Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 22:23   #1
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389

Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.


Szukam sukienki na wesele. Chciałabym,żeby była w kolorze nude. ? Najważniejsze-czy w ogole nadaje się na wesele?
Jakie buty, platformy czarne mogą być? I jakie włosy do tej sukienki? Czy pod koniec kwietnia pasowałoby iść bez rajstop,nawet gdyby pogoda temu nie sprzyjała?
ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK

Edytowane przez _Baletnica_
Czas edycji: 2011-03-30 o 23:26 Powód: złe słownictwo
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 22:56   #2
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Hmm wg mnie nie bardzo - kolor za bardzo zbliżony do kolorów ślubnych i nie wydaje mi się dobrym pomysłem połączenie takiej delikatnej i zwiewnej sukieneczki z czarnymi rajtkami
__________________


indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 23:05   #3
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Nadaje się, tylko nie z czarnymi rajstopami, a bez rajstop w ogóle, ewentualnie cieliste. Do tego dałabym czarne dodatki, żeby nie było mdło
Bardzo ładna sukienka
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 23:18   #4
Magnola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Ta sukienka jest GENIALNA!!! Jeżeli nie na ślub, to na poprawiny będzie jak znalazł. Generalnie, nie istotne czy na co, ważne żebyś miała ją w szafie. A właśnie zdradzisz nam gdzie możemy taką dostać?
Magnola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 23:20   #5
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Kurczę,tylko się boję,że 28kwietnia będzie za zimno,żeby iść bez rajstop. i co wtedy? opalonych rajstop niestety nie założę,bo bardzo nie lubię.
Czarne platformy, czarna kopertówka-tylko tyle z dodatków,bo uważam,że ona jest wystarczająco "strojna".
Nadaje sie na wesele? nigdy nie byłam na takiej imprezie mimo,że mam 22lata
macie racje,czarne na bank odpadaja..

W sklepie Bianco za 99zł
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54

Edytowane przez _Baletnica_
Czas edycji: 2011-03-30 o 23:24
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 01:19   #6
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

piekna, skad i za ile ?
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 08:23   #7
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Cytat:
Napisane przez indja2 Pokaż wiadomość
Hmm wg mnie nie bardzo - kolor za bardzo zbliżony do kolorów ślubnych i nie wydaje mi się dobrym pomysłem połączenie takiej delikatnej i zwiewnej sukieneczki z czarnymi rajtkami
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 10:02   #8
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Nadaje się, ale dla panny młodej. Dla gościa absolutnie nie.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 11:17   #9
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

wygląda jak sukienka ślubna..... Oczywiście, jesli koniecznie chcesz kolor nude to nie ma w tym nic zlego ale raczej poszukaj innego modelu sukienki.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 11:23   #10
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Kolory biały, beżowy, kremowy itp. nie nadają się na wesele. Pamiętam jak koleżanka opowiadała mi jak jej świadkowa odwaliła się w białą sukienkę i kapelusz i całkowicie zepsuła jej ten wyjątkowy dzień. Faktycznie na zdjęciach nie wiadomo było która to panna młoda. Jeśli nie chcesz stracić sympatii panny młodej i jej mamy, babci itp lepiej wybierz inny kolor.
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 15:03   #11
dream7
Zakorzenienie
 
Avatar dream7
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 495
GG do dream7
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Nadaje się, ale dla panny młodej. Dla gościa absolutnie nie.
zgadzam sie
__________________
Niepojęte są pokłady ludzkiej niekumacji
dream7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 16:18   #12
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Dzięki Dziewczyny za pomoc wiem,że mogę na Was liczyć.
Teraz wiem,ze nie mogę założyć takiej sukienki na wesele. Postawiłam się w sytuacji PAnny Młodej, też nie chciałabym,zeby na Moim weselu przyszła dziewczyna w ecru...PO prostu rozważałam taki kolor,bo jest na czasie i dobrze się czuje w jasnych kolorach..pasuje Mi to ciemnych włosów i karnacji.
Ale dobrze, grzecznie poszukam innej. Jak znajde cos interesującego, to na pewno się z Wami podzielę!
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 12:51   #13
ptasiakasiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Z ciemnej chmurki
Wiadomości: 177
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

O mamo, pewnie, że może być. Rozumiem, żeby nie ubierać się na biało, ale to jest sukienka koktajlowa. Jeśli panna młoda będzie gorzej wyglądać niż dziewczyna w niej to panna młoda ma problem, że nawet na wesele nie umie się odpowiednio ubrać. Przecież Panny Młode mają zazwyczaj strojne kiecki, a jak się decydują na zwykłe to muszą się liczyć z tym, że goście weseli będą lepiej wyglądali od niej.
Bierz ją!
P.S. Według was na wesele nie można iść w białym, czarnym, nude, błękicie, kremie, beżu - mało kolorów zostaje... heh... A w ogóle panny młode biorą też śluby w czerwonych sukniach, więc tego też lepiej nie zakładać?
ptasiakasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 15:42   #14
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Cytat:
Napisane przez ptasiakasiaa Pokaż wiadomość
O mamo, pewnie, że może być. Rozumiem, żeby nie ubierać się na biało, ale to jest sukienka koktajlowa. Jeśli panna młoda będzie gorzej wyglądać niż dziewczyna w niej to panna młoda ma problem, że nawet na wesele nie umie się odpowiednio ubrać. Przecież Panny Młode mają zazwyczaj strojne kiecki, a jak się decydują na zwykłe to muszą się liczyć z tym, że goście weseli będą lepiej wyglądali od niej.
Bierz ją!
P.S. Według was na wesele nie można iść w białym, czarnym, nude, błękicie, kremie, beżu - mało kolorów zostaje... heh... A w ogóle panny młode biorą też śluby w czerwonych sukniach, więc tego też lepiej nie zakładać?
Nie no, co za bzdury wypisujesz

"Panny Młode mają zazwyczaj strojne kiecki, a jak się decydują na zwykłe to muszą się liczyć z tym, że goście weseli będą lepiej wyglądali od niej." Litości!!! Jak panna młoda nie ubierze tandetnej strojnej kiecki, tylko wybierze prostą, z gustem i smakiem to od razu znaczy że goście będą wyglądać lepiej od niej? Co za farmazonyyy.......

Poza tym powinnaś zapoznać się z savoir vivre - na wesele nie powinno zakładać się kiecek ani czarnych (żałobnych) ani jasnych. Reszta kolorów dozwolona, a mocne barwy nawet dobrze widziane (to ma być wesele - coś WESOŁEgo). To, że niektóre Wizażanki nie bywają na weselach i nie znają się na tym co można założyć na taką imprezę (myli im się chyba z niedzielnym obiadem u babci...) to nie znaczy, że mają rację. Wystarczy znajomość etykiety, i tyle.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 15:14   #15
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Nie no, co za bzdury wypisujesz

"Panny Młode mają zazwyczaj strojne kiecki, a jak się decydują na zwykłe to muszą się liczyć z tym, że goście weseli będą lepiej wyglądali od niej." Litości!!! Jak panna młoda nie ubierze tandetnej strojnej kiecki, tylko wybierze prostą, z gustem i smakiem to od razu znaczy że goście będą wyglądać lepiej od niej? Co za farmazonyyy.......

Poza tym powinnaś zapoznać się z savoir vivre - na wesele nie powinno zakładać się kiecek ani czarnych (żałobnych) ani jasnych. Reszta kolorów dozwolona, a mocne barwy nawet dobrze widziane (to ma być wesele - coś WESOŁEgo). To, że niektóre Wizażanki nie bywają na weselach i nie znają się na tym co można założyć na taką imprezę (myli im się chyba z niedzielnym obiadem u babci...) to nie znaczy, że mają rację. Wystarczy znajomość etykiety, i tyle.
Przesada, i to gruba Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że większość facetów będzie w ciemnych garniturach, a nie w zielonych, turkusowych, liliowych i innych wziętych dosłownie z tęczy. Poza tym, czy się to komuś podoba czy nie, nie żyjemy niestety w czasach króla Ćwieczka; skoro pani młoda może się ubrać w suknię np. pąsową, bo widuje się takie na wystawach, to gość może w kremową. Niechże sprawiedliwość będzie po obu stronach
Sam fakt, że pani młoda ma skromną suknie, bez ozdób, nie świadczy jeszcze wcale o tym, że ma ona doskonały gust. Skromna suknia też może być tandetna, nawet z racji tego, że często ma fason jak koszula nocna. A wtedy pani młoda często ma makijaż, w którym wygląda jak jajko wielkanocne Nie przesadzam, wiem co mówię, widziałam już takie przypadki, coś niezapomnianego niestety
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:06   #16
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Przeciez Panna Mloda i tak bedzie na pierwszym ogniu i to zawsze,bez wzgledu na to co bedzie miala na sobie wiec nie ma sie co obawiac,ze bedziemy wygladac lepiej od niej(bo to moze sie zdarzyc ale nie oznacza,ze cala uwaga skupi sie na nas).
Mysle,ze dobrym rozwiazaniem zeby uniknac takich sytuacji jest okreslenie "dress code" na zaproszeniu.
Sukienka jest bardzo ladna..Ciekawa jestem czy ja zalozylas

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2011-06-22 o 17:09
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:21   #17
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

ewcia, nie założyłam ją, ponieważ w końcu wyszło, że na wesele nie poszliśmy
Jestem na etapie oglądanie wesel ślubnych i muszę stwierdzić, że krem, nude, cieliste-jak zwał tak zwał to widok bardzo częsty.
Dawniej nie pasowało założyć kremu, czy bieli, bo na wesela chodzono w długich, falbaniastych, tiulowych sukniach i była szansa pomyłki z Panną Młodą.
Teraz czasy się zmieniły,sukienki są skromne, a pogląd o kremie pozostał.
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:16   #18
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Na wesele, posiada ktoś? Jak myślicie.

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
ewcia, nie założyłam ją, ponieważ w końcu wyszło, że na wesele nie poszliśmy
Jestem na etapie oglądanie wesel ślubnych i muszę stwierdzić, że krem, nude, cieliste-jak zwał tak zwał to widok bardzo częsty.
Dawniej nie pasowało założyć kremu, czy bieli, bo na wesela chodzono w długich, falbaniastych, tiulowych sukniach i była szansa pomyłki z Panną Młodą.
Teraz czasy się zmieniły,sukienki są skromne, a pogląd o kremie pozostał.
Wraz ze zmiana trendow powinno zmienic sie tez nasze podejscie do noszenia jasnych sukienek na wesela.Ja na kazda impreze wkladam to, w czym czuje sie dobrze, przeciez nie zaloze worka na ziemniaki tylko dlatego,zebym "przypadkiem" nie wygladala lepiej niz Panna MlodaA co za roznica czy zalozymy jasna sukienke czy "kolorowa" skoro zawsze jest ryzyko,ze mozemy wygladac lepiej(co jak juz wspomnialam nie znaczy,ze bedziemy w centrum uwagi)

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2011-06-22 o 18:17
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.