Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 14:23   #2971
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Hej Dziewczęta!
Od dłuższego czasu staram się śledzić ten wątek ale do tej pory brakowało mi odwagi żeby zrobić jakieś radykalne posunięcie. Jedyne na co się zdobyłam to położenie henny blond zawierającej cassie.
Włoski wyszły w takim odcieniu, że tak powiem bardzo nieładnym, żółto-brązowym, jasnym i nie był to twarzowy kolorek.
Czy dodając do cassi troszkę henny miedzianej (lawsonii) ma szansę wyjść mi jasny miedziany, ale nie pomarańczowy odcień? Może dodać deko czerwieni lub kasztanu?
Mam zamiar kupić henne NATUR. O tę:
http://allegro.pl/naturalna-henna-do...439975767.html

Boję się bardzo intensywnego odcienia, bo do odważnych nie należę. Wolę coś spokojnego. Żeby miedź była bardziej stonowana co radzicie dodać? Obecny kolor włosów miedziany blond robiony Castingiem.
Bardzo proszę o pomoc.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-02-06 o 14:24
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 14:38   #2972
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Gryzeldaa - Delia jest chemiczna. Nie trzymaj tego za długo. Ta farbka powinna szybko ci się zmyć i spokojnie będziesz mogła po tym farbować chemicznie. Nie musisz wcale nakładać tego na wilgotne włosy. Ja nakładałam delię na suche i było ok.
A w przypadku PRAWDZIWEJ henny nie musisz wcale czekać aż włosy odrosną całkiem.
Jeśli chodzi o poblask na ciemnych włosach, to Venita ma dużo takich produktów. Zarówno w proszku jak i w tubce.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Kirima Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście orientacyjnie powiedzieć, jak czysta henna Khadi bądź ta z amlą i jatrophą wyjdą na moich włosach? Wiem, że nie da się tego jednoznacznie stwierdzić i muszę spróbować, ale tak mniej więcej - jakiego odcienia się mogę spodziewać, bo nie chciałabym całkowicie na ślepo farbować
Pewnie rudy wpadający trochę w czerwień albo kasztan (przy słabym oświetleniu). Możesz pomieszać hennę z cassią - będzie jaśniej i mniej czerwono
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 14:47   #2973
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Hej Dziewczęta!
Od dłuższego czasu staram się śledzić ten wątek ale do tej pory brakowało mi odwagi żeby zrobić jakieś radykalne posunięcie. Jedyne na co się zdobyłam to położenie henny blond zawierającej cassie.
Włoski wyszły w takim odcieniu, że tak powiem bardzo nieładnym, żółto-brązowym, jasnym i nie był to twarzowy kolorek.
Czy dodając do cassi troszkę henny miedzianej (lawsonii) ma szansę wyjść mi jasny miedziany, ale nie pomarańczowy odcień? Może dodać deko czerwieni lub kasztanu?
Mam zamiar kupić henne NATUR. O tę:
http://allegro.pl/naturalna-henna-do...439975767.html

Boję się bardzo intensywnego odcienia, bo do odważnych nie należę. Wolę coś spokojnego. Żeby miedź była bardziej stonowana co radzicie dodać? Obecny kolor włosów miedziany blond robiony Castingiem.
Bardzo proszę o pomoc.
Trochę bałabym się mieszać hennę z różnych firm. Jeśli już to może kup dwie: miedzianą i czarną. Zmieszaj z przewagą czarnej i myślę, że wtedy kolor nie będzie tak mocno intensywny.

Robiłam tak samo, tylko używałam henny Sipa. Jeśli gdzieś znajdę zdjęcia to pokażę. Miałam brąz z ładnymi wiśniowymi refleksami.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 15:02   #2974
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kirima Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście orientacyjnie powiedzieć, jak czysta henna Khadi bądź ta z amlą i jatrophą wyjdą na moich włosach? Wiem, że nie da się tego jednoznacznie stwierdzić i muszę spróbować, ale tak mniej więcej - jakiego odcienia się mogę spodziewać, bo nie chciałabym całkowicie na ślepo farbować

Ojejku!! Ja chcę mieć własnie taki kolor zrobiony henną!!!

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Trochę bałabym się mieszać hennę z różnych firm. Jeśli już to może kup dwie: miedzianą i czarną. Zmieszaj z przewagą czarnej i myślę, że wtedy kolor nie będzie tak mocno intensywny.

Robiłam tak samo, tylko używałam henny Sipa. Jeśli gdzieś znajdę zdjęcia to pokażę. Miałam brąz z ładnymi wiśniowymi refleksami.
Jeśli dodam czarną wyjdą mi bardzo ciemne, a mam jasną oprawę oczu i źle mi w ciemnych kolorach.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-02-06 o 15:04
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:03   #2975
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Delia to jest balsam z dodatkiem henny. Trzymanie kilkugodzinne dotyczy naturalnych farb w proszku.

Postepuj zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Mozesz sobie wydluzyc czas trzymania do 40 min jesli chcesz.


Mozesz kupic naturalna henne ELD niedrogo. nie jest ona az tak dobra jak khadi, ale jednak henna.
[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;24893427]Gryzeldaa - Delia jest chemiczna. Nie trzymaj tego za długo. Ta farbka powinna szybko ci się zmyć i spokojnie będziesz mogła po tym farbować chemicznie. Nie musisz wcale nakładać tego na wilgotne włosy. Ja nakładałam delię na suche i było ok.
A w przypadku PRAWDZIWEJ henny nie musisz wcale czekać aż włosy odrosną całkiem.
Jeśli chodzi o poblask na ciemnych włosach, to Venita ma dużo takich produktów. Zarówno w proszku jak i w tubce.

[/QUOTE]

dziękuje za szybką odpowiedź ;]
następnym razem spróbuje tych z ELD ;]
a jeszcze jedno, skoro to nie naturalna henna tzn. ze nie ściemnieje po dwóch dniach i można myć włosy od razu drugiego dnia?
__________________

if you were happy with the wrong one
just think how happy you will be when

the right one comes


od 01.02. olejuje włosy
13.10 - pokrzywa
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:15   #2976
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
dziękuje za szybką odpowiedź ;]
następnym razem spróbuje tych z ELD ;]
a jeszcze jedno, skoro to nie naturalna henna tzn. ze nie ściemnieje po dwóch dniach i można myć włosy od razu drugiego dnia?
Jeszcze uscisle w razie watpliwosci. Mowiac henna ELD mialam na mysli henne w proszku, bo w tubce to tez jest chemiczny balsam, ktory sie szybko zmywa.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 23:27   #2977
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

black_sun, a ja byłam święcie przekonana, że cytrynka dodana do henny podziała rozjaśniająco! I to.. dlatego dzisiaj tak po dodaniu do Venity soku z ćwiartki cytryny nie wyszło nic pięknego...


Lisbeth, Delia jest chemiczna.. to cóż powiedzieć o venicie? ehh dziś po tym farbowaniu nie uzyskałam pogrubienia ale i trzymałam zaledwie 80 minutek... Wg to mnie zastanawia to, że Venita nie jest naturalna! Z tyłu pisze, że lawsonia...
Sztachnęłam 1/3 opakowania (proszek) venity orzechowej z 3/4 venity (proszek) chny... .. .
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 23:57   #2978
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Ostatnio nie podoba mi się stan moich włosów i zaczynam winić za to Sipę. Nie pasuje mi nic innego jako winowajca. Teoretycznie to czysta lawsonia ale może średniej jakości, źle przechowywana, z jakimś dodatkiem konserwującym? Nie wiem, włosy są w gorszej kondycji po tym farbowaniu i nie umiem ich okiełznać, w dodatku kolory są dziwaczne, zrozumiałabym gdyby odrosty powychodziły inaczej ale część włosów z przodu z boków nie jest zafarbowana przy skórze, w pewnych miejscach są takie nagle plamy innego koloru, na głowie mam chyba wszystko, chnę, kasztan, bordo, truskawkę, aż po niemalże czerń. Szkoda, że dopiero dziś miałam okazję porządnie je pooglądać. Nie rozumiem tego bo wszystko było przyrządzone jak powinno, nakładane za jednym zamachem. Teraz trochę się boję nałożyć ELD w obawie, że też wyjdzie dziko ale nie wiem, czy nie zrobić tego w ciągu najbliższych dni, może trochę pomoże?
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:15   #2979
Kirima
Lifthrasir
 
Avatar Kirima
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 193
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;24893427]Pewnie rudy wpadający trochę w czerwień albo kasztan (przy słabym oświetleniu). Możesz pomieszać hennę z cassią - będzie jaśniej i mniej czerwono[/QUOTE]

Dzięki za odpowiedź Wtedy będzie pewnie w proporcji 2/3 henny i 1/3 cassi? Mogę rozrobić normalnie z sokiem z cytryny? Przepraszam za upierdliwość, ale lubię mieć wszystko idealnie

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ojejku!! Ja chcę mieć własnie taki kolor zrobiony henną!!!
One normalnie wyglądają trochę inaczej Niemniej rudy połysk jest.
__________________
* Dbam o loki od 01.08.10
* Moje włosy

Siostra Zakonu Curlitanek
Kirima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:18   #2980
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

a myslicie ze powodem nie zbyt mocnego efektu moze byc to ze umylam przed nalzeniem henny (khadi) szamponem z silikonami??
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:41   #2981
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Przeczytałam cały wątek i zainspirowana postanowiłam moje rude/chemiczne włosy zafarbować chną. Planowałam kupić chnę w 100% naturalną, ale nie dostałam takiej. Jakby ktoś wiedział gdzie kupić w Bydgoszczy byłabym wdzięczna za info Kupiłam pastę Eld i wczoraj nałożyłam, efekt trochę zbyt czerwony jak dla mnie, ale zobaczymy jak po kilku myciach. Za to włosy były o niebo lepsze niż po farbie
Pozdrawiam.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 10:51   #2982
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
black_sun, a ja byłam święcie przekonana, że cytrynka dodana do henny podziała rozjaśniająco! I to.. dlatego dzisiaj tak po dodaniu do Venity soku z ćwiartki cytryny nie wyszło nic pięknego...


Lisbeth, Delia jest chemiczna.. to cóż powiedzieć o venicie? ehh dziś po tym farbowaniu nie uzyskałam pogrubienia ale i trzymałam zaledwie 80 minutek... Wg to mnie zastanawia to, że Venita nie jest naturalna! Z tyłu pisze, że lawsonia...
Sztachnęłam 1/3 opakowania (proszek) venity orzechowej z 3/4 venity (proszek) chny... .. .

Venita też nie jest w 100% naturalną henną a szkoda, bo jest bardzo tania
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:06   #2983
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gosia_Drozd Pokaż wiadomość
Weszłam na stronę khadi i zobaczyłam coś, co może Was zainteresować. http://khadi.pl/farby-wlosy-za-darmo Dają wybraną farbę khadi w zamian za przesłanie zdjęcia włosów po farbowaniu khadi z opisem, jaka farba była użyta, jaki był kolor i w jaki sposób się farbowało. Fajnie by było, żeby powstała taka galeria, w której widać jaki efekt dał dany odcień na różnych włosach. Nie miałybyśmy wątpliwości co wyjdzie na naszych absolutnie wyjątkowych włosach
Hej, też to widziałam, ale jako już nieaktualny konkurs: http://khadi.pl/konkursy (dostępny w menu konkursy)

Skąd wzięłaś, jeśli można wiedzieć, ten link?
Chętnie się skuszę na farbę gratis


edit: ojeeej, jeden jedyny banner na stronie... a ja nie widzę
dowód na to, że ślepota bannerowa istnieje
już wsio wiem, dzięki

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2011-02-07 o 11:08
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:33   #2984
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Kirima - Te proporcje powinny się sprwadzić, ale polecam ci mimo wszystko zrobić próbę na pasemku. Nigdy nie wiadomo jak zareagują twoje włosy. Sok z cytryny dodaj jeśli jeśli mieszasz cassie z samą henną. Jeśli mieszacz z henną z amlą i jatrophą, to cytryna nie jest konieczna. Chyba któreś z tych dodatkowych ziół już samo w sobie jest kwaśne.

ckin2u - silikony mogą być przyczyną słabego koloru. Przed farbowaniem najlepiej umyj włosy najprostszym ziołowym szamponem
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:19   #2985
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

amla jest kwaśna, przeczytałam o maseczce z amli w proszku i zrobiłam sobie któregoś dnia, faktycznie, skóra bajeczna po tym jest, a jak zmywałam to przypadkiem wleciało mi trochę wody do ust, kwaśna jak sok cytrynowy
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 14:10   #2986
Gosia_Drozd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Z tego co wyczytałam na stronie khadi to nie jest to konkurs tylko oferta z przesyłką gwarantowaną, jeśli spełni się kilka warunków: autorskie zdjęcie, informacje o farbowaniu, użycie farby Khadi zakupionej przez stronę khadi lub helfy. W regulaminie jest wszystko napisane.
Skoro i tak robimy zdjęcia swoich włosów i pokazujemy je innym, to czemu by nie dostać farby za free
__________________
Czytam w wolnej chwili http://www.zdrowylink.pl/
Gosia_Drozd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:22   #2987
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olka222 Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i zainspirowana postanowiłam moje rude/chemiczne włosy zafarbować chną. Planowałam kupić chnę w 100% naturalną, ale nie dostałam takiej. Jakby ktoś wiedział gdzie kupić w Bydgoszczy byłabym wdzięczna za info Kupiłam pastę Eld i wczoraj nałożyłam, efekt trochę zbyt czerwony jak dla mnie, ale zobaczymy jak po kilku myciach. Za to włosy były o niebo lepsze niż po farbie
Pozdrawiam.
Na początku ul.Gdańskiej w zielarskim można kupić hennę w proszku eld. A gdzie kupiłaś pastę?
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:32   #2988
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Na początku ul.Gdańskiej w zielarskim można kupić hennę w proszku eld. A gdzie kupiłaś pastę?
Na Pułku Ułanów Wielkopolskich na Błoniach. Tylko sprzedawca mówił, że raz jest, raz nie ma, zależy od dostępności w hurtowni.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:03   #2989
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Deborah100, ano owszem, ale wlasnie zastanawia mnie to. wlosy maja ladny kolor, kazdy mi chwali... i sa tanie dlatego uzywam. teraz traz khadi juz kupie, jak sie zlozymy z dziewczynami na przesylke... naprawde jest az taka roznica miedzy tymi produktami venita vs khadi?


A co do mieszania różnych firm.. jeszcze nie wiem czy się zdecyduję...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 20:10   #2990
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Deborah100, ano owszem, ale wlasnie zastanawia mnie to. wlosy maja ladny kolor, kazdy mi chwali... i sa tanie dlatego uzywam. teraz traz khadi juz kupie, jak sie zlozymy z dziewczynami na przesylke... naprawde jest az taka roznica miedzy tymi produktami venita vs khadi?


A co do mieszania różnych firm.. jeszcze nie wiem czy się zdecyduję...
Trundo mi powiedzieć. Przez jakiś czas farbowałam venitą i nie zauważyłam pogorszenia stanu włosów ale po paru latach pewnie byłyby inne efekty.

Działania Khadi jeszcze nie skomentuje. Farbowałam dopiero pierwszy raz ale nie wiem jak będzie po kolejnym umyciu włosów.
Oby się sprawdziła, bo chciałabym zawsze mieć takie brązowe włosy
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:13   #2991
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Trundo mi powiedzieć. Przez jakiś czas farbowałam venitą i nie zauważyłam pogorszenia stanu włosów ale po paru latach pewnie byłyby inne efekty.

Działania Khadi jeszcze nie skomentuje. Farbowałam dopiero pierwszy raz ale nie wiem jak będzie po kolejnym umyciu włosów.
Oby się sprawdziła, bo chciałabym zawsze mieć takie brązowe włosy
A właśnie, kolorek się zmienił troszkę? Pogłębił jeszcze? Chłodny jest?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:22   #2992
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A właśnie, kolorek się zmienił troszkę? Pogłębił jeszcze? Chłodny jest?
Wydaje mi się, że jest ciut ciemniejszy. Jutro myję włosy i mam nadzieje, że nie będzie wiśniowych prześwitów

Tak sobie pomyłam, że może warto przyciemnić brwi? Mam naturalne jasno brązowe. Nie wiem, nigdy nie robiłam henny brwi ale stwierdziłam, że do ciemniejszych włosów i brązowych oczu pasowałby takie wyraziste
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:30   #2993
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

zrob wyraziste brwi sa fajne


ja mam pytanie odnsnie szamponu - jakim myjecie przed nakladaniem henny? prosze przyklady
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:37   #2994
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

do galerii daj deborah zdjęcia !
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:48   #2995
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
zrob wyraziste brwi sa fajne


ja mam pytanie odnsnie szamponu - jakim myjecie przed nakladaniem henny? prosze przyklady
Zazwyczaj Khadi aloesowy i Neem firmy Hesh ale mogą też być zwykłe ziołowe aby nie zawierały SLS i niezmywalnych silikonów.


Cytat:
sylvia_doll
do galerii daj deborah zdjęcia !
Wstawię, wstawię ale mam zobaczyć zdjęcie Twoich włosków w galerii! Natychmiast!
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:58   #2996
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Ok ok ok. obiecuję kwestia kilku dni

okropnie zaśmieciły niektóre panny wątek galeryjny. może ktoś z tym coś zrobić? nie mam czasu pisać do adminów
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 07:39   #2997
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
zrob wyraziste brwi sa fajne


ja mam pytanie odnsnie szamponu - jakim myjecie przed nakladaniem henny? prosze przyklady
WAX L'biotica z henną a ostatnio Z rossmanna Baby Dream
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 08:21   #2998
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ok ok ok. obiecuję kwestia kilku dni

okropnie zaśmieciły niektóre panny wątek galeryjny. może ktoś z tym coś zrobić? nie mam czasu pisać do adminów
Ja naprawdę nie wiem w sumie po co było rozbijanie wątku jeszcze dodatkowo na samą galerię osobiście wolę czytać wątek i co jakiś czas znajdować w nim zdjęcia z opisem, ewentualnymi pytaniami i odpowiedziami na nie, dialogiem na temat po prostu. A nie szukać, skakać po wątkach, za dużo zachodu. Ale to moje zdanie i mogę je mieć. A Ty sylvia nie szantażuj adminem, naprawdę, bo to Ci się czkawką odbije - taka dobra rada tylko...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:17   #2999
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ja naprawdę nie wiem w sumie po co było rozbijanie wątku jeszcze dodatkowo na samą galerię osobiście wolę czytać wątek i co jakiś czas znajdować w nim zdjęcia z opisem, ewentualnymi pytaniami i odpowiedziami na nie, dialogiem na temat po prostu. A nie szukać, skakać po wątkach, za dużo zachodu. Ale to moje zdanie i mogę je mieć. A Ty sylvia nie szantażuj adminem, naprawdę, bo to Ci się czkawką odbije - taka dobra rada tylko...
Dla mnie to znakomity pomysł, ponieważ tam wszystkie efekty są zebrane razem, może to również zachęcić kobiety, które są niepewne czy stosować hennę. Szkoda, żeby zaśmiecać ten wątek ze zdjęciami.
Fajnie by było, jakby pojawiła w przyszłości informacja o galerii na wątku zbiorczym.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-02-08 o 09:20
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:25   #3000
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dla mnie to znakomity pomysł, ponieważ tam wszystkie efekty są zebrane razem, może to również zachęcić kobiety, które są niepewne czy stosować hennę. Szkoda, żeby zaśmiecać ten wątek ze zdjęciami.
Fajnie by było, jakby pojawiła w przyszłości informacja o galerii na wątku zbiorczym.
Nie no, w porządku pisałam o własnych odczuciach, innych osób negować nie mam zamiaru. Tylko ktoś "nowy" obejrzy sobie galerię, wejdzie na ten wątek i myślisz, że go przeczyta? Choć w połowie, pobieżnie albo z wyszukiwarką? nieee...bardzo wątpię, może 1/10 i się posypią podstawowe pytania. Zdjęcia nie są śmieciami wg mnie a dobrą pomocą
Zgodzę się, że info jakieś ogólne z podstawami przydałoby się na samym początku.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-02-08 o 09:29
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.