Essence cz. VII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 00:13   #1771
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

A ja im dłużej patrze na fotki tym bardziej podoba mi się biały lakier. Na początku o nim nie myślałam ale ja lubię taki "plastikowy" efekt na paznokciach :P czarny zresztą też- pewnie przez wykończenie mi się podobają. Tylko trochę kupa bo bez topa:/

Hm no ja właśnie też bym chętnie biały mat przygarnęła ale chyba się skuszę na 1 z tych cieni chociaż teraz jak wiem że biały ma drobinki to pewnie pójdę w stronę czerni.
Magrat - ja mam podobnie jakoś podobają mi się co niektóre rzeczy ale nie mam "parcia" :P pewnie poczekam co wyjdzie i wtedy zdecyduję czy coś brać czy nie - bo jednak trzeba na żywo ocenić czy się nada :P(osz ty szatanie, widziałam u ciebie na blogu make-up z paletką z metallics i teraz chce ją mieć... boziu... gdzie ja to znajdę... eh najwyżej poszukam podobnych ;/)

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-12-27 o 00:18
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 00:28   #1772
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VII

tak sie zastanawiam co bym chciała z ewentualnych limitowanek.
Nie chcę znów wpakować się w niepotrzebny zakup jak przy Metalics - mianowicie 2 lakiery i magnes, który użyłam raz i rzuciłam do pudełka z lakierami do mnie wkurzył. W dodatku nie podobają mi się kolory lakierów zupełnie bez sensu...

Na pewno kupie top coat. Lubię takie bajery i wiem, ze będę używać rzęsy są kuszące.. okaże się jak zobaczę je na żywo, ale pewnie i tak kupię, bo jak leżą to jeść nie wołają i nie tracą terminu ważności
boję się, że skusicie mnie na kredki i biały cień
Potrzebuję więcej swatchy

z baśniowej to tylko czerwony lakier i czerwone błyszczydło nic więcej bo nie lubię takich budyniowatych.

w której limitce będzie beżowy/nude błyszczyk? coś mi się łomocze w głowie, ale nie wiem gdzie... a może to w my secret

w sumie czarny cień tez bym przygarnęła, tak do rozcierania kresek tylko chciałabym taki nie osypujący się, bo mam już magika z Manchattanu, który robi mi piegi przy nakładaniu :P
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek

Edytowane przez agata_slomka
Czas edycji: 2010-12-27 o 00:33
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 04:46   #1773
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

Co do białego cienie z b&w, to według recenzji będzie shimmer'owaty :P

A b&w mnie kusi, bo jakoś lubię te skrajności :P Na pewno nie wezmę [tu pewnie ulga dla Gdańszczanek ]:
holo
białego lakieru
rzęs [jakoś nie umiem nakładać sztucznych rzęs :P]

reszta stoi pod znakiem zapytania. Nie wiem czego spodziewać się po tej dwustronnej 'kredce' do oczu. Cienie kuszą mnie oba...do tego czarny lakier.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 08:49   #1774
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Z tego co mówi babeczka to czarny jest matowy a biały ma lekki shimmer(ale ja dawno z niemieckim styczności nie miałam więc ręki nie dam ale z drugiej strony to po co by zaznaczała ze czarny matowy a w osobnym zdaniu w którym pojawiło się "shimmer" mówiła o białym :P)
Ja się zastanawiam czy dało by radę coś zrobić z tymi kredeczkami do ust- takie urokliwe ale raczej nie na codzień :P
bo tak im więcej swatchy widzę tym więcej rzeczy z listy chcianych skreślam.
Czyli jednak biały to nie mat.. Hm ja bym chciała albo zupełny mat albo typową perłę. Ale wezmę go tylko jak będzie naprawdę fajny, świetnie napigmentowany, bo mam już trochę kiepskich białych cieni. A potrzebuję takiego naprawdę porządnego .

Jak kredeczki do ust będą delikatne to myślę, że na codzień może ujdą. Ale czarnej nie chce, bo już z metallics czarną mam.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja chcę matowy, mocno napigmentowany cien
Ja też właśnie chcę matowy, bardzo dobrze napigmentowany - biały. Taki żeby dawał na powiece kolor jak farbka, taki mocny .

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Co do białego cienie z b&w, to według recenzji będzie shimmer'owaty :P

A b&w mnie kusi, bo jakoś lubię te skrajności :P Na pewno nie wezmę [tu pewnie ulga dla Gdańszczanek ]:
holo
białego lakieru
rzęs [jakoś nie umiem nakładać sztucznych rzęs :P]

reszta stoi pod znakiem zapytania. Nie wiem czego spodziewać się po tej dwustronnej 'kredce' do oczu. Cienie kuszą mnie oba...do tego czarny lakier.
Też zastanawiam się jaka ta kredka do oczu będzie. Wydaje mi się, że to taka miękka jumbo - ale jeśli taka będzie to nie chcę
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 10:49   #1775
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Magrat - ja mam podobnie jakoś podobają mi się co niektóre rzeczy ale nie mam "parcia" :P pewnie poczekam co wyjdzie i wtedy zdecyduję czy coś brać czy nie - bo jednak trzeba na żywo ocenić czy się nada :P(osz ty szatanie, widziałam u ciebie na blogu make-up z paletką z metallics i teraz chce ją mieć... boziu... gdzie ja to znajdę... eh najwyżej poszukam podobnych ;/)

Też tak mam. Na początku nic mi się nie podobało z B&W a teraz jak oglądam swatche to zaczynają mi pojedyncze sztuki przypadać do gustu. Chociaż z Fairytale na początku mi się podobały błyszczydła a teraz już nie bardzo Myślę, że zrobię podobnie jak Wy, czyli poczekam na limitkę i wtedy przyjrzę się dokładnie cieniom i kredkom do oczu.

Tob coat na który z początku miałam chętkę zupełnie mnie już nie interesuje.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:50   #1776
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

No mi zawsze przynajmniej 1 z typowanych rzeczy odpada i przynajmniej 1 z nietypowanych dochodzi :P
już odpadł top coat z b&w ale doszedł biały lakier :P pewnie jeszcze się wszystkie typy w sklepie pozmieniają :P może to i dobrze bo naprawdę, naprawdę muszę przestać kupować O_o
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 13:32   #1777
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Co do białego cienie z b&w, to według recenzji będzie shimmer'owaty :P

A b&w mnie kusi, bo jakoś lubię te skrajności :P Na pewno nie wezmę [tu pewnie ulga dla Gdańszczanek ]:
holo
białego lakieru
rzęs [jakoś nie umiem nakładać sztucznych rzęs :P]

reszta stoi pod znakiem zapytania. Nie wiem czego spodziewać się po tej dwustronnej 'kredce' do oczu. Cienie kuszą mnie oba...do tego czarny lakier.
Też mam tak z rzęsami. Jakoś nie umiem i tracę cierpliwość, więc porzuciłam próby.
Ja się ciesze, że przy cieniach B&W są testery, ale geniusze i tak pewnie wepchną paluchy w produkty do zakupu.


---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
na yt widziałam sporo swatche z nowych limitek i też się czaje na biały cień z B&W bo dobrze napigmentowany jest, czarny lakier na bank kupie, holo pewnie też bo na jakiś kolorach może fajnie wyglądać... z ilove berlin na pewno lip balsam, lakier jakiś, lakiery do zdobień, chciałam paletke ale doszłam do wniosku że to nie moje kolory...
dziewczyny tak się zastanawiam czy jak używacie high shine top coat to on wam tworzy bąbelki? bo mi czasem tak... i nie wiem czy to ja nie mam na niego sposobu czy on taki jest... teraz się też zastanawiam nad speed dry top coat, dobry jest?
Mi high shine top coat czasem tworzy bąbelki. Tez się zastanawiałam czy to przez niego, ale po testach wiem, że tak i teraz boję sie go używać. Nie zawsze tak jest, ale jakoś nie lubię się męczyć z takimi produktami.
Ja kupię ten biały cień, jakoś mnie do siebie przekonał. Do tego holo i czarny lakier. Kredki mnie nie przekonują, biały lakier też nie.


---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
Witajcie

Jestem Karolina . Mam prawie 15 lat I uwielbiam kosmetyki firmy Essence . Nie mam ich za dużo ponieważ zazwyczaj się nie maluje . Uwielbiam z tamdąd gadżety . Szkoda tylko że nadal jest u mnie
limitowanka RtP A akurat mam gruby protfel W poniedziałek
ide na kolejne zakupy z naturą i rossmanem

moja kolekcja jak na razie to :

pocket beauty lusterko ze szczoteczką .
limitowanka eye colour booster w kolorze fioletu .. do
pojedyńczy cień [ kolorka nie ma bo był na przecenie ] ŚLIWA KWC
pilniczek w opakowaniu taki w dziwnym kształcie
pędzel do różu

Czaje się na wiele innych kosmetyków ;p


Gdybym miała długie paznokcie chętnie wykupiłabym całą
game kolorków i różnych rodzajów lakierów z essence
Witamy. Jak już przyszłaś to nie odejdziesz. Wiem coś o tym. Nie będziesz wiedziała, a życie ucieknie Ci przy wątku
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 14:58   #1778
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Witamy. Jak już przyszłaś to nie odejdziesz. Wiem coś o tym. Nie będziesz wiedziała, a życie ucieknie Ci przy wątku
Potwierdzam, szkoda, że mnie nik nie ostrzegł

Ja się sobą powoli rozczarowana robię, z B&W kuszą mnie cienie (chyba że czarny będzie słabo napigmentowany) bo kępek się dorobiłam ostatnio, z Fairy tylko rzęsy i może rozświetlacz, takie lakiery to nie moja bajka... No co to się robi ze mną Na dodatek zaczęłam myśleć intensywnie o czarnej paletce z Metallics
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:22   #1779
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Bardzo fajny jest róż Silky touch w kolorze baby doll Jest bardzo delikatny
dzieki właśnie ostatnio będąc w Douglasie miałam go w rękach i sie wachałam czy go wziąć jak będę tam to kupie
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 16:22   #1780
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Czy ktoś z was ma lakier multidimension midnight rocker? Nie mam teraz jak się przejechać zobaczyć go na żywo a zdjęcie na stronie essence jest dziwne :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:18   #1781
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Witam nową Essencomaniaczkę Byłam w Twoim wieku, kiedy sama odkryłam Essence

Po zerknięciu na swatche doszłam do wniosku, że z B&W nic prócz białego cienia mnie nie interesuje i to mnie niepokoi
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 17:59   #1782
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. VII

zakupiłam dziś na upartego błyszczyk z starej kolekcji tej ziomowej
limitowanki ;D przezroczysty błyszczyk nic nie widać go wgl w tym pudełeczku konsystencją przypomina żele Nawet niezły a pozatym z wyprz ;p
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 18:16   #1783
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VII

Byłam dzisiaj w Magnolii - w szafie resztki RtP, ale na dole pojawił się ten napis Coming soon. No chyba wiecie, o co mi chodzi.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 18:47   #1784
201710160952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 577
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Czy ktoś z was ma lakier multidimension midnight rocker? Nie mam teraz jak się przejechać zobaczyć go na żywo a zdjęcie na stronie essence jest dziwne :P
Co p0rawda nie mam go, ale się przymierzam do kupna. Ma obłędny kolor. Zdjęcie na stronie jest przekłamane, w rzeczywistości jest to ciemny granat, prawie czarny.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Czy ktoś z was ma lakier multidimension midnight rocker? Nie mam teraz jak się przejechać zobaczyć go na żywo a zdjęcie na stronie essence jest dziwne :P
Co prawda nie mam go, ale się przymierzam do kupna. Ma obłędny kolor. Zdjęcie na stronie jest przekłamane, w rzeczywistości jest to ciemny granat, prawie czarny.
201710160952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 19:02   #1785
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Magnolii - w szafie resztki RtP, ale na dole pojawił się ten napis Coming soon. No chyba wiecie, o co mi chodzi.
Ooo nie, akurat jak jestem spłukana...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 19:36   #1786
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VII

Dziewczęta, w olsztyńskim Douglasie dziś byla na nowo cala limitka Metallics... Z wrażenia zgarnęłam trochę paletek, pędzelków i dwie szminki - część od razu poszła w prezencie gwiazdkowo-urodzinowym dla koleżanki...

Ale bylam jednak zaskoczona - było WSZYSTKO!
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 20:18   #1787
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Magnolii - w szafie resztki RtP, ale na dole pojawił się ten napis Coming soon. No chyba wiecie, o co mi chodzi.
A tam jest Natura czy Douglas? Po limitce wydaje się, że Natura.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczęta, w olsztyńskim Douglasie dziś byla na nowo cala limitka Metallics... Z wrażenia zgarnęłam trochę paletek, pędzelków i dwie szminki - część od razu poszła w prezencie gwiazdkowo-urodzinowym dla koleżanki...

Ale bylam jednak zaskoczona - było WSZYSTKO!
Ale miałaś szczęście Dobrze, że ja tak nie trafiam bo bym wydała wszystkie pieniądze
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 20:24   #1788
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Essence cz. VII

Hehe dzisiaj mi sie snilo, ze malowalam paznokcie tym czarnym lakierem z limitowanki Tylko nie wiem czemu po pomalowaniu obu dloni lakier sie skonczyl.
Dziwne rzeczy uskutecznia ze mna moja podswiadomosc, skoro nigdy nie lubilam czarnych lakierow.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 20:49   #1789
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Potwierdzam, szkoda, że mnie nik nie ostrzegł

Ja się sobą powoli rozczarowana robię, z B&W kuszą mnie cienie (chyba że czarny będzie słabo napigmentowany) bo kępek się dorobiłam ostatnio, z Fairy tylko rzęsy i może rozświetlacz, takie lakiery to nie moja bajka... No co to się robi ze mną Na dodatek zaczęłam myśleć intensywnie o czarnej paletce z Metallics
Mnie tez nie, ja jestem podatna. Jak głupia
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 20:50   #1790
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Essence cz. VII

Miśki, czy ta kredka jest jeszcze w sprzedaży?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ek.html&next=1

Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 20:56   #1791
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Miśki, czy ta kredka jest jeszcze w sprzedaży?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ek.html&next=1

Z tego co wiem to już nie. Ja mam dwie brąz oraz szara. Szara pójdzie na wymiankę jeśli by Cię interesowała
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:00   #1792
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to już nie. Ja mam dwie brąz oraz szara. Szara pójdzie na wymiankę jeśli by Cię interesowała
ojej. interesowała właśnie mnie szara i brązowa

a słuchajcie Łodzianki, może któraś z was widziała ją w koszyczkach w którejś DN? albo inne Wizażanki w swoich miastach?
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:07   #1793
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
ojej. interesowała właśnie mnie szara i brązowa

a słuchajcie Łodzianki, może któraś z was widziała ją w koszyczkach w którejś DN? albo inne Wizażanki w swoich miastach?
Niestety nie widziałam w żadnyej z trzech Natur u Nas. Na Rydzowej nie ma w ogóle już takiego koszyczka.
Jak kiedyś zainteresuje Cię ta szara to daj znać
Z brązem to może być ciężko, bo jest moja jedną z ulubionych.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:10   #1794
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Potwierdzam, szkoda, że mnie nik nie ostrzegł
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Mnie tez nie, ja jestem podatna. Jak głupia
Myślałby kto, że takie poszkodowane jesteście z tego powodu
Gdzie indziej poznałybyście takie miłe koleżanki-wizażanki i dowiadywałybyście się o najnowszych limitkach essence? No gdzie?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:14   #1795
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Niestety nie widziałam w żadnyej z trzech Natur u Nas. Na Rydzowej nie ma w ogóle już takiego koszyczka.
Jak kiedyś zainteresuje Cię ta szara to daj znać
Z brązem to może być ciężko, bo jest moja jedną z ulubionych.
właśnie dlatego poszukuję tej brązowej bo jest super, moja koleżanka miała i była achhh i ochhh dlatego jeżeli któraś Wizażanka widziałaby u siebie tę brązową i chciałaby mi pomóc w zakupie, to proszę o kontakt

a szara też mnie interesuje odezwę się do ciebie w tej sprawie na dniach
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:15   #1796
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Myślałby kto, że takie poszkodowane jesteście z tego powodu
Gdzie indziej poznałybyście takie miłe koleżanki-wizażanki i dowiadywałybyście się o najnowszych limitkach essence? No gdzie?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2010-12-27 o 21:33
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:26   #1797
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Oczywiście, ze nigdzie byśmy takich nie spotkały i nie narzekamy tylko tak się droczymi z Wami
I tak wiecie, że Was wszysytkie kocham moje forumowe siostry


---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Czekam na wiadomość jak się zdecydujesz
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:29   #1798
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze nigdzie byśmy takich nie spotkały i nie narzekamy tylko tak się droczymi z Wami
I tak wiecie, że Was wszysytkie kocham moje forumowe siostry
Nie ładnie tak się droczyć
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:42   #1799
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Nie ładnie tak się droczyć
Oj nie bij, nie bij.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:47   #1800
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze nigdzie byśmy takich nie spotkały i nie narzekamy tylko tak się droczymi z Wami
I tak wiecie, że Was wszysytkie kocham moje forumowe siostry
O, ładniej bym tego nie ujęła
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.