American girls cz. VIII - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 09:37   #2941
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość


ja mam motywację,wczoraj przyszła z all spódniczka z wysokim stanem, w biodrach ok, w talii tak na styk...jak przybędzie mi parę cm to już się nie dopnę wiec nie mgę do tego dopuścić...

jakaaaa??, bo ja namietnie poszukuje od jakiegos czasu i nic fajnego nie moge znalesc, sa fajne na allegro te kate&kate z kokardka ale tylko szare... a ja potrzebuje czarej, no i moze mnie ona zmotywuje tak jak Ciebie

Cytat:
Napisane przez Nicole the Blonde Pokaż wiadomość
chyba widzialam ta sama laske ostatnio w Sterze
ja ja widzialam w galaxy, ale mam nadzieje ze to ta sama i ze nie ma ich wiecej

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość


No no no ale pracowita jestes Hehe, ja wczoraj caly dzień lezalam i czytalam - do 1 w nocy. Hehe, ale zrobilam TW brzuch ->jak na razie najlepszy trening brzucha jaki cwiczylam.

apropos tej laski od clipów, to może swoje wlosy wykręciły się jej na wilgoci - ja tam mam przynajmniej. Ale rzeczywiscie, to musial byc niezły widok.
niestety nie czesto mi sie to zdarza.. ale mam nadzieje wcielic to w zycie na dobre zeby byc ladna i zgrabna AG na wiosne

a co do tej laski to zeby one sie tylko faktura roznily to jeszcze pol biedy... ale one byly calkowicie innego koloru i takie rzadkie a dlugie no masakra poprostu malo co na slup nie wpadlam tak sie na nia patrzalam i nie wierzylam

Cytat:
Napisane przez krokodylek Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1234428977
jak tutaj ładnie
a ja lece do nauki
owocnej nauki
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:48   #2942
krokodylek
Raczkowanie
 
Avatar krokodylek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
z ikf- Internetowy katalog fryzur;-)



ja mam motywację,wczoraj przyszła z all spódniczka z wysokim stanem, w biodrach ok, w talii tak na styk...jak przybędzie mi parę cm to już się nie dopnę wiec nie mgę do tego dopuścić...



ja tak samo alkohol musi być dla mnie słodki a nie żebym się po nim krzywiła
ja czasami chodzę bez stanika, jak ktoś ma małe piersi i od czasu do czasu chodzi bez to myślę,że "biust do pępka" mu nie grozi kobiety z tych plemion noszą tak całe życie, wykarmiają mnóstwo dzieci itp.

Ja tam lubię latem sobie bez stanika pochodzić w bluzce bez pleców, ewentualnie zamiast stanika góra od bikini.






ale mnie to dobija:./ nieważne, że się uczysz, męczysz.... jesteś pracowita,uczciwa.... trafisz na palanta, który ma to gdzieś i nie zdasz:/ mnie to czeka w sesji letniej...wrrrrrrrr




Ja mam krem..ślicznie pachnie truskawkami, fajny do rąk i buzi.




ojejkuuu ja zawsze chciałam przebranie króliczka ale Tż mówi,że by pokojówkę wolał... muszę sobie kiedyś jakieś przebranie sprawić, fajnie mieć takie coś




trzymaj się, dasz radę a potem jak już wszystko nadrobisz itp. to bedziesz w końcu nam tu dużo pisać

ja też przesyłam życzenia dla Kulkagi, wszystkiego naj,naj,naj






ale jesteś ładna ja chce twój kolor włosów... uwielbiam rudy jaka to farba???


ja wczoraj się na brąz farbnełam ale na wakacje chce znów rudy tż woli mnie w ciemnych ale przecież nie ubieram się i farbuję dla niego tylko dla siebie... a ja w rudym czuję się sexy, poza tym ...zawsze jak mi się znudzi znów mogę być brązowa

hawrodytka, moim zdaniem rudy jest jak najbardziej AG;-) i to nie prawda,że jest tylko dla odważnych...ja jestem strasznie nieśmiała a rudy chyba do mnie pasuje. Jak miałam blond to nigdy nie słyszałam tylu komplementów od znajomych i obcych ludzi... a jak miałam rudy to nie było tygodnia żeby ktoś mnie na ulicy nie zaczepił i zapytał czy to mój naturalny kolor a jak nie to jaka farba;-)
[/b]


Miśka, moja oliwka Hipp jest w różowej butelce.

Wypróbowałam ten tusz Volume Clubbing, ma ohydną, ociekającą tuszem szczoteczkę a na rzęsy nakłada chyba pół kilo tuszu...wyglądają jak od smoły...megaposklejane:/ no ale dam mu jeszcze szansę....


Tż mi ściągnął TW wiec dziś bedę ćwiczyć a do kina w Walentynki idę na Wyznania zakupocholiczki... za to z restauracji nici, taki jest tłok,że wszystko już zarezerwowane:/ może to i lepiej...nie lubię jeść w takim tłoku, wolałabym iść dzień po walentynkach, do kina też dzień po bo nie lubię pełnej sali ludzi....
mój stwierdził w jednej z rozmów, że króliczek byłby fajniejszywięc go będzie miał
nanaaa dzękuję
krokodylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:53   #2943
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: American girls cz. VIII

Witam Dziękuję za przyjęcie moich zaproszeń na nk Krokodylku i Czekoladko
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:56   #2944
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Madziolek123 Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcia jak obiecałam
na pierwszym zdjęciu włosy tylko umyte, nawet nie ułożone, wiec nie zwracajcie uwagi na fryzure

tak mi sie przypomniało jak przeglądałam fotki, bo che podziękować Czekoladzie za natchnienie na sukienke studniówkową
Ślicznie Ci w rudosciach na włosach naprawdę ładniej
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:57   #2945
krokodylek
Raczkowanie
 
Avatar krokodylek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Witam Dziękuję za przyjęcie moich zaproszeń na nk Krokodylku i Czekoladko
nie ma za co
krokodylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:58   #2946
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: American girls cz. VIII

http://www.youtube.com/watch?v=F37Sl....pinger.pl/p/2 <---- regulacja brwi nitką! umiem!!! UMIEM! dziewczyny, prościzna! Wlasnie sobie zrobilam moje brwi haaaa!!!!
Sorry, ale jestem taka dumna z siebie
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:58   #2947
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ja też przesyłam życzenia dla Kulkagi, wszystkiego naj,naj,naj
Dziękować

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Kuleczko kochanie skladam ci spoznione zyczonka ale jak najbardziej szczere Duuuzo buziaczkow od ukochanego pieknej sali taniego i dobrgo fotografa albo najlepiej miliona w totka zebys na niczym nie musiała oszczedzac i miała wszystko czego sobie twoje serduszko zapragnie
Fotografa juz wybrałam
Milion w totka jak najbardziej sie przyda, w sumie zadowolę się nawet połową miliona - nie będę wybredna


Dzięki dziewczyny, jeszcze raz wielka buźka
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 10:06   #2948
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=F37Sl....pinger.pl/p/2 <---- regulacja brwi nitką! umiem!!! UMIEM! dziewczyny, prościzna! Wlasnie sobie zrobilam moje brwi haaaa!!!!
Sorry, ale jestem taka dumna z siebie
Matko widzialam to kiedys i stwierdzilam ze nawet nie proboje bo jakas chinka robila to z predkoscia swiatla;D

A tak w ogole to witam wszystkie ag:P Ja wlasnie wstalam i pije kawke

Kulkaaga oj wszystkiego najlepszego przepraszam ze tak pozno ja poprostu jestem zakrecona jak ruski sloik!

Edytowane przez domininia
Czas edycji: 2009-02-12 o 10:10
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:10   #2949
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=F37Sl....pinger.pl/p/2 <---- regulacja brwi nitką! umiem!!! UMIEM! dziewczyny, prościzna! Wlasnie sobie zrobilam moje brwi haaaa!!!!
Sorry, ale jestem taka dumna z siebie
łaaał serio?? nie można sobie zrobić tym szkody?

edit: przeraziło mnie to przycinanie na końcu...

Edytowane przez katia84
Czas edycji: 2009-02-12 o 10:25
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:19   #2950
Iskierkaa89
Raczkowanie
 
Avatar Iskierkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 110
GG do Iskierkaa89
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=F37Sl....pinger.pl/p/2 <---- regulacja brwi nitką! umiem!!! UMIEM! dziewczyny, prościzna! Wlasnie sobie zrobilam moje brwi haaaa!!!!
Sorry, ale jestem taka dumna z siebie
Dziwne... Ja bym sie bala ze cos zepsuje;p
Iskierkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:29   #2951
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: American girls cz. VIII

proste. Nic nie boli. Ja nic nie przycinalam, bo nie mam potrzeby. Wyrwalam tylko te wloski, ktore odrosly. Oczywiscie na razie nie idzie mi jakos super, potrzebna wprawa - prawie sobie brew ogolocilam w jednym miejscu. Nie ma sie czego bac
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 10:30   #2952
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=F37Sl....pinger.pl/p/2 <---- regulacja brwi nitką! umiem!!! UMIEM! dziewczyny, prościzna! Wlasnie sobie zrobilam moje brwi haaaa!!!!
Sorry, ale jestem taka dumna z siebie

kurcze ale fanie to wygląda ale czy mi sie uda ?
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:37   #2953
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: American girls cz. VIII

Mi sie chyba nawet niechce probowac,chociaz fajny numer jak sie zapomni wziasc na wakacje pesety.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:41   #2954
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: American girls cz. VIII

Czekolado83 wprowadziłam Cie w błąd kupiłam farbę Natural&Easy Kasztanowy Średni Brąz, oczywiście wyszły bardzo ciemne jak zawsze ale potem mi sie to rozjaśnia może nie będzie po niej tych rudych refleksów...
zrobilam sobie taka grzywke na bok, podciełam końce i wycieniowała mi
dziwne to bo robi mi na suchych włosach bez modelowania raz za to samo zapłaciłam 30zł, a wczoraj mi powiedziała 15 zł ale dałam jej 20zł
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:44   #2955
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
jakaaaa??, bo ja namietnie poszukuje od jakiegos czasu i nic fajnego nie moge znalesc, sa fajne na allegro te kate&kate z kokardka ale tylko szare... a ja potrzebuje czarej, no i moze mnie ona zmotywuje tak jak Ciebie

moja nie jest elegancka czarna (taka też by mi się przydała) tylko jeansowa z kokardką z tyłu (wklejałam foto w tym wątku), wczoraj sobie kupiłam też jeansową ale dłuższą na szelkach i też z wysokim stanem...

oczywiście Tż stwierdził, że ta spódniczka jakaś dziwna... on się nie zna i
nigdy nie widział takich z wysokim stanem to ja mu tłumaczę,że w takich się nawet wygląda bardziej sexy niż w biodrówce mini bo nie wylewają się boczki tylko ten wysoki stan podkreśla talię... ale on chyba nie zrozumiał;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:47   #2956
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Łaaaa! Świetnie wygladasz w tych rudych włosach Hm... w sobotę jadę do TŻ, to może go poproszę o rudy kolor Aaaa... farbuję się, raz kozie śmierć



Verzara, piękne włosy. Ale sądzisz, ze zniszczyły Ci się po farbowaniu? Bo aż mi się nie chce wierzyc, moze prostujesz, modelujesz? Sama farba az tak chyba nie niszczy włosow. Może musisz zainwestowac w jakas dobrą odzywkę, ktora nawilzy Ci włosy.




Wiesz o kiedys pratycznie oprocz farbowania nic z nii nie robilam . Tzn suszyłam rano i wychodzilam do szkoly . Czasem ale zadko prostowałam bo to strasznie dlugo schodziło zeb takie wlosy wyprostowac . Ja mysle ze to tez troche genetycznie uwarunkowane . Moja mama miala kiedys duuzo wlosow a teraz ma 2 na krzyz . W tym samym wieku co mi zaczely tez tak ostro wypadac włosy mojej siostrze , Tylko ze ona nie miala takich jak ja tylko zwyle proste i wcale nie duzo .
Kolejnym czynnikiem moze byc to ze w wakacje wtedy keidy zaczely wypadac pracowałam jako ratownik więc codzennie na wodą w słoncu Potem wieczorem mycie , suszenie zeby gdzies wyjsc . I rano zebyj akos wygladac to tez czesto jeszcze raz mycie .
Do moich wlosow sprzed 2 lat to doskonale wiem ze nie wroce ale moze sie da choc poprawic skręt terażniejszych bo strasznie sie puszą i są suche .
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:49   #2957
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American girls cz. VIII

kurde..nie wiem jak to ona robi z tymi brwiami ale dla mnie to drastycznie wygląda wiec się za to nie biorę;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:51   #2958
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American girls cz. VIII

ona fajnie się maluje..bez makijażu wygląda bardzo przeciętnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg justene_jaro_02_G2DP06b.sized.jpg (47,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg justene_jaro_03_5ZpU14r.sized.jpg (35,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg justene_jaro_04_wqfR6Lg.sized.jpg (45,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg justene_jaro_atlanta_013_xPiVPlQ.sized.jpg (38,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg justene_jaro_aussie_2b055_EvezHug.sized.jpg (37,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg justene_jaro_importfest4_5DMoMRo.sized.jpg (35,9 KB, 35 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:53   #2959
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American girls cz. VIII

wrzucę do końca fotki i lecę robić TW,brzuszki i smarować się samoopalaczem;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 10:54   #2960
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American girls cz. VIII

:d:d
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:56   #2961
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American girls cz. VIII

__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:56   #2962
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: American girls cz. VIII

ładniutka jest i ma fajny kolor błyszczyka
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:57   #2963
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
moja nie jest elegancka czarna (taka też by mi się przydała) tylko jeansowa z kokardką z tyłu (wklejałam foto w tym wątku), wczoraj sobie kupiłam też jeansową ale dłuższą na szelkach i też z wysokim stanem...

oczywiście Tż stwierdził, że ta spódniczka jakaś dziwna... on się nie zna i
nigdy nie widział takich z wysokim stanem to ja mu tłumaczę,że w takich się nawet wygląda bardziej sexy niż w biodrówce mini bo nie wylewają się boczki tylko ten wysoki stan podkreśla talię... ale on chyba nie zrozumiał;-)
ahaaa :P taka tez by mi sie przydala a Tz nie sluchaj bo oni sie wogole nie znaja moj brat na spodnice z wysokim stanem mowi sukienka dla nich to liczy sie zeby w czyms sexi wygladac a czy to jest modne czy jakie to juz nie wazne
ja widzialam taka fajna jeansowa na guziki w cubusie na wyprzedazy za 60 zl i nie wzielam ajjj glupia ja


a ide sobie na zakupy cos kupic zeby poprawic humor bo cos juz nie jest taki dobry jak wczoraj
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:57   #2964
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American girls cz. VIII

__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:58   #2965
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
Bangsa dołączam się do prośby, bo dzisiaj natapirowałam, całe były jak siano, a patrząc na Twoją nk to ślicznie masz zrobione włoski!
Hmm ja zabieram sie do tapirowania tak że dziele włosy na pół.Jakby tam gdzie uszy sie kończą grzebykiem włosy oddzielam do góry i spinam na czubku.Te włosy z dołu tapiruje tylko u nasady głowy gęstym grzebyczkiem,spryskuje lakierem mocnym.
Te włosy które miałam spięte na czubku głowy rozpuszczam i te które znajdują sie pod włosami lekko przy głowie tapiruje,spryskuje lakierem a na koniec te z wierzchu pociągam grzebykiem,zeby nie było widać natapirowanych włosów
rozumiecie ?? robie tak zawsze po umyciu włosów,tylko najpierw te włosy z doły susze na grubej szczotce,a te na górze bez szczotki bo by były wtedy napuszone zbytnio.
Maja ja tez mam takie gładkie,lejące włosy.Jakby nic z nimi nie zrobiłą to bym miała klapcioche na maxa.Zawsze używam mocnej pianki no i tego lakieru do utrwalenia tapira i mi sie dość długo to trzyma.Na imprezy używam z tafta lakieru najmocniejszego,takiego czarnego i tapir trzyma mi sie do rana nawet.
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:59   #2966
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American girls cz. VIII

__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:01   #2967
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American girls cz. VIII

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mercedes_terrell_new_07_jktpr5S.sized.jpg (43,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mercedes_terrell_plaid_skirt3_hvVBv4d.sized.jpg (38,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mercedes_terrell_p_c_p_IiXQAUA.sized.jpg (48,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mercedes_terrell_relaxing02_12ymReI.sized.jpg (59,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mercedes_terrell_she_devils_Tk49q0p.sized.jpg (34,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mercedes_terrell_smokin_hot_bod_pws7gDG.sized.jpg (61,5 KB, 22 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:01   #2968
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ona fajnie się maluje..bez makijażu wygląda bardzo przeciętnie.
no pomalowana jest perfekcyjnie,ja musze kiedys sprobowac doczepic sobie rzesy,bo to duuuzo robi
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:02   #2969
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American girls cz. VIII

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mercedes_terrell_so_hot_AgPPAgL.sized.jpg (39,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mercedes_terrell_toyo_tires_3X7gE3m.sized.jpg (42,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mercedes_terrell_up_close_YmupaaG.sized.jpg (42,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sara_jean_underwood_1fefdc_QGjluJ4.sized.jpg (68,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sara_jean_underwood_16_iQgpTjP.sized.jpg (56,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sara_jean_underwood_351_gF5hZfJ.sized.jpg (34,3 KB, 20 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:04   #2970
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American girls cz. VIII

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sara_jean_underwood_860_d8YyGOQ.sized.jpg (44,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sara_jean_underwood_861_EEKDcm0.sized.jpg (40,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sara_jean_underwood_2210b_oGFSibN.sized.jpg (36,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sara_jean_underwood_15011_gg80gh5.sized.jpg (16,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sara_jean_underwood_3410015_LRkPjkW.sized.jpg (45,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sara_jean_underwood_18672068_l_LExMkAF.sized.jpg (50,8 KB, 34 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.