Ostatnio obejrzane filmy cz. IV - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 17:09   #1171
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Krwawy diament z Leosiem (Leonardo DicCaprio), na tego typu filmach płacze zawsze, bo wiem że tak się dzieje.. Szczerze polecam, bo wart obejrzenia Jak dla mnie to 7,5/10 porównując z Łzami słońca.

Łzy słońca z Bruce'm Willis'em lepszy niż Krwawy diament, wyciskacz łez, jest dosyć brutalny ale ukazuje rzeczywistość. 9/10
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 06:36   #1172
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

W końcu obejrzałam 'Limitless' (2011) - film nierówny, świetne pomysły mieszają się ze średnimi, zakończenie jakieś takie... bez polotu. Film raczej polecam, ale szkoda, że reżyser nie poszedł na całość, bo mógł stworzyć film wybitny, a tak powstała mimo wszystko tylko dobra, poprawna, kolejna hollywoodzka produkcja.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 07:41   #1173
misi@
Rozeznanie
 
Avatar misi@
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn- niestety :(
Wiadomości: 816
GG do misi@
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
Obłęd - 8/10 . Bardzo dobry thriller ze świetna obsadą: Adrien Brody(którego osobiście uwielbiam), Keira Knightley i Daniel Craig.
Film o byłym żołnierzu,skazanego za morderstwo którego nie popełnił. Za kare wysyłaja go do szpitala psychiatrycznego, gdzie jest strasznie traktowany ale dzieki temu odkrywa w sobie umiejetnośc poruszania sie w czasie.

Bardzo dobra gra aktorska, cudna muzyka i dużo momentów tzw." wyciskaczy łez".

Warto obejrzec
o jenku ... dobrze, że przypomiałaś mi o tym filmie, muszę go obejrzeć
__________________
'Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni.'

Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

misi@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 08:55   #1174
ajeva
Raczkowanie
 
Avatar ajeva
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 459
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
W końcu obejrzałam 'Limitless' (2011) - film nierówny, świetne pomysły mieszają się ze średnimi, zakończenie jakieś takie... bez polotu. Film raczej polecam, ale szkoda, że reżyser nie poszedł na całość, bo mógł stworzyć film wybitny, a tak powstała mimo wszystko tylko dobra, poprawna, kolejna hollywoodzka produkcja.
noooo zgadzam się! Motyw dawał duże pole do popisu a skończyło się jak zwykle.
__________________
orto
start - góra metal 07.06.2011 (+hyrax)
dół 17.01.2012
koniec 10.01.2014

"It's not a dream anymore.

It's worth fighting for!"



proszę o udostępnianie=》 https://zrzutka.pl/ndpe6p dla mamy
ajeva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 08:59   #1175
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
Buntownik bez powodu: stare filmy są niesamowite, nie muszą być nawet arcydziełami pod względem fabuły... i tak zwyczajną opowiastkę o nastolatku oglądałam z przyjemnością. James Dean jak zawsze uroczy, a Natalie Wood idealnie dopełnia obrazek pełen papierosowego dymu i uczniów amerykańskich szkół.
ale szum wywołany tym filmem pozwolił mi oczekiwać czegoś więcej i nie ukrywam, że trochę się rozczarowałam.
A mnie w tym filmie głównie zaskoczyła głupota tekstów wygłaszanych przez bohaterkę Wood, w ogóle kiedy oglądam filmy z tamtego okresu mam zwykle ochotę przywalić głową w stół, postacie kobiece są piękne, ale płaskie, bierne i puste. Po takich filmach można by dojść do wniosku, że ciekawiej rozmawia się z psem niż z kobietą. Oczywiście samym filmom nic nie ujmuję, warto je obejrzeć, choćby po to, żeby zobaczyć jak ten obraz się zmienił.

Cytat:
Napisane przez wiedzma_com_pl Pokaż wiadomość
Wczoraj obejrzałam Idy marcowe i Drive. Coś jest takiego w Goslingu, że przyjemnie się go ogląda. Dwa dobre filmy, dwie ciekawe fabuły.
Ja się do Id przymierzam dopiero, za Gslingiem w Drive byłam zachwycona.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 09:00   #1176
ajeva
Raczkowanie
 
Avatar ajeva
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 459
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
Wczoraj oglądałam film 1408 i za bardzo nie wiem o co chodzi heh dziwnie się zakończył, o co kaman?
Jeśli o mnie chodzi to kilka razy podchodziłam do tego filmu, znajomi polecali a ja ciągle nie chciałam go zobaczyć. Aż w końcu TVP 1 puściło i zobaczyłam.
No i wg mnie super film, zakręcony, ale to właśnie było fajne. Generalnie odnosi się wrażenie, że to wszystko co się dzieje to wytwór wyobraźni głównego bohatera. Po stracie córki przeżywa traumę no i dlatego świruje. A koniec - na biało [ wychodzi na to, że to wszystko jednak było prawdą, skoro wszystko się nagrało na dyktafon. Zaskakujące. Ale taki koniec wywołuje dużo wątpliwości co do wcześniejszej fabuły. ]
__________________
orto
start - góra metal 07.06.2011 (+hyrax)
dół 17.01.2012
koniec 10.01.2014

"It's not a dream anymore.

It's worth fighting for!"



proszę o udostępnianie=》 https://zrzutka.pl/ndpe6p dla mamy
ajeva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:11   #1177
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Jeden dzień"- wg mnie dość dobry tak na 7/10 choć nie jest idealny, nie spodobała mi się trochę końcówka w której Emma umiera.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ajeva Pokaż wiadomość
Jeśli o mnie chodzi to kilka razy podchodziłam do tego filmu, znajomi polecali a ja ciągle nie chciałam go zobaczyć. Aż w końcu TVP 1 puściło i zobaczyłam.
No i wg mnie super film, zakręcony, ale to właśnie było fajne. Generalnie odnosi się wrażenie, że to wszystko co się dzieje to wytwór wyobraźni głównego bohatera. Po stracie córki przeżywa traumę no i dlatego świruje. A koniec - na biało [ wychodzi na to, że to wszystko jednak było prawdą, skoro wszystko się nagrało na dyktafon. Zaskakujące. Ale taki koniec wywołuje dużo wątpliwości co do wcześniejszej fabuły. ]
tej film oglądałam kilka lat temu, jest dobry oceniłam go bodajże na 7,5 - lubię horrory kingowskie
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 11:13   #1178
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
końcówka w której Emma umiera.
Dzięki!
__________________
I could surf the earth on a banana peel

Edytowane przez rabid
Czas edycji: 2012-01-26 o 11:15
rabid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:15   #1179
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
"Jeden dzień"- wg mnie dość dobry tak na 7/10 choć nie jest idealny, nie spodobała mi się trochę końcówka w której Emma umiera.[COLOR="Silver"]
Proszę, zmień kolor zaznaczonego przeze mnie tekstu. Niech inni mają niespodziankę, jak ja już mieć nie będę
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 15:14   #1180
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
Proszę, zmień kolor zaznaczonego przeze mnie tekstu. Niech inni mają niespodziankę, jak ja już mieć nie będę
nie wiedziałam?
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 15:57   #1181
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

7 minut - hmmmmm.. Cały film z gadającym w tle reżyserem, zakłócającym nawet dialogi.. O ile można było się czegoś ciekawego dowiedzieć, jak kręcono różne sceny, to jednak całość nie wyszła dobrze (po co mi w czasie sceny wjeżdżania do garażu jego uwaga: a tu widzimy garaż naszego bohatera, który w rzeczywistości jest moim garażem, ale wjazd jest....). Miałam taką akurat wersję, nie wiem czy jest dostępna bez głosu reżysera.
Jakby jego wypowiedzi były np. w formie jakiegoś dodatku do filmu, gdzie byłyby poszczególne sceny i opowiadanie jak je kręcono, było by ok.
Dla mnie fabuła zniknęła w tym gadaniu, choć film nawet ciekawie się zapowiadał..
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 16:21   #1182
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

,,W ciemności" - super gra aktorska
Niestety temat życia/smierci potraktowany po łebkach do tego jak dla mnie za dużo scen erotycznych. Nie pasowały mi one totalnie to tego filmu, wręcz napawały odrazą. Może Holand chciała pokazać , że popęd seksualny kieruje nami zawsze i wszędzie- to jej sie udało. Do tego scena porodu- równie obrzydliwa Wystarczyło pokazać jak dwoje ludzi zaczyna sie mocno całować, że siebie pragną i widz by sie domyślił, że na tym nie poprzestali dla mnie te sceny (chyba 5) zepsuły film
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:23   #1183
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
nie wiedziałam?
nie myślałaś?
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:33   #1184
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
nie wiedziałam?
mogłaś chociaż napisać, że będziesz spojlerować
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 18:25   #1185
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

The Babysitters (2007) - heh, z jednej strony kontrowersyjny temat (seks za pieniądze, w dodatku prostytuują się nastolatki), ale film jakiś taki beznamiętny (chociaż może to świadomy zabieg reżysera? ), w ogóle nie przejęłam się losem bohaterów (a raczej bohaterek). Film jakich wiele, chyba nie polecam, bo nic nie wnosi do tematu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:23   #1186
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
,,W ciemności" - super gra aktorska
Niestety temat życia/smierci potraktowany po łebkach do tego jak dla mnie za dużo scen erotycznych. Nie pasowały mi one totalnie to tego filmu, wręcz napawały odrazą. Może Holand chciała pokazać , że popęd seksualny kieruje nami zawsze i wszędzie- to jej sie udało. Do tego scena porodu- równie obrzydliwa Wystarczyło pokazać jak dwoje ludzi zaczyna sie mocno całować, że siebie pragną i widz by sie domyślił, że na tym nie poprzestali dla mnie te sceny (chyba 5) zepsuły film
Ja też pierwsze co pomyślałam po wyjściu z kina po co tyle seksu? ale może właśnie to miało szokować widza. Nam się wydaje że w obliczu wojny ( a właściwie jeżeli chodzi o żydów to raczej zagłady) nie myśli sie o takich rzeczach a jednak...
Mnie sam film jakoś nie zachwycił,ale warto go obejrzeć na pewno
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 22:25   #1187
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Sherlock Holmes The Game of Shadows- 8/10, dawno nie widziałam filmu z tak dobrą i wartką akcją, ujęcia i sceny batalistyczne fenomenale Jude Law ciasteczko ale Robert Downey Jr. jeszcze lepiej. Dobrze wydane pieniądze

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ja też pierwsze co pomyślałam po wyjściu z kina po co tyle seksu? ale może właśnie to miało szokować widza. Nam się wydaje że w obliczu wojny ( a właściwie jeżeli chodzi o żydów to raczej zagłady) nie myśli sie o takich rzeczach a jednak...
Mnie sam film jakoś nie zachwycił,ale warto go obejrzeć na pewno

P.S. Awatar wskazuje, że wiesz co to dobry soul
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 00:42   #1188
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Blitz" ze Stathanem- oceniam na mocne 8.
Bardzo dobry thriller o mordercy psychopacie,który zabija policjantów. Morderca ten pragnie rozgłosu w mediach poprzez ujawnienie szczegołow zbrodni i swojego pseudonimu dziennikarzom.

Może fabuła trochę oklepana bo to już było,ale jak dla mnie warty obejrzenia.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 07:27   #1189
misi@
Rozeznanie
 
Avatar misi@
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn- niestety :(
Wiadomości: 816
GG do misi@
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Ja się do Id przymierzam dopiero, za Gslingiem w Drive byłam zachwycona.
ja też, ja też
__________________
'Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni.'

Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

misi@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 09:30   #1190
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
,,W ciemności" - super gra aktorska
Niestety temat życia/smierci potraktowany po łebkach do tego jak dla mnie za dużo scen erotycznych. Nie pasowały mi one totalnie to tego filmu, wręcz napawały odrazą. Może Holand chciała pokazać , że popęd seksualny kieruje nami zawsze i wszędzie- to jej sie udało. Do tego scena porodu- równie obrzydliwa Wystarczyło pokazać jak dwoje ludzi zaczyna sie mocno całować, że siebie pragną i widz by sie domyślił, że na tym nie poprzestali dla mnie te sceny (chyba 5) zepsuły film
Ja jeszcze nie widziałam, ale o scenach seksu słyszałam. Chociaż może właśnie to jest to coś nowego, co film wnosi. Bo takich wojennych, kanałowych było już mnóstwo. Jak się w ogóle mówiło o sprawach seksualnych w czasie wojny to raczej w kontekście gwałtów żołnierzy, a przecież sama z historii pamiętam, że w czasie Powstania Warszawskiego było bardzo dużo ślubów. Ocaleli wspominali bardzo intensywne zakochania i szybkie śluby, bo i na co mieli czekać, skoro następnego dnia mogli zginąć. A że warunki życia nie były najlepsze, siedząc w kanałach ludzie byli brudni i mieli insekty z naszej perspektywy może to nie wyglądać za elegancko.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:58   #1191
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez marbella85 Pokaż wiadomość

p.s. Awatar wskazuje, że wiesz co to dobry soul
:d
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:08   #1192
lone bird
Rozeznanie
 
Avatar lone bird
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Far Far Away
Wiadomości: 705
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
The Babysitters (2007) - heh, z jednej strony kontrowersyjny temat (seks za pieniądze, w dodatku prostytuują się nastolatki), ale film jakiś taki beznamiętny (chociaż może to świadomy zabieg reżysera? ), w ogóle nie przejęłam się losem bohaterów (a raczej bohaterek). Film jakich wiele, chyba nie polecam, bo nic nie wnosi do tematu.
Właśnie oglądałam wczoraj ten film i nie przypadł mi do gustu. Tak jak piszesz- beznamiętny. Ot, film, który obejrzałam i pewnie szybko o nim zapomnę. Według mnie główna bohaterka strasznie irytująca, zresztą reszta jej "bandy" też.
__________________


lone bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 17:28   #1193
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wczoraj oglądałam "Duchy Goi" z N.Portman. Ale super Uwielbiam ją na ekranie. Od ślicznotki do psycholki po 15 latach w więzieniu Inkwizycji.
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 18:24   #1194
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Przerwana lekcja muzyki" był już tutaj opisywany.8/10

Dobra obsada,a zwłaszcza Angelina Jolie- świetnie zagrała w tym filmie jako socjopatka. Głównie to dzięki niej film jest tak dobry.Zasłużyła na tego Oscara
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 19:14   #1195
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Duchy moich byłych"--> całkiem fajna komedia romantyczna, z dobrą obsadą, jak ktoś lubi lekkie komedie (jak ja), to warto obejrzeć .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:35   #1196
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Strefa X"- dla mnie kompletne nieporozumienie.Co najwyżej 3/10.

Plusem jedynie są ładne zdjęcia. Ogólnie film nudny, bez polotu,cała akcja filmu polega na wędrówce głównych bohaterów w skażonej strefie, podczas której udaje im się zobaczyć potworkina własne oczy.I tyle...

Tak sobie myśle,że pomysł tego filmu może byłby dobry,ale w innym wykonaniu.

Spodziewałam sie czegoć w rodzaju Jestem legendą ale kompletnie sie rozczarowałam.
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 08:45   #1197
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Rzeź" odniosłam wrażenie że film jest niedopracowany, brakuje mu "czegoś". Natomiast ogromny plus za grę aktorską, mistrzostwo! Ogólnie 7/10
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 10:45   #1198
kropkowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 81
GG do kropkowana
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
"Kret" - 8/10, trzymający w napięciu polski film. Paweł (Borys Szyc) jest synem solidarnościowego przywódcy strajku w kopalni, jego żona córką górnika, który w tym strajku zginął. Sprawa się komplikuje, kiedy na ojca Pawła - Zygmunta padają podejrzenia o współpracę z SB.
Nie zły. Oceniam na 7.
kropkowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 19:29   #1199
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Podziemny krąg - 10/10
Kilka osób polecało mi ten film, ale nie byłam przekonana... jest jednak rewelacyjny i żałuję, że obejrzałam go dopiero teraz. Świetna historia, zakończenie - niespodzianka, które sprawia, że opowieść układa się w znakomitą całość. Elementy komediowe-super!
Rzeź - 8/10
Cudowna gra aktorska sprawia, że mimo iż akcja toczy się w jednym pomieszczeniu, film nie nudzi się. Szkoda że zakończenie nie jest jednak bardziej atrakcyjne, akcja nie rozwiązuje się, tylko jakby ucina bez znaczącej puenty.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
"Jeden dzień"- wg mnie dość dobry tak na 7/10 choć nie jest idealny, nie spodobała mi się trochę końcówka w której Emma umiera.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



tej film oglądałam kilka lat temu, jest dobry oceniłam go bodajże na 7,5 - lubię horrory kingowskie
Też oglądałam ten film i w nocy miałam koszmary
Oceniam 7/10.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 19:56   #1200
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Okup" z Gibsonem, 8/10

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
nie myślałaś?
a co ty sobie myślisz? ja w tym temacie nie jestem weteranką. Tytuł brzmi "ostatnio obejrzane filmy", więc chyba logiczne jest, że o tym będę pisała.
A co się z tym wiąże, o fabule
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.