Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 20:25   #691
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mariolka Ty kiedys podesłałaś linka do serum wybielającego, powiedz mi działała toto?
http://www.zrobsobiekrem.pl/?358,eli...-i-piegi-30-ml
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 20:43   #692
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Witam w nowym watku, mialam ponad tydzien przerwy, wyjechalam w delegacje do Hiszpanii na trzy dni i przez wulkan wrociłam po ośmiu od wczoraj nadrabiam zaleglości w wątku i widzę, że nie próżnujecie, chyba sie sama skuszę na pastę cukrową
Odnośnie Truskawki to odebrałam dziś Parure Pearly White, który był moim ostatnim zakupem i NIC mnie już nie kusi, a ostatnie promocje to niech sobie Zenek wsadzi . Stwierdzam (co jakiś czas temu wydawało mi się niemożliwe) że bez Truskawki można żyć
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:11   #693
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość

Arachne -> zobaaa
jak jutro nie znajdę nic godnego, to chyba do tego się przymierzę :
http://cgi.ebay.co.uk/Alice-in-Wonde...item20b0918588
myślałam, że tę już masz piękna jest
to idiotyczne, że papierowe grzybki mogą tak kusić
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:40   #694
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Tzn no jest tak.. Mój TŻ KOCHA jeździć na motorze (od kilku lat nie ma) i teraz m.in uczy innych jeździć. Ja mu osobiście zabroniłam kupowania motoru, bo przecież tyle wypadków, a ja młodą wdową nie chcę być . A ten spryciarz, który wiecznie wie jak mnie podejść, posadził mnie dzisiaj na motorze i zaczął uczyć, żebym "połknęła bakcyla" ! I oczywiście udało mu się ! Powiedział, że jak na pierwsze godziny jeżdżę wyborowo ( ) i że dowie się ile dla mnie kurs by kosztował (bo instruktorzy mają pewne "zniżki" ). No co za cwana bestia
Jeździ się .. hm... no nawet nie tak trudno Trzeba przełamać strach , ja się bardzo bałam skręcać, bo motor się nachyla (a przecież waży tyle kg) i gdy tylko straci równowagę, to momentalnie gleba i cały motor leży na Tobie :/ Ale przełamałam się Na początku, jak z dzieckiem TŻ latał za mną i trzymał "siodełka" żebym nie rypnęła na bok ale po chwili przestał i zaczęłam śmigać Nawet udało mi się zrobić te 5 ósemek (wymaganych na egzaminie) bezbłędnie . No supcio Dim mówiąc w skrócie Mam nowe hobby

Ps. Mama już mi zabroniła jeździć jak tylko jej mmsa wysłaliśmy

James , Hoho ! ale cacucho upolowałaś wygląda na tyle, ile kosztował
hehe w sumie prawko zawsze dobrze miec no i skoro to takie fajne to jakas przyjemnosc tez z tego jest a znowu chyba szalec nie bedziesz?

heh tez myslalam nad tym puderasem, ktory james kupila ciekawe czy taki fajny na jaki wyglada?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:51   #695
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe w sumie prawko zawsze dobrze miec no i skoro to takie fajne to jakas przyjemnosc tez z tego jest a znowu chyba szalec nie bedziesz?

heh tez myslalam nad tym puderasem, ktory james kupila ciekawe czy taki fajny na jaki wyglada?
Moze jutro odwaze sie na testy .
btw: babka w Sephorze obdzwonila dzis chyba wszystkie pozostale Sephory za tym pudrem bo tam gdzie poszlam go nie bylo. Odlozyla mi telefonicznie w innej, wiec pognalam co tchu a tam sie okazuje, ze odlozony dla mnie puder jest ostatnim jaki mieli .
Ostatnio mam szczescie do kupowania ostattnich sztuk .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 23:29   #696
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny wertuję ten wątek i wertuję ... Powiedzcie mi - jaką pastę (i skąd) zamawiacie ? Też chcę mieć gładkie nogi
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 23:35   #697
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jakoś boję się tej pasty cukrowej hmmm... mam ochotę dzisiaj wypróbować, zobaczę jak się będę czuła po powrocie z tańców
a powiedz... Ty te paseczki pierzesz?
Nie bój się, podejdź twardo do tematu, tylko tak strasznie wygląda

Paseczki piorę Ale najpierw moczę w bardzo gorącej wodzie, aby wszystko ładnie zeszło (w takim wrzątku praktycznie).


Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Arachne -> zobaaa
jak jutro nie znajdę nic godnego, to chyba do tego się przymierzę :
http://cgi.ebay.co.uk/Alice-in-Wonde...item20b0918588
Matko, tyyyyle cieni Kiedy Ty to zużyjesz

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że na razie jestem bardzo na tak (dla Sumptuousa ). Nie jest przebajerzony jak Diory, czy Oscillation, ma prostą szczoteczkę.. która robi WSZYSTKO. Jest nieco mokry, to może niektórym przeszkadzać.. Ale ja jestem na razie zakochana

Pochwalę się właśnie spędziłam swoje pierwsze 2 h na motorze !! TŻ (instruktor) nieoczekiwanie mnie wsadził na motor (przywiozłam mu obiad na zajęcia, a akurat kursant odwołał jazdy). Jejkuuuuu ! ALE FAJNIE! Umiem już robić 8ki
Jak ja się boję motorów...

Super, że dobrze sobie radzisz i na pewno będziesz rozsądna

A szczoteczka która robi WSZYSTKO brzmi pysznie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18760936]Ja dzis kupilam Empriente de Chanel. Cena mnie dobila. Cudak kosztowal 265 zl. Dobrze, ze mialam smsa na znizke VIP w Sephorze. Cena - po znizce - i tak mnie doprowadzila do zawalu.[/QUOTE]

Ja też dzisiaj macałam to cudo, ale na szczęście jest bardzo ciepłe, złote... Nie muszę mieć Chociaż raz

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
James cudo
Ty się Kochana tak nie napalaj, bo to cieplaczek, a my ich nie lubimy przecież

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Dziewczyny wertuję ten wątek i wertuję ... Powiedzcie mi - jaką pastę (i skąd) zamawiacie ? Też chcę mieć gładkie nogi

Alejandro - pasta cukrowa Moom, allegro lub sklep internetowy Do wyboru kilka rodzajów. Ja zaczynałam od classic z olejkiem z drzewa herbacianego i dziewczyny też ją pozamawiały. Do tego paski bawełniane. Lub są też zestawy od razu z paskami.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 23:45   #698
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Nie bój się, podejdź twardo do tematu, tylko tak strasznie wygląda

Paseczki piorę Ale najpierw moczę w bardzo gorącej wodzie, aby wszystko ładnie zeszło (w takim wrzątku praktycznie).




Matko, tyyyyle cieni Kiedy Ty to zużyjesz



Jak ja się boję motorów...

Super, że dobrze sobie radzisz i na pewno będziesz rozsądna

A szczoteczka która robi WSZYSTKO brzmi pysznie



Ja też dzisiaj macałam to cudo, ale na szczęście jest bardzo ciepłe, złote... Nie muszę mieć Chociaż raz



Ty się Kochana tak nie napalaj, bo to cieplaczek, a my ich nie lubimy przecież

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------




Alejandro - pasta cukrowa Moom, allegro lub sklep internetowy Do wyboru kilka rodzajów. Ja zaczynałam od classic z olejkiem z drzewa herbacianego i dziewczyny też ją pozamawiały. Do tego paski bawełniane. Lub są też zestawy od razu z paskami.
Ja tez nie przepadam za cieplymi kolorami, ale to takie ladne bylo . Troche sie boje, bo unikam wlasnie cieplych kolorow, ale moze nie bedzie zle.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 23:49   #699
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18769918]Ja tez nie przepadam za cieplymi kolorami, ale to takie ladne bylo . Troche sie boje, bo unikam wlasnie cieplych kolorow, ale moze nie bedzie zle.[/QUOTE]

Znaczy się nie testowałaś przed zakupem??

Ale fakt, puderek wygląda bosko, dlatego od razu go testowałam jak tylko zobaczyłam Warto kupić i się gapić
Chciałam kupić jeszcze puder Crystalline, ale już nie było... Zawsze jak jest zniżka, to nie ma tego co potrzebuję...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 00:10   #700
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
myślałam, że tę już masz piękna jest
to idiotyczne, że papierowe grzybki mogą tak kusić
wykupili mi sprzed nosa wręcz
chyba zamiast się jutro rozglądać za cieniami UD to ją zaraz kliknę

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Nie bój się, podejdź twardo do tematu, tylko tak strasznie wygląda

Paseczki piorę Ale najpierw moczę w bardzo gorącej wodzie, aby wszystko ładnie zeszło (w takim wrzątku praktycznie).
Jutro podchodzę do tematu ! mam zahodowane kłaki na udach, będziem rwać
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 09:08   #701
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Napisz proszę coś więcej o nim.
Ładnie nawilża, skóra jest gładziutka, bardzo dobrze nawilżona, rozświetlona. Inne kremy np. po wchonięciu się pozostawiały suchą skórę, a po nim nie mam suszu pod oczami.

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Mariolka Ty kiedys podesłałaś linka do serum wybielającego, powiedz mi działała toto?
http://www.zrobsobiekrem.pl/?358,eli...-i-piegi-30-ml
Jego skuteczność oceniam na 3+ niestety, ale pewnie to zależy co chcemy wybielić i jaka była przyczyna powstania tego co chcemy wybielić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 09:22   #702
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18768120]Moze jutro odwaze sie na testy .
btw: babka w Sephorze obdzwonila dzis chyba wszystkie pozostale Sephory za tym pudrem bo tam gdzie poszlam go nie bylo. Odlozyla mi telefonicznie w innej, wiec pognalam co tchu a tam sie okazuje, ze odlozony dla mnie puder jest ostatnim jaki mieli .
Ostatnio mam szczescie do kupowania ostattnich sztuk .[/QUOTE]

hehe to szczescie mialas! widac puderek ma szalone powodzenie!
oby byl dobry! bo troche zal jego i kasy ale wyglada ladnie wiec zawsze ozdoba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 09:37   #703
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Uff, przebrnęłam przez kilkanaście stron zaległości... Fajnie, że znowu coś się w wątku dzieje i fajnie widzieć, że właściwie nie dotyczy on już Truskawki

Przyłączając się do dyskusji o depilacji (ze spóźnionym refleksem, ale co poradzić, może komuś się przyda) chętnie dodam kilka refleksji z moich doświadczeń.

Po dobrych dziesięciu latach zmagań z depilatorem generalnie stwierdzam, że o wiele lepszy jest wosk. Pasty cukrowej jeszcze nie używałam, ale od jakiegoś czasu chcę spróbować. Jedno co wiem, depilacja nią trwa jednak nieco dłużej niż woskiem.

Do nóg mogę polecić wosk w rolce -- na Allegro są do kupienia podgrzewacze i wkłady z rolką. Do tego paski i naprawdę jest OK. Wosk jest od depilatora o tyle lepszy, że jest o wiele szybszy w obsłudze, moim zdaniem bardziej skuteczny (naprawdę wyrywa z cebulkami, a depilator nie zawsze), mniej bolesny i co najlepsze, bolesność nie jest tak rozłożona w czasie, jak w depilatorze, w którym każdy włosek ciągnięty jest praktycznie osobno. I tu uwaga: tak fajnie działają tylko woski stosowane np. w gabinetach kosmetycznych, czyli te z rolką albo w słoiczkach (do kupienia z Allegro), natomiast żadne tam patenty sklepowe typu gotowe plastry czy inne bzdety na zimno.

Pachy golę depilatorem, od wielu lat, nie czuję bólu. Przy czym generalnie w przypadku depilacji którejkolwiek części ciała nie czekam na całkowite odrośnięcie wszystkich włosów (to ZAWSZE będzie bolało), a po prostu depiluję stopniowo. Wiadomo, że nie wszystkie włosy rosną jednocześnie w tym samym tempie i czekanie, aż odrosną wszystkie, jest po prostu bez sensu.

Bikini w całości depiluję w gabinecie kosmetycznym, specjalnym woskiem do delikatnej depilacji, podgrzewanym w słoiczku/garnuszku, nakładanym szpatułką i zdejmowanym palcami (nie paskami!!! ten na paskach nie nadaje się do bikini!!!). Nie jest to może przyjemne, ale naprawdę, da się przeżyć, a jaka satysfakcja później. Po dwóch latach takiej depilacji widzę też, że włosy są o wiele słabsze niż były po wkurzającym goleniu maszynką. Pierwszy raz jest oczywiście najgorszy, ale potem jest coraz lepiej. Ja chodzę raz w miesiącu, a potem na "wierzchu" wyrywam odrastające stopniowo włoski pęsetą lub depilatorem. Jak jest ich niedużo (bo usuwam je na bieżąco), to naprawdę ból jest niezauważalny. Minus depilacji (obojętnie czy depilatorem, pastą czy woskiem): włosy odrastają coraz słabsze i problemem stają się wrastające włosy.

Myślałam też o kupieniu pasty, żeby faktycznie zachować gładkość przez cały czas i robić to samemu, ale to jednak nieco kłopotliwe jest, bo, jakby to powiedzieć, nie wszędzie da się samemu zajrzeć Dajcie jednak znać, jak Wasza zamówiona pasta! Pewnie też się w końcu skuszę...

I teraz ku przestrodze, opowieść, jaką usłyszałam ostatnio od kosmetyczki. Opowiedziała mi, że jedna jej klientka po przeprowadzce poszła do renomowanego salonu kosmetycznego na depilację brazylijską woskiem. Tyle, że pani kosmetyczka tam chyba nie do końca wiedziała, z czym się to je, bo zaczęła od tego, że CAŁE bikini (depilacja brazylijska, więc w głąb, że tak powiem, też) wysmarowała jej woskiem w rolce. Samo smarowanie było strasznie bolesne (to jednak ciągnie), no a potem było tylko gorzej. Spróbowała oderwać jeden pasek i klientka mało nie umarła z bólu, a paska nie udało się oderwać. Skończyło się tak, że właściwie całą ją tym woskiem pokleiła, plus ten pasek nieoderwany, i generalnie przez dwie godziny próbowały wybrnąć z sytuacji, odcinając włosy i pasek, wycinając i zmywając ten wosk (wosk w rolce przykleja się do skóry). Do kompletu doszedł kilkudniowy ból i krwiaki, no a włosy jak były tak zostały. Koszmar.

Więc generalnie, naprawdę należy uważać. Depilacja bikini woskiem nie jest straszna, jest naprawdę OK, ale trzeba to umieć robić, więc uważajcie, czym Was potraktują, jeśli pójdziecie do gabinetu, bo można sobie zrobić dużo niepotrzebnej szkody.

Uff, ale się rozpisałam, i to na tak dziwny temat
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 10:18   #704
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Znaczy się nie testowałaś przed zakupem??

Ale fakt, puderek wygląda bosko, dlatego od razu go testowałam jak tylko zobaczyłam Warto kupić i się gapić
Chciałam kupić jeszcze puder Crystalline, ale już nie było... Zawsze jak jest zniżka, to nie ma tego co potrzebuję...
Sprawdzalam kolorek na lapie. Mialam obawy czy w taki zlotym bede dobrze wygladac i szczerze powiem, ze mialam watpliwosci. Podklad mam w tonacji zoltej, rozow rozowych nie uzywam w ogole (tylko bezowe). Moj standardowy makijaz jest w ciemnej zieleni, ciemnym fiolecie badz szarosci. Ale z drugiej strony Empriente jest taaaaki ladny .
------------------------------------------------------------------------

Status Zboza:
21/04/2010 Preparing PayPal
21/04/2010 Pending
22/04/2010 Processing
22/04/2010 Packed

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-23 o 10:20
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 10:21   #705
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Sala nie zazdroszcze tej kobiecie, ktora poszla do tego gabinety pewnie biedna przezywa traume do dzisiaj szczegolnie jak ta historia tak krazy moze sie okazac, ze pojdzie kiedys do jakiegos innego salonu i tam ja kobieta urzaczy ta opowiescia biedna nie bedzie wiedziala, ze opowiada o swojej klientce
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 10:24   #706
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Sala ale straszne z tym gabinetem
chyba bym udusila taka kosmetyczke
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 10:25   #707
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Sala ale straszne z tym gabinetem
chyba bym udusila taka kosmetyczke
zawoskowac ja!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 10:28   #708
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18774487]Sprawdzalam kolorek na lapie. Mialam obawy czy w taki zlotym bede dobrze wygladac i szczerze powiem, ze mialam watpliwosci. Podklad mam w tonacji zoltej, rozow rozowych nie uzywam w ogole (tylko bezowe). Moj standardowy makijaz jest w ciemnej zieleni, ciemnym fiolecie badz szarosci. Ale z drugiej strony Empriente jest taaaaki ladny .
[/QUOTE]

Na pewno będzie super. Wygląda prześlicznie! A skoro unikasz różów, a malujesz się w beżach i żółciach, to powinien świetnie pasować. Szczerze zazdroszczę zakupu

Dimiti, ta sukienka super. Mam nadzieję, że wkleisz jakieś zdjęcia na sobie, bo jednak co modelka i reklama to jedno, a na żywo na normalnej osobie to drugie.

I jeszcze do wszystkich dziewczyn z problemami zdrowotnymi - . Mało to pocieszające może, ale generalnie każdy ma coś nie tak, co najwyżej jeszcze o tym nie wie Więc jak już wiecie, to jesteście krok do przodu właściwie. Teraz tylko pozostaje być pod dobrą opieką lekarza, ale i też nie dać się zwariować ani spławiać, jak już trzeba się ze służbą zdrowia zderzać...
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 10:35   #709
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Na pewno będzie super. Wygląda prześlicznie! A skoro unikasz różów, a malujesz się w beżach i żółciach, to powinien świetnie pasować. Szczerze zazdroszczę zakupu

Dimiti, ta sukienka super. Mam nadzieję, że wkleisz jakieś zdjęcia na sobie, bo jednak co modelka i reklama to jedno, a na żywo na normalnej osobie to drugie.

I jeszcze do wszystkich dziewczyn z problemami zdrowotnymi - . Mało to pocieszające może, ale generalnie każdy ma coś nie tak, co najwyżej jeszcze o tym nie wie Więc jak już wiecie, to jesteście krok do przodu właściwie. Teraz tylko pozostaje być pod dobrą opieką lekarza, ale i też nie dać się zwariować ani spławiać, jak już trzeba się ze służbą zdrowia zderzać...
heh pocieszylas mnie teraz pozostaje mi isc tylko na badania, zeby wiedziec co jest ze mna nie tak
ale w sumie mozna uznac, ze juz wiem mam klopoty z krazeniem, z zoladkiem i z drogami oddechowymi wiec mam nadzieje, ze nic mi nie dojdzie
my trzymamy za dziewczyny kciuki caly czas takze na pewno wszystko bedzie dobrze bo musi!

wkleje tylko zanim dojdzie to minie wkleje zdjecia wszystkich moich zakupow ostatnich jak bedzie czas
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 10:43   #710
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Na pewno będzie super. Wygląda prześlicznie! A skoro unikasz różów, a malujesz się w beżach i żółciach, to powinien świetnie pasować. Szczerze zazdroszczę zakupu

Dimiti, ta sukienka super. Mam nadzieję, że wkleisz jakieś zdjęcia na sobie, bo jednak co modelka i reklama to jedno, a na żywo na normalnej osobie to drugie.

I jeszcze do wszystkich dziewczyn z problemami zdrowotnymi - . Mało to pocieszające może, ale generalnie każdy ma coś nie tak, co najwyżej jeszcze o tym nie wie Więc jak już wiecie, to jesteście krok do przodu właściwie. Teraz tylko pozostaje być pod dobrą opieką lekarza, ale i też nie dać się zwariować ani spławiać, jak już trzeba się ze służbą zdrowia zderzać...
Zloto jest bardzo cieple i boje sie, ze bede wygladac okropnie. Wtedy sie zaplacze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 10:51   #711
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18775094]Zloto jest bardzo cieple i boje sie, ze bede wygladac okropnie. Wtedy sie zaplacze .[/QUOTE]

Naprawdę, nie martw się na zapas. Choć jestem raczej w innej tonacji niż Ty (brunetka, zielone/szare oczy) i do niedawna sądziłam, że w złocie będę wyglądać wyjątkowo niefajnie, to jak sięgnęłam po taki kolor z jakiejś kilkuelementowej palety kupionej pod kątem innego koloru, okazało się, że efekt jest naprawdę zaskakująco dobry. Moim zdaniem póki unikasz różu (co już robisz), to naprawdę może być super. Więc wyluzuj, zachwycaj się jeszcze samym widokiem tego cuda , ale niedługo spróbuj użyć i zobaczysz.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:28   #712
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18775094]Zloto jest bardzo cieple i boje sie, ze bede wygladac okropnie. Wtedy sie zaplacze .[/QUOTE]
wtedy Chrólisrok przytuli

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Sala -> ja akurat z woskiem w rolce się nie polubiłam, bo jednak nie umiem obsłużyć
depilator omijam najszerszym łukiem jakim mogę
a pasty cukrowej ciągle nie wypróbowałam, bo się boję... odkładam na wieczór
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:11   #713
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Jutro podchodzę do tematu ! mam zahodowane kłaki na udach, będziem rwać
Tylko na udach? Króliczki mają przecież duuużo futerka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ładnie nawilża, skóra jest gładziutka, bardzo dobrze nawilżona, rozświetlona. Inne kremy np. po wchonięciu się pozostawiały suchą skórę, a po nim nie mam suszu pod oczami.
Brzmi pysznie, będę próbować

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Po dobrych dziesięciu latach zmagań z depilatorem generalnie stwierdzam, że o wiele lepszy jest wosk. Pasty cukrowej jeszcze nie używałam, ale od jakiegoś czasu chcę spróbować. Jedno co wiem, depilacja nią trwa jednak nieco dłużej niż woskiem
A dlaczego dłużej? Metoda jest identyczna jak przy wosku, tylko zamiast niego jest pasta. Reszta działania - tak samo


Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Myślałam też o kupieniu pasty, żeby faktycznie zachować gładkość przez cały czas i robić to samemu, ale to jednak nieco kłopotliwe jest, bo, jakby to powiedzieć, nie wszędzie da się samemu zajrzeć Dajcie jednak znać, jak Wasza zamówiona pasta! Pewnie też się w końcu skuszę...
Da się, da Ja pastą cukrową bez problemu i większego bólu robię dep. brazylijską Trzeba nabrać trochę wprawy i za 2-3 razem idzie już super.

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
I teraz ku przestrodze, opowieść, jaką usłyszałam ostatnio od kosmetyczki. Opowiedziała mi, że jedna jej klientka po przeprowadzce poszła do renomowanego salonu kosmetycznego na depilację brazylijską woskiem. Tyle, że pani kosmetyczka tam chyba nie do końca wiedziała, z czym się to je, bo zaczęła od tego, że CAŁE bikini (depilacja brazylijska, więc w głąb, że tak powiem, też) wysmarowała jej woskiem w rolce. Samo smarowanie było strasznie bolesne (to jednak ciągnie), no a potem było tylko gorzej. Spróbowała oderwać jeden pasek i klientka mało nie umarła z bólu, a paska nie udało się oderwać. Skończyło się tak, że właściwie całą ją tym woskiem pokleiła, plus ten pasek nieoderwany, i generalnie przez dwie godziny próbowały wybrnąć z sytuacji, odcinając włosy i pasek, wycinając i zmywając ten wosk (wosk w rolce przykleja się do skóry). Do kompletu doszedł kilkudniowy ból i krwiaki, no a włosy jak były tak zostały. Koszmar.
Naprawdę przerażające

Przy paście cukrowej super jest to, że nawet jakbyś nałożyła jej za dużo, czy czujesz ból i wiesz, że dalszego kawałka np. już nie wytrzymasz, to wskakujesz pod prysznic i problem z głowy. Zmywasz i zapominasz, a nie kombinujesz jak usunąć to dziadostwo ze skóry, albo razem ze skórą...

Poza tym nie wyobrażam sobie smarować woskiem czy pastą od razu całości przeznaczonej do depilacji... Przy łydkach pastę nakładam na dość duży kawałek skóry, ale przy depilacji bikini robię to małymi kroczkami.


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18774487]Sprawdzalam kolorek na lapie. Mialam obawy czy w taki zlotym bede dobrze wygladac i szczerze powiem, ze mialam watpliwosci. Podklad mam w tonacji zoltej, rozow rozowych nie uzywam w ogole (tylko bezowe). Moj standardowy makijaz jest w ciemnej zieleni, ciemnym fiolecie badz szarosci. Ale z drugiej strony Empriente jest taaaaki ladny .[/QUOTE]

Ja nie wytrzymałabym napięcia

Przy zieleniach i beżowych różach ten Chanelek może dawać bardzo interesujacy efekt Nie łam się , testuj

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18774487]
Status Zboza:
21/04/2010 Preparing PayPal
21/04/2010 Pending
22/04/2010 Processing
22/04/2010 Packed[/QUOTE]



[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18775094]Zloto jest bardzo cieple i boje sie, ze bede wygladac okropnie. Wtedy sie zaplacze .[/QUOTE]

Nie płakaj na zapas tylko testuj

Któraś z dziewczyn szukała kiedyś shimmera Pop Diora. Pojawił się w fajnej cenie na Allegro. Wygląda w porządku

http://www.allegro.pl/item998896858_...ietlajacy.html
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:18   #714
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Odwazylam sie zbeszczescic rozswietlacz. Daje piekny efekt. Bardzo sie balam go bo preferuje zimne kolory. Tylko na policzki pozwalam sobie machnac bez. Oczy zazyczaj ciemne w zimnych kolorach. Okazalo sie, ze nie bylo sie czego bac. Moje policzki wygladaja piekne. Przy mojej jasnej skorze ten rzoswietlacz bedzie sluzyl mi za bronzer(na mojej skorze wyglada jak mieszanka zlotego i jakiegos herbatnika/bardzo bardzo jasnego bronzu). Dla ciemniejszej skory ten rozswietlacz pewnie da piekny efekt na nalozony na zwyczajny bronzer. Jak na rece dawal po prostu zwykly zloty kolor (wymazialam sobie reke w Sephorze przy ich marnym swietle) tak na mojej buzi wyglada naprawde sliczne. Dawno nie bylam tak zachwycona jakims kosmetykiem.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-23 o 13:28
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:22   #715
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18778825]Odwazylam sie zbeszczescic rozswietlacz. Daje piekny efekt. Bardzo sie balam go bo preferuje zimne kolory. Tylko na policzki pozwalam sobie machnac bez. Oczy zazyczaj ciemne w zimnych kolorach. Okazalo sie, ze nie bylo sie czego bac. Moje policzki wygladaja piekne. Przy mojej jasnej skorze ten rzoswietlacz bedzie sluzyl mi za bronzer(na mojej skorze wyglada jak mieszanka zlotego i jakiegos herbatnika/bardzo bardzo jasnego bronzu). Dla ciemniejszej skory ten rozswietlacz pewnie da piekny efekt na nalozony na zwyczajny bronzer. Jak na rece dawal po prostu zwykly zloty kolor (wymazialam sobie reke w Sephorze przy ich marnym swietle) tak na mojej buzi wyglada naprawde sliczne. Dawno nie bylam tak zachwycona jakims kosmetykiem.[/QUOTE]

A widzisz?! Super

Ja też mazałam tylko po ręce i było samo złoto...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:30   #716
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A widzisz?! Super

Ja też mazałam tylko po ręce i było samo złoto...
Ja tez mialam tylko zloto na lapie. Policzki jednak nie wygladaja jak moja lapa w S. Naprawde sliczny odcien wyszedl.
-------------------------------------------------------------

Wrzucam zdjecia.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:33   #717
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

James

foty




ej, wiem, ze ot, ale wlasnie zemdlalam i nadal jestem w szoku i heeeee...
no wiec wiecie, ze jest Didzejos, nie? no i on mieszka w Lodzi. no i mamy taki zwiazek-niezwiazek od sylwestra w kazdym razie on od miesiaca zaczal cos przebakiwac o przeniesieniu sie do poznania, ze bez sensu te jazdy w ta i z powrotem i w ogole, chcial tez z kumplem kupic tu klub wspolnie i go prowadzic. kilka klubow ogladal, ja tez kilka mu pomagalam znalezc, wlasnie jeden z tych co znalazlam sie im spodobal i jakies takie pitu pitu rozmowy z wlascicielka byly, ale nic na 100%.
dzisiaj didzejos mi mowi, ze moze wpadne na weekend do Lodzi. to go wysmialam i mu mowie, ze juz mam plany na weekend i ogolnie, ze wie, ze nie lubie takich info z zaskoczenia i w ogole
a on mi 3 godziny pozniej napisal... ze wraz z kumplem potrzebuja mieszkania w poznaniu od poniedzialku i sie przeprowadzaja i, czy moge im pomoc znalezc cos do wynajecia ja pytam - od ktorego. i od tego teraz zaraz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

oooo w miedzyczasie dalas foty
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:38   #718
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James

foty




ej, wiem, ze ot, ale wlasnie zemdlalam i nadal jestem w szoku i heeeee...
no wiec wiecie, ze jest Didzejos, nie? no i on mieszka w Lodzi. no i mamy taki zwiazek-niezwiazek od sylwestra w kazdym razie on od miesiaca zaczal cos przebakiwac o przeniesieniu sie do poznania, ze bez sensu te jazdy w ta i z powrotem i w ogole, chcial tez z kumplem kupic tu klub wspolnie i go prowadzic. kilka klubow ogladal, ja tez kilka mu pomagalam znalezc, wlasnie jeden z tych co znalazlam sie im spodobal i jakies takie pitu pitu rozmowy z wlascicielka byly, ale nic na 100%.
dzisiaj didzejos mi mowi, ze moze wpadne na weekend do Lodzi. to go wysmialam i mu mowie, ze juz mam plany na weekend i ogolnie, ze wie, ze nie lubie takich info z zaskoczenia i w ogole
a on mi 3 godziny pozniej napisal... ze wraz z kumplem potrzebuja mieszkania w poznaniu od poniedzialku i sie przeprowadzaja i, czy moge im pomoc znalezc cos do wynajecia ja pytam - od ktorego. i od tego teraz zaraz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

oooo w miedzyczasie dalas foty
Moze w swoim mieszkaniu mu pokoj udostepnisz ?

Byl w koncu u prawnika?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:58   #719
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18778825]Odwazylam sie zbeszczescic rozswietlacz. Daje piekny efekt. Bardzo sie balam go bo preferuje zimne kolory. Tylko na policzki pozwalam sobie machnac bez. Oczy zazyczaj ciemne w zimnych kolorach. Okazalo sie, ze nie bylo sie czego bac. Moje policzki wygladaja piekne. Przy mojej jasnej skorze ten rzoswietlacz bedzie sluzyl mi za bronzer(na mojej skorze wyglada jak mieszanka zlotego i jakiegos herbatnika/bardzo bardzo jasnego bronzu). Dla ciemniejszej skory ten rozswietlacz pewnie da piekny efekt na nalozony na zwyczajny bronzer. Jak na rece dawal po prostu zwykly zloty kolor (wymazialam sobie reke w Sephorze przy ich marnym swietle) tak na mojej buzi wyglada naprawde sliczne. Dawno nie bylam tak zachwycona jakims kosmetykiem.[/QUOTE]
super, ze ci sie podoba i jestes zadowolona! obys uzywala jak najdluzej!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James

foty




ej, wiem, ze ot, ale wlasnie zemdlalam i nadal jestem w szoku i heeeee...
no wiec wiecie, ze jest Didzejos, nie? no i on mieszka w Lodzi. no i mamy taki zwiazek-niezwiazek od sylwestra w kazdym razie on od miesiaca zaczal cos przebakiwac o przeniesieniu sie do poznania, ze bez sensu te jazdy w ta i z powrotem i w ogole, chcial tez z kumplem kupic tu klub wspolnie i go prowadzic. kilka klubow ogladal, ja tez kilka mu pomagalam znalezc, wlasnie jeden z tych co znalazlam sie im spodobal i jakies takie pitu pitu rozmowy z wlascicielka byly, ale nic na 100%.
dzisiaj didzejos mi mowi, ze moze wpadne na weekend do Lodzi. to go wysmialam i mu mowie, ze juz mam plany na weekend i ogolnie, ze wie, ze nie lubie takich info z zaskoczenia i w ogole
a on mi 3 godziny pozniej napisal... ze wraz z kumplem potrzebuja mieszkania w poznaniu od poniedzialku i sie przeprowadzaja i, czy moge im pomoc znalezc cos do wynajecia ja pytam - od ktorego. i od tego teraz zaraz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

oooo w miedzyczasie dalas foty

ty to masz przeboje z didzejosem!
teraz juz na pewno nie bedzie zwiazku na odleglosc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:58   #720
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18779280]Moze w swoim mieszkaniu mu pokoj udostepnisz ?

Byl w koncu u prawnika?[/QUOTE]
niby byl i dzisiaj jeszcze ma isc do jakiegos prawnika i tlumacza przysieglego

no wiesz, jego pierwszy plan byl taki jak sie dowiedzial, ze kupuje mieszkanie, ale powiedzialam mu, ze noł łej
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.