Kosmetyczka podróżniczka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 09:19   #1
justtina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30

Kosmetyczka podróżniczka :)


Moja kosmetyczka codziennie pokonuje wiele kilometrów i bardzo często zdarza jej się nocować poza domem.
W związku z tym jak na wytrawną podróżniczkę przystało ograniczyła swoją zawartość do absolutnie niezbędnego minimum pozwalającego na uzyskanie makijażu który sprawdzi się zarówno w pracy jak i na dyskotece.

A zaoszczędzone w torebce miejsce mogę przeznaczyć na mapy i książki


  • Chusteczki nawilżone (do demakijażu, a w połączeniu z żelem antybakteryjnym świetnie myją ręce)
  • Krem nawilżający
  • Podkład nawilżający
  • Cienie w naturalnych barwach (zintegrowane z lusterkiem, brązowy cień idealnie sprawdza się do zaznaczenia brwi)
  • Kredka do oczu
  • Maskara
  • Bezbarwny błyszczyk (plus nić dentystyczna, gdyż nawet najpiękniej umalowane usta wyglądają okropnie gdy między zębami zostanie obiad)
  • Flakonik ulubionych perfum
  • Pilniczek do paznokci i aktualnie używany lakier do poprawek
Dzięki coraz popularniejszej miniaturyzacji w branży kosmetycznej moja podróżnicza kosmetyczka pomieści dodatkowo pastę i szczoteczkę do zębów, dezodorant i szczotkę do włosów. Oczywiście wszystko w wersji mini




Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyczka podrozniczka (744 x 493).jpg (46,4 KB, 15 załadowań)
justtina jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.