Jestem po kursie i...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-11, 02:05   #1
IzuniaH
Raczkowanie
 
Avatar IzuniaH
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
GG do IzuniaH
Question

Jestem po kursie i...?


Witam!
Byłam na "profesjonalnym":confused : kursie stylizacji paznokci żelem i akrylem. Drogo za niego zapłaciłam i się rozczarowałam. Co to jest tunel, krzywa C? Jak to się robi? Przeglądając blogi paznokciowe zauważyłam owy tunel. Paznokcie bardzo ładnie zrobione, nie są grube jak to mnie uczono tylko wyglądają bardzo naturalnie, czerwony akryl. Moje pytanie - jak zrobić taki tunel? Jak zbudować krzywą C? Gdzie mam się tego dowiedzieć, na kurs wydałam tyle kasy, że zanim uzbieram na następny to minie trochę czasu.

Bardzo proszę Was o pomoc!
IzuniaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 05:34   #2
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Jestem po kursie i...?

Ja na Twoim miejscu jeszcze raz przeczytałabym program i jeżeli te pojęcia tam zawarte były, to bym ten kurs reklamowała
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 06:10   #3
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Jestem po kursie i...?

Pewnie że tak. Takich rzeczy powinno nauczyć się na kursie, bo to PODSTAWY.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 12:16   #4
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jestem po kursie i...?

Te pytania powinnaś skierować do instruktora, który prowadził kurs. Nawet mimo to, że kurs już się skończył
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 15:54   #5
IzuniaH
Raczkowanie
 
Avatar IzuniaH
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
GG do IzuniaH
Dot.: Jestem po kursie i...?

Instruktorka powiedziała, że takie rzeczy nie są potrzebne do wykonywania pazurków. Paznokcie jakie mi wychodzą są grube i od razu widać że było coś z nimi zrobione. Na kursie zrobiłam ze 3 razy i tylko raz zostałam poprawiona...
IzuniaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 17:52   #6
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Jestem po kursie i...?

jesli mozna spytać w jakiej szkole robiłaś ten kurs? w jakim mieście? jak się nazywa instytucja szkoląca? skoro mozna stwierdzić z Twojej wypowiedzi że kurs nie był dobry, może warto poinformować potencjalne Klientki tej instytucji aby może poszukały innego Kursu?
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 18:18   #7
IzuniaH
Raczkowanie
 
Avatar IzuniaH
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
GG do IzuniaH
Dot.: Jestem po kursie i...?

Poznań Akademie Prenier.. Słyszałam juz jak ludzie sie skarzyli na ta szkole ale w innych miastach..
IzuniaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 18:29   #8
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Jestem po kursie i...?

a czy dostałaś jakieś materiały od nich? jakieś opracowania? ksiażki, broszury itd.... może tam cos napisali, bo to nie jest dobry Kurs skoro nawet o podstawach nie było mowy. a te zagadnienia o których piszemy to podstawa.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 18:38   #9
IzuniaH
Raczkowanie
 
Avatar IzuniaH
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
GG do IzuniaH
Dot.: Jestem po kursie i...?

Dostałąm kserówki dotyczące budowy paznokcia i chorób. Pisaliśmy też wszystko po kolei co się robi. O tych podstawach dowiaduje się dopiero z tego forum.
IzuniaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 19:41   #10
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Jestem po kursie i...?

Muszę wam powiedziec ze na moim kursie tez nie było mowy co to jest tunel i krzywa C, ale zostało wytłumaczone jak takową poprawnie wykonac (co w praktyce na poczatku nie jest takie proste) Ja rowniez wiele dowiedzialam sie z internetu i caly czas dowiaduje Wiec Izunia szukaj ))
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 19:54   #11
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Jestem po kursie i...?

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
Muszę wam powiedziec ze na moim kursie tez nie było mowy co to jest tunel i krzywa C, ale zostało wytłumaczone jak takową poprawnie wykonac (co w praktyce na poczatku nie jest takie proste) Ja rowniez wiele dowiedzialam sie z internetu i caly czas dowiaduje Wiec Izunia szukaj ))
...ach...skąd ja to znam... :-(
...albo...uzbierac pieniązków i wybrac sie na doszkolenie...tylko do dobrego, polecanego instruktora
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 20:01   #12
kinia444
Przyczajenie
 
Avatar kinia444
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
GG do kinia444
Dot.: Jestem po kursie i...?

czytam te wasze wypowiedzi i troszkę sie jednak pocieszam dziewczyny
jutro mam egzamin a kurs robiłam w SPN i jak do tej pory bylam przerazona ogromem materialu jaki mialam przyswoic,a teraz widze ze to tylko na dobrze mi wyjdzie na moim kursie krzywa c punkt stresu,tunel omawiane byly bardzo skrupulatnie przez instruktorke... a kazdy panokiec wykonywany przez mnie musial wygladac tak jak wymaga tego norma w SPN i byl poprawiany przeze mnie az do skutku... a do wkucia oprocz skladu,konsystencji i barwy żeli ma jeszcze ponaad 20 chorob paznokcia. 3majcie kciuki!!! ide sie uczyc
kinia444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 21:30   #13
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Jestem po kursie i...?

Cytat:
Napisane przez kinia444 Pokaż wiadomość
czytam te wasze wypowiedzi i troszkę sie jednak pocieszam dziewczyny
jutro mam egzamin a kurs robiłam w SPN i jak do tej pory bylam przerazona ogromem materialu jaki mialam przyswoic,a teraz widze ze to tylko na dobrze mi wyjdzie na moim kursie krzywa c punkt stresu,tunel omawiane byly bardzo skrupulatnie przez instruktorke... a kazdy panokiec wykonywany przez mnie musial wygladac tak jak wymaga tego norma w SPN i byl poprawiany przeze mnie az do skutku... a do wkucia oprocz skladu,konsystencji i barwy żeli ma jeszcze ponaad 20 chorob paznokcia. 3majcie kciuki!!! ide sie uczyc


Kinia polamania piora i pedzla
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 21:50   #14
kinia444
Przyczajenie
 
Avatar kinia444
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
GG do kinia444
Dot.: Jestem po kursie i...?

nie będzie źle... tak myslę...
kinia444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 02:47   #15
IzuniaH
Raczkowanie
 
Avatar IzuniaH
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
GG do IzuniaH
Dot.: Jestem po kursie i...?

Dzięki dziewczyny za rady Muszę wybrać się na doszkolenie, ale teraz to już do kogoś sprawdzonego. O mojej instruktorce nawet w Google nic nie można znaleźć Ja chciałabym być właśnie tak przeszkolona żeby wszystko było zrobione jak powinno a tu kilka uwag na początku i potem cisza, a wiem, że źle te pazurki wychodziły.
IzuniaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 15:24   #16
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Jestem po kursie i...?

Mój pierwszy kurs też był kiepski. Atmosfera bardzo miła, niby wszystko ok...bo skąd mogłam wiedzieć, ile jeszcze nie wiem! A potem co zrobiłam komuś pazurki - to odpadały, łamały się itp. Bo oczywiście o krzywej C pani instruktorka nie wspomniała. Ani o tunelu. Ani o wielu innych ważnych rzeczach. Jak dzwoniłam spanikowana, bo pazury znikały z rąk w zastraszającym tempie, to słyszałam odpowiedzi, że "na pewno ta pani sama sobie dłubała coś przy tych paznokciach" albo inne takie mało przekonujące historie.
No i wtedy zdołowana po kolejnym niepowodzeniu poszłam na kurs SPN. Na pewno wiedzę wyniosłam z niego o wiele lepszą niż z pierwszego kursu, ale...szału nie było. Piszecie, że szkolenia w tej firmie zawsze przebiegają wg tego samego schematu, że są duże wymagania względem przyszłych stylistek... No cóż. Nie sądzę. W mojej grupie dyplom dostała dziewczyna, która dołączyła do nas dopiero 2 dnia szkolenia (to, co opuściła nadrabiała przed lub po zajęciach reszty grupy, ale wątpię, by w tę godzinę lub dwie nadrobiła wszysto), egzamin teoretyczny totalnie zawaliła - i mimo to została "stylistką pazokci"
Poza tym co...instruktorka wprawdzie starała się przekazać nam wiedzę, ale kiedy dopytywałam o szczegóły, to odpowiadała raczej "po cichu", bo...dostała ochrzan od szefowej, że za dużo nam mówi!! A nie dopytywałam się przecież o szczegóły wykonania jakichś wypasionych zdobień - bo to to wiem, że na "doszkoleniach" robią - ale o rzeczy takie...zwykłe. Wielu niuansów, o których piszecie, że powinny być na kursie - ja , mimo kursu w SPN, dowiedziałam się z tego forum.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 17:23   #17
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Jestem po kursie i...?

Nie wiem, kiedy kurs robiłaś i dzie, ale w spn'ie szkol w max. 2 osobowych grupach
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 17:32   #18
IzuniaH
Raczkowanie
 
Avatar IzuniaH
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
GG do IzuniaH
Dot.: Jestem po kursie i...?

Ja słyszałam dobre opinie o SPN w Łodzi, sama chciałam na początku tam iść ale od Poznania to kawałek, dojazdy lub nocleg nie wchodziły w gre. Ale słyszałam pozytywne opinie. No i przynajmniej profesjonalne produkty a nie jakieś zbiorówki różnych firm.
IzuniaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 20:05   #19
kinia444
Przyczajenie
 
Avatar kinia444
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
GG do kinia444
Dot.: Jestem po kursie i...?

Cytat:
Napisane przez IzuniaH Pokaż wiadomość
Ja słyszałam dobre opinie o SPN w Łodzi, sama chciałam na początku tam iść ale od Poznania to kawałek, dojazdy lub nocleg nie wchodziły w gre. Ale słyszałam pozytywne opinie. No i przynajmniej profesjonalne produkty a nie jakieś zbiorówki różnych firm.
wiesz co ja wlasnie od dzisiaj jetsem posiadaczka 5 dyplomow ze szkolenia w spn a kurs robilam w sonowcu,wiec tez jest to spory kawalek od łodzi...
a co do poprzedniej opini o kursie to nie powiem,ze sprawdza sie ona w moim przypadku,ja mialam szkolenie indywidualne...
wiedza przekazana skrupulatnie i ogrom wiedzy do przyswojenia
ale nie wyszlo mi to na zle,mialam przynajmniej kopa zeby wkuc...
kinia444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 20:39   #20
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Jestem po kursie i...?

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Nie wiem, kiedy kurs robiłaś i dzie, ale w spn'ie szkol w max. 2 osobowych grupach
Ja odbywałam szkolenie (październik br.) w grupie czteroosobowej. Więc najwyraźniej ilość osób w grupie nie jest jednak regułą. Niestety

Edytowane przez Naddel
Czas edycji: 2008-12-13 o 20:50
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 06:06   #21
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Jestem po kursie i...?

A gdzie robiłaś, bo nie jest to normą, więc może warto to reklamować w Łodzi z oczywistego wyniku: 1 instruktor i jedna osoba - cały dzień dla ciebie
1 instruktor i więcej osób - pół dnia lub mniej dla ciebie

Czasami niektórzy idą na kasę i wolą przeszkolić w tym samym czasie kilka osób niż jedną...
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 15:24   #22
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Jestem po kursie i...?

Na moim kursie było tak: 1 dnia zaczynałam tylko ja i jeszcze jedna babka, ale to tylko z tego powodu, że pozostałe zapisane osoby nie dotarły. Panie z salonu dzwoniły do innych chętnych zapisanych w kolejkę i już 2 dnia byłyśmy cztery. Więc ja i dziewczyna, z którą zaczynałam kurs dłubałyśmy te pazurki paktycznie same, instruktorka od czasu do czasu zaglądała co robimy i ewentualnie poprawiała, ale...jednocześnie siedziała przy tamtych dziewczynach, bo miały braki. Więc żeby się czegoś dowiedzieć trzeba było odczekać swoje, bo każda miała jakieś wątpliwości. Nie pdobało mi się to, ale stwierdziłam, że nie będę tego roztrząsać - ja, idąc na ten kurs do SPN coś tam juz wiedziałam - wiedziałam na co zwracać uwagę, o co pytać, z czym mogę mieć problem. W gorszej sytuacji były dziewczyny, które swoja przygodę z pazurkami na tym kursie dopiero zaczynały, bo raczej nie miały komfortowych warunków, by uzyskać wyczerpujace informacje... Dlatego nie wiem czy jest sens pisać gdzie ten kurs miał miejsce.
Napisałam tu na forum swoje uwagi na temat kursu SPN, bo wiekszość dziewczyn je sobie chwali, a niestety nie wszędzie wyglądają one jednakowo, czego ja jestem najlepszym przykładem.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 18:58   #23
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Jestem po kursie i...?

No i właśnie o to chodzi... pisząc, że Twój kurs wyglądał tak i tak albo kogoś do niego zachęcasz, albo zniechęcasz...
Czytając takie coś napewno nie wybrałabym się tam... no właśnie, ale gdzie skoro spn ma wielu swoich instruktorów i przedstawicieli
Ja robiłam swój w Opolu u Ani (teraz szkoli również Kasia) i jestem z tego kursu baaardzo zadowolona i polecam go innym
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 19:48   #24
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jestem po kursie i...?

Hmmm.. to bardzo dziwne, bozasadą kursów w SPN jest szkolenie max 2 osób na jedna instruktorke!
4 kursantki mogą byc jedynie wtedy gdy sa 2 instruktorki...
Dziwne...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 19:55   #25
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Jestem po kursie i...?

My miałyśmy jedną instruktorkę na 4 osoby.
Dobra, to napiszę - w Pile w Magiku.
Ja po tym kursie jakoś tam sobie radzę, ale generalnie nie uważam, by kurs sam w sobie był jakiś szczególnie świetny. Myślę, że babki z Magika "jadą na opinii" i robią trochę taką "masówkę" - bo kursy SPN są polecane, chociażby na tym forum i chętnych na szkolenia im nie brakuje.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:11   #26
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Jestem po kursie i...?

najważniejsze żeby kurs był indywidualny a nie w grupie bo jak instruktor wychwyci błędy jak w grupie są 4 osoby (to i tak mało słyszałam o kursach w grupach 20 osobowych)? Nie ma szans i potem myślisz że wszystko jest ok a okazuje się że paznokcie odpadają bo nikt nie kontrolował pracy kursantek ;/ Ja robiłam kurs w Poznaniu u Pani Agnieszki Stachowiak Avangarda Nails- nie mogę narzekać na prowadzenie szkolenia ani na materiały szkoleniowe bo były bardzo wysokiej jakości tak samo zresztą jak przeprowadzone szkolenie - profesjonalistka w każdym calu. Jedynym i największym minusem było to że certyfikat otrzymałam dopiero po 6 miesiącach od ukończenia kursu z powodu problemów osobistych Pani która mnie szkoliła. Robiłam też kurs w Poznaniu w Diamond Nails na ul. Jugosłowiańskiej ale tam wiem że jest parę osób na kursie dlatego najlepiej pytać ile osób jest już zapisanych na dany termin i wtedy przyjść ze swoją modelką
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:27   #27
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Jestem po kursie i...?

Ja miałam kurs ok 20 osobowy z 2 instruktorkami, z La Famme :/ Nawet mi się pisać nie chce. Więcej o prawidłowym opiłowaniu paznokcia nauczyłam się od dziewczyny, która doprowadziła mi moje własne do porządku.

Edytowane przez k4t3
Czas edycji: 2009-07-13 o 17:31
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:49   #28
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Jestem po kursie i...?

20-osobowa grupa?
To śmię twierdzić, że dużo się nie nauczyłaś.. Szkoda, że czasem idzie tak pieniążki w błoto wyrzucic
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 08:33   #29
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Jestem po kursie i...?

No niestety, musiałam w praktyce badać dlaczego krzywa C musi być zbudowana, jakby tu zrobić, żeby ten żel na skórki nie spływał, itd. Ale teraz już jest dobrze
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 21:49   #30
karinka711
Raczkowanie
 
Avatar karinka711
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Jestem po kursie i...?

czesc!
czytajac wasze opinie o niektorych szkoleniach ...jestem z lekka przrazona a jednoczesnie bardzo szczesliwa ze mnie cos takiego ominelo,ale zawdzieczam to tylko Wam gdyz przed podjeciem decyzji o kursie poszperalam tutaj troche i znalazlam kilka wskzaowek po czym poznac dobrego instruktora i na co zwrocic uwage
Za co jestem wam bardzo wdzieczna
Dziewczyny wybierajace sie na kurs powinny przegladnac najpierw forum lub poszperac w internecie bo nie zawsze stylistka cieszaca sie dobra opinia wsrod klientek bedzie dobrym instruktorem...
I co wazne w kursach opieka po kursie...bo nieczrujmy sie ale to czego nie umiemy niekoniecznie wychodzi na egzaminie,przewaznie to czego nie umiemy wychodzi kiedy zostajemy same z zelem i pedzelkiem ....
Zycze wszystkim znalezienia dobrego instruktora ktory bedzie mial pasje i ta pasja bedzie umial nas zarazic,instruktora kotry znajdzie czas na to by po kursie rozwiac nasze watpliwosci...
Pozdrawiam
karinka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.