Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 10:17   #3721
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
a radę, choć tz mnie do matu przekonywał)
Z wymianą fugi się dowiadywałam to będzie dupa a nie wymiana, bo trzebaby tą jasną usunąć co można specjalnym płynem, i wydziubać, co mogę płytki uszkodzić, więc po prostu może poczekam aż się równo przyciemnią jak nie będę czyściła

:
<pje fugi są ciemne a byłyt kiedyś białe .. i w nosie to mam :P

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość


dobrze,że już mu lepiej
Moja jak miała gorączkę 39 to biegała normalnie i się śmiała
Ja już dawno bym zdychała na łóżku i palcem bym nie mogła ruszyć nawet

:
Szymek wcale nie mial gorączki .


Co do butów to ja kupuje te z pianki ze względu na łażenie bez skarpetek .
Unikam akcji sandały plus skarpety ... to u mnie jak z rajstopami do bluzki . Nie i koniec . Także sama bym nie chciała łazić w butach z zapiętkiem ze skóry na bose nogi . Więc mają te piankowe na upał .
Do tego mają jeszcze crocsy , ale tu też tylko crocsy a nie jakieś butki z pianki . Do tego trampki na jakąś chłodniejszą pogodę .
Olka ma crocsy Szymka z których ten już wyrósł , oczywiście z Zyg zakiem
Ale z nogami mają ok , jak trzeba coś sztywnego to trzeba siła wyższa .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 10:47   #3722
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
madzia, koślawe to "w iksa", a szpotawe to "na beczkę" (chyba)

jezuski to takie?
tak o tego typu jezuski chodzi.
Mój kolana i nogi ma ok, ale o same stopy chodzijakby troche tak wyginał do środka, jedną mocniej drugą słabiej
tutaj masz fotki, tylko moja rada nie zjeżdzaj na stronie za nisko, bo są zdjęcia operacjihttp://www.klinika.net.pl/index.php?...&limitstart=10
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
potrzebuję porady , dziewczyny.

Chodziłam w nowych balerinach i mnie jakby obtarły nad piętą.
Potem się okazało, że to nie otarcie ani pęcherz, tylko mi wyszła taka gulka (jak haluks) i nie mogę nosić żadnych butów z piętami, bo boli jak cholera.
Kupiłam na biegu sandały-klapki i latam (choć mi zimno nawet jak zakładam jak stara babcia na drogę rajstopowe skarpetki).
W aptece pani poradziła maść na odciski, tłumaczyłam, że nie mam odcisku, tylko taką gulkę (bez uszkodzonej skóry).

Macie jakiś pomysł co mogę z tym zrobić?
Nie wiem czy Tobie wskoczy, ale na wszystkie odciski i te miękkie i twarde czy nawet zgrubiałą skórę mam coś takiego http://www.i-apteka.pl/product-pol-1...-plyn-9ml.html to jest jak lakier i smarujesz tym to zgrubienie przez kilka dni, najlepiej po wymoczeniu stóp, jakby nie wskoczyło to się nazywa Acerin i kosztuje 6-9zł

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Kinga tantum verde do juz z rok temu małemu psikałam, lekarka mu zapisywała właśnie jak miał anginę, jako dodatkowe.

AniaP na ścianach fug nie ruszałam i są ok, ale te na podłodze to takie w jednym miejscu prawie białe, w innym ciemny beż, no klnąć nie będę, nikt tego nie widzi tylko jaale wnerwia mnie to za każdym razem co tam idę. Wczoraj je traktowałam oczyszczaczem parowym, i dalej taki kolor nierówny, taka mała rzecz a wyprowadza z równowagi. Wina moja bo w jednym miejscu mocniej czyściłam w innym tylko mopem, i tak mam :/W razie jak nie wyrobię to choć odrobinkę fugi rozrobię i na tamtą taką cienką warstwę nałożę, taką o ton ciemniejszą żeby w razie co nie było różnicy. Ale narazie ćwiczę moją cierpliwość i tego nie ruszam

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

W Wyborczej fajne noże są za 16 zł, przetestowany ostry, pomidory i chleb bez zgniatania pokroił
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 10:55   #3723
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
tak o tego typu jezuski chodzi.
Mój kolana i nogi ma ok, ale o same stopy chodzijakby troche tak wyginał do środka, jedną mocniej drugą słabiej
tutaj masz fotki, tylko moja rada nie zjeżdzaj na stronie za nisko, bo są zdjęcia operacjihttp://www.klinika.net.pl/index.php?...&limitstart=10

Nie wiem czy Tobie wskoczy, ale na wszystkie odciski i te miękkie i twarde czy nawet zgrubiałą skórę mam coś takiego http://www.i-apteka.pl/product-pol-1...-plyn-9ml.html to jest jak lakier i smarujesz tym to zgrubienie przez kilka dni, najlepiej po wymoczeniu stóp, jakby nie wskoczyło to się nazywa Acerin i kosztuje 6-9zł

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Kinga tantum verde do juz z rok temu małemu psikałam, lekarka mu zapisywała właśnie jak miał anginę, jako dodatkowe.

AniaP na ścianach fug nie ruszałam i są ok, ale te na podłodze to takie w jednym miejscu prawie białe, w innym ciemny beż, no klnąć nie będę, nikt tego nie widzi tylko jaale wnerwia mnie to za każdym razem co tam idę. Wczoraj je traktowałam oczyszczaczem parowym, i dalej taki kolor nierówny, taka mała rzecz a wyprowadza z równowagi. Wina moja bo w jednym miejscu mocniej czyściłam w innym tylko mopem, i tak mam :/W razie jak nie wyrobię to choć odrobinkę fugi rozrobię i na tamtą taką cienką warstwę nałożę, taką o ton ciemniejszą żeby w razie co nie było różnicy. Ale narazie ćwiczę moją cierpliwość i tego nie ruszam

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

W Wyborczej fajne noże są za 16 zł, przetestowany ostry, pomidory i chleb bez zgniatania pokroił
moja Zosia też ma takie stopy, kolana i nogi są ok. Małemu lekarz kazał chodzić w Jezuskach? co jeszcze mówił?


Kinga- tantum verde można stosować dla małych dzieci. Zosia dostała jak miała ospę, na wszelki wypadek gdyby w buzi pojawiły się krosty.

Zosia dopiero dzisiaj poszła do przedszkola. W tamtym tygodniu dopiero jej strupki z głowy odpadły.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:17   #3724
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
moja Zosia też ma takie stopy, kolana i nogi są ok. Małemu lekarz kazał chodzić w Jezuskach? co jeszcze mówił?


Kinga- tantum verde można stosować dla małych dzieci. Zosia dostała jak miała ospę, na wszelki wypadek gdyby w buzi pojawiły się krosty.

Zosia dopiero dzisiaj poszła do przedszkola. W tamtym tygodniu dopiero jej strupki z głowy odpadły.
Mam kupić jezuski o numer za duże. Cwiczenia w domu na boso przenosić kamyczki lub ołówki z jednego miejsca na inne, i jak najwięcej na bosaka po trawie i piachu, kamieniach.
Do trampków i kapci mam kupić wkładki, ale to w sklepie medycznym, choć to nie jest konieczne jak będziemy ćwiczyć.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 12:57   #3725
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Hej, jakoś nie mam ostatnio weny na pisanie, a i z czasem licho. Tak jak dojazd do pracy trwał jakieś 15 z dojściem do przystanku i dojściem do pracy, tak teraz z tym wszystkim trwa prawie 45 minut i to przy dobrych wiatrach. Do tego w pracy nie mam nawet czasu na neta. Do domu wracam to mi się już po prostu nawet nie chce

Byłam dziś rano z małą u pediatry, wreszcie z tym jej poceniem podczas snu. Zaleciła podawanie wit d3, bo być może to niedobór tej witaminy choć innych objawów krzywicy nie widziała. Dała skierowanie na rożne badania, morfologia, tsh, mocz itp, nie wiem co dokładnie bo karteczkę zabrała do gabinetu. Mówiła, że jak będę z małą sporo na słoncu to tego dnia mozna nie dawać, ale jak gorsza pogoda, mało słońca to zaleca. No i powiedziała, że jak dziecko wysmarowane filtrem to nie wytwarza się witamina, wiec jeśli smaruję mała całą na spacery, to mimo to podawać. Co lekarz to inna teoria Kazała się jednak jeszcze wstrzymać z kupnem jej, dopiero jak zobaczy wyniki to powie czy kupować i co i jak.

Co do butów to mała w zeszłym roku przelatała w tych piankowych o których ania pisze i jej było najwygodniej- skarpetkom też mówię NIE ma zawsze jedne skórkowe, takie do sukienki na "wyjście"
co do nóżek to stopki ma coś na podobę tych ze zdjęcia co pokazała madzia, no i mam wrażenie, ze trochę "iksuje". Musze się wybrać do ortopedy, niech sprawdzi.
Ona wiecznie na bosaka lata, nawet na placyku jak cieplej, tylko czekam kiedy coś jej w nogę wejdzie no i ćwiczenia na przenoszenie paluszkami kredek itp rzeczy- sama sobie wymyśliła i często stosuje

Ogólnie u nas w miarę ok. Mała ostatnio jest "trudna" ale dajemy radę
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 15:28   #3726
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

czesc mamuski
korzystajac z okazji,ze dzieci z wujkiem na spacerku wkoncu poczytam co sie dzieje u Was i cos skrobne.


PL MADZIA przepiekna lazienka.wkoncu sie doczekalas.jestem zachwycona


CATRO trzymam kciuki za Was,za Olenke.mam nadzieje,ze wszystko sie tak pouklada aby malutka byla zdrowa.


ANIAP duzo zdroweczka dla Szymka.dzielny z niego chlopak az w szoku jestem,ze on taki anty-chorobowy


ASIULEK duzo sily i wytrwalosci


witam nowa mame



moze teraz po krotce co u nas
po staremu Karinka chodzi do przedszkola 3h dziennie.dostala sie do nowego przedszkola,do ktorego pojdzie od wrzesnia. ostatnio podskoczyla ze wzrostem i chyba mi w koncu troche przytyla ma ostatnio bardzo duzy apetyt.
Adrian to znow taka mala maluda(maruda) moj trzeci cycek.wszyscy beee i tylko mama jest kochana. doszlo do tego,ze aby wyjsc z domu musze po cichaczu wymykac sie bo Adrian na strazy stoi.
Adrian z Karinka raz sie kochaja raz sie leja.ale to chyba tak wszedzie jest za to nic sie nie zmienilo pod wzgledem spania moje kochane dzieci chodza spac o 18.30 ale i tak wieczorem padam na pysk ze zmeczenia.

kilka fot moich lobuzow.
Karince obcielam wlosy na krotko.zobaczcie jak pieknie odrosl ten zgolony bok. Adrian za to powala lokami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1864.jpg (91,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 894744_362109787233002_777417832_o.jpg (30,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2049.jpg (142,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2053.jpg (120,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 906821_366651426778838_450047513_o.jpg (48,1 KB, 33 załadowań)
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 16:05   #3727
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

MADZIA a muszą by te jezuski ? Czy klapki tez moga byc ? Bo moj lubi w klapkach chodzić i tez sa ciut duze bo nie było takich małych , a tez paluchy musi w nich podwijac .
Ja oczywiscie po hasle do Evi " nie schodz niżej bo tam zdjecia operacji " - musiałam zlukac tylko mnie to nie rusza Uff .
Kurka buty miałam dziś kupic do biegania i przypomniało mi sie juz w aucie jak wracalismy . Biegłam w starych reebokach ale cos na piecie mnie uwiera i nie dam rady , musze mieć nowki

EVI ja standardowo poszłabym do lekarza tym bardziej ze aptekarka dla ci na odcisk a mówisz ze to nie jest to , ja mam w dalszym ciagu taka gulke i zaczerwienienie na stopie , po tym upadku w styczniu , zebrać sie nie mogę zeby iść , bo nie wiem czy to cos poważnego czy mnie wysmieje ( a boli dalej ) , a juz raz byłam ( dostałam maści i nie pomogły)

Byłam dziś polować na zasłony i łampę w next ( upatrzona on line ), ale dola zalapalam bo raczej juz nie bedzie ( on line nie ma ) wyprzedane , myślałam ze one jeszcze jakos wykombinuja , zamówiła (dorobia), ale lipa . kurcze a miałam juz plan w głowie , teraz musze kombinować z ich pokojami .


Strasznie leje masakra , KINGA jak u was ? U nas chyba jesień , zimno sie zrobiło .

CATRO wow no nie wiem co mam powiedzieć , chyba tylko tyle ze będę trzymała kciuki za operacje i za zdrowko małej a wam wiele wiele sił i wsparcia wsrod rodziny i znajomych i to ze wszyscy wierzymy ze bedzie dobrze , bo juz wystarczająco jest to stresujące . Okropny jest ten strach o zdrowie dziecka .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 16:45   #3728
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

ania p nie no ok ja napisałam taki przykład . Wydaje mi się,że dorosłego bardziej rozkłada niż dziecko

catro trzymam kciuki będzie dobrze zobaczysz

monka nic-mi-nie-mów . Koszmar po prostu z tą pogodą było tak fajnie! Sukienek i sobie i młodej nakupowałam , i co? i blada. Ciągle deszcz i co chwilę nowe parasolki, bo wiatr rozwala po paru użyciach

agnieszka śliczne masz dzieci a te loki Adrianka zakochanie od pierwszego wejrzenia normalnie
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...





Edytowane przez Kinqaa
Czas edycji: 2013-05-14 o 16:47
Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 17:25   #3729
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

KINGA ja bez parasolki smigam bo mam lenia i wole kaptur na głowę, nie trzeba go trzymać na szczęście sklep na sklepie albo zadaszone chodniki . Ciekawe czy ciepło sie znowu zrobi i kiedy czy bedzie tak padało całe lato , bo załamka , nie musi byc mega ciepło ale zeby nie padało .

Telefon miałam dziś oddać, sprawdzić bo mi cos szwankuje ale standardowo zapomniałam za tydz pojde no chyba ze mnie szybciej szlag trafi .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 18:12   #3730
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

ania, zdrówka dla szymka

A mi skarpetki u dzieci do sandałów nie przeszkadzają wcale . U dorosłych ofkors już tak.
Moja w zeszłym roku ( i dwa) latała i w skarpetkach i bez w sandałkach ze skórzaną wyściółką i na goło też jej było wygodnie.
Mam nadzieję, że w tym roku też będzie ok.

Ma jedne crocsy "prawdziwe", ale są dobre na już, więc lata w nich po domu (jak do łazienki lub do kuchni idzie). Do lata już pewnie nie będą dobre,niestety

madzia, to moja by w takich jezuskowych na pewno nie chciała chodzić.
Acerin mam (mój ojciec używa), maść odciskową też, tylko to właśnie nie odcisk (nie ma uszkodzonej skóry, ani czego usuwać, zmiękczać), tylko jakby wystająca, boląca kostka (choć to chyba nie kostka tylko "coś"). Chyba muszę po prostu przeczekać w butach bez pięt...(a jakby co to sobie młotkiem wepcham z powrotem )

a tak mi przypomniałaś-dziewczyny, macie myjki parowe w domach?
jakiej firmy? sprawdzają się?

asia, kopę lat :hej:

aga, no loki adriana zabójcze

madzia, mnie operacje nie ruszają (bardzo lubie te programy o operacjach). Mnie brzydzą rzeczy typu ropiejące rany

monka, no jak mi nie zniknie ta kulka-kostka-nie-kostka, to chyba bdę musiała się do lekarza wybrać
A jak się sprawowały te buty (adidasy) z palcami?
"myślała, że jej lampę dorobią"-
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 18:35   #3731
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

EVI noo lampe i zasłony , nie wiem jak to zrozumiałas , ale wiesz oczywiście, ze nie chodziło mi , ze konkretnie one , ale ogólnie .
Czasem tak jest ,ze jak cos sie skończy to za jakiś czas idzie kolejna tura , i na to właśnie liczyłam, dlatego byłam w sklepie , ale powiedziała, ze raczej juz nie bedzie , totalnie sprzedaż zakończona . Chyba ze jeszcze gdzie w jakiś sklepach w Londynie jakies egzemplarze sie uchowala - to mnie ratuje .
Tak właśnie pare razy dokupowalam buty ( w innym sklepie) towar wyczerpany w sklepach i on line ,a potem odrabiali i wysyłali emaila, albo kazali sprawdzać bo były w trakcie robienia i kto pierwszy ten lepszy bo tez ilośc ograniczona. - no sie rozpisalam bo sie ze mnie nabijasz

EVI dalej je mam i cwicze ( o ile cwicze , dopiero - znowu zaczęłam) nie chce brać ich na dwór, bo u nas trasa różna, droga rowerowa i pastwiska z krowimi minami i wogole zniszczylyby mi sie . Chce miec jedne do domu a drugie na dwór do ćwiczeń .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 18:45   #3732
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

monka, no ja wiem o co ci chodziło, ale tak fajnie to zabrzmiało, ze nie mogłam się oprzeć i nie skomentować

O te buty to nie pytałam, żeby ci zasugerować je na dwór, tylko ciekawa byłam czy wygodne
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 19:19   #3733
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

EVI a ty .
Tek tak mega wygodne wg mnie sa git i polecam ,ale nie wiem jak w terenie sie sprawdzają , pewnie dziwnie za pierwszym razem , sprawdzilabym tak z ciekawości ale szkoda mi . Teraz chyba nike do biegania wezmę , kształt normalnego buta, ale tez system golej stopy .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 19:28   #3734
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Odp: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Monka ja kurde zapomnialam tego pudru zobaczyc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 19:50   #3735
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

EVI a znasz ta firmę , produkty ? Dziś kupiłam sobie ta odżywke http://beautyinsiderreviews.blogspot...n-oil.html?m=1 za 6 f 1 L , miałam do wyboru inne , ale tak z ciekawości porownalam skład i ten był bardzo krótki - chyba za tydz dokupie bo taniusia i skład okey , nie jestem pewna bo w tym nie siedzę . Dokupilam sobie jeszcze 3.8 L odżywke z KSM - ale tam juz dłuższa tablica mendelejewa ale za jedynie 10 f wiec stwierdziłam a co mi tak , zważywszy ze ja myje codziennie włosy.
Wzięłam jeszcze maskę na ryj od Elizabeth Grant https://elizabethgrant.com/store/pro...roductid=16361 za jedynie 6 f . Na oko zawsze kupuje bo w składach nie siedzę , mam nadzieje ze w miarę dobre gowno intuicyjnie wybieram

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Monka ja kurde zapomnialam tego pudru zobaczyc
No luzik , dziś sobie kupiłam ten rose kolor ,który tez coraz ciężej dostac , a w debenhamsie powiedziała mi babeczka ze 20 maja przyjść oba , także we wtorek lecę . Zapomniałam jej powiedzieć zeby nikomu nie mówiła bo cos czuje ze chuja mi zostanie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:06   #3736
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

monka to co to był za puder?? i ile za niego dajesz?? aż taki dobry,że wszyscy go wykupują?
Ja to mam z firmy Bonjour :P
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:14   #3737
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Dior https://www.google.co.uk/search?q=di...iw=480&bih=268 i tego bronzu wogole juz nie ma a rose jeszcze ostatkami zalega i mozna kupic . W USA jest , pisalam ostatnio ze znalazlam , ale nie wysyłają go akurat do uk
Nie wiem wlasnie co sie teraz stało , bo on zawsze był do kupienia. Gdzieś na necie czytałam ze koniec z produkcja , ale dziś mi ta mówiła ze bedą . Albo wznowiono produkcje albo jakieś resztki jadą albo nowa produkcja z Chin - nie no żartuje . One same nie wiedziały co sie stało i nagle taka akcja wyszla, wiesz jak to jest ,jak czegoś nie ma to nagle to wszyscy chcą .
Fajnie rozswietla twarz , kupiłam tydz temu z bobi Browna i to nie to samo , bez porównania .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:25   #3738
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Czyli wycięcie tej nerki moze naprawić serce? Dobrze ze w koncu ją usuną. Ale tego co Wy wszyscy przezyjecie nawet nie chce sobie wyobrażać.
Nie ma szans Wada serca się nie cofnie a raczej będzie postępowała (zastawka się szybciej zużyje)

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Catro będzie dobrze.
Wylewaj żale i stresy

Mam koleżankę bez nerki. Była starsza jak jej usuwali (9 lat). Dziś sama jest dorosła i ma 2 fajne dziewczyny.
Tego że Ola będzie miała jedną nerkę, to się w ogóle nie obawiam - ona juz teraz ma jakby ta jedną, bo ta z torbielami w ogóle nie pracuje. A wyniki moczu zawsze miała świetne, więc prawa nerka pracuje bardzo dobrze
Bardziej mnie stresuje narkoza małej

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Carto
Nie wyobrażam sobie co teraz czujesz i jak tu takie małe rozbrykane dziecko spowolnić
No właśnie to stopowanie małej najgorzej mi wychodzi Dopiero wróciliśmy z placu zabaw i Ola cały czas chciała się bawić w berka.

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia - ja jestem pewna że wszystko się dobrze skończy
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:53   #3739
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

CATRO ja tez sie ta narkoza stresuje , a u nas w sumie tylko wycięcie migdalow i problemów innych zdrowotnych nie ma. Moj tz juz mi powiedział, ze on nie idzie tylko ja . Znowu będę głupoty wygadywac zeby zagłuszyć głupie myśli i stres . A pózniej jeszcze akcja z wybudzaniem
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 21:02   #3740
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Libra A co Ciebie te kolana bolą? Wiesz mnie prawde mówiąc zawsze coś boli. Jak biegnę to przez pierwsze 5 km coś boli, a później przestaje, z tego co wiem to wszyscy tak mają.
Mnie kolana lub piszczele bolą mocniej nawet przy codziennym życiu jak buty biegowe amortyzacje straciły. Niestety z racji tych moich 68kg po około 500km przebiegniętych buty muszę wymienić, a koleżanki co ważą niecałe 50kg wymieniają po 1500kmNo ale tego nie zmienię. Wcinam galarelki żeby na stawy zdrowiej było, i mam różne śmierdziele do smarowania.
Madzia no bolą mnie ,jak biegnę to po prostu bolą mnie przy każdym stąpnięciu ,jak posiedzę to wstaję jak stara babcia bo iść nie mogę ,chyba przez to insanity tak sobie zrąbałam i tak się wybieram do lekarza i się wybrać nie mogę chociaż czy ja wiem czy to coś da??? no i u mnie tez waga ponad 70.
W sumie wytrzymałabym nie boli tak że syczę z bólu ale nie chcę przedobrzyć bo już niestety ale 20 lat nie mam
ostatnio po jeździe na rolkach tak sobie plecy nadwyrężyłam że w nocy wstawałam tabletki przeciwbólowe brać ,jak stara babka bez kitu

Evi nie mam pojęcia co Ci tam mogło wyjść jak wiem że mnie haluks na.pier.dala i nic z tym nie zrobię więc rozumiem że Cię to wkurza

Catro trzymam kciuki za operację

Oświećcie mnie co to są "prawdziwe" crocsy ??? ja kupuję młodemu zawsze w lidlu bo jakoś wydają mi lepsze niż np. gdzieś na targu ,ma na lato kilka par na zmianę i zazwyczaj tylko w nich śmiga ,albo na boso całkiem, sandały też kupuję w lidlu zazwyczaj ,zresztą u mojego nie zauważyłam nigdy że coś nie tak za stopami by miał ,więc się nie będę doszukiwać

Dzisiaj musiałam jechać do skarbowego korektę zrobić , kur... czy na prawdę musiałam zapieprzać 30km złożyć podpis to jakaś paranoja ,no jak mi coś tam nie uznali ,odliczyli no to trudno ,nie! ciągnij się i podpisuj żeby to zatwierdzić ,co za debilizm
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 21:49   #3741
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
AniaP na ścianach fug nie ruszałam i są ok, ale te na podłodze to takie w jednym miejscu prawie białe, w innym ciemny beż, no klnąć nie będę, nikt tego nie widzi tylko jaale wnerwia mnie to za każdym razem co tam idę. Wczoraj je traktowałam oczyszczaczem parowym, i dalej taki kolor nierówny, taka mała rzecz a wyprowadza z równowagi. Wina moja bo w jednym miejscu mocniej czyściłam w innym tylko mopem, i tak mam :/W razie jak nie wyrobię to choć odrobinkę fugi rozrobię i na tamtą taką cienką warstwę nałożę, taką o ton ciemniejszą żeby w razie co nie było różnicy. Ale narazie ćwiczę moją cierpliwość i tego nie ruszam

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

W Wyborczej fajne noże są za 16 zł, przetestowany ostry, pomidory i chleb bez zgniatania pokroił
Nie zwracaj uwagi na te fugi i tyle .
Noże fajne tez w lidlu nie dawno były po 7 i 12 zeta jakoś . Kupiłam mały i tez dość fajny .

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Hej, jakoś nie mam ostatnio weny na pisanie, a i z czasem licho. Tak jak dojazd do pracy trwał jakieś 15 z dojściem do przystanku i dojściem do pracy, tak teraz z tym wszystkim trwa prawie 45 minut i to przy dobrych wiatrach. Do tego w pracy nie mam nawet czasu na neta. Do domu wracam to mi się już po prostu nawet nie chce


Co do butów to mała w zeszłym roku przelatała w tych piankowych o których ania pisze i jej było najwygodniej- skarpetkom też mówię NIE ma zawsze jedne skórkowe, takie do sukienki na "wyjście"
co do nóżek to stopki ma coś na podobę tych ze zdjęcia co pokazała madzia, no i mam wrażenie, ze trochę "iksuje". Musze się wybrać do ortopedy, niech sprawdzi.
Ona wiecznie na bosaka lata, nawet na placyku jak cieplej, tylko czekam kiedy coś jej w nogę wejdzie no i ćwiczenia na przenoszenie paluszkami kredek itp rzeczy- sama sobie wymyśliła i często stosuje

Ogólnie u nas w miarę ok. Mała ostatnio jest "trudna" ale dajemy radę
Moje też dzieciaki ciągle na bosaka biegają .
Współczuję dojazdu a ruch tam większy ? zarobisz lepiej ?


Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Oświećcie mnie co to są "prawdziwe" crocsy ??? ja kupuję młodemu zawsze w lidlu bo jakoś wydają mi lepsze niż np. gdzieś na targu ,ma na lato kilka par na zmianę i zazwyczaj tylko w nich śmiga ,albo na boso całkiem, sandały też kupuję w lidlu zazwyczaj ,zresztą u mojego nie zauważyłam nigdy że coś nie tak za stopami by miał ,więc się nie będę doszukiwać

:
Crocs to firma która te buty wynalazła , ale one też z innego tworzywa sa zrobione niż te lidlowe czy inne . No i kasa też za nie większa oczywiście .
http://www.crocs.pl/home/homepage,pl_PL,pg.html
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 21:58   #3742
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Czy stopy pracują w jezuskach czy nie to i tak wolę te bardziej dzieciowe sandałki Nie chodzi o to żeby były sztywne ani żeby sięgały łydki, nie Zwyczajnie lubię bardziej zabudowany tył.
Sama lubię dopasowane sandały i takie żeby mi stopę trzymały w jednym miejscu a nie żeby mi latała z boku na bok. Mam luźne cichobiegi ale wkurzają mnie niemiłosiernie bo nogi mam brudne do kolan
Skarpetki w sandałkach u dzieciaków ujdą. Wolę bez ale nie raz Zosi zakładam. U dorosłych kategorycznie nie.

Asia dla pocieszenia w jedną stronę mam godzinę 2-ma autobusami. Z osiedla (różne części) mam kilka linii ale jak na drugi się spóźnię to następny jest za pół godziny.

Werci minie

Evi duży problem jest z sandałkami takie jak lubimy. Dzisiaj trafiłam na ren-but, emel i jeszcze jakieś polskie. Piękne były, całe ze skóry ale cena powala. 149 pln to taka normalna Nie wiem czy zdecyduję się na takie drogie a Zosia założy kilka razy niedzielnie albo wizytowo bo do piasku nie dam.

Nie wiem co Ci wyrosło ale ja od dziecka mam taką narośl kostną własnie w miejscu gdzie się buty kończą. Taki haluks na ścięgnie Achillesa. Problem z butami mam od zawsze, wszystkie zawsze zdzierają skórę do krwi jak tylko zapomnę założyć plastrów albo podpiętków w nowych. Boli często tak bez powodu. Byłam nawet u doktorów z tym bo chciałam usunąć ale jak mi wytłumaczyli jak to wygląda i jak długa jest rehabilitacja a do tego żadnej pewności że nie odrośnie to zrezygnowałam.

Catro tak myślę że narkoza to spory problem. Nawet nie chcę myśleć co by się ze mną działo.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 22:05   #3743
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Iza - sandały drogie , ale tak na dobrą sprawę to dzieciaki najwięcej w nich łażą . Nie wiem skąd takie ceny emela u ciebie , bo u mnie sandały kosztują 119 zł , a i tańsze można spotkać .

Ja na szczęście zakup butów mam już z bańki
Szymek ma tez z tamtego roku dobre .
Kozaki nawet mam już dla niego na zimę , bo koleżanka mi dała dwa razy śmiegnięte przez jej syna .

Uwielbiam

http://www.youtube.com/watch?v=r_siYfZDh5w

dobranoc


Co do skarpet to do przedszkola nie raz zakładam , bo tam panie nie będą się bawić w zakładanie jej skarpetek po przyjściu z placyku , a kapcie zabudowane na gołe nogi to lipa troszkę .
Ale tam to ja tego nie widzę , więc mi nie wadzi :P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Edytowane przez ania p
Czas edycji: 2013-05-14 o 22:06
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 22:14   #3744
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ania niestety takie wysokie ceny mamy. Nie wiem skąd takie różnice. Zosia woli trampeczki na spacery czy placyk, na rower też są wygodniejsze więc sandały u nas nie są najczęściej używanym obuwiem. Mam jakieś sandałeczki ale chciałam coś wyjściowego.
Moja żmijka uwielbia boso biegać
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 23:04   #3745
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Madzia no bolą mnie ,jak biegnę to po prostu bolą mnie przy każdym stąpnięciu ,jak posiedzę to wstaję jak stara babcia bo iść nie mogę ,chyba przez to insanity tak sobie zrąbałam i tak się wybieram do lekarza i się wybrać nie mogę chociaż czy ja wiem czy to coś da??? no i u mnie tez waga ponad 70.
W sumie wytrzymałabym nie boli tak że syczę z bólu ale nie chcę przedobrzyć bo już niestety ale 20 lat nie mam
ostatnio po jeździe na rolkach tak sobie plecy nadwyrężyłam że w nocy wstawałam tabletki przeciwbólowe brać ,jak stara babka bez kitu
:
Naprawdę stara baba z Ciebie.
Mojego. Tz jedno kolano bardzo bolało. Zrobił rezonans i okazało sie ze to łękotka. Miał zabieg i teraz jest ok. Za ieg prywatnie robił - koszt 8 tys.

A mnie ostatnio US zaskoczył. Ja co roku mam z nimi problem. W tym nie podobał im sie mój adres. (Mam ich za dużo) w systemie miałam inny niż na zeznaniu. Babka do mnie zadzwoniła i wystarczyły jej wyjaśnienia przez telefon.

Ja zakładam skarpetki Oliwce. Bez nie chce chodzić bo jej nie wygodnie. Mi u dzieci akurat skarpetki sie podobają.

Catro - to co lekarze myślą zrobić w przyszłości z ta arytmią?
Narkoza jest okropna. Pamietam jak ja sie bałam czy Oliwka sie obudzi a ona sie nie budziła. Czekaliśmy i czekaliśmy a ona spała. Zabieg miała wieczorem a obudziła sie w koncu nad ranem.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 23:42   #3746
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość
Po pierwsze to nie wiem czy podziwiać, czy się po czole popukać - serio co tydzień myjesz fugi? Normalnie nie wiem co by mi się musiało w mózgownicy przestawić. Ale może to tak tylko na razie, bo łazienka świeża? (Choć w sumie na ile Cię poznałam, to Ty z tych porządnych).
Może rzeczywiście zmień fugi na ciemne, to będziesz miała spokojniejsze sumienie

A po drugie to daj ścierę chłopakom z rana, to szybciej się nauczą, że celować trzeba dokładniej



Mi wskakuje - niezła artystka
(i paznokcie ma pomalowane )


U mnie się sprawdziło, że jednak przeczucie mam.
Nie wiem czy pamiętacie, ale w piątek Ola miała zakładanego Holtera.
I jak przed wcześniejsza wizytą u kardiologa nic nie schizowałam, to piątek od rana nie mogłam się skupić, serce mi latało, co i rusz świeczki w oczach. Dzisiaj odebraliśmy wyniki - arytmia się powiększyła. Obecnie prawie 6% spośród wszystkich pobudzeń stanowią pobudzenia komorowe. Leczenia jeszcze to nie wymaga - jedynie mamy podawać magnez z wit. B6. Ale na wynikach wyszło też, że w czasie większego wysiłku te pobudzenia również występują, czyli mamy Olcię oszczędzać - nie może się przemęczać. Mamy jej nie zachęcać do wysiłku.
Powiem wam, że ostatnio Olcia tak robi, że biega, biega, biega i się raptem zatrzymuje, pochyla i tak sapie mówiąc że się zmęczyła. To już był znak, że jej się pogorszyło, a ja głupia sądziłam, że to w jakiejś kreskówce podpatrzyła
Echhh - koleżanka mi Neopersen poradziła i powiem Wam, że działa (może to efekt placebo, ale chociaż już nie ryczę).

Ale jakby nie było, to jest jeden plus - przy arytmii narkoza przy operacji nie jest problemem - Ola zaśnie, więc pobudzeń będzie mniej i dla serduszka lepiej.

a co na to kardiolog tzn oprócz tego ze kazał wam oszczedzać Olę

trzymam oczywiscie mocno kciuki za Olę

powie ci ze jesli pomagaja ci zioła to neo persen sobie wez ja brałam przez ostatni tydz po dwie i ni uja nic tylko mocz sie zólty zrobił o maja w skladzie cynamon

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
potrzebuję porady , dziewczyny.

Chodziłam w nowych balerinach i mnie jakby obtarły nad piętą.
Potem się okazało, że to nie otarcie ani pęcherz, tylko mi wyszła taka gulka (jak haluks) i nie mogę nosić żadnych butów z piętami, bo boli jak cholera.
Kupiłam na biegu sandały-klapki i latam (choć mi zimno nawet jak zakładam jak stara babcia na drogę rajstopowe skarpetki).
W aptece pani poradziła maść na odciski, tłumaczyłam, że nie mam odcisku, tylko taką gulkę (bez uszkodzonej skóry).

Macie jakiś pomysł co mogę z tym zrobić?
chyba tylko chirurg jesli nie ma czego leczyc objawowo
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 05:58   #3747
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ania, zdrówka dla szymka

A mi skarpetki u dzieci do sandałów nie przeszkadzają wcale . U dorosłych ofkors już tak.
Moja w zeszłym roku ( i dwa) latała i w skarpetkach i bez w sandałkach ze skórzaną wyściółką i na goło też jej było wygodnie.
Mam nadzieję, że w tym roku też będzie ok.
mnie też to kompletnie nie przeszkadza nawet wolę jak ma skarpetkę, bo mu nóżki nie odparzy - oczywiście nie jak jest 30 st., bo wtedy to goła stópka.
Piankowe mam jakieś zwykłe, takie co tylko mu do piachu na placu wkładam.
Na lato kupiłam 2 pary jedne skórzane sandałki drugie z eco skóry ze skórzaną tylko wkładką.

Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość
Nie ma szans Wada serca się nie cofnie a raczej będzie postępowała (zastawka się szybciej zużyje)



Tego że Ola będzie miała jedną nerkę, to się w ogóle nie obawiam - ona juz teraz ma jakby ta jedną, bo ta z torbielami w ogóle nie pracuje. A wyniki moczu zawsze miała świetne, więc prawa nerka pracuje bardzo dobrze
Bardziej mnie stresuje narkoza małej



No właśnie to stopowanie małej najgorzej mi wychodzi Dopiero wróciliśmy z placu zabaw i Ola cały czas chciała się bawić w berka.

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia - ja jestem pewna że wszystko się dobrze skończy
Oby wszystko dobrze poszło
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Czy stopy pracują w jezuskach czy nie to i tak wolę te bardziej dzieciowe sandałki Nie chodzi o to żeby były sztywne ani żeby sięgały łydki, nie Zwyczajnie lubię bardziej zabudowany tył.
Sama lubię dopasowane sandały i takie żeby mi stopę trzymały w jednym miejscu a nie żeby mi latała z boku na bok. Mam luźne cichobiegi ale wkurzają mnie niemiłosiernie bo nogi mam brudne do kolan
Skarpetki w sandałkach u dzieciaków ujdą. Wolę bez ale nie raz Zosi zakładam. U dorosłych kategorycznie nie.

Asia dla pocieszenia w jedną stronę mam godzinę 2-ma autobusami. Z osiedla (różne części) mam kilka linii ale jak na drugi się spóźnię to następny jest za pół godziny.

Werci minie

Evi duży problem jest z sandałkami takie jak lubimy. Dzisiaj trafiłam na ren-but, emel i jeszcze jakieś polskie. Piękne były, całe ze skóry ale cena powala. 149 pln to taka normalna Nie wiem czy zdecyduję się na takie drogie a Zosia założy kilka razy niedzielnie albo wizytowo bo do piasku nie dam.

Nie wiem co Ci wyrosło ale ja od dziecka mam taką narośl kostną własnie w miejscu gdzie się buty kończą. Taki haluks na ścięgnie Achillesa. Problem z butami mam od zawsze, wszystkie zawsze zdzierają skórę do krwi jak tylko zapomnę założyć plastrów albo podpiętków w nowych. Boli często tak bez powodu. Byłam nawet u doktorów z tym bo chciałam usunąć ale jak mi wytłumaczyli jak to wygląda i jak długa jest rehabilitacja a do tego żadnej pewności że nie odrośnie to zrezygnowałam.

Catro tak myślę że narkoza to spory problem. Nawet nie chcę myśleć co by się ze mną działo.
też to mam, ale ja akurat nabawiłam sie tego od glanów w czasach ogólniaka, zanim je rozchodziłam, to mi właśnie takie kości od tego wyrosły a teraz dodatkowo robi mi sie haluks na lewej stopie przy paluchu-krogulcu

Mam chwilę to skrobnę, ostatnio nic nie piszę, mimo, ze czytam, głównie wieczorami z tel. u nas Isieńka rośnie, nadal pięknie je moje specjały, zaczęła pełzać jak gąsienica - dojdzie już wszędzie gdzie chce ma świra na punkcie mojego telefonu, jak go dorwie tak amen, zabrać sie nie da, bo zaczyna przeraźliwie piszczeć i krzyczeć Poza tym nadal pogodna i wesoła, grzeczna, no i piękna ma takie cudne włoski-chociaż do kitki jeszcze daleko
Kubuś ładnie sie z siostra bawi, najfajniej jak ją uczy obsługi różnych zabawek nadal ją całuje, przytula, ale potrafi też i w nerwach krzyknąć "nie lubię Iśki" - jak np. jestem nią zajęta a on coś chce na już
Zamówiłam dzisiaj rano opaskę dla Isi i już będę mieć wsio na chrzciny dla kubusia nadal żółtego krawata nie mam i znaleźć nie mogę
Moje dietowanie kiepsko, wiecznie jakaś pokusa na mnie czyha w domu, przez co kręcę sie w kółko, raz schudnę, za chwilę przytyję
Tż ma wolne od poniedziałku do końca maja, wiec ma szkołę życia z 2 dzieci no nie powiem, radzi sobie całkiem dobrze
Dobra spadam, bo trzeba sie ubrać i do pracy
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 06:00   #3748
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Libra idz do lekarza po co się męczysz.
Najczęściej w nogach bolą stany zapalne, więc dostaniesz tabletki i za 3 dni nic już Ciebie nie będzie bolało. Ja teraz na bóle kolan biore Diclac50. Kolegi lekarka daje mu na takie bóle antybiotyki i pomagają. Może u Ciebie też prościzna a niepotrzebnie się ograniczasz.

Co do jezusków to ja z racji posiadania synka, a te rzemykowe to takie babskie chce młodemu kupić takie http://www.sklepkamil.pl/p1492,sanda...-0090-024.html
bo to też jezuskiJa sama takie uwielbiam.

Mój mały skarpetki chętnie nosi, ale w ciągu dnia z 50x je ściąga i otrzepuje z paproszków, bo mówi że ma pełno śmierdzących kotków

Dzisiaj mały idzie na kolejne spotkanie do przedszkolaJuż mi mówi że on chce sam iść i że mam go nie zaprowadzać bo on sam pójdzie
Ostatnio się wyuczył że z Erykiem sami chodzą na plac zabaw. Wygląda to tak że Eryk bawi się ze starszymi dziećmi Erwin z takimi po 5-6 lat, a ja siedzę na balkonie (na 8piętrze) i lukam w razie W.
Jak patrzę jak Erwin się bawi z dziećmi na placu zabaw czy przed domem czy u Eryka przed szkołą to mi się serce radujeUwielbia być w grupie. Dla mnie to takie inne, bo Eryk taki typ samotnika, woli siedzieć sam i coś kombinować niż biegać i bawić się w strzelanki.
Wczoraj młody na placu przed szkołą gdzie same dzieci od 7-10 lat Jak właził do takiej rury do zjeżdzania to korek robił, i blokował zjazd, bo widział jak starsi tak robią, tak samo leci od góry pędem jak inni zrobili korek. Umie się wpychać w kolejkęEryk za to wszystkich przepuszczaNormalnie jak ma się kilkoro dzieci to widać jakie to różne
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 08:42   #3749
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

BAO daj fotki małej , cudne sa takie bobaski , szkoda ze tak szybko rosną , no daj daj daj poka slodziaka .


Zamowilam młodemu biurko do nauki ( oczywiscie białe ) przyszło , ale pudełko było całe rozwalone , wiec i blat lekko uszkodzony , lakier . Musiałam fotki kolesiowi wysłać wczoraj , dziś zadzwonił i mi nowe wyślą ufff . Młody jest przeszczesliwy z tego biurka , juz sie doczekać nie moze .

ANIA piosenka piękna , pierwszy raz słyszałam .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:07   #3750
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
moja Zosia też ma takie stopy, kolana i nogi są ok. Małemu lekarz kazał chodzić w Jezuskach? co jeszcze mówił?
maciej też ma takie stopy ,puki co nasz lekarz mówi że to normalne w tym wieku większość dzieci ma takie stópki mówił też o tym co madzia (latanie boso) o jezuskach nic nie mówił , ale osobiście uważam że to wspaniały pomysł.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Zamowilam młodemu biurko do nauki ( oczywiscie białe ) przyszło , ale pudełko było całe rozwalone , wiec i blat lekko uszkodzony , lakier . Musiałam fotki kolesiowi wysłać wczoraj , dziś zadzwonił i mi nowe wyślą ufff . Młody jest przeszczesliwy z tego biurka , juz sie doczekać nie moze .
dobrze że nie robili problemów

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

u nas w domu znowu zadyma wstawiamy 2 drzwi do wc i łazienki sajgon jakich mało, kupiłam sobie mopa(jednak vilede) i od razu lżej się sprząta , szczerze przyznam że żałuje, że tak długo zwlekałam naprawdę jest godny polecenia, sporo kosztuje ale warto.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

W sumie to jestem z nas mega dumna, jeszcze 2 pomieszczenia i będziemy mieli wyremontowane całe mieszkanie pokój maćka robimy po wczasach ( za miesiąc jedziemy nad morze) zupełnie nie mam koncepcji jak go zrobić zero pomysłów .... najgorzej będzie z łazienkę , na samą myśl o niej robi mi się słabo.
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.