Metamorfoza-proszę o pomoc:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 13:05   #1
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28

Metamorfoza-proszę o pomoc:)


Witam serdecznie
Mam ogromną prośbę, a mianowicie czy macie może jakiś pomysł na mnie, co zrobić z włosami jakieś fajne pomysły może na makijaż, nie mam zielonego pojęcia jak się malować i czym mam jakieś zapadniętę oko i cienia nie widać jak sobie pomaluje ruchomą część błagam chciałabym wyglądać jakoś ładnie, tak żeby mojemy lubemu zaświeciły się oczka na mój widok, bo narazie to chyba znudzony mną jest

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Nie mogę załączyć zdjęcia:/
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 14:59   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Carlineee Pokaż wiadomość

Nie mogę załączyć zdjęcia:/

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172106
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 11:32   #3
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

No załączyły się
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 13:29   #4
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

A Ty sama tez jestes znudzona swoim wygladem? Na jak radykalne zmiany masz ochote? Ciecie i kolor? Tylko kolor?
Ja bym poeksperymentowala w strone blondu - tylko jakas lagodna metoda - 2-3 tony jasniejsze wlosy niz Twoje naturalne.
Co do makijazu to moge doradzic tyle: (sama mam oczy gdzie po pomalowaniu czesci ruchomej nic nie widac) przy cienowaniu powiek, wycieniuj delikatnie na lini tej czesci, ktora sie nie rusza - nie wiem czy to co napisalam ma sens. Kolorystycznie nic nie doradze bo jest nieskonczenie wiele mozliwosci. Jesli rozumiesz angielski wklikaj w youtube make-up i znajdziesz mnostwo filmow instruktazowych. Albo poszukaj tutaj w sekcji moje makijaze - z tego co widzialam, niektore dziewczyny rozpisuja ladnie step by step instrukcje.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 08:38   #5
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

Tak jestem znudzona moim marzeniem są długie włosy, ale ciężko je zapuścić, mam zniszczone końcówki, myślałam raczej o jakimś fajnym cięciu, może jakiejś ciekawej grzywce, tak żeby mi się same ładnie układały, ciężko się je modeluje, bo po chwili sa oklapniete i proste. Co do farbowania, jestem zwolenniczką naturalności, ale ostatnio myślałam nad ufarbowaniem na czarno, na rudo na blond to mi inni doradzają, ale czy ja wiem czy chce być blondynką a może mógłby mi ktoś zrobić jakąś symulację z kolorkiem włosów, lub jakąś fryzurką, bo ja jestem w tym zielona i może ktoś by mi doradził jaki kolor cieni do mnie pasuje, jakich używac , jakiej firmy najlepsze, dodam że moje oczka źle znoszą tusz i kredkę, dosyć wrażliwą mam cere
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 12:31   #6
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

Hellow?? ktoś mi cos pomoże??
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 14:42   #7
Brazylijka
Zakorzenienie
 
Avatar Brazylijka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 106
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

spóbuj może z grzywką na skos i mocnym wycieniowaniem,
pasowałby Ci zdecydowanie jaśniejszy odcień blondu
tak jak na fotce
(niekoniecznie przyciemniane końcówki)
__________________
kosmetyczka
szafa


wish
Brazylijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 10:07   #8
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

Wydaje mi się że ta fryzurka jest zbyt mocno wycieniowana i chyba śmiesznie bym w niej wygladała. A co do blondu, to może mógłby mi ktoś zrobić symulacje żebym wiedziała czy faktycznie będzie pasował. Mam brązowe włosy i nie wiem jaki miałby to być blond i jak bardzo takie farbowanie zniszczyło by mi włosy grzywke już miałam i nie chciała się układać, po wymodelowaniu prostuje się i lata we wszystkie strony, w ogóle mam cienkie włosy, elektryzujące się, są baardzo podatne na wiatr please help
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 11:03   #9
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

Z tego co widze to masz wlosy w kolorze ciemny blond a nie brazowy. Skoro chcialabys wlosy zapuscic, to nie warto ich niszczyc dlatego ja proponuje jakis karmelowy odcien blondu, zblizony do Twojego naturalnego odcienia, ktory moglby go ozywic. Zalaczylam symulacje koloru, w ktorym powinnas wygladac dobrze. Jak widzisz nie jest to duza roznica, taj jak pisalam wczesniej 2-3 tony.
Co do ciecia to kolezanka wyzej dobrze Ci podpowidziala z tym wycieniowaniem - jesli masz cienkie wlosy tego typu ciecia sa zalecane, wtedy nie musisz duzo czasu poswiecac ukladaniu. Jezeli fryzura Ci sie nie podoba - trudno, masz do tego prawo , ale wydaje mi sie, ze duzo korzysci przyniosloby ci silne wycieniowanie wlosow.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 20:09   #10
Nadya
Rozeznanie
 
Avatar Nadya
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 887
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

Musze Ci powiedzieć, że jesteś prześliczną dziewczyną i myślę, że w większości fryzur będzie Ci ładnie Z buzi wyglądasz jak modelka
Zrobiłam pare kombinacji fryzura+makijaż . Osobiście najbardziej podoba mi sie 3
__________________
mój wątek wymianowy

Nadya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 07:56   #11
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Z tego co widze to masz wlosy w kolorze ciemny blond a nie brazowy. Skoro chcialabys wlosy zapuscic, to nie warto ich niszczyc dlatego ja proponuje jakis karmelowy odcien blondu, zblizony do Twojego naturalnego odcienia, ktory moglby go ozywic. Zalaczylam symulacje koloru, w ktorym powinnas wygladac dobrze. Jak widzisz nie jest to duza roznica, taj jak pisalam wczesniej 2-3 tony.
Co do ciecia to kolezanka wyzej dobrze Ci podpowidziala z tym wycieniowaniem - jesli masz cienkie wlosy tego typu ciecia sa zalecane, wtedy nie musisz duzo czasu poswiecac ukladaniu. Jezeli fryzura Ci sie nie podoba - trudno, masz do tego prawo , ale wydaje mi sie, ze duzo korzysci przyniosloby ci silne wycieniowanie wlosow.
Co do tej fryzurki i cieniowania, to kiedyś fryzjerka mi odradziła takie cieniowanie bo to nie doda mi objętości,a włosy będą bardziej podatne na wiatr. Miałam już cieniowane tylko troche delikatniej i nie wygladało to ciekawie, długo zapuszczałam żeby je wyrównać także nie chcę już do tego wracać Kolorek fajny, może na poczatek spróbuje z jakąś szamponetką?? i dziękuję ślicznie za symulacje i poświęcony mi czas

Cytat:
Napisane przez Nadya Pokaż wiadomość
Musze Ci powiedzieć, że jesteś prześliczną dziewczyną i myślę, że w większości fryzur będzie Ci ładnie Z buzi wyglądasz jak modelka
Zrobiłam pare kombinacji fryzura+makijaż . Osobiście najbardziej podoba mi sie 3
Dziękuję bardzo za komplement ale modelka hehe dziękuję za symulacje, taka troche kolorowa wyszłamco do fryzur to podoba mi się ostatnia tylko przy innym kolorze włosów wieczorkiem dorzucę może jakieś inne zdjęcia np. w długich włosach i lepszej jakości, bo te które dodałam troche mnie zmieniły kolorystycznie
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 08:04   #12
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

A co myślicie o tej fryzurce?? mama mnie na nią namawiała, ale nie wiem czy u mnie by to tak fajnie wyglądało przy cienkich włosach jak myślicie??
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:44   #13
morswinek
Przyczajenie
 
Avatar morswinek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 24
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

fryzurka zaproponowana przez Twoja mame mi osobiscie sie nie podoba. Jesli nie chcesz za bardzo scinac wlosow, to proponuje zmiane koloru. Popatrz na propozycje w załączonych zdjęciach, pozdrawiam.
morswinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:09   #14
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Metamorfoza-proszę o pomoc:)

Dziękuję za propozycje kolorków jeszcze się nad tyn zastanowię dołączam zdjęcie lepsze jakościowo jeszcze jak miałam długie włosy
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.