Pierwszy raz samolotem - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 17:19   #2011
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Przydatny wątek Ja pierwszy raz polece końcem czerwca/ początkiem lipca. Już się nie mogę doczekać, a jednocześnie się boje.
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 17:28   #2012
biedroonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 108
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Przydatny wątek Ja pierwszy raz polece końcem czerwca/ początkiem lipca. Już się nie mogę doczekać, a jednocześnie się boje.
a gdzie, kiedy i skąd lecisz? może będziemy w tym samym samolocie bo też lecę pod koniec czerwca
biedroonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 13:20   #2013
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez biedroonka Pokaż wiadomość
a gdzie, kiedy i skąd lecisz? może będziemy w tym samym samolocie bo też lecę pod koniec czerwca
Jeszcze nie wiem gdzie :/ Zastanawiam się na Hiszpanią, Wyspami Kanaryjskimi, Egiptem i Grecją A polecimy pewnie pod koniec czerwca tak jak ty
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:16   #2014
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Parę moich wskazówek, może komuś się przydadzą, zawłaszcza przy długich lotach:

1)wygodne, nie krępujące ruchów ubranie, ja np. lubie dresy welurowe z zapinanymi na zamek bluzami (są najpraktyczniejsze)

2)wygodne buty które łatwo będzie można ściągnąć

3)ciepłe skarpetki (czasami klimatyzacja w samolocie daje w kość)

4)mała kosmetyczka a w niej: woda termalna, podróżna pasta i szczoteczka do zębów, chusteczki do higieny intymnej, chusteczki odświeżające, krem nawilżający, pomadka ochronna do ust i krem do rąk

5)krople do oczu (nosze soczewki i moje oczy źle znoszą suche powietrze)

6)tabletki przeciwbólowe, najczęściej aspiryna i no spa

7)okulary do spania (w niektórych samolotach je dają ale ja wolę swoje)
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 07:15   #2015
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Pierwszy raz samolotem

A ja pierwszy raz będę leciała 1 maja =D
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 08:13   #2016
pimpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Pierwszy raz samolotem

A wiecie może gdzie w Poznaniu można kupić puste buteleczki do płynów? Muszę przelać kilka kosmetyków a nie mam w co. A może jakieś rodzaje sklepów (drogeria?) Rozglądała się ale nigdzie nie widziałam nic takiego.
Pomóżcie, bo lot wkrótce.
pimpek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 08:38   #2017
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Pierwszy raz samolotem

pimpek na 100% znajdziesz je w perfumerii Sephora, ja moje jeszcze kupowałam w H&M, stały koło kosmetyków z Hello Kitty. Wszystko właśnie w Poznaniu
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 08:53   #2018
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość

3)ciepłe skarpetki (czasami klimatyzacja w samolocie daje w kość)
można poprosić o koc
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 10:40   #2019
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
można poprosić o koc
ale te ich koce to bardzo małe i cienkie są
zapomniałam właśnie dopisać że kocyk też mam swój
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 11:40   #2020
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
ale te ich koce to bardzo małe i cienkie są
zapomniałam właśnie dopisać że kocyk też mam swój
Wiem, ale lepsze to niż nic Zresztą ..ostatnio steward był tak miły, że jak zobaczył moją powątpiewającą minę na widok koca, to zaraz doniósł drugi
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 10:31   #2021
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Pierwszy raz samolotem

wskazówka jak za naprawdę małe pieniążki polecieć z Ryanairem
( wskazówka pewnego turysty )

Turysta poleciał do Frankfurtu za 10 zł w obie strony. Za lot w maju do Londynu i z powrotem zapłacił 6 zł.

Aby korzystać z rzeczywiście tanich biletów trzeba pamiętać o kilku zasadach:
1. Poczekać na promocję, gdzie bilety na niektóre kierunki kosztują 3 zł, a opłaty lotniskowe są gratis;
2. Zrezygnować z bagażu odprawianego (na weekend można zmieścić się w podręcznym) - bagaż kosztuje 60 zł;
3. Zdecydować się na odprawę online samodzielnie drukując karty pokładowe - klasyczna odprawa kosztuje koleje 60 zł;
4. Zrezygnować z ubezpieczenia - wystarczy zamawiając wybrać opcję "nie chcę";
5. Zapłacić kartą Visa Electron, która działa w internecie - przy płatności kredytową Ryanair kasuje kolejne 80 zł.


__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 05:53   #2022
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Pierwszy raz samolotem

te wskazowki dot ryanair juz chyba raczej nieaktualne...

http://www.pasazer.com/in-3563-w,rya...awa,online.php
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:07   #2023
tramanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Pierwszy raz samolotem

Szukam masla w takim malutkim opakowaniu tak jak podawaja w samolocie, nie wie ktos jaka ma nazwe to maslo? albo gdzie kupic cos podobnego? dziekuje z gory. pozdrawiam.
tramanh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 19:59   #2024
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez mangoo25 Pokaż wiadomość
Witam Was,
Ja co prawda nie lecę pierwszy raz, ale nurtuję mnie jedna rzecz więc chciałabym tym razem zabrać ze sobą czteropak piwa z Polski do UK i zastanawiam sie czy podczas przelotu cisnienie jakie jest w luku bagażowym nie spowoduje "wybuchu" puszek.
prosiłabym bardzo o odpowiedź kogoś kto już miał z tym do czynienia lub wie co i jaklece już za kilka dni.
dziękuję i pozdrawiam Was serdecznie

P.S. pierwszy raz piszę na forum więc wybaczcie jeśli coś mi nie wyszło z tym postem
Ja wywożąc piwo z Grecji owijałam puszki w ręcznik/bluzę/dłuższą koszulkę i do ogólnego. Puszki nie wybuchły. Mój TŻ w bagażu ogólnym wziął 2 szklane butelki z alkoholem i też je tak opakowaliśmy i nic się nie potłukło
Jednak prawda prawdą, że rzucają bagazami na prawo i lewo. Grunt to solidna torba
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 23:32   #2025
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Drogie Wizazanki
co prawda moje pytanie nie jest zwiazane z lotem samolotem
ale moe ktoras z Was wie jak dojechac ze stadionu na Okęcie? (oczywiscie wykluczajac taksowke)?
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 14:31   #2026
Platyna18
Przyczajenie
 
Avatar Platyna18
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Hej
Mam Maly problem 11 kwietnia lece z Londynu do Katowic i przy kupnie biletu prze internet zaznaczylam opcje ODPRAWA ONLINE <Ryanair> bo bylo taniej ale teraz nie bardzo jeste wszystkiego pewna.Rozumie ze po wejsciu na ich stone na rezerwazje online i wpisaniu tego wszystkiego wydrukuje mi sie bilet aaa co z powrotnym??? Chciaalam sie jeszcze dowiedziec czy jak juz bede miala wydrukowany ten bilet i bede na lotnisko to mam isc jeszcze go zwazyc???czy odrazu ide do pana ktory sprawdza zawartosc i dowod???poniewa z widzialam raz ze jedna pani ktora odbierala bilet na lotnisku i dawa swuj bagaz dostala jakas nalepke na bagaz podreczny czy ja musze tez po to iscno i i jeszcze jedno mam tylko bagaz podreczny do 10kg a czy moge miec odprucz tego torebke??

Prosze o szybka odpowiedz
Z Gory Dziekuje
Platyna18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 15:01   #2027
M0niczk4
Rozeznanie
 
Avatar M0niczk4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Platyna18 Pokaż wiadomość
Hej
Mam Maly problem 11 kwietnia lece z Londynu do Katowic i przy kupnie biletu prze internet zaznaczylam opcje ODPRAWA ONLINE <Ryanair> bo bylo taniej ale teraz nie bardzo jeste wszystkiego pewna.Rozumie ze po wejsciu na ich stone na rezerwazje online i wpisaniu tego wszystkiego wydrukuje mi sie bilet aaa co z powrotnym??? Chciaalam sie jeszcze dowiedziec czy jak juz bede miala wydrukowany ten bilet i bede na lotnisko to mam isc jeszcze go zwazyc???czy odrazu ide do pana ktory sprawdza zawartosc i dowod???poniewa z widzialam raz ze jedna pani ktora odbierala bilet na lotnisku i dawa swuj bagaz dostala jakas nalepke na bagaz podreczny czy ja musze tez po to iscno i i jeszcze jedno mam tylko bagaz podreczny do 10kg a czy moge miec odprucz tego torebke??

Prosze o szybka odpowiedz
Z Gory Dziekuje
Odprawa on line jak dla mnie nic nie znaczy, bo i tak musisz iść do ogólnej odprawy, tam ważą bagaż (ale Ty nie masz więc mogą Cię ew. poprosić o położenie na taśmie w celu zważenia, jakby mieli wątpliwości co do wagi) - tam pokazujesz wydruk, oni dają Ci bilet i idziesz do Security. Z powrotem procedura jest taka sama.
Co do nalepek na bagażu podręcznym - pierwsze słyszę
Oficjalnie nie możesz mieć torebki - tylko 1 bagaż podręczny - ale czasem puszczają (mi się akurat nie udało), dla bezpieczeństwa schowaj ją do torby.
M0niczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 16:04   #2028
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez niuniaaa86 Pokaż wiadomość
Drogie Wizazanki
co prawda moje pytanie nie jest zwiazane z lotem samolotem
ale moe ktoras z Was wie jak dojechac ze stadionu na Okęcie? (oczywiscie wykluczajac taksowke)?
jeśli mnie pamięć nie myli to tramwaj numer 9 powinien ze stadionu na okęcie dostarczyć
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 17:24   #2029
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
jeśli mnie pamięć nie myli to tramwaj numer 9 powinien ze stadionu na okęcie dostarczyć
dzieki !!!

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez M0niczk4 Pokaż wiadomość
Odprawa on line jak dla mnie nic nie znaczy, bo i tak musisz iść do ogólnej odprawy, tam ważą bagaż (ale Ty nie masz więc mogą Cię ew. poprosić o położenie na taśmie w celu zważenia, jakby mieli wątpliwości co do wagi) - tam pokazujesz wydruk, oni dają Ci bilet i idziesz do Security. Z powrotem procedura jest taka sama.
Co do nalepek na bagażu podręcznym - pierwsze słyszę
Oficjalnie nie możesz mieć torebki - tylko 1 bagaż podręczny - ale czasem puszczają (mi się akurat nie udało), dla bezpieczeństwa schowaj ją do torby.
w ryanair watpie by udalo sie przejsc z bagazem i torebka
tam nawet za kibelki trzeba bedzie placic
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 17:53   #2030
karciocha2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 69
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Tydzień temu leciałam z Łodzi na Stansted liniami Ryanair i bez problemu mogłam wnieść torebkę i bagaż podręczny ;d wczoraj wracałam i też bez problemu mnie przepuścili w Londynie z torebką
karciocha2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 20:43   #2031
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez karciocha2 Pokaż wiadomość
Tydzień temu leciałam z Łodzi na Stansted liniami Ryanair i bez problemu mogłam wnieść torebkę i bagaż podręczny ;d wczoraj wracałam i też bez problemu mnie przepuścili w Londynie z torebką
byc moze zalezy to od tego na jaka obsluge trafisz na lotnisku, osobiscie nie latalam nigdy ryanair i leciec nie zamierzam, ale z opinii znajomych slyszalam ze nie pozwalaja wnosic bagazu i torebki
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 20:54   #2032
khalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Proszę o pomoc!!
Mam wykupiony bilet w dwie strony Rzeszów - Londyn i z powrotem(Ryanair). Bilet zamówiony i opłacony z odprawą on-line przez osboę mieszkającą w Angli. Juz potwierdziłam rezerwację.
Chcę dokupić bagaż. Wiem, że jeżeli dokupię bagaż na lotnisku jest on 2x droższy, więc dlatego chcę to zrobić przez internet. Kiedy próbuję dopisac bagaż przy zarządzaniu rezerwacją. Wychodzi mi kwota 160 zł (bagaż w obie strony).
Czy jest możliwośc dokupienia biletu w jedną stronę?
Jeżeli nie, to czy oprócz tej kwoty która mi się wyświetla za bagaż 160 zł, dochodzą jeszcze jakieś dodatkowe opłaty?
khalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 21:00   #2033
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Pierwszy raz samolotem

[quote=niuniaaa86;11572946]dzieki !!!

Nie ma sprawy
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 17:19   #2034
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez khalina Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc!!
Mam wykupiony bilet w dwie strony Rzeszów - Londyn i z powrotem(Ryanair). Bilet zamówiony i opłacony z odprawą on-line przez osboę mieszkającą w Angli. Juz potwierdziłam rezerwację.
Chcę dokupić bagaż. Wiem, że jeżeli dokupię bagaż na lotnisku jest on 2x droższy, więc dlatego chcę to zrobić przez internet. Kiedy próbuję dopisac bagaż przy zarządzaniu rezerwacją. Wychodzi mi kwota 160 zł (bagaż w obie strony).
Czy jest możliwośc dokupienia biletu w jedną stronę?
Jeżeli nie, to czy oprócz tej kwoty która mi się wyświetla za bagaż 160 zł, dochodzą jeszcze jakieś dodatkowe opłaty?
jesli kupujesz bilet w dwie strony to niestety nie ma mozliwosci dokupienia bagazu tylko w jedna strone (przez internet), istnieje tylko mozliwosc dokupienia go na lotnisku
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:42   #2035
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Platyna18 Pokaż wiadomość
Hej
Mam Maly problem 11 kwietnia lece z Londynu do Katowic i przy kupnie biletu prze internet zaznaczylam opcje ODPRAWA ONLINE <Ryanair> bo bylo taniej ale teraz nie bardzo jeste wszystkiego pewna.Rozumie ze po wejsciu na ich stone na rezerwazje online i wpisaniu tego wszystkiego wydrukuje mi sie bilet aaa co z powrotnym??? Chciaalam sie jeszcze dowiedziec czy jak juz bede miala wydrukowany ten bilet i bede na lotnisko to mam isc jeszcze go zwazyc???czy odrazu ide do pana ktory sprawdza zawartosc i dowod???poniewa z widzialam raz ze jedna pani ktora odbierala bilet na lotnisku i dawa swuj bagaz dostala jakas nalepke na bagaz podreczny czy ja musze tez po to iscno i i jeszcze jedno mam tylko bagaz podreczny do 10kg a czy moge miec odprucz tego torebke??

Prosze o szybka odpowiedz
Z Gory Dziekuje

Ja tez tak latam i to wyglada tak.


Dwa dni przed wylotem wchodzisz na strone i wypełniasz formularz on line czyli imie nazwisko @ i ci na koncu wyskoczy drukuj . Wiec wydrukujesz i tam bedzisz miała dwa bilety w jedna i w druga strone

Jesli nie masz bagazu głównego tylko sam podreczny to nie idziesz do okienka gdzie sie odbiera bilet bo ty juz go masz !!! wiec omijasz to i od razu idziesz na odprawe osobista z tym bagazem podrecznym. Na bagaz podreczny nie nalepiaja ci nic - normalnie przechodzisz . Ja jak ostatnio leciałam to kazali mi torebke upchnac do podrecznego .
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:32   #2036
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
jeśli mnie pamięć nie myli to tramwaj numer 9 powinien ze stadionu na okęcie dostarczyć
To nieprawda!!!!!!!!!!!Mam nadzieję,że jeszcze nie pojechałaś!!!!
Na tramwaju nr 9 jest napisane Okęcie owszem,ale nie dojeżdża on na lotnisko tylko na wylotówkę z Warszawy,do lotniska jest stamtąd kilka ładnych kilometrów.
Na terminal dojeżdża z centralnego autobus 175,na ostatnim przystanku należy wysiąść.
A ze stadionu na centralny dojeżdżasz jakimkolwiek tramwajem.

Edytowane przez rybkad
Czas edycji: 2009-03-24 o 14:33
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 17:57   #2037
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
To nieprawda!!!!!!!!!!!Mam nadzieję,że jeszcze nie pojechałaś!!!!
Na tramwaju nr 9 jest napisane Okęcie owszem,ale nie dojeżdża on na lotnisko tylko na wylotówkę z Warszawy,do lotniska jest stamtąd kilka ładnych kilometrów.
Na terminal dojeżdża z centralnego autobus 175,na ostatnim przystanku należy wysiąść.
A ze stadionu na centralny dojeżdżasz jakimkolwiek tramwajem.
dzieki serdecznie za poprawke
co prawda to nie ja jade, jesli juz musze jechac to jezdze pociagiem na centralny ii stamtad autobusem 175

rybkad dzieki za odpowiedz!!!
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 11:44   #2038
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez niuniaaa86 Pokaż wiadomość
dzieki serdecznie za poprawke
co prawda to nie ja jade, jesli juz musze jechac to jezdze pociagiem na centralny ii stamtad autobusem 175

rybkad dzieki za odpowiedz!!!
Proszę bardzo,przyznam że jest to nieco mylące,często jeżdżę na tamto Okęcie tramwajami i nie raz widziałam skonsternowanych ludzi z walizkami wysiadających w szczerym polu
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:53   #2039
pimpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Czyli na lotnisko tylko tym autobusem dojadę tak? Żaden tramwaj nie dojeżdża na lotnisko?? Liczę na szybką odpowiedź, bo sprawa baaardzo pilna

A co
możecie powiedzieć o liniach Norwegian? Na coś zwrócić szczególną uwagę?

Edytowane przez pimpek
Czas edycji: 2009-03-25 o 14:55
pimpek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:40   #2040
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez pimpek Pokaż wiadomość
Czyli na lotnisko tylko tym autobusem dojadę tak? Żaden tramwaj nie dojeżdża na lotnisko?? Liczę na szybką odpowiedź, bo sprawa baaardzo pilna

A co możecie powiedzieć o liniach Norwegian? Na coś zwrócić szczególną uwagę?
Leciałam z Okęcia więc juz pisze. Tramwajem należy dojechać do centralnego i stmatad co 10minut kursuje 175 ktory podwiezie cie pod samiuteńkie lotnisko inaczej nie dojezdziesz.Zawsze ludzi mozesz sie spytac, ktory tramwaj i ile przystankow do centralnego.
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-24 08:30:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.