem - wtedy wszystko powinno sie trzymac
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 19:58   #4
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: problem z doborem eleganckich butów

hmm nie wiem czy juz kupiłaś te buty, jeśli nie to poszukaj innych węższych, jeśli je kupiłaś i chcesz w nich chodzic to moge ci poradzić żeby kupić wkłądki np. żelowe zeby noga nie przesuwała sie w bucie tak bardzo (np. http://allegro.pl/item175642755_nowo...ylka_2_30.html) albo jakąkolwiek inną wkłądkę, bo podniesie ona twoja stopę o kilka milimetrów i powinno być nieco lepiej. ewentualnie możesz spróbować z poduszeczkami żelowymi jak te http://allegro.pl/item177829571_podu...a_nowosc_.html ale myslę ze cała wkładka to lepsze wyjście
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 23:19   #5
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: problem z doborem eleganckich butów

Dziewczyny mają rację, moja kumpela ma identyczny problem, tez tak z nią było jak kupowałysmy razem dla niej butki z czubkiem. Musisz kupić wąziutkie buty oraz dobre wkładki, innej rady nie ma.
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 23:26   #6
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: problem z doborem eleganckich butów

Ja byłam napalona na flatsy ze szpicem i niestety przy mierzeniu w sklepie okazało się, że mam podobny do ciebie problem. Albo mi but klekotał albo zostawał w tyle, bo za szeroki był. Nie wiem, może niskie buty z czubkiem robią tylko dla szerszych stóp, rasiści jedni
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 13:15   #7
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: problem z doborem eleganckich butów

dzięki dziewczyny za rady, wyglada na to, że będę musiała dać sobie spokój z takimi bucikami, a szkoda bo strasznie mi sie podobają
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.