Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-27, 20:35   #931
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

=>Vicki<= , szponciak dziekuje Wam ratujecie mi zycie
Pozdrawiam
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-27, 21:04   #932
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Mi w 2 miesiące urosły o 3 cm. Czy to duzo?? A nie uzywam żadnych wspomagaczy, tylko odżywke gliss kur do spłukiwania i tez z tej samej firmy odzywke do włosów farbowanych w sprayu. POZDRAWIAM.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-27, 21:06   #933
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Vivki specjallistko nasza etatowa: a moze znasz jakis inny sposob (oprocz cebuli) na zageszczenie wlosow??czyli jakby nie patrzec na porost. Pomijam inneov-a tak by the way czy ktos po INNEOVIE doznal zageszczenia wlosow jak mowi producent??jestem pograzona przez moje kudly bylo ok ale tak leca ze juz nic nie mam na glowie, a krotkich mi koszmarnie

a to moj watek wołajacy o pomste do nieba
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101119

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2006-02-28 o 09:24
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 08:50   #934
nika901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez dona,k
czesc jestem nowa,podam tobie metode na wlosy.jest ona nie dobra pod wzgledem smaku,ale to byl szok jak zobaczylam moje wlosy po pol roku.Z natury mam wlosy slabe i cienkie i rosna jakby nie mogly moja fryzjerka poradzila mi je sciac i tak zrobilam -bylam zalamana bo wygladalam podobno dobrze ale czulam sie okropnie,pewnego razu znalazlam w gazecie przepis na wlosy tzn;poradzono tam codziennie pic rozpuszczone drozdze ok 2 lyzki stolowe+cieple mleko razem mixtura miala miec ok pol szklanki o zmieszaniu i rozpuszczeniu,ohydne w smaku zaciskalam zeby i pilam ale oplacalo sie moje kudly po pol roku siegaly prawie za ramiona nigdy wczesniej nie mialam takiej sytuacji bo normalnie po pol roku mialam wlosy do szyji tak mi wolno rosna.po miesiacu oswoilam si eze smakiem drozdzy i teraz stosuje to czesto,a wlosy mi si eblyszcza jak zloto.super
Hej.Mam pytanko czy mozesz określić ile cm w miesiącu urosły ci włoski,gdy stosowałas tą miksturke z drożdzami.Jak złapiesz wolną chwilke to prosze odpisz.Pozdrawiam
nika901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 10:17   #935
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

hm ciekawe:P od wczoraj zaczęłam pić tą miksture heh nie jest taka zła:P no zoabczymy co z tego wyjdzie :P (włoski mam za ramiona:P)
ps. no własnie napisz nam ile mniej wiecej cm urosły ci włosy na miesiąc :P pozdrawiam rownież:P papapa
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 10:18   #936
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez dona,k
czesc jestem nowa,podam tobie metode na wlosy.jest ona nie dobra pod wzgledem smaku,ale to byl szok jak zobaczylam moje wlosy po pol roku.Z natury mam wlosy slabe i cienkie i rosna jakby nie mogly moja fryzjerka poradzila mi je sciac i tak zrobilam -bylam zalamana bo wygladalam podobno dobrze ale czulam sie okropnie,pewnego razu znalazlam w gazecie przepis na wlosy tzn;poradzono tam codziennie pic rozpuszczone drozdze ok 2 lyzki stolowe+cieple mleko razem mixtura miala miec ok pol szklanki o zmieszaniu i rozpuszczeniu,ohydne w smaku zaciskalam zeby i pilam ale oplacalo sie moje kudly po pol roku siegaly prawie za ramiona nigdy wczesniej nie mialam takiej sytuacji bo normalnie po pol roku mialam wlosy do szyji tak mi wolno rosna.po miesiacu oswoilam si eze smakiem drozdzy i teraz stosuje to czesto,a wlosy mi si eblyszcza jak zloto.super
hm ciekawe:P od wczoraj zaczęłam pić tą miksture heh nie jest taka zła:P no zoabczymy co z tego wyjdzie :P (włoski mam za ramiona:P)
ps. no własnie napisz nam ile mniej wiecej cm urosły ci włosy na miesiąc :P pozdrawiam rownież:P papapa
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 12:16   #937
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Porost włosów

słuchajcie a jaki jest standart miesieczny??
mi w przeciągu 50 dni włosy urosły ok 3 cm
mało??? dużo??? w normie???

ktoś jeszcze napisal
włosy wolniej rosną w niskich temperaturach czy to prawda?
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 12:17   #938
ryba1001
Raczkowanie
 
Avatar ryba1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 95
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cześć dziewczyny jestem nowa przeczytałam ten wątek i kupiłam sobie Seboradin i WAX tylko zastanawiam sie odnośnie tego samponu czy jest tylko jeden rodzaj bo ta kobieta w aptece dałami z fioletowo-białą naklejką a tam jest napisane ,że on jest na łupież a ja nie mam łupieżu i po trzech myciach zauważyłam łupież ,nie wiem co robić?
ryba1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 14:26   #939
sagefighter
Raczkowanie
 
Avatar sagefighter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez olkie
ja po miesiacu dopiero zauwazylam jezyka)) napewno beda efekty ale nie mozna sie spodziewc efektow po 2 tyg ja stosuje kuracje ok 4 mies i teraz dopiero widze wyniki


Dzieki Olkie za wsparcie w tych trudnych chwilach... No, mam nadzieje, ze wszystko nie pojdzie na marne....Widze jakies pojedyncze nowe wloski ktore sobie zaczynaja rosnac, ale jeszcze musze poczekac na efekty....
Jesssu, 4 miesiace? Czy ja wytrzymam az tyle.....A chcialam sobie wloski pofarbowac, bo mam okropne odrosty......Czyli z farbowania w kwietniu przed swietami wloskow NICI. Wloski rosnijcie szybciej.....
sagefighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 14:34   #940
sagefighter
Raczkowanie
 
Avatar sagefighter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Miss Why, wiesz...ja tez tak mialam na poczatku....po prostu przetluszczaly mi sie nieziemsko po Seboradinie - tym toniku i Waxie. Ale teraz jest juz normalnie. Moze po prostu nie wyplukiwalam ich zbyt dokladnie po tej odzywce? W kazdym razie teraz naprawde widze poprawe....Wloski sa mieciutkie, pomimo ze stosuje szampon Neril a pozniej tonik Seboradniu z zen- szeniem i olejkiem rycynowym.A po Waxie to juz sa tak ekstremalnie mieciuchne ze laskocze nimi mojego TZ....Na koniec dnia - wiadomo- nie sa juz tak swieze jak o poranku, zaraz po myciu, ale nie sa nawet przetluszczone jak wstane z lozka na drugi dzien rano. Myje te moje wlosy szamponem Neril, bo dziewczyny bardzo go zachwaly i musze powiedziec, ze z niecierpliwoscia czekam na nowe wloski.
sagefighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 16:57   #941
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

dziś znów prostuję i mierzę...więc jutro możecie się spodziewać wyników co prawda mierzyłam 1,5 tygodnia temu ale musze sobie porównać no ale za dokładnie 37 dni idę do fryzjera
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 18:14   #942
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez dona,k
czesc jestem nowa,podam tobie metode na wlosy.jest ona nie dobra pod wzgledem smaku,ale to byl szok jak zobaczylam moje wlosy po pol roku.Z natury mam wlosy slabe i cienkie i rosna jakby nie mogly moja fryzjerka poradzila mi je sciac i tak zrobilam -bylam zalamana bo wygladalam podobno dobrze ale czulam sie okropnie,pewnego razu znalazlam w gazecie przepis na wlosy tzn;poradzono tam codziennie pic rozpuszczone drozdze ok 2 lyzki stolowe+cieple mleko razem mixtura miala miec ok pol szklanki o zmieszaniu i rozpuszczeniu,ohydne w smaku zaciskalam zeby i pilam ale oplacalo sie moje kudly po pol roku siegaly prawie za ramiona nigdy wczesniej nie mialam takiej sytuacji bo normalnie po pol roku mialam wlosy do szyji tak mi wolno rosna.po miesiacu oswoilam si eze smakiem drozdzy i teraz stosuje to czesto,a wlosy mi si eblyszcza jak zloto.super
w czym rozpuscic te drożdze??
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 20:17   #943
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

hmm nie weim czy dobrze robie ale najpierw wrzucam te drozdze do szklanki, a potem grzeje mleko i zalewam nim i nastepnie wszytko mieszam i potem pije :P:
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 20:17   #944
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Ulka17
w czym rozpuscic te drożdze??
hmm nie weim czy dobrze robie ale najpierw wrzucam te drozdze do szklanki, a potem grzeje mleko i zalewam nim i nastepnie wszytko mieszam i potem pije :P:
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 20:20   #945
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez monia166
hmm nie weim czy dobrze robie ale najpierw wrzucam te drozdze do szklanki, a potem grzeje mleko i zalewam nim i nastepnie wszytko mieszam i potem pije :P:
oczywiscie chodziło mi ze zalewam tym cieplum mlekiem drozdze :P:
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 20:58   #946
justyna_wisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

po przeczytaniu wszystkich waszych wątków poszlam do apteki i kupilam skrzypowite , wax , seboradin lotion i balsam ( mam nadzieje ze to mi pomoze ) ale cos mnie po 2 dniach brania skrzypowity wysyfilo na buzi nie wiem czy to przypadek ??? czy zbieg okolicznosci
justyna_wisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 22:30   #947
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez justyna_wisz
po przeczytaniu wszystkich waszych wątków poszlam do apteki i kupilam skrzypowite , wax , seboradin lotion i balsam ( mam nadzieje ze to mi pomoze ) ale cos mnie po 2 dniach brania skrzypowity wysyfilo na buzi nie wiem czy to przypadek ??? czy zbieg okolicznosci
Ja upatruję związek pogorszenia stanu skóry z braniem Humavitu po 3 dniach od odstawienia, skóra znów jest normalna A szkoda że nie mogę brać
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 17:15   #948
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Ja upatruję związek pogorszenia stanu skóry z braniem Humavitu po 3 dniach od odstawienia, skóra znów jest normalna A szkoda że nie mogę brać
Dlaczego szkoda, skoro nie wpływał korzystnie na stan twojej skóry?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 18:38   #949
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Puniax
Dlaczego szkoda, skoro nie wpływał korzystnie na stan twojej skóry?
Bo miałam nadzieję, że podziała na włosy W końcu po to go brałam hehe
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-01, 19:07   #950
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

01.01.06- ok 42 cm
29.01.06- ok 46 cm
28.02.06- ok 49 cm

czyli włoski zwolniły ale raz nie było skrzypu raz olejki itd
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 19:08   #951
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

01.01.06- ok 42 cm
29.01.06- ok 46 cm
28.02.06- ok 49 cm

czyli włoski zwolniły ale raz nie było skrzypu raz olejku itd, od teraz ful kuracja
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 19:22   #952
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Opiumalfa:specjalistka moze nie, ale sie staram ostatnio wyczytalam pare fajnych rad z zagranicznego ELLE, powszechnie znanych, ale przypomne: rozczesywac wlosy przed myciem aby zapobiec tzw. "koltunom" dzieki temu, nie wyrywa sie ich wiecej po umyciu, odczekac az wlosy sa pol-suche i dopiero korzystac z suszarki (ale ogolnie to lepiej unikac), i nie szorowac wlosow gdy sa mokre, tylko wyciskac z nich wode recznikiem.
Uwzam ze bardzo wazne sa tez masaze glowy; !przed myciem sucha skore masowac opuszkami palcow!, podczas mycia szamponem, nakladania odzywki i przedewszystkim podczas nakladania waxu-wtedy najlepiej wnikaja skladniki. pobudza to krazenie krwi, dzieki czemu cebulka wlosa ma wiecej tlenu i skladnikow mineralnych. W Twoim wypadku, przy nakladaniu cebuli z rycyna tez wazne!
Stosowalam tez plukanki po umyciu glowy z pokrzywy i skrzypu, wlosy byly bardziej sztywne i w moim przypadku lepiej ukladaly (nie potrzebne byly prod. do modelowania). Pilam tez herbatke z tych ziol, ale krotko wiec nie moge powiedziec czy szybciej wlsoy rosly. napewno byly bardziej blyszczace!
Narazie to by bylo tyle. jak cos sobie przypomne, napisze! Pozdrawiam.
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 19:23   #953
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez *agniesia*
01.01.06- ok 42 cm
29.01.06- ok 46 cm
28.02.06- ok 49 cm

czyli włoski zwolniły ale raz nie było skrzypu raz olejku itd, od teraz ful kuracja
Prosiłabym Cię o korzystanie na przyszłość z funkcji 'Edytuj'
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 19:23   #954
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Chyba zaczyna sie u mnie cos dziac...i chyba po jedzeniu Cynku Forte - jedna tabletka dziennie na recepte.moj dermatolog powiedzial ze to wlasnie cynk a nie magnez jest w duzej miesze odpowiedzialny za wlosy.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 19:34   #955
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

justyna_wisz - piszesz ze Cie po skrzypowicie "wysyfilo" mnie tez! ale tylko przez pare dni tak mialam.Teraz bedzie juz ponad tydzien jak jem te tabletki i mam czysta cere... ani jednego syfka pozdrawiam
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 19:45   #956
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

zazdroszcze 3 lub 4cm w meisiac ;O :O ja tez tak chce.. a ostatnio opuscilam sie z witaminkami i robie sama amseczke z waxu raz na okolo tydzien - to chyba za malo :/ od wczoraj znow biore witaminki 2 lub 3 razy dziennie no i dodtakowo wax raz na mniej wiecej 5-8 dni
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 19:48   #957
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Asia_LP
justyna_wisz - piszesz ze Cie po skrzypowicie "wysyfilo" mnie tez! ale tylko przez pare dni tak mialam.Teraz bedzie juz ponad tydzien jak jem te tabletki i mam czysta cere... ani jednego syfka pozdrawiam
Mi po misiącu zaczęło dziać się coś ze skórą za to po kilku dnaich od odstawienia minęło
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 20:16   #958
justyna_wisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

No To Bede Czekac , Jak Narazie To Nie Widze Pogorszenia Wiec Pewnie Bedzie Juz Tylko Lepiej . Pozdrowienia
justyna_wisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 20:25   #959
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Dziewczyny odpowiedzcie mi na takie pytanko: Czy to jest tak, że im dłużej stosuje się kuracje, tym włoski rosną szybciej? Ja "działam" od miesiąca. Efekty są ale bardzo mizerne. Czy po jakimś czasie będzie lepiej? Czy to po prostu na mnie nie działa tak jak trzeba?
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 21:40   #960
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Nie znam się dobrze, ale tak sobie myślę, że jak większość kuracji, i ta wymaga czasu. To, że niektórym paniom włoski rosną bardzo szybko po Waxie i całej reszcie jest bardzo fajne, ale myślę też, że "norma" dla widocznych efektów takiej kuracji jest nieco dłuższa niż miesiąc. Trochę z innej beczki, ale od niedawna piję jakieś specjalne "magiczne" zioła na ogólną poprawę kondycji i powiedziano mi, że efekty będą najwcześniej po dwóch miesiącach. Wszystkiemu trzeba dać czas. A swoją drogą, tyle się od Was naczytałam, że w tym miesiącu sama zaczynam akcję "Rośnijcie szybciej"
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.