...... AMERICAN GIRLS po raz VII ......... - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 23:20   #3451
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
po yasmin miałam to samo - depresja, napady lęku z duszeniem się itp., masakra
Ja sie po jasmin czułam swietnie za tpo microgynon.... to chyba najgorsze zło w moim zyciu....

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
też lubię swoją galerię
Niunia KOOOCHAM "LOLITE" przeczytałam ta ksiazke 2 razy i marzy mi sie na zawsze na własnasc i chyba sobie kupie ach uwielbiam mogłabym ja czytac na okragło....

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
a ja po microgynon byłam trupem....świństwo obrzydliwe. nie że nastroje,,,,blada jak trup, słabo, wymioty. brałam przez 3 dni.... i jak odstawiłam to ustało teraz biore cilest i żadnych widocznych skutków ubocznych nie ma
miałam to samo...

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja na plaży zawsze leżę na kocyku czy materacu, a jak idę do wody to szybko i na wciagniętym brzuchu, zeby nikt się nie przypatrywał zbytnio
No, ale jakis cellulit praktycznie każdy ma, wiec nie ma sie czym orzejmować Ja tylko chciałabym mniejszy


Klatka - ja sie tak publicznie do moich wymiarów przyznawać nie będę Mozecie wierzyć na słowo, ze są największe na Ag Ale jak cos schudne dam znać
robie tak samo misia
a co do wymiarów to zapomniałas o mnie uwierz mi ze to ja jestem najgrubsza

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny mam pytanko, co z tym zestawem waszym zdaniem, moze byc na jutrzejsze wyjsciwe do klubu?? TZ powiedzial ze ubogo jest:/ jakos grubo wygladam, nogi mam papusne ale co tam, tak ma byc. do tego clipy loki chce zrobic, bransoletka z cekinami i kolczyki.
czekolada takie babki lubie boska masz pupe...mam jakies zboczenie ale ostatnio wszystkim sie patrze na zady ach ...bede skakac na skakance bez skakanki cwiczyc i moze bede miec taka figure jak ty...mi sie podobaja takie ciałka jak masz tylko nie zeby to był tłuszczyk tylko jedrne ale wiem ze ty masz jedrne ciałko )
co do ubioru to tez bym dodala cos rozweselajacego buty czy cos wogole mam do ciebie sprawe ale to na pw
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:21   #3452
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Czekolada83 nie znam Cie z wcześniejszych odsłon, ale teraz mi sie podobasz jesli chodzi o strój to jabym zmieniła buty ... może jakiś kolor ... wycięte palce , inny obcas ... i dłuższą tunikę ,ale rozumiem ze mozesz nie posiadac
jest kobieco i seksownie z pewnoscia
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:28   #3453
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
ja leszka z sokiem malinowym i lipowym kurde smutno mi tez sie wydaje troche, widzialam zlote leginsy, moze byloby lepiej? ale moje nozki wtedy juz wogole by przykuwaly uwage..

ja tez kiedys mialam plaska jak decha pupe, cwiczylam troche no i ogolnie jak przytylam to i pupa sie zaokraglila, ale bez tluszczyku nic szczegolnego z nia sie nie dzialo :/

Ja tluszczyku nie chce bo bym w udach byla za gruba i wogole . Szoda ze sie nie da przytyc w jedneym miejscy Ale ja tam sie nie przejmuje tym zbytnio .

A leszcza z sokiem lipowym nigdy nie pilam
Matko patrze a tu juz tak pozno

Myslalam ze jest 11 Naszczescie jutro wolneeeeeee
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:33   #3454
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez natasza87 Pokaż wiadomość
Czekolada83 nie znam Cie z wcześniejszych odsłon, ale teraz mi sie podobasz jesli chodzi o strój to jabym zmieniła buty ... może jakiś kolor ... wycięte palce , inny obcas ... i dłuższą tunikę ,ale rozumiem ze mozesz nie posiadac
jest kobieco i seksownie z pewnoscia
nie mam dluzszej, tzn ta moge naciagnac bardziej a te leginsy sa jak spodnie, nie rajtuzy a buty mam z kokardkami i odslonietymi palcami ale tez sa czarne, ale co w styczniu mam z odslonieta stopa isc.. ? zamarzne!

milusiu moje cialo tez by chetnie sie cwiczonkom poddalo, nie jest zle ale najlepiej tez nie, wiem ze bez cwiczen nie obejdzie sie dla ladnej sylwetki dlatego zamierzam sie za to zabrac.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 00:06   #3455
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
Dziewcyzny to ja tu chyba najmniejsza jestem bo mam 158
Nie jestes najmniejsza

Czekoladko ale ty laska jestes ale stroj mi sie nie podoba bo za czarno.. zreszta ja ogolnie zawsze na kolorowo ubrana wiec moze i nie powinnam oceniac.
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 00:14   #3456
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
Nie jestes najmniejsza

Czekoladko ale ty laska jestes ale stroj mi sie nie podoba bo za czarno.. zreszta ja ogolnie zawsze na kolorowo ubrana wiec moze i nie powinnam oceniac.
dziekuje
ogladamy smakosza ... brrr!! chyba skocze po te zlote leginsiki jutro,.. a jak nie zlote to jakie byscie proponowaly??
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 00:23   #3457
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
dziekuje
ogladamy smakosza ... brrr!! chyba skocze po te zlote leginsiki jutro,.. a jak nie zlote to jakie byscie proponowaly??
nie zmieniaj legginsow na zlote. zrobi sie chaos . jak dodasz jakies dlugie zlote/srebrne kolczyki, bransoletke i torebke w takim kolorze to bedzie ok, zestaw sie od razu rozweseli. nie zawsze duzo znaczy dobrze, moim zdaniem jest ok.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 00:42   #3458
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość

z Twoich zdjec nie pamietam grubych nog;p
Ja kiedyś też nie widziałam. A dziś przeżyłam szok
Jak mi to humor popsuło

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Miśka, mój Tż jest wyższy o jakieś 3-4cm ale nawet jak mam płaskie buty to czuje,że jestem z nim równa... w wyższych nie czuję się przy nim dobrze bo niby wzrost nie ma znaczenia ale bedąc wyższą od Tżta czuję się jak mamuśka- niekobieco... to on powinien być silny,męski i wiekszy... a tak role się odwracają... to też taki mój mały kompleks dlatego noszę płaskie buty, góra obcas 3cm ale w takich już nie umiem chodzić
Ja przy niższych mężczyznach nie potrafię poczuć się kobietą. jestem starszą siostrą, nianią, opiekunką, ale nie kobietą. Uwielbiam obcasy i na co dzień zawsze noszę ok 9 cm. Czasami znajomi przeżywają szok gdy zdejmuję buty i nagle staję się krasnalem
Mam wysokiego TŻ, więc na szczęście nawet w szpilach jestem zawsze dużo niższa.
Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
o własnie jak widzę pary gdzie oboje są równi albo ona wyższa to nie widzę problemu tylko u siebie...czuję się wtedy małokobieco.

Maja, powodzenia na egzaminie.
Ja też jak spoglądam na pary gdzie dziewczyna jest wyższa od chłopaka nie widzę problemu. W ogóle nie zwracam chyba na to uwagi.

Dziekuję - niedziękuję za kciuki

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
hej, dziewczynymam pytanko, co z tym zestawem waszym zdaniem, moze byc na jutrzejsze wyjsciwe do klubu?? TZ powiedzial ze ubogo jest:/ jakos grubo wygladam, nogi mam papusne ale co tam, tak ma byc. do tego clipy loki chce zrobic, bransoletka z cekinami i kolczyki.
Ajjjj, ale masz okrągły tyłeczek Mi sie podoba jak jest - lubię czerń. Dodałabym koniecznie szeroką bransoletę srebrną, cyrkoniową. Albo nawet kilka. Żeby dużo błyszcza na nadgarstku. Torebkę kopertówkę grafitową albo w srebrną. Buciki takie jak masz No i fajne kolczyki - też srebrne i długie.
Cacy wyglądasz

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość

no chciałabym to zobaczyć, bo też ciężko mi uwierzyć
Ajjj, nie chciałabyś

Pocieszam się jeszcze tym, że to na pewno kwestia zdjęcia, bo wypięłam dziwnie tyłek i on wyszedł taki no idealny, wiec nogi mi się zniekształciły
Ale przynajmniej mam motywacje do wzięcia się za siebię.
Cytat:
Napisane przez SaMa Pokaż wiadomość
nie zmieniaj legginsow na zlote. zrobi sie chaos . jak dodasz jakies dlugie zlote/srebrne kolczyki, bransoletke i torebke w takim kolorze to bedzie ok, zestaw sie od razu rozweseli. nie zawsze duzo znaczy dobrze, moim zdaniem jest ok.
Dobrze SaMa piszesz Też mam taką koncepcję w głowie
Czarny strój, czarne buty + wyraziste srebrne/złote dodatki.

Nie moge spać
Życzę Wam spokojnej i dobrej nocy.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 00:50   #3459
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

maju wlasnie taka szeroka mam zamiar zalozyc, na sylwestra ja mialam
SaMa dziekuje za pomoc

mi sie chwilami oczy zamykaja a zaraz scena jakas straszna jest i wskakuje na tz i cisnienie mi skacze.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 06:01   #3460
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Czekolada83 jakieś srebrne dodatki tak np kolczyki, torebka,może jakaś spinka i juz nie będzie tak monotonnie.

Co myślicie o takich legginsach do tunik:http://www.allegro.pl/item526951787_...sle_7_kol.html

i tu tez są podobne: http://www.allegro.pl/item532852189_..._legginsy.html
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520

Edytowane przez Akszeinga
Czas edycji: 2009-01-23 o 06:02
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 07:17   #3461
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Czekolada, pamietam Cię (twoją figurę) z dawnych wątków i z wątku Pokaż swoje pośladki i przyznaję,że teraz jest bardziej sexy... twoje figura jest bardziej kobieca, pupa się zaokrągliła ( a z tego co wiem obie mamy na tym punkcie świra- im większa tym lepsza)
moim zdaniem zmiana na plus.

Kurcze.. budzę się co rano i wiem,że ledwo wstanę muszę się uczyć i tak przez cały weekend:/ ale może wieczorem też gdzieś wyskoczę odreagować.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 07:43   #3462
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

kupiłam sobie naftę kosmetyczną do włosów i zaczynam kurację - kiedyś dodawałam ją do ostatniego płukania (jak rozjaśniałam włosy) i mialam pięne, lśniące, mocne włosy

a co do jedzenia, to Tż mnie wczoraj rozpieścił i przyniósł mi mojego ukochanego surowego ananasa połowę pożarłam wczoraj, połowa wylądowala rano z muesli
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 07:56   #3463
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

A mój tż powiedział że ten wątek to sekta hahaha


Czekoladko zestawik mi sie podoba..lubie czern
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 07:58   #3464
ladygos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 425
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

ja tez chce przytyc i zaokraglic pupe :P
Czekoladko pomoz
ladygos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:18   #3465
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
A mój tż powiedział że ten wątek to sekta hahaha


Czekoladko zestawik mi sie podoba..lubie czern
i Tż ciągle gada,że wolę pisać na Wizażu niż z nim na gg;-) a to nie prawda...

jak mu napisałam,że sobie wklejamy do wątku zdjęcia ładnych dziewczyn modelek itp. to powiedział,że jesteśmy dziwne,że się na dziewczyny napalamy

ale on nigdy tego nie zrozumie;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:20   #3466
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

zaraz się wścieknę napisałam długaśnego posta i mi się skasowało spróbuję jeszcze raz...
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:38   #3467
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Maja, ja też mam cienkie,delikatne włosy ale u mnie jest inaczej niż u Ciebie- jak mam proste, niewycieniowane to są przyklapniętę i wydaje się ich mało...
jak mam mocno pocieniowane warstwowo to o wiele lepiej się układają, mam taki nieład na głowie i włosów wydaje się optycznie wiecej chociaż jak weźmie się do ręki to jest ich faktycznie mniej.

Niedawno przez rok zapuszczałam włosy ale wydawały mi się właśnie takie bez życia i znów pocieniowałam...wiem,że proste włosy to nie dla mnie.

Na fotce widać jak mam lekko pocieniowane..teraz mam mocniej no i mam inny kolor;-)
ja mam cienkie i na dodatek rzadkie i ścinam na prosto już od chyab ponad 2 lat, wydaje mi się że moje jakby były wycieniowane - a kiedyś były to wyglądałoby to jakbym miała jakieś piorka i 3 włosy na krzyż a chciałabym mieć takie ostro wycieniowane, tak dla odmiany
Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja przy niższych mężczyznach nie potrafię poczuć się kobietą. jestem starszą siostrą, nianią, opiekunką, ale nie kobietą. Uwielbiam obcasy i na co dzień zawsze noszę ok 9 cm. Czasami znajomi przeżywają szok gdy zdejmuję buty i nagle staję się krasnalem
Mam wysokiego TŻ, więc na szczęście nawet w szpilach jestem zawsze dużo niższa.
ja też ale jak jestem na plaży albo latem chodzę w japonkach to znajomi się dziwią że jestm taka niska, bo tak to na codzień zawsze obcasy a mam 168cm

ja chyba od dzisiaj się odchudzam..... śniadanie w pracy będę jeść jak zwykle, ale zero słodyczy i muszę bardziej patrzeć na to co jem jak wracam z pracy

a tak w ogóle 3 dni temu zrobiłam TW na pośladki i tylko pierwsze 15min bo byłam tak zmęczona że nie dałam rady zrobić drugiej części to przez kolejne dni miałam takie zakwasy że masakra ale dzisiaj już doszłam do siebie i będę walczyć dalej
moja straszna waga to 63-64kg muszę zejść do 59kg (przynajmniej) a do wymiarów się nie przyznaję
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:06   #3468
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

czy któras z was sciągała Tami na posladki z rapida? jesli tak to moge prosic o link na priv?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:06   #3469
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

ja muszę iść do fryzjera bo byłam ostatnio we wrześniu w sam raz Walentynki
zastanawiam się nad grzywką bo cały czas mam taka sama fryzurę która mnie nudzi...
nie chce ścinać włosow z długości bo bardzo wolo mi rosną, tylko cieniowanie

przypomniało mi się kupowałyście może bielizn e Conrada ? - Zadowolone jestescie z materiału, rozmiarów (nie sa zawyżone). Bardzo się mi podobają kompleciki (zwłaszcza cyganeria)
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 09:11   #3470
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
hej, dziewczynymam pytanko, co z tym zestawem waszym zdaniem, moze byc na jutrzejsze wyjsciwe do klubu?? TZ powiedzial ze ubogo jest:/ jakos grubo wygladam, nogi mam papusne ale co tam, tak ma byc. do tego clipy loki chce zrobic, bransoletka z cekinami i kolczyki.
wcale nie jest skromnie błyszczące buty i ciekawy dekold do tego wziełambym jakąś sredną albo czerwoną torebke + kolczyki (do wyboru)
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:19   #3471
xpaulinqa123x
Raczkowanie
 
Avatar xpaulinqa123x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 184
GG do xpaulinqa123x
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Czekoladko ja również postawiłabym na coś srebrnego , może jakiś pasek, kolczyki ,bransoletki, torebka , może buty jeszcze albo jakieś spinki do włosów :P? pokombinuj co tam masz w szafie
xpaulinqa123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:42   #3472
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
ja muszę iść do fryzjera bo byłam ostatnio we wrześniu w sam raz Walentynki
zastanawiam się nad grzywką bo cały czas mam taka sama fryzurę która mnie nudzi...
nie chce ścinać włosow z długości bo bardzo wolo mi rosną, tylko cieniowanie

przypomniało mi się kupowałyście może bielizn e Conrada ? - Zadowolone jestescie z materiału, rozmiarów (nie sa zawyżone). Bardzo się mi podobają kompleciki (zwłaszcza cyganeria)

naj;epsza firma z niższej półki jestem im wierna od samego początku . Mam komplety które nosze ok 5 lat i nadal wyglądaj jak nowe. Gatunkowo więc rewelacja, kroje również sa bardzo ciekawe i bardzo ąłdnie leża na ciele podreślaja i podnosza to co trzeb rozmiarówka standradowa
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:45   #3473
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

jestem wlascicielka tych kompletów
http://www.konrad-bielizna.com.pl/elizabeth.htm
http://www.konrad-bielizna.com.pl/sawanna.htm
http://www.konrad-bielizna.com.pl/magique.htm
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:56   #3474
xpaulinqa123x
Raczkowanie
 
Avatar xpaulinqa123x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 184
GG do xpaulinqa123x
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........


są prześliczne, ile za nie zapłaciłaś ?
xpaulinqa123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:03   #3475
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

od 95 120 róznie zalezy jaki model i jaki sklep
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:26   #3476
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez ladygos Pokaż wiadomość
ja tez chce przytyc i zaokraglic pupe :P
Czekoladko pomoz
ja sporo kiedys cwiczylam, nawet codziennie tak po pol h a pozniej jak bylam w ciazy to juz nie bardzo moglam jak brzuch byl wiekszy i po ciazy troche tylko. w lato jak wazylam 51 to bylam deska z tylu ale kiedys nawet jak tylam, zanim zaczelam cwiczyc to pupa mi stala w miejscu, widze po mojej mamie bo mamy taka sama ze nawet jak urosnie to w posladki nic nie idzie a odkad cwiczylam na nie jak tluszczyk sie gromadzil to tez w posladach zauwazylam ze jest go wiecej, nie wiem od czego to zalezy.. teraz tez cwicze, jak mi sie przypomni i zachce...

teraz wierzycie ze mam 95cm w biderkach.. ? nie to ze mam taka odstajaca pupe bo daleko jej do idealu ale ogolnie widzicie ze juz chudzinka nie jestem.


chii ja bym jej jeszcze dodala pare cm! tak! im wieksza tym lepsza moj TZ uwaza tak samo i jak usiade i na bokach na biodrach mi sie takie tluszczowe zalamania robia to je masuje caluje i mowi ze wlasnie takie biodra sa najpiekniejsze

dziekuje za porady dot ubrania, to zostawie jak jest a dodatki srebrne mam wiec doloze i bedzie weselej. poza tym podjelam decyzje ze dzisiaj na mojej glowie hebanowa czern laduje. boje sie troche efektu ale w sumie i tak mam prawie czarne te wlosy.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:41   #3477
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez butterfly008 Pokaż wiadomość
Czekoladko
w nogi Ci bardzo poszlo... jak sobie przypomne Twoje piekne dlugie nogi i takie szczuplutkie z dawniejszych czasow chyba z 2 czesci Ag to powiem CI szczerze, ze wtedy lepiej wyglądalas. ale to tylko moje zdanie
Mi tez..
No ale tez ciezko tak zrobic zeby nogi byly szczuplutkie a pupa wieksza i odstajaca(a tak by mi sie najbardziej widzialO:P).

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ja sie po jasmin czułam swietnie za tpo microgynon.... to chyba najgorsze zło w moim zyciu....


Niunia KOOOCHAM "LOLITE" przeczytałam ta ksiazke 2 razy i marzy mi sie na zawsze na własnasc i chyba sobie kupie ach uwielbiam mogłabym ja czytac na okragło....


miałam to samo...


robie tak samo misia
a co do wymiarów to zapomniałas o mnie uwierz mi ze to ja jestem najgrubsza


czekolada takie babki lubie boska masz pupe...mam jakies zboczenie ale ostatnio wszystkim sie patrze na zady ach ...bede skakac na skakance bez skakanki cwiczyc i moze bede miec taka figure jak ty...mi sie podobaja takie ciałka jak masz tylko nie zeby to był tłuszczyk tylko jedrne ale wiem ze ty masz jedrne ciałko )
co do ubioru to tez bym dodala cos rozweselajacego buty czy cos wogole mam do ciebie sprawe ale to na pw
ja tez

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
kupiłam sobie naftę kosmetyczną do włosów i zaczynam kurację - kiedyś dodawałam ją do ostatniego płukania (jak rozjaśniałam włosy) i mialam pięne, lśniące, mocne włosy

a co do jedzenia, to Tż mnie wczoraj rozpieścił i przyniósł mi mojego ukochanego surowego ananasa połowę pożarłam wczoraj, połowa wylądowala rano z muesli
ja po nafcie wlosow nie moglam domyc;/ ciagle byly tluste.. dla mnie to tylko olejek rycynowy

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
A mój tż powiedział że ten wątek to sekta hahaha


Czekoladko zestawik mi sie podoba..lubie czern
jestesmy sekta

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
i Tż ciągle gada,że wolę pisać na Wizażu niż z nim na gg;-) a to nie prawda...

jak mu napisałam,że sobie wklejamy do wątku zdjęcia ładnych dziewczyn modelek itp. to powiedział,że jesteśmy dziwne,że się na dziewczyny napalamy

ale on nigdy tego nie zrozumie;-)
Ja uwazam ze jestesmy "odwazne" Bo chyba kazda dziewczyna lubi poogladac inne chocby po to zeby podpatrzec co innego ale po prostu nie chca sie przyznac
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:46   #3478
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

ide odgruzowac kuchnie troszku. musze pośpsiatac a nie siedziec na kanapie calerano
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:53   #3479
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
naj;epsza firma z niższej półki jestem im wierna od samego początku . Mam komplety które nosze ok 5 lat i nadal wyglądaj jak nowe. Gatunkowo więc rewelacja, kroje również sa bardzo ciekawe i bardzo ąłdnie leża na ciele podreślaja i podnosza to co trzeb rozmiarówka standradowa
elizabeth i sawanna bardzo śliczne również
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:55   #3480
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
ja leszka z sokiem malinowym i lipowym kurde smutno mi tez sie wydaje troche, widzialam zlote leginsy, moze byloby lepiej? ale moje nozki wtedy juz wogole by przykuwaly uwage..

ja tez kiedys mialam plaska jak decha pupe, cwiczylam troche no i ogolnie jak przytylam to i pupa sie zaokraglila, ale bez tluszczyku nic szczegolnego z nia sie nie dzialo :/
No właśnie, ale zrobiły Ci sie mieśnie zamiast tłuszczyku mimo, że tyle jesz? I dalej chcesz tyć?
Bo mi raczej zrobił się od przytycia tłuszczyk i większy cellulit No, ale tyłek na szczeście też mam okrągły, a nie płaski
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.