Kilka pytan o balejage dla myszawej blondynki ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-06, 12:58   #1
daglezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15

Kilka pytan o balejage dla myszawej blondynki ;-)


Witam Was. Moj naturalny kolor to tzw.myszawy blond czyli ciemny, szarawy bez efektu. Od ladnych paru lat farbowalam wlosy na jasny blond ale potem postanowilam zrobic balejage poniewaz bardzo sie niszczyly od rozjasniania. Obecnie mam dosc geste za ramiona wlosy i wybieram sie w niedziele do nowej fryzjerki poniewaz nie bylam zadowolona z poprzedniej. Przez ten rok moj balejage w ktorym mial dominowac blond bo dobrze sie w nim czyje stal sie poprzez dobieranie coraz to wiekszej ilosci pasemek w mojej myszawej tonacji wlosow, ciemny ;-( Gdzieniegdzie widac delikatne pasemka blond a poza tym to burza wlosnow w tonacji ciemnego blondu(mojego) i brazu. Teraz pytanko chce odzyskac balejage w tonacji jasy, platynowy, blond ale co do tego??? Pozwolic by fryzjerka poprostu rozjanila mi wiekszosc pasemek na mojej glowie celem uzyskania efektu plus zostawic "moje" pasemka(ale Doda) Dzieki czemu roznace odrosty nie beda tak rzucac sie w oczy. Czy macie moze drogie panie jakas propozycje doboru jeszcze jakiegos kolorku pasemka moze jasny braz, sama juz nie wiem??? Bardzo prosze o sugestie z Waszej strony. Pozdrawiam i licze na pomoc. Dagmara
daglezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 13:24   #2
klaudusia_ost
Raczkowanie
 
Avatar klaudusia_ost
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: Kilka pytan o balejage dla myszawej blondynki ;-)

hej Ja po prostu rozjaśniłabym pasemka i tyle. Sama kiedyś tak robiłam, teraz mam całe blond, ale właśnie chcę sobie zrobić baleyage tylko nie wiem jakie kolorki dobrać hihi Pozdrawiam
klaudusia_ost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 14:18   #3
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Kilka pytan o balejage dla myszawej blondynki ;-)

Cytat:
Napisane przez daglezja
Witam Was. Moj naturalny kolor to tzw.myszawy blond czyli ciemny, szarawy bez efektu. Od ladnych paru lat farbowalam wlosy na jasny blond ale potem postanowilam zrobic balejage poniewaz bardzo sie niszczyly od rozjasniania. Obecnie mam dosc geste za ramiona wlosy i wybieram sie w niedziele do nowej fryzjerki poniewaz nie bylam zadowolona z poprzedniej. Przez ten rok moj balejage w ktorym mial dominowac blond bo dobrze sie w nim czyje stal sie poprzez dobieranie coraz to wiekszej ilosci pasemek w mojej myszawej tonacji wlosow, ciemny ;-( Gdzieniegdzie widac delikatne pasemka blond a poza tym to burza wlosnow w tonacji ciemnego blondu(mojego) i brazu. Teraz pytanko chce odzyskac balejage w tonacji jasy, platynowy, blond ale co do tego??? Pozwolic by fryzjerka poprostu rozjanila mi wiekszosc pasemek na mojej glowie celem uzyskania efektu plus zostawic "moje" pasemka(ale Doda) Dzieki czemu roznace odrosty nie beda tak rzucac sie w oczy. Czy macie moze drogie panie jakas propozycje doboru jeszcze jakiegos kolorku pasemka moze jasny braz, sama juz nie wiem??? Bardzo prosze o sugestie z Waszej strony. Pozdrawiam i licze na pomoc. Dagmara
Ja proponuje zroić balejaz jednym kolorem czyli popielaty blond ale z pozostawieniem równiez twoich włosków, dzieki temu tak jak pisalas nie bedzie widac odrostów tak bardzo jakbys zrobila kilkoma kolorami i na całych włosach. POZDRAWIAM
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 14:20   #4
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Kilka pytan o balejage dla myszawej blondynki ;-)

Cytat:
Napisane przez klaudusia_ost
hej Ja po prostu rozjaśniłabym pasemka i tyle. Sama kiedyś tak robiłam, teraz mam całe blond, ale właśnie chcę sobie zrobić baleyage tylko nie wiem jakie kolorki dobrać hihi Pozdrawiam
Tobie natomiast proponuje wybrac popielaty blond, i ciemny brąz - ale z przewaga blondu. Po czasie brąz rozjaśni sie troche ale nadal będzie to ładnie wyglądać. Ja właśnie tak robie. POZDRAWIAM
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 14:26   #5
klaudusia_ost
Raczkowanie
 
Avatar klaudusia_ost
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: Kilka pytan o balejage dla myszawej blondynki ;-)

anulka_211 ale ja właśnie nie chce już bląd włosków.. jednynie żeby zostały mi jakieś cieniutkie pasemka.. Dość długo już farbuje sie na bląd i mi się po prostu znudziło
klaudusia_ost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 14:29   #6
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Kilka pytan o balejage dla myszawej blondynki ;-)

No to może ciemny blond który często wychodzi koloru jasnego brązu, i ciemny brąz do tegop może jakis miedziany. Trudno powiedzieć w jakiej kolorystyce byś chciała taki balejaż.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 15:06   #7
klaudusia_ost
Raczkowanie
 
Avatar klaudusia_ost
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: Kilka pytan o balejage dla myszawej blondynki ;-)

Marzy mi sie coś takiego ale nawet nie wiem jaksie do tego zabrac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond balejaż spód ciemny 1.jpg (117,3 KB, 191 załadowań)
klaudusia_ost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-06, 21:36   #8
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Kilka pytan o balejage dla myszawej blondynki ;-)

W innym wątku już ci napisałam jakie to kolory- ale to tylko moje domysły. Wydaje mi sie że to baleyage jasny popielaty blond, słoneczny blond i ciemny blond, a u dolu brąz. Ale nie wiem czy sie nie myle. Najlepiej wydrukować fotke i wziąć ze soba do fryzjera, bo samemu raczej sie tego nie uzyska. POZDRAWIAM
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 21:53   #9
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Kilka pytan o balejage dla myszawej blondynki ;-)

Cytat:
Napisane przez klaudusia_ost
Marzy mi sie coś takiego ale nawet nie wiem jaksie do tego zabrac

a moze by tak pokazać zdjęcie fryzjerce ? ale fryzurka boska !!
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.