Metamorfoza z delikatnej urody - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 20:08   #1
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132

Metamorfoza z delikatnej urody


Witam

Jak to kobietki, jesteśmy zmienne...... a ja ciągle wyglądam tak samo i za chciała mi się zmiana oczywiście na lepsze jak jest jeszcze taka możliwość Podobają mi się ostatnio ciemne włoski ale nie wiem czy przy mojej urodzie nie będą się gryzły z jasną cerą??? Chciałabym jakoś bardziej kobiecej wyglądać, co proponujecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08614.jpg (36,9 KB, 421 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0048.jpg (16,4 KB, 369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05007.jpg (25,8 KB, 408 załadowań)
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:28   #2
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

Hmm w sumie to bardzo ładna z Ciebie dziewczyna i drastyczne zmiany wcale nie są Ci potrzebne jeśli chodzi o ciemny kolor, to nie robiłabym jakiejś wielkiej zmiany, ale możesz się pobawić różnymi odcieniami blondu i spróbować innego niż dotychczas. Mi się osobiście bardzo podobają takie karmelowe odcienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201.jpg (22,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k220_2.jpg (35,8 KB, 51 załadowań)
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:46   #3
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

Huhu ale mnie zawstydziłaś, nie lubie komplementów:x ale dziękuje

O załączam 2 aktualne zdjęcia - w 1 upieta grzywka bo akurat skonczylam sie malować, musze miec grzywke bo mam wysokie i o dziwo szerokie czoło 2 w 1

Także właśnie myślałam nad karmelowymi takimi włoskami plus soczewki miodowe hmmmm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0025.jpg (18,7 KB, 314 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0037.jpg (18,8 KB, 294 załadowań)
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 08:21   #4
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

Jesteś taka piękna,ze nic a nic bym w tobie nie zmieniła...nie wiem czy ciemne włosy będą dla Ciebie odpowiednie...może któraś z dziewczyn zrobiłaby symulację. Wtedy na pewno byłoby lepiej ocenić
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 08:51   #5
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

Hmmm... Czy to Twój naturalny kolor włosów, czy rozjaśniasz?
Jesteś chłodnym czy ciepłym typem urody?


Wydaje mi się, że jesteś zimnym, a trochę się ocieplasz niepotrzebnie... Ale może to tylko zdjęcia takie.

Jesteś na pewno albo jasną wiosną (typem jasnym, neutralnym-ciepłym), albo jasnym latem (typem jasnym neutralnym-zimnym). Uważam, że masz tak piękne oczy, że karmelowe soczewki część Twojej naprawdę super urody Ci odbiorą.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:31   #6
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

Cześć dziewczyny

Juliszka mój naturalny to był taki dziecięcy złoty blond, później mi ściemniał a ja się zaczęłam rozjaśniać i rozjaśniać bo odrazu buzia ładniej w jaśniejszych włosach i faktycznie do niedawna miałam takie jasno żółte(cytrynowe?) włoski dopóki mi odrosty nie wyszły rudo żółte( co zresztą widać na zdjęciu jednym) bo zmienili skład w moim kremie rozjaśniającym i pare dni temu położyłam na to wellaton bardzo jasny naturalny blond i wyszedł w kierunku chłodnym aczkolwiek naturalnym, nie żółcie lecz jasny czysty beż ładny.
Faktycznie próbuje się ocieplać bo to jest denerwujące jak ciągle mówią ale masz jasną skóre.
I czasami robie się na porcelanową laleczke a czasami się ocieplam kremami brązującymi lub podkładem o 1-2 ton ciemniejszym.

Chciałabym jakoś hmmm,że tak powiem drapieżniej wyglądać (jakieś pazurki grzywka) ale chyba przy mojej urodzie i kształcie buzi to nie możliwe.
Najlepiej wyglądam w naturalnym niewidocznym makijażu niż w tapecie.
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 01:52   #7
Palbaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

Jest ładnie, naprawdę jeśli chcesz grzywkę to może prosta + małe cieniowanie? http://republika.pl/blog_yk_3816116/4881432/tr/hil.png
a kolor może bardziej zbliżony do naturalnego? np. coś takiego? http://worldhairstyles.com/wp-conten...cbbd8c4c1b.jpg
Co do makijażu, u mnie jest tak, że latem wyglądam świetnie ( to trochę nieskromne z mojej strony) bo wiadomo opalenizna jest, a zimą wyglądam jak wrak dlatego od czasu do czasu używałam samoopalacza, teraz już sporadycznie, trzeba się pogodzić, trudno mam jasną karnację, ale za to wyglądam naturalnie i podkład nakładam tylko na twarz, a przy ciemnym musiałabym albo w golfach chodzić albo na szyję ładować pełno tapy zrezygnowałam też z ostrego makijażu, nie lubię patrzeć w dzień w lustro na powiększone makijażem oczy, a wieczorem zmywać to wszystko i widzieć małe oczy z opadającymi kącikami, teraz postawiłam jedynie na tusz do rzęs, lepiej nie przesadzać, a że Ty jesteś blondynką (ja brunetka) to już i tak masz łatwiej bo Twoja twarz i rysy są bardzo delikatne, w dodatku bez żadnych niedoskonałości proponuję naturalny odcień podkładu dopasowany do Twojej twarzy + troszkę przyciemnione włosy właśnie z jasnymi, miodowymi pasemkami
Powodzenia!
Palbaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 12:19   #8
kaska1989wp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 23
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

Witajcie,
jestem pół roku po porodzie, i chciałabym coś zmienić w wyglądzie, jakąś fryzurę , tylko nie wiem co, pomóżcie, daję fotki z różnymi kolorami i fryzurami żeby było Wam łatwiej ocenić do jakiej zmiany dążyć, nowe pomysły mile widziane. Aktualny wizerunek na zdjęciu nr. 1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (23,4 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,6 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (21,7 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (18,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (11,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (30,5 KB, 113 załadowań)
kaska1989wp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:29   #9
Palbaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

Hmm... jestes naprawde ladna dziewczyna najbardziej podobasz mi sie na zdjeciu nr 7 , ze wzgledu na dlugosc wlosow- wedlug mnie taka jest dla Ciebie odpowiednia ale moze skrocilabys grzywke?? np na taka jaka masz na zdjeciu nr 3? wszystko ladnie by ze soba wygladalo, a co do koloru to moze jakis jasny brazik? albo moze pasemka miodowe, cala twarz bedzie rozjasniona i delikatny makijaz, tzn. nie chodzi zebys sie wcale nie malowala, tylko widac ze nie masz problemow z cera, dlatego bez niczego mozesz uzywac brazera, poprawic wyglad brwi poprzez henne i ladne wyregulowanie i voila śliczna mamusia
Palbaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:43   #10
kaska1989wp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 23
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

Palbaa no właśnie w długich włosach czuję się najlepiej, bo takie jak zetnę krótko to są ładne jak wyjdę tylko od fryzjera a póxniej się nie układają, tylko tak chcę coś zmienić jak zwykle że nie wiem czy doczekam się tych długich, bo jak mnie już coś najdzie...no grzywkę też myślałam ściąć bo mam wysokie czoło i jakoś pusto tak jak mam z resztą włosów. No a kolor to jasne pasemka miałam i chyba nie chcę wracać do jasnych już ten jasny brąz myślę spróbować. A resztę włosów najwyrzej podciąć końcówki
kaska1989wp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 19:09   #11
Palbaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

Kiedyś farbowałam u fryzjerki na czerwony brąz to coś takiego
http://www.google.pl/imgres?q=czerwo...rrdWrAQ&zoom=1
a pod światło jest bordowa poświata tyle z moich rad, mam nadzieję, ze pomogłam
Palbaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 22:21   #12
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

Moim zdaniem najlepiej Ci we fryzurkach i kolorach na dwóch ostatnich zdjeciach. Koloru drastycznie bym nie zmieniała- ciemne włosy idealnie do ciebie pasują.
Może grzywka rzeczywiście...
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 13:55   #13
martunia_zych
Raczkowanie
 
Avatar martunia_zych
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

nic nie zmieniaj na pewno nie koloru oczu!!!! możesz jedynie podciąc końcówki i eksperymentowac z odcieniami blondu ale jasnego. chociaż wydaje mi się, że najlepiej pasuje ci chłodny odcień
__________________
20.11.2011 - obcięłam włosy i zapuszczam
1.01.2012 - peeling kawowy i ujędrnianie
02.2012 - olejowanie: vatika, alterra, olej kokosowy
martunia_zych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 14:43   #14
edit333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

Ja jestem takiego zdania: wszystko zależy co chcesz uzyskać, delikatność dziewczęcą czy może jednak coś z pazurkiem i totalną odmianę. W tej drugiej wersji, bym przyciemniła włosy i je ścięła plus dodała grzywkę, albo pazurki postrzępione albo prostą. Życzę powodzenia
__________________
Jedyne w swoim rodzaju - Paris Avenue
edit333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 17:40   #15
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

niziolka-moim zdaniem jestes bardzo ladna kobieta i nie wiele trzeba zmieniać. Bardzo Ładnie ci w tych "żółtych" włosach. Na twoim miejscu bym je troszke skrociła i zrobiła mocne pazurki,grzywke tez bym wycieniowała na końcach i nadała jej troche fasonu. Co do makijażu postawiłabym na nocne podkreślenie oczu ale w jasnych odcieniach. Wiem o czym Mowisz z ta uroda bo ja tez mam zbyt "slodki" wyraz twarzy co czasem doprowadza mnie do szału ale uczesanie i Makijaz działają cuda czekamy na twoja metamorfozę i liczymy ze sie pochwalisz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 16:04   #16
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

moim zdaniem jest "chłodnym" typem urody a się "ocieplasz" kolorem włosów.... wyglądałabyś nieziemsko w chłodnym popielatym blondzie, ogólnie w zimnych ciemnych blondach.

Karnacja extra, nie potrzebujesz ani się przyciemniać ani w zasadzie malować, bo na zdjęciach cera wygląda na gładką i bez większych niedoskonałości.

Włosy podciąć z 3-4 cm, żeby odżyły .
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 17:23   #17
iza5954
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 24
GG do iza5954
Dot.: Metamorfoza z delikatnej urody

kasiu mysle ze dobrze ci w tych ostatnich ciemnych wlosach i w czarnych.ale w dlugich,sliczna jestes
iza5954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.