American girls cz. VIII - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 12:44   #3001
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
Haha nie zaczepiaj;D Widze ze kazda broni swojego koloru wlosow haha:P Blondynki moim zdaniem bardziej sie rzucaja w oczyAle ja lubie sobie zrobic takie cioorne wlosy ahh do tego ciemny makijaz i wtedy szuje sie jak szpieg z krainy deszczowcow ze niby taka tajemnicza;P

hehe ja uwielbiam czarnulki ale siebie sobie nie wyobrazam w ciemnych wlosach, to tak samo jak uwielbiam facetow w typie wlocha a jak tak mysle to zaden z ktorym sie spotykalam tak nie wygladal
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:45   #3002
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
haha jaaaa pierdziule, na serio?? masakra, czemu wtedy mi nie napisalyscie ze jest zle... a mi cala familia zawsze powtarzala ze ciemny mnie postarza i w blondzie mlodziej wygladam...

ale doda ladnie wyglada na 1 zdjeciu
http://www.kaprysy.pl/6044/chora-doda
Bo myślałam wtedy, że masz ze 30-40 lat i jestes taką zadbaną mamuśką
A w brązie wyglądasz jak dziewczynka
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:50   #3003
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
widzę żę porządnie szykujesz się na walentynki coś się szykuje
a to nawet nie tyle na walentynki co na poprawe humoru, ale fakt moze ją wykorzystam w walentynki chociaz nie wiem bo ja chcem na impreze do rana isc
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:54   #3004
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Patrzcie co wyczytałam na innym forum Zawsze padam ze smiechu jak czytam takie teksty o niewidzialnych, tajemniczych kobietach Nie wiem, one uwodzą facetów skradając sie po kątach, czy jak?

"kobieta ktora jest inteligentna wystrzega sie kiczu...budzi zachwyt przemykajac gdzies po cichu a i tak jest zauwazalna mimowolnie..co jest odwrotnoscia wszelkich Dodowatych lal ktore zwracaja na siebie uwage poprzez zbyt mocny make up..tipsy polmetrowe badz szczebiotliwy durny smiech "
kobieta inteligentna wystrzega sie kiczu haha a co ma inteligencja do wyczucia smaku,matko jaki wspanialy wpis;D
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:54   #3005
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: American girls cz. VIII

macie tez takie tesciowki ktore zawsze za wszelka cene bronia swoich synusiow??
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:58   #3006
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
macie tez takie tesciowki ktore zawsze za wszelka cene bronia swoich synusiow??
Moja wrecz przeciwnie zawsze na niego narzeka i jeszcze mysli ze bede ja popierac
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:58   #3007
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Bo myślałam wtedy, że masz ze 30-40 lat i jestes taką zadbaną mamuśką
A w brązie wyglądasz jak dziewczynka
moj boze...
zalamalas mnie teraz

ale ja tez tak uwazam jak patrze na te stare fotki!! i pomyslec ze czulam sie taka laska wtedy...
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 12:59   #3008
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
macie tez takie tesciowki ktore zawsze za wszelka cene bronia swoich synusiow??
Synusiem mojej "teściówki" jest jego młodszy brat, który nie pracuje, bo po co, mamusia mu samochód kupi, zatankuje, naprawi...
Za to mój TŻ taki z lekka wyrodny syn (całe szczeście), wszystko zawsze sam musiał, którego mamusia nie broni
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:03   #3009
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
Moja wrecz przeciwnie zawsze na niego narzeka i jeszcze mysli ze bede ja popierac
zadna skrajnosc nie jest dobra ale nie urazajac nikogo ona to najglupsza matka jaka znam na swiecie, nie widzialam na oczy jeszcze nikogo kto popelnil w swoim zyciu tyle bledow wychowawczych i popelnia je nadal!!
przyklad:
pisze tz umowy jakies, zapytala sie go o cos, on warknal na nia, ona zero reakcji ja do niego zeby sie tak nie odzywal, on wkurzony ze cos tam przepisac do ubezpieczalni musi a ona: daj synci przepisze za ciebie.. po tym jak sie wydarl na nia, za to ze za niego odwalala robote..
ja *******e, czasami mam ochote ja walnac w glowe zeby oprzytomniala!! i najlepsze jak sie przy niej klocimy albo mamy jakas wymiane zdan ZAWSZE DO MNIE SKACZE ZE MAM SIE USPOKOIC ze jego zle traktuje.
shit dla mnie to porazka!! wczoraj tak bylo, ja sie jej w twarz zasmaialam i dzisiaj ona tu jest bo zajmuje sie Gabi (no ja jedna reka nie dam rady) i nie odzywa sie do mnie, czujecie... przypadek kliniczny na potrzeby badan dla przyszlych rodzicow pedagogow itd.

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2009-02-12 o 13:05
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:10   #3010
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Synusiem mojej "teściówki" jest jego młodszy brat, który nie pracuje, bo po co, mamusia mu samochód kupi, zatankuje, naprawi...
Za to mój TŻ taki z lekka wyrodny syn (całe szczeście), wszystko zawsze sam musiał, którego mamusia nie broni
uwazam ze ciezko jest kobiecie zrobic ze swojego syna faceta! albo jak rodzenstwo jest mieszane jest latwiej, jak jest jeden syn albo wiecej to juz porazka. kazda babka ma w sobie te kizi mizi uczucia i jak nie ma dziewczynki to na chlopaka je wylewa a jak jemu z tym dobrze ze ma przy boku taka mami ktora zawsze ugotuje, upierze, posprzata, wybaczy jak ja obrazi to pozniej takie cieple kluchy wylaza z dzieciaka. moj tz przychodzil na bani do domu np o 3 nad ranem a ona wstawala i mu jesc robila.. no ja *******e!! moja mama tez przez jakis wiek byla dla mojego brata zbyt poblazliwa ale on wolal chyba szorstkie mamusiowanie i jest w 100% facetem dzisiaj, poza tym ja caly czas stalam na strazy i uswiadamialam jej to co robi, zreszta moi rodzice byli z tych wymagajacych i jak ja moglam dawac z siebie ile moglam to i on! no i byli konsekwentni.. ona to dokumentny brak konsekwencji we wszystkim, puszczanie 10 latkowi bajek na ksetach bo mu sie czytac nie chce, puszczanie na dwor jak ojca nie ma a on dal kare... no i zero respektowania szacunku!
bez kitu szokuje mnie to strasznie!!

moj tz swojej matki nie szanuje chyba zbytnio
pooza tym ona go nie wychowala wiec ja teraz musze!

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2009-02-12 o 13:14
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:11   #3011
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
zadna skrajnosc nie jest dobra ale nie urazajac nikogo ona to najglupsza matka jaka znam na swiecie, nie widzialam na oczy jeszcze nikogo kto popelnil w swoim zyciu tyle bledow wychowawczych i popelnia je nadal!!
przyklad:
pisze tz umowy jakies, zapytala sie go o cos, on warknal na nia, ona zero reakcji ja do niego zeby sie tak nie odzywal, on wkurzony ze cos tam przepisac do ubezpieczalni musi a ona: daj synci przepisze za ciebie.. po tym jak sie wydarl na nia, za to ze za niego odwalala robote..
ja *******e, czasami mam ochote ja walnac w glowe zeby oprzytomniala!! i najlepsze jak sie przy niej klocimy albo mamy jakas wymiane zdan ZAWSZE DO MNIE SKACZE ZE MAM SIE USPOKOIC ze jego zle traktuje.
shit dla mnie to porazka!! wczoraj tak bylo, ja sie jej w twarz zasmaialam i dzisiaj ona tu jest bo zajmuje sie Gabi (no ja jedna reka nie dam rady) i nie odzywa sie do mnie, czujecie... przypadek kliniczny na potrzeby badan dla przyszlych rodzicow pedagogow itd.
wiesz albo z nim pogadaj albo z nią (choc wiesz jak jest z teściowymi) albo to olej.Raczej takiego zachowania nie zmienisz i albo zaakceptujesz tą jego wadę albo za każdym razem będziesz się gotowała w środku i nie potrzebnie denerwowała.

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-02-12 o 13:12
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 13:12   #3012
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
zadna skrajnosc nie jest dobra ale nie urazajac nikogo ona to najglupsza matka jaka znam na swiecie, nie widzialam na oczy jeszcze nikogo kto popelnil w swoim zyciu tyle bledow wychowawczych i popelnia je nadal!!
przyklad:
pisze tz umowy jakies, zapytala sie go o cos, on warknal na nia, ona zero reakcji ja do niego zeby sie tak nie odzywal, on wkurzony ze cos tam przepisac do ubezpieczalni musi a ona: daj synci przepisze za ciebie.. po tym jak sie wydarl na nia, za to ze za niego odwalala robote..
ja *******e, czasami mam ochote ja walnac w glowe zeby oprzytomniala!! i najlepsze jak sie przy niej klocimy albo mamy jakas wymiane zdan ZAWSZE DO MNIE SKACZE ZE MAM SIE USPOKOIC ze jego zle traktuje.
shit dla mnie to porazka!! wczoraj tak bylo, ja sie jej w twarz zasmaialam i dzisiaj ona tu jest bo zajmuje sie Gabi (no ja jedna reka nie dam rady) i nie odzywa sie do mnie, czujecie... przypadek kliniczny na potrzeby badan dla przyszlych rodzicow pedagogow itd.
a najgorsze i tak są takie fałszywce, co niby trzyma z Tobą i utwierdza Cię że masz Ty rację nie Synek, a potem za plecami gada na Ciebie a On niby taki cacy i święty.
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:12   #3013
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
zadna skrajnosc nie jest dobra ale nie urazajac nikogo ona to najglupsza matka jaka znam na swiecie, nie widzialam na oczy jeszcze nikogo kto popelnil w swoim zyciu tyle bledow wychowawczych i popelnia je nadal!!
przyklad:
pisze tz umowy jakies, zapytala sie go o cos, on warknal na nia, ona zero reakcji ja do niego zeby sie tak nie odzywal, on wkurzony ze cos tam przepisac do ubezpieczalni musi a ona: daj synci przepisze za ciebie.. po tym jak sie wydarl na nia, za to ze za niego odwalala robote..
ja *******e, czasami mam ochote ja walnac w glowe zeby oprzytomniala!! i najlepsze jak sie przy niej klocimy albo mamy jakas wymiane zdan ZAWSZE DO MNIE SKACZE ZE MAM SIE USPOKOIC ze jego zle traktuje.
shit dla mnie to porazka!! wczoraj tak bylo, ja sie jej w twarz zasmaialam i dzisiaj ona tu jest bo zajmuje sie Gabi (no ja jedna reka nie dam rady) i nie odzywa sie do mnie, czujecie... przypadek kliniczny dla potrzeb badan dla przyszlych rodzicow pedagogow itd.
Ja sie nigdy nie wtracam w klotnie mojego tzta i jego matki bo pozniej sie robi mega kaszanaAni jej nastawienia do niego nie zmienisz ani na odwrot,i jeszcze wyjdzie ze to ty jestes ta najgorszaBo w zasadzie niewiadomo nigdy po ktorej stronie stanac;/ Moja tesciowa np zawsze wytyka tz jego wszytskie bledy jakie popelnil odkad sie urodzil a siebie traktuje jako matke terese,wiecznie cierpiaca i pomagajaca.Jak tego slucham to zygac mi sie chce bo wiem ze to jej wina ale co przeciez jej tego nie powiem,poprostu sie nie odzywam bo cokolwiek bym nie powiedziala bylabym w stosunku do kogos niewporzadku.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:21   #3014
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: American girls cz. VIII

juz to sobie uswiadomilam ze nie zmienie tego ale dla mnie to tak niepojete ze chcialabym jej powiedziec ze jej syn jej nie szanuje, ze poblazala mu tyle ze nie wie co to konsekwencje, ze nie pilnowala go z nauka bo szla po najmniejszej linii oporu, i mase innych rzeczy ktore np w moim rodzinnym domu byly bardzo priorytetowe i nie przeszlyby nigdy takie akcje jak u nich!!
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:21   #3015
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: American girls cz. VIII

Moj kolega zawsze mowi: mam super tesciowa na 104, 100 metrow od domu, 4 metry pod ziemia
Tak sobie zartuje wiem troche chamski zart hehe
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:22   #3016
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Anulkaa Pokaż wiadomość
a najgorsze i tak są takie fałszywce, co niby trzyma z Tobą i utwierdza Cię że masz Ty rację nie Synek, a potem za plecami gada na Ciebie a On niby taki cacy i święty.
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:28   #3017
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
juz to sobie uswiadomilam ze nie zmienie tego ale dla mnie to tak niepojete ze chcialabym jej powiedziec ze jej syn jej nie szanuje, ze poblazala mu tyle ze nie wie co to konsekwencje, ze nie pilnowala go z nauka bo szla po najmniejszej linii oporu, i mase innych rzeczy ktore np w moim rodzinnym domu byly bardzo priorytetowe i nie przeszlyby nigdy takie akcje jak u nich!!
No wlasnie mi tez sie rozne rzeczy cisna na usta ale nie mow,czasami warto isc sie przewietrzyc,nie ma co z tesciowej robic wroga szczegolnie w twoim przypadku jak czasami trzeba zeby sie maluchem zaopiekowala.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:29   #3018
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: American girls cz. VIII

Dziewczyny, ale coś takiego jak fajna teściowa chyba nie istnieje Ja moja generalnie dość olewam, bo po co sie kłocić, każdy ma swoje zdanie i tyle
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:33   #3019
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
No wlasnie mi tez sie rozne rzeczy cisna na usta ale nie mow,czasami warto isc sie przewietrzyc,nie ma co z tesciowej robic wroga szczegolnie w twoim przypadku jak czasami trzeba zeby sie maluchem zaopiekowala.
uhm, dlatego tez nic nie mowie ale np jak wtedy co sie wyprowadzilam jak imprezowal ciagle z kolegami i mi nic nie pomagal ona potrafila zadzwonic i powiedziec ze to musi byc moja wina ze on w domu nie chce siedziec...
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 13:34   #3020
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: American girls cz. VIII

wiem ze już nie na modowym ale wklejam ma nadzieje ze choć trochę AG
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1234297677.jpg (22,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1210186260.jpg (24,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1206345894.jpg (55,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kłódka.jpg (86,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1228580612.jpg (41,0 KB, 19 załadowań)
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:42   #3021
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
wiem ze już nie na modowym ale wklejam ma nadzieje ze choć trochę AG
Śliczne sa te zestawy
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:45   #3022
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
A które z Was to Ewelina K. i Aga S.????
Bo nie kojarzę, jakby co to ja Marta K
jeśli chodzi o NK to Aga S z W to ja
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:45   #3023
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Cool Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
Wiesz o kiedys pratycznie oprocz farbowania nic z nii nie robilam . Tzn suszyłam rano i wychodzilam do szkoly . Czasem ale zadko prostowałam bo to strasznie dlugo schodziło zeb takie wlosy wyprostowac . Ja mysle ze to tez troche genetycznie uwarunkowane . Moja mama miala kiedys duuzo wlosow a teraz ma 2 na krzyz . W tym samym wieku co mi zaczely tez tak ostro wypadac włosy mojej siostrze , Tylko ze ona nie miala takich jak ja tylko zwyle proste i wcale nie duzo .
Kolejnym czynnikiem moze byc to ze w wakacje wtedy keidy zaczely wypadac pracowałam jako ratownik więc codzennie na wodą w słoncu Potem wieczorem mycie , suszenie zeby gdzies wyjsc . I rano zebyj akos wygladac to tez czesto jeszcze raz mycie .
Do moich wlosow sprzed 2 lat to doskonale wiem ze nie wroce ale moze sie da choc poprawic skręt terażniejszych bo strasznie sie puszą i są suche .
A byłas u dermatologa? Ja tez mam klpoty z wlosami ;/ Sa cienkie i rzadkie. Az bylo mi widac przeswity. Niestety u mnie skonczylo się na Loxonie i AlpicortE, no ale przynajmniej juz mi wlosy nie lecą. Na nawilżenie wlosow dobry jest Olej kokosowy - tylko trzeba systematycznie. Ja naprawde widzialam roznice. Teraz uzywam odzywki profesjonalnej Kaaral Baco z jedwabiem. niestety cięzko dostepna jest,a ja mam dzięki mojemu TZ, bo jest fryzjerem.

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
nie martw się faceci mówią że lubią ciemnowłose ale i tak wolą blondi
a co do blondynek 100% głupiej blondi
http://www.youtube.com/watch?v=o7EqbAP6dw8
Jest jednak w tym Trochę prawdy, ze faceci wolą blondi. Sama wiem po sobie - jak z brunetki stałam się blondynką. Od razu mialam większe powodzenie. Fakt Faktem, czesto zaczepialy mnie prostaczki, ale adoratorów sie nie wybiera;]

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
Moja wrecz przeciwnie zawsze na niego narzeka i jeszcze mysli ze bede ja popierac
Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale coś takiego jak fajna teściowa chyba nie istnieje Ja moja generalnie dość olewam, bo po co sie kłocić, każdy ma swoje zdanie i tyle
Ja moją przyszłą teściową bardzo lubię. Zresztą teściowie trzymają ze mną sztamę. Wiedzą, ze jestem Kochana i jak TŻ zrobi coś nie po mojej mysli, to dostaje od matki burę


Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
wiem ze już nie na modowym ale wklejam ma nadzieje ze choć trochę AG
fajne te zestawy
Własnie wrociłam z siłki - 30 minut na bieżni, 20 minut na orbitreku, 15 na wiosłach, 20 brzuszkow na skośnej ławeczce (a wieczorkiem będzie TW )
Wg pomiarów na przyrzadach spalilam prawie 400 kcal

Edytowane przez hawrodytka
Czas edycji: 2009-02-12 o 13:47
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:46   #3024
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
uhm, dlatego tez nic nie mowie ale np jak wtedy co sie wyprowadzilam jak imprezowal ciagle z kolegami i mi nic nie pomagal ona potrafila zadzwonic i powiedziec ze to musi byc moja wina ze on w domu nie chce siedziec...
A po co ona sie w ogole wpieprza w to?Juz chyba wiem o co chodzi moja kolezanka tez miala taka tesciowa jak sie poklocili to ona wydzwaniala do tej kolezanki i analizowala ich cala klotnie,a jak zerwala z nim to ta znowu dzwonila "czemu mi(?) to robisz,moj syn popelnia bledy ale chyba nie az takie zebyscie sie rozstawali"dodam ze przychodzil nawalony do domu i nia szarpal.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:48   #3025
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American girls cz. VIII

Ja Tżta mamę lubię i szanuję bo ogólnie jest sympatyczna...ale ja jestem nieśmiała i ogólnie o czym mam z nią gadać o pogodzie wiec mówię "dzień dobry" i idę do pokoju Tżta... a ona potem Tżtowi gada,że ja jej chyba nie lubię bo nawet pogadać nie przyjdę....

ona to by chciała prostą dziewuchę co to nie studiuje ale za to jest do roboty pierwsza i umie ugotować itp. i poplotkować... a ja nie dosyć,że studiuję to jeszcze nie jestem religijna to jeszcze nie umiem nic w domu zrobić ani z nią pogadać:/

no i kolejny minus- Tżta mamie nie podoba się,że u niego śpię chociaż wie dobrze,że seks uprawiamy a ja się zabezpieczam, o kwestiach religijnych, chodzeniu do kościoła i jedzeniu mięsa w piątek (jak sobie zamawiamy hamburgery w piątek często coś mówi) nie wspomnę..albo o czepianiu się,że sobie coś ciągle na allegro zamawiam... jakbym zamawiała za jej pieniądze conajmniej:/


ale tak ogólnie jest miła i sympatyczna, ma lepsze i gorsze dni....ale mieszkać to bym z nią nie chciała
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:49   #3026
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o NK to Aga S z W to ja
Wiem, Ciebie mam w znajmoych

Hawrodytka - dużo zależy od tego ile sie z tesciami przebywa, bo jak codziennie i jeszcze nocuje, a wiadomo ze skoro sa u siebie to wtrącają sie w mnóswto rzeczy to naprawde mozna zwariować
Teraz ich całę szczeście praktycznie nie widzę, ale latem będzie tragedia

Chiii - no właśnie mama mojego TŻ nei jest zła, ale taka z niej prosta kobieta, cała życie praca, a po pracy przy garach, za to wiosna-lato cały dzień w ogródku. Nie jest złosliwa, ale tak nieświadomie sie we wszystko wtrąca, a to baaaardzo denerwuje, dlatego marzy nam sie z TŻ własne m....

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2009-02-12 o 13:53
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:51   #3027
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: American girls cz. VIII

hawrodytko a jaka diagnoza byla, czemu wypadaly i co to jest co bierzesz na nie??
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:53   #3028
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: American girls cz. VIII

A mi się Czekolada83 w blondzie też podobała tzn z klipami bo jedno zdjęcie miała takie z grzywką i w krótkich włosach i tam rzeczywiście wygląda na ok 30 lat co nie znaczy że brzydko ale w długich i jeszcze ciemnych znacznie lepiej
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:56   #3029
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: American girls cz. VIII

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
A po co ona sie w ogole wpieprza w to?Juz chyba wiem o co chodzi moja kolezanka tez miala taka tesciowa jak sie poklocili to ona wydzwaniala do tej kolezanki i analizowala ich cala klotnie,a jak zerwala z nim to ta znowu dzwonila "czemu mi(?) to robisz,moj syn popelnia bledy ale chyba nie az takie zebyscie sie rozstawali"dodam ze przychodzil nawalony do domu i nia szarpal.
dokladnie moja jest taka sama!!
mowila np: on ma stresy, musi sie napic i oreagowac!!OMG!!


widzialyscie nowy clip beyonce/? jest tam tancerka, z takim brdatym facetem, ja pierdziule ostatnia scena az mnie rozgrzala!! on tak patrzy na nia, ona spiewa on ja nosem, ustami lekko traca.. piekna jest!
a on mnie powalil na kolana

{pisze na kleczkach}

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2009-02-12 o 13:57
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:58   #3030
icebaby21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Opole:)
Wiadomości: 269
Dot.: American girls cz. VIII

Mojego TŻ mama to taka jak z opisu Czekolady...wszystko za niego robi, jak on rano wstaje to juz ma kanapki zrobione i przykryte woreczkiem,wieczorem jak wraca to juz tez kolacja na niego czeka w pokoju i herbatka, potrafi sie oderwac od ulubionego serialu i pedzic do kuchni cos upichcic bo synek glodny sie zrobil...ja nei wiem,ja taka jestem i na pewno nie bede. U mnie w domu zawsze kazdy dbal o siebie a nie bylo takiego skakania wokol jednej osoby;/

A tak z innej beczki,poszlam dzisiaj do fryzjera na rozjasnianie moich włosów za łopatki i....nic nie zaplacilam Bo fryzjerka mi za dlugo trzymala rozjasniacz i spalilo mi sie jedno pasemko troche ze takie poszarpane jest i koncowki takie suche No ale od czego mamy maseczki, jedwab i waxyI tym sposobem zaoszczedziłam 180zl a włosy mam jasniutkie jak chcialam
__________________
Closer - Kings of Leon - Only By the Night

Edytowane przez icebaby21
Czas edycji: 2009-02-12 o 13:59
icebaby21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.