Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 20:50   #151
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Dziewczyny czy ODCIEN 6B - Faktycznie wychodzi z niego (na wlosach natur.ciemnych blond) MLECZNA CZEKOLADA? BEZ refleksow-poswiaty RUDYCH,CZERWONYCH??:confu sed:
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 11:01   #152
Zioło
Raczkowanie
 
Avatar Zioło
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Kurcze, ja nie wiem... jedna z was pisała, że kolor wychodzi jaśniejszy niż w palecie, więc się bałam, że złoty blond 7G który kupiłam wyjdzie za jasno... a tymczasem nie wyszedł prawie w ogóle! Odrostu w kolorze mysi blond nie pokrył prawie wcale, może jakiś tam minimalnie jaśniejszy błysk jest - ale jak zobaczyłam pasemko, które farbowałam i porównałam z niefarbowanymi to początkowo w ogóle różnicy nie widziałam
Może ja coś źle zrobiłam? Pomieszałam trochę farby z tym białym płynem w proporcji mniej więcej 1:1, tyle tylko żeby pasemko zafarbować, trzymałam na odroście 35min, potem rozprowadziłam na reszcie włosów na następne 10min i nic... 0 efektu.

Macie pojęcie, którym kolorem uzyskam taki właśnie złocisty blond z rudym poblaskiem? Chyba będę musiała kupić jaśniejszy odcień i zmieszać z rudym
Zioło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 21:27   #153
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Mojej bratowej jasny blond rudawy wychodzi po 8N i 9N. Ja farbowałam 7N no i też wyszedł z rudym odcieniem, ale nienachalny ciemny blond.
I tu odpowiedź do Wizażanki, która prosiła o zdjęcia. Niestety, fotki zrobiłam tuż po farbowaniu i kompletnie nie oddają one tego, co mam teraz na głwoie (po 2 tyg od farbowania). Jeśli nie chcesz mieć rudego odcienia, a już przy 8A Ci on wyszedł, nie bierz 7N. U mnie 8A nie łapał jednak rudości, za to 7N tak.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:26   #154
Zioło
Raczkowanie
 
Avatar Zioło
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Joasia Be, masz pojęcie, po której z tych farb uzyskam taki kolor:
http://s1.pokazywarka.pl/bigImages/962011/3141232.jpg

To taki miodowy blond z małą ilością rudego, kolor wyjściowy - ciemny mysi blond. Wcześniej farbował mi fryzjer farbą INOA, mieszał kolor miedziany ze złotym blondem, niestety nie wiem w jakich proporcjach... chciałam przejść na samodzielne farbowanie jakimiś mniej niszczącymi włosy farbami, ale nigdy na blond sama się nie farbowałam, więc jestem w tym zielona. Tak jak mówię, 7G prawie w ogóle nie złapał, ale zastanawiam się, czy nie zrobiłam czegoś źle... przecież to całkiem jasny odcień, powinien chyba choć trochę złapać.
Zioło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 15:21   #155
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Pokaż wiadomość
Ja próbowałam być cierpliwa, ale chyba jednak zdecyduję się na dekoloryzację

Później wypróbuję 5B lub 4N o ile nie znajdę jeszcze czegoś ciekawszego, jeśli macie dziewczyny któryś z tych kolorków na włosach to wstawcie zdjęcia

A może by je wymieszać pół na pół...
No trzeba być w tym wypadku trochę cierpliwym Moja koleżanka jak narazie jest, już ma tak prawie po połowie włosów ciemny brąz i na końcówkach czarny,ale trzeba sie dobrze przyjrzeć żeby zauwazyć różnicę, no i pod słońce widać
Ja osobiście bałabym się dekoloryzacji....nigdy nie robiłam ale jednak ...

Z wymieszaniem pół na pół wydaje mi się,że można by sprubować, 5B jest troche jasniejszy niż na wklejonej przez Ciebie fotce ale gdyby dodać jeszcze 4N to pewnie wyszłaby ciemniejsza czekolada niż ja mam na włosach.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 20:37   #156
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Zioło Pokaż wiadomość
Joasia Be, masz pojęcie, po której z tych farb uzyskam taki kolor:
http://s1.pokazywarka.pl/bigImages/962011/3141232.jpg

To taki miodowy blond z małą ilością rudego, kolor wyjściowy - ciemny mysi blond. Wcześniej farbował mi fryzjer farbą INOA, mieszał kolor miedziany ze złotym blondem, niestety nie wiem w jakich proporcjach... chciałam przejść na samodzielne farbowanie jakimiś mniej niszczącymi włosy farbami, ale nigdy na blond sama się nie farbowałam, więc jestem w tym zielona. Tak jak mówię, 7G prawie w ogóle nie złapał, ale zastanawiam się, czy nie zrobiłam czegoś źle... przecież to całkiem jasny odcień, powinien chyba choć trochę złapać.
Na pewno nie osiągniesz takiego koloru farbami z poziomu 7, dlatego, ze one mają za mało wody utlenionej. Przy poziomie 8 i 10 (A) naprawdę mocno mi się włosy rozjaśniły, a poziom 7 to właściwie moje włosy (mocno ciemny blond). Próbuj od 8 wzwyż, z tym że taki miód to być może da Ci 8N, u bratowej podobnie wyszło, ale już po 9 N włosy są bardzo jasne i raczej żółtawo rude niż czerwonawe.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 13:49   #157
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
No trzeba być w tym wypadku trochę cierpliwym Moja koleżanka jak narazie jest, już ma tak prawie po połowie włosów ciemny brąz i na końcówkach czarny,ale trzeba sie dobrze przyjrzeć żeby zauwazyć różnicę, no i pod słońce widać
Ja osobiście bałabym się dekoloryzacji....nigdy nie robiłam ale jednak ...

Z wymieszaniem pół na pół wydaje mi się,że można by sprubować, 5B jest troche jasniejszy niż na wklejonej przez Ciebie fotce ale gdyby dodać jeszcze 4N to pewnie wyszłaby ciemniejsza czekolada niż ja mam na włosach.
A czy 4N ma jakaś rudą lub czerwoną poświatę?
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 11:32   #158
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Kochane poszukuję wskazówek. Nigdy nie farbowałam włosów. Jak byłam młodsza miałam jasne blond włosy, a teraz są do prawdy ciemne (załącznik).
Chciałabym je zafarbować aby je rozjaśnić i uzyskać coś w tym stylu:

https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/29153.jpg



pomożecie? Po którą farbę mam sięgnąć? Zainteresowała mnie właśnie ta Color&Soin, ale sama nie potrafię dobrać odcienia, nawet korzystając ze strony z opisem kolorów.
Ew. czy znacie inną farbę która umożliwi mi osiągnięcie podobnego koloru jak w linku?


Moje włosy obecnie, nigdy niefarbowane. Mam jasną cerę i czarne brwi, zielone oczy. (włosy: załącznik)
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2012-05-06 o 15:17
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 18:25   #159
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Witajcie Zamówiłam sobie tą farbę w odcieniu 5G. Obecnie mam na głowie totalny miszmasz... rude włosy zafarbowałam farbą palette ciemny blond, która wyszła prawie czarna Chciałabym jakoś bezinwazyjnie dojść do jaśniejszych kolorów i w efekcie końcowym wrócić do blondu, który zdradziłam ponad 2 lata temu i teraz jak to zwykle bywa żałuję
Włosy będę farbować w przyszłym tygodniu. Dam znać co wyjdzie
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 13:50   #160
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Miałam identyczny kolor po użyciu bardzo jasnego blondu z linii pomarańczowej BioKapu, na włosach po dekoloryzacji z ciemnego brązu (po dekol. były rude).

Z Color&Soin użyłam 9N i to jest taki żółtawo-miodowy blond.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 20:26   #161
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Kochane poszukuję wskazówek. Nigdy nie farbowałam włosów. Jak byłam młodsza miałam jasne blond włosy, a teraz są do prawdy ciemne (załącznik).
Chciałabym je zafarbować aby je rozjaśnić i uzyskać coś w tym stylu:

https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/29153.jpg



pomożecie? Po którą farbę mam sięgnąć? Zainteresowała mnie właśnie ta Color&Soin, ale sama nie potrafię dobrać odcienia, nawet korzystając ze strony z opisem kolorów.
Ew. czy znacie inną farbę która umożliwi mi osiągnięcie podobnego koloru jak w linku?


Moje włosy obecnie, nigdy niefarbowane. Mam jasną cerę i czarne brwi, zielone oczy. (włosy: załącznik)
Moja mama ostatnio kupiła dla siebie 10N chcąc trochę jaśniejszy kolor niż ma obecnie po 10A. Znalazłam w sieci jak wygląda ten kolor 10N na włosach - moja mama po tych zdjeciach zdecydowała,że teraz przejdzie na ten odcień ( bardzo podobny jest do zdjęcia jakie wkleiłaś, ciut nawet jaśniejszy):
http://babskaprzystan.blogspot.com/2...-do-wosow.html
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 19:18   #162
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Hej dziewczyny,
o farbie dowiedziałam się z bloga Anwen
Mam naturalne włosy w jakims tam odcieniu braz, ze zlotymi refleksami. niestety po 1,5 rocznej przygodzie z farbami, hennami itp. skonczylam na dekoloryzacji. Aktualnie nakladam farbe fryzjerska - mieszam ciemny blond i jasny braz. czyli poziom 5 i 6. raczej poł na poł. moze z wieksza przewaga blondu.
niestety kolor nadal wychodzi mi bardzo ciemny. taki prawdziwy ciemny brąz.
chciałabym rozjaśnić, marzy mi się brąz ze złotymi refleksami.
doradźcie proszę jakiego odcienia użyć? zastanawiam się nad 6b lub 5g, ale obawiam się, że nie chwyci na próbniku na stronie 6b wygląda dosyć ciemno, natomiast w zakładce gdzie można dobrać kolor, wygląda znowu bardzo jasno.
proszę, pomóżcie
wstawcie jakieś zdjecia jak farbowałyście kolorami z poziomu 5 i 6 z dopiskiem jaki był kolor wyjściowy.


uff, ale się rozpisałam, ale mam nadzieję, że ktoś to przeczyta

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2012-05-08 o 21:05
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 11:05   #163
klarysa99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Joasiu Be proszę Cię o pomoc,czytając Twoje wpisy wnioskuję że masz spore doświadczenie z blondami Color n soin(8A i 10A)Doradź mi proszę bo nie wiem na co się zdecydować.Mam kolor włosów jasny blond z odrostem średniego blondu,waham się między kolorem 10A a 8A.piszesz że bardzo rozjaśniają a nie chcę mieć "białej głowy"Na wzorniku 8A dla mnie za ciemny,natomiast 10A akurat,ale skoro wychodzą jaśniej to mam problem,czy mogą wyjść na moich blond włosach zgodnie z paletą czy będą jaśniejsze?
klarysa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 09:08   #164
Merkuria
Raczkowanie
 
Avatar Merkuria
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 140
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Zamówiłam farbę w odcieniu 8A Jeżeli testy na alergię wypadną pomyślnie, w sobotę będę farbować i wrzucę fotki przed i po
Merkuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 09:18   #165
klarysa99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

O to świetnie,jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie,też zastanawiam się nad tym kolorkiem Czekam z niecierpliwością na fotki,pozdrawiam.
klarysa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 21:18   #166
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez klarysa99 Pokaż wiadomość
Joasiu Be proszę Cię o pomoc,czytając Twoje wpisy wnioskuję że masz spore doświadczenie z blondami Color n soin(8A i 10A)Doradź mi proszę bo nie wiem na co się zdecydować.Mam kolor włosów jasny blond z odrostem średniego blondu,waham się między kolorem 10A a 8A.piszesz że bardzo rozjaśniają a nie chcę mieć "białej głowy"Na wzorniku 8A dla mnie za ciemny,natomiast 10A akurat,ale skoro wychodzą jaśniej to mam problem,czy mogą wyjść na moich blond włosach zgodnie z paletą czy będą jaśniejsze?
Trudno jest mi powiedzieć, ja mam włosy dość ciemne - taki mocno ciemny blond, więc dla mnie 10 A wychodzi zbyt jasno, ale chyba obiektywnie to nie jest biała głowa, tylko po prostu ja się nie najlepiej czuję w tak mocno rozjaśnionych -jak na mnie - włosach. Zawsze możesz zacząć od 8A i potem 10 A (odwrotnie lepiej nie, bo 10A wytrawi włosy i potem mogą nie złapać ciemniejszej farby - u mnie tak jest).
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:41   #167
klarysa99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Dziękuję bardzo.Też tak zrobię,zacznę od 8A zobaczymy co z tego wyjdzie Pozdrawiam.
klarysa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 11:14   #168
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Efekt farbowania kolorem 6B Brąz Kakao.
Farba b. mocno przesuszyla mi wlosy. Ale kolor fajny, nastepnym razem jednak klade Henne Khadi zamiast farby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (56,2 KB, 387 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 16:50   #169
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

o jej, bardzo jasny ten brazik. myslalam, ze wyjdzie ciemniejszy,

ja zakupiłam 5G i za jakies miesiac bede malowac
wstawie zdjecia przed i po (mam nadzieje, ze rozjasni mi troche wlosy)
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 13:55   #170
Merkuria
Raczkowanie
 
Avatar Merkuria
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 140
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Przepraszam, że dopiero teraz, ale przez weekend miałam awarię internetu, a później jakoś wyleciało mi z głowy, że miałam pochwalić się efektem farbowania, chociaż chwalić się nie ma czym, bo kolor wyszedł okropny. Moje włosy nie były farbowane od 10 miesięcy, miałam więc spory odrost, a na długości resztki Castingu "miodowy kasztan" w efekcie włosy wyglądają lekko rudawo. Kolor wyszedł inaczej niż na próbniku, inaczej niż na opakowaniu, inaczej niż wg nazwy wyjść powinien i inaczej niż oczekiwałam Odrost został mocno rozjaśniony do żółci (naturalny ciemny mysi blond), długość złapało słabiej, ale jestem strasznie rozczarowana efektem, głównie dlatego, że kolor jest ciepły, a po "popielatym blondzie" spodziewałam się czegoś odwrotnego na zdjęciach "po" włosy potraktowane dodatkowo Srebrzykiem, który niewiele zdziałał. Teraz minął już prawie tydzień od farbowania, kolor nadal jest okropny, choć trochę mniej, nie wiem czy dlatego, że już się przyzwyczaiłam, czy nieco się wypłukał, natomiast na pewno jest to ciepły, miodowy, złocisty blond, którego absolutnie nie chciałam mieć. Co do samej farby - uważam, że jest ok, nie odnotowałam zwiększonego wypadania, ale drastycznego wpływu na kondycję włosów, sama farba troszkę śmierdzi (zupełnie inaczej niż testowane przeze mnie do tej pory drogeryjne farby, ale na pewno nie jest to zapach przyjemny), ale generalnie jest ok, skalp nie narzeka, a jestem wrażliwcem, nie podrażniło, nie swędzi . Gdyby kolor wyszedł ładny pewnie kupiłabym tę farbę ponownie, ale ten nieudany eksperyment sprawił, że mam absolutnie dość blond eksperymentów i jutro wracam do brązu szamponetką Aha, kolor ktorego uzywalam to 8A
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed1.jpg (87,2 KB, 296 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed2.jpg (80,3 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed3.jpg (88,1 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed4.jpg (101,8 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po1.jpg (85,7 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po2.jpg (82,4 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po3.jpg (81,3 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po4.jpg (137,2 KB, 278 załadowań)

Edytowane przez Merkuria
Czas edycji: 2012-05-25 o 16:56
Merkuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 15:21   #171
Gomorka
Przyczajenie
 
Avatar Gomorka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Witam zakupiłam dziś sobie ta farbę w kolorze 10A. Dzisiaj farbowanie,takze jestem ciekawa efektow. Na całości mam dość jasny blond-taki popielaty wlasnie,natomiast odrosty w kolorze "mysiego" szarawego blondu. Wstawie zdjecie wieczorkiem jak bede po
Gomorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 20:33   #172
klarysa99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Ja osobiście się zdziwiłam jaki efekt uzyskałaś po kolorze 8A,nie spodziewałam się takiego kolorku,może dlatego że chodny odcień był nakładany na ciepły-nie wiem może się mylę.Praktycznie rozjaśnił tylko kolor wyjściowy,tak jakby w ogóle nie złapał.Szczerze kolor mi się podoba,ale pewnie Ty spodziewałaś się innego efektu.Ja nadal się waham,mam dość przesuszone włosy i nie wiem czy nie zaszkodzę im.Zastanawiam się nad Biokapem-jest chyba delikatniejszy wtedy użyłabym bardzo jasnego blondu,z kolei te prawdopodobnie wychodzą ciemniej niż na palecie.Ale mam misz masz w głowie
klarysa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 21:46   #173
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Merkuria, wielka szkoda, że się rozczarowałaś Ja używam 8A niemal stale i mam zupełnie coś innego na głowie, może dlatego, ze z brązu już dawno temu zeszłam - taki odcień jak Ty miałam po Biokapie, ale wtedy właśnie schodziłam z zielonego i z brązu, więc może dlatego.
Ostatnio znów pofarbowałam 8A. Troszkę za jasne to są włosy jak dla mnie, ale 7N niestety wychodzi ciepło rudawo, a nie ma 7A, więc już zostanę przy 8A. teraz wyszedł mi też troszkę inaczej, bo kładłam właśnie na te rudawe po 7N.

Goldika, pewnie, ja też jeśli chciałabym mieć brąz i henna by mi służyła, to używałabym Khadi (ślicznie wychodzi jasny brąz i orzechowy brąz), ale niestety, ja wolę się blondynka, a do tego henna potwornie przetłuszcza mi kudełki, więc odpada.

Jeśli chodzi o blondy, to trzeba nad nimi trochę popracować i nie ma co oczekiwać, ze po brązach nagle nam na głowę wskoczy piękny chłodny popielaty blond.
A z Biokapu nie byłam zadowolona - nie rozjaśnia praktycznie i po odcieniu blondo chiaro miałam taki zgniły brązik.Ale moze też dlatego, ze schodziłam z brązów, może teraz zupełnie inaczej by mi się sprawdził?
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464

Edytowane przez Joasia Be
Czas edycji: 2012-05-25 o 21:48
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 00:57   #174
Gomorka
Przyczajenie
 
Avatar Gomorka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Merkuria...mi tez się wydaje,że jest tak jak piszą dziewczyny wyżej...a tymbardziej jeśli kładzie się popielate blondy na brązy w odcieniach kasztanowych i chyba to tyczy się większosci farb....ciężko samą farbą przeskoczyć od razu z rudawego brązu na popielaty blond. Osobiście też się zdziwiłam jaki kolorek Ci wyszedł, bo przeglądałam wczoraj wątek i jesli dobrze pamiętam nick to Joasia Be tez wrzucała fotki po farbowaniu 8A i kolor był rzeczywiście zupełnie inny.

A teraz moje wrażenia z farbowania po 10A Muszę przyznać,ze jestem pozytywnie zaskoczona,ponieważ odrost ładnie został rozjaśniony i na całości tez fajnie wyszło(chłodnawy blond) także ogólnie jestem zadowolona. Ja do tej pory miałam do czynienia wyłącznie z farbami drogeryjnymi, także brak duszącego zapachu od razu rzucił mi się w "oczy" -jest ogromna różnica. Farba jest wydajna,starczyło na moje włosy za ramiona. Co prawda nie mam ich mega dużo,ale używałam do tej pory gęstych w konsystencji farb i czasem ledwo starczało. Tutaj konsystencja jest bardzo fajna bo właśnie w formie takiego żelu i pewnie przez to wydajna. Uczulenia typu swędzenie u mnie nie było. Zwiększonego wypadania czy przesuszenia też nie odnotowałam.Odzywki dołączonej do farby nie użyłam,ponieważ mam swoją ulubioną,sprawdzona i od jakiegoś czasu niezmiennie tylko jej używam.Może powinnam jej użyć,ale co tam
Wklejam również fotkę po farbowaniu kolorem10A. Kolor mniej więcej zgadza sie,ale bardziej z zakładka dobierz swój kolor na ich stronie i kolorem pokazanym na opakowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie c&S.jpg (31,3 KB, 434 załadowań)
Gomorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 23:22   #175
Merkuria
Raczkowanie
 
Avatar Merkuria
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 140
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Tak, zdawałam sobię sprawę, że po farbowaniu może przebijać się mój poprzedni ciepły kolor, bardziej zaskoczyło mnie to, że odrost, który był zimnym ciemnym blondem bez żadnych rudych czy brązowych refleksów chwycił tak tragicznie Ale trudno, raz się żyje, a ja dziś potraktowałam tę włosową masakrę balsamem koloryzującym z Venity i jestem zadowolona
Merkuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 08:27   #176
Jussstta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 15
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Ja niestety również rozczarowałam się tą farbą a konkretnie odcieniem 8A - miałam mieszać dwa kolory, ale ostatecznie zdecydowałam się troszkę rozjasnić włosy. I mi też odrost chwycił na rudo - może nie aż tak jak Merkurii, ale jednak daleko mu do popielatego blondu.
W tej chwili moje włosy wyglądają tragicznie - rudawy odrost i zielonkawa długość
Chyba jednak farbowanie włosów samodzielnie w domu nie jest dla mnie i wrócę do niemodnego balejażu, bo w takich włosach czułam się najlepiej...
Jussstta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 17:21   #177
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

.

Cytat:
Napisane przez Gomorka Pokaż wiadomość
Merkuria...mi tez się wydaje,że jest tak jak piszą dziewczyny wyżej...a tymbardziej jeśli kładzie się popielate blondy na brązy w odcieniach kasztanowych i chyba to tyczy się większosci farb....ciężko samą farbą przeskoczyć od razu z rudawego brązu na popielaty blond. Osobiście też się zdziwiłam jaki kolorek Ci wyszedł, bo przeglądałam wczoraj wątek i jesli dobrze pamiętam nick to Joasia Be tez wrzucała fotki po farbowaniu 8A i kolor był rzeczywiście zupełnie inny.

A teraz moje wrażenia z farbowania po 10A Muszę przyznać,ze jestem pozytywnie zaskoczona,ponieważ odrost ładnie został rozjaśniony i na całości tez fajnie wyszło(chłodnawy blond) także ogólnie jestem zadowolona. Ja do tej pory miałam do czynienia wyłącznie z farbami drogeryjnymi, także brak duszącego zapachu od razu rzucił mi się w "oczy" -jest ogromna różnica. Farba jest wydajna,starczyło na moje włosy za ramiona. Co prawda nie mam ich mega dużo,ale używałam do tej pory gęstych w konsystencji farb i czasem ledwo starczało. Tutaj konsystencja jest bardzo fajna bo właśnie w formie takiego żelu i pewnie przez to wydajna. Uczulenia typu swędzenie u mnie nie było. Zwiększonego wypadania czy przesuszenia też nie odnotowałam.Odzywki dołączonej do farby nie użyłam,ponieważ mam swoją ulubioną,sprawdzona i od jakiegoś czasu niezmiennie tylko jej używam.Może powinnam jej użyć,ale co tam
Wklejam również fotkę po farbowaniu kolorem10A. Kolor mniej więcej zgadza sie,ale bardziej z zakładka dobierz swój kolor na ich stronie i kolorem pokazanym na opakowaniu.

Edytowane przez ivredevie
Czas edycji: 2013-04-09 o 19:22
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:35   #178
klarysa99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Decyzja zapadła...zamówiłam "te"8A które różnie wychodzi,zobaczymy jak będzie ze mną.Farbowanko gdzieś za 2,3tyg.to wrzucę fotki
Jussstta przykro mi że się rozczarowałaś i wyszło jak wyszło.Ja mam obawy co do tego odcienia ale wciąż mnie kusi i jak się nie przekonam na własnej skórze a raczej włosach to nie odpuszczę.Widziałam gdzieś tam wcześniej włoski robione właśnie kolorkiem 8A u Joasi Be i super wyszły.
Gomorka- ładny kolor.
klarysa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 17:51   #179
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Dziewczyny a ktory odcien da kolor TOFFI ? (na wlosach ciemny blond) i ktory odcien rozjasnia wlosy jak najwiecej?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:17   #180
romka_ma
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 30
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez wenka78 Pokaż wiadomość
color &soin na bazie naturalnych skladnikow postanoiwlam wyprobowac z ciekawosci. wyszlo z tego okropne uczulenie, o dalszym farbowaniu nie bylo mowy. uzywalam biokapu i pomimo tego ze ma w zasadzie podobny sklad nic mi nie wyszlo. z czego to wynika - ktos wie?
Wydaje mi się, że Biokap jest najdelikatniejszy, bo ma najwięcej składników naturalnych - az 91%. Ja kiedyś interesowałam się mocno farbami i wiem, że np Biokap był testowany na jakimś uniwersytecie, dlatego uważam, że jest bezpieczny. Sama go używam
romka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 11:51:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.