My world of beauty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 22:03   #1
Meann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 2

My world of beauty


W moim kosmetycznym świecie trochę się dzieje, ale to głównie jeśli chodzi o pielęgnację twarzy, całego ciała czy włosów. Kolorówkę jak raz wybiorę, to niechętnie zmieniam
Jak chodzi o pielęgnację twarzy to w większości stosuję produkty apteczne(mam skórę trądzikową i w dodatku wrażliwą), jest tak wiele dermokosmetyków, że raczej nie kupię tego samego kremu 3 razy.Chociaż mam takie swoje perełki, do których wracam. Moimi ulubieńcami do tej pory są kosmetyki Uriage (krem spv50 suuper oraz krem z kwasami), La Roche Posay - Effaclar K. Vichy cenię sobie za kremy nawilżające. Dobre są też kosmetyki Synchroline, SVR czy Siquens. No i oczywiście nie mogę ominąć emulsji Cetaphil, suuper na każdą porę roku. Uwielbim tonik Lirene selected from nature, widocznie rozjaśnia moja cerę.
Do pielęgnacji ciała używam wszelkich balsamów Garnier, dla mnie nie ma lepszych. Czasem jak sobie przypomnę, to masuję serum Eveline lub Lirene.
Co do włosów to ciągle zmieniam szampony, nie mam faworyta. Omijam z daleka produkty Schauma, Nivea i Dove. Okropnie przeciążają mi włosy. Wiele moich znajomych je chwali, ale ja niestety nie przekonam się do nich.
Czas na kolorówkę!!!
Tu będzie ubogo Podkładów nie używam, nie znalazłam takiego, który nie zapycha, nie uczula i matuje. Od kilku lat kupuję korektor Maybelline Pure Cover Stick i na razie nie zmienie na inny, chyba że zostanie wycofany. Korektora pod oczy nigdy nie miałam, ale ostatnio dorwałam bazę Essence, która w miarę dobrze kryje i cienie lepiej trzymają.Od wielu już lat jestem wierna pudrowi Creme Puff od Max Factor. Cienie wybieram z Essence, mam tylko kilka głównie jasne kolory. Jestem uzależniona od błyszczyków, nie liczę ile mam, są to Maybelline, Rimmel i Essence. Innym uzależnieniem są lakiery do paznokci, obecnie mam ok 50 a zbiór ciągle się powiększa. Tutaj też wybieram Essence, mają świetną gamę kolorów i moim zdaniem są trwałe.
Czy coś ominęłam?
Meann jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.