Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-18, 17:22   #151
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Bardzo suche i zniszczone ręce

Cytat:
Zakładam, że masz dobry krem do rąk (ja bym poleciła Emolienta, ale obawiam się, że go nie dostaniesz, a jest rewelacyjny).

W aptekach są do nabycia specjalne żele do mycia rąk, które nie zawierają mydła, nie wysuszają skóry i nawilżają ją lekko -zapytaj w aptece, niech Ci coś dobrego polecą (polecam Oleogel marki Eucerin, ale nie wiem, czy dostaniesz).
To taki problem żeby kupic te produkty?ile mniej więcej kosztują??

Cytat:
Polecam serię kąpieli parafinowych.
Masz na myśli zabiegi u kosmetyczki,czy kupienie takiej parafiny w aptece?Bo słyszałam że są ogólnie dostępne,ale nie mam pojęcia jak ich użyc
A tak w ogóle to dzięki za zainteresowanie się tematem
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 20:25   #152
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Bardzo suche i zniszczone ręce

Myślę o serii u kosmetyczki (parafina stała, którą trzeba podgrzewać). W aptece można kupić parafinę ciekłą. Nie za bardzo mnie to przekonuje.
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 07:08   #153
Bridget J
Przyczajenie
 
Avatar Bridget J
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Bardzo suche i zniszczone ręce

Ja oczywiście zakochana w kosmetykach Oriflame polece antybakteryjny żel do rąk. Sama miałam ręce tak suche, że aż krew mi leciała i użyłam właśnie tego żelu i kremu nawilżający i wszystko wróciło do normy
Bridget J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 08:55   #154
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Bardzo suche i zniszczone ręce

Przy tak mocno przesuszonych dłoniach faktycznie najlepszym rozwiązaniem byłyby zabiegi parafinowe u kosmetyczki - maseczka plus kąpiel w ciepłej parafinie potrafią zdziałać cuda.
Mój domowy sposób na takie s.o.s dla dłoni to tłusty krem, na to rękawiczki foliowe, takie jak dołączane do farb do włosów (mogą być woreczki, ale rękawiczki wygodniejsze). taki okład podgrzewam przez kilka minutek ciepłym strumieniem powietrza z suszarki do włosów.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 11:39   #155
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: Bardzo suche i zniszczone ręce

Myślę, że dermatolog powinna Ci cos przepisać i poradzić. Kosmetyczka to też dobry pomysl.
Ja jak bym uzywala jakis kremów, to tych aptecznych firm - skora sucha traci lipidy i jest wrazliwa na wszelkie konserwanty, barwniki, itd - mozesz nabawic sie jakis podraznien, alergii.
Ja polecalabym jeszcze nasmarowac rece na noc grubo kremem, ubrac bawelniane rekawiczki - i tak przespac noc. Pomaga. Ale Tobie przyda sie bardziej fachowa pomoc.....
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 12:02   #156
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Bardzo suche i zniszczone ręce

Mialam bardzo podobny problem.
Zadne kremy, masci z nagietkiem i witamina A, ani inne mazidla nie pomagaly, do czasu az natrafilam na balsam do rak firmy Apotheker Scheller. Doslownie w ciagu kilku dni doprowadzil moja skore rak do normalnosci, a dlugo sie z nia meczylam, oj dlugo.
Na KWC tez ma bardzo dobre opinie: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9763

Jest jeszcze jeden produkt, ktorego osobiscie nie probowalam, a o ktorym slyszalam wiele dobrego:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6549

Z domowych sposobow polecam moczenie dloni w podgrzanej oliwie, kleiku z siemienia lnianego albo naparze z rumianku/nagietka i tlustego mleka.

A propos zabiegow parafinowych: widzialam taki zestaw do uzytku domowego. Producentem jest Bielenda bodajze...

Przepraszam za brak polskich znakow. Problemy z klawiatura...
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 12:23   #157
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Bardzo suche i zniszczone ręce

moj tz tez tak ma, raz na jakis czas potem rece wracaja do normy i pojakims czasie znowu klopoty ;( uzywa wszystkich moich kremow do rak- mowi ze chyba najlepszy to i tak jest a neutrogeny.
rob sobie kapiele w oliwie z oliwek i cieplej wody (jak doddasz do tego troche cukru to bedzie fajny peeling) mocz rece, poetm smaruj kremem- powinno szybko pomoc.
a masz czerwone rece??czy tylko suche??
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 14:21   #158
smadak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: Bardzo suche i zniszczone ręce

a ja na suche ręce polecam krem NIVEA,
__________________
pięknie jest
smadak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 17:58   #159
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie

kiedys uzywalam ziaja kozie mleko i byl dobry pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 20:59   #160
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie

Odświeżam temat, ze względu na zbliżającą się dużymi krokami zimę i sezon grzewczy. Ja już odczuwam i widzę pogorszenie się wyglądu moich dłoni, chociaż codziennie kilka razy smaruję kremami, noszę rękawiczki przy porządkach w domu i czasami zrobię sobie kurację parafinową..

Dłonie wyglądają coraz starzej a mam dwa specyfiki specjalnie pod starzenie się dłoni, nie dają efektów.. Spróbuję jeszcze te kąpiele w oliwie

A może jakieś kapsułki nawilżające doustnie? Albo olejki z BU?
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 10:56   #161
iwosia
Raczkowanie
 
Avatar iwosia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 39
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie

Domowymi sposobami na suche dlonie które moge polecić jest:
1. "kąpiel" dłoni ( całych) w ciepłej oliwie z oliwek z dodatkiem niewielkiej ilości soku z cytryny ( moczymy dłonie ok. 20 min.)
2. nałozenie na twarz krochmalu( tylko musi miec konsystencje troche rzadszą niz używany przez nasze mamy do prania)
3. napewno nie rezygnuj z kremów do rąk( pamietaj aby po każdym kontakcie z wodą nakładać krem do rąk- gdyż woda bardzo wysusza donie)
4. Spróbuj moze stosować suplementację diete- może capivit hydro control
5. wykonaj w domu raz na tydzień peeling dłoni- złuszczy zrogowaciałą warstwę naskórka
a w salonie proponuje zabieg parafinowy na dłonie
iwosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 11:11   #162
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie

Gruba warstwa kremu + foliowe rękawiczki + na to bawełniane rękawiczki.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 11:13   #163
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie

Super, wszystkie sposoby w jednym miejscu mamy

Tylko proszę o wytłumaczenie o co chodzi z tym krochmalem..

A co do grubej wartwy kremu, foliowych rekawiczek + bawełnianych... próbowałam w latexowych :P skóra w ogóle nie oddycha.. nawet w podziurawionych kiepsko..
teraz zakładam same bawełniane i jest OK. a zamiast kremu - kurację parafinową (avon - bardzo fajna).

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2008-11-22 o 11:19
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 19:52   #164
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie

ostatnio tez mam taki problem
dłonie przesuszone mam aż za nadgarstki skóra czerwona łuszcząca się...
a do częstego smarowania kremem nie moge sie zmobilizować
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 01:08   #165
cooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: Re: Brzydkie dłonie

ja na przesuszone dłonie sobie robię nocny zabieg" ręce smaruję odżwyką nawilżającą do skóry. W tek chwili mam nanobase i jest super, bo nie muszę robić tego codziennie bo ona działa etapam. No więc...smaruję ręce kremem,owijam je folią ( nie trzeba koniecznie tego robić) i nakładam rękawiczki. rano dłonie sa jak nowe
cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 17:57   #166
tasmytrzaski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Zniszczone dłonie

Witam serdecznie,
Jestem mezczyzna, mam 21 lat. Moj problem dotyczy dłoni, otóz pracowałem jakis czas fizycznie bez rekawiczek i moje dłonie ulegly zniszczeniu, ponizej przestawiam wam zdjecie, niestety jest ono mało dokładnie poniewaz bylo robione telefonem.

http://www5.speedyshare.com/data/142...4%99cie021.jpg

To moze opisze dokładnie co mam na myśli, otóz moje dłonie są popękane na całej powierzchni, najbardziej pomiedzy palcem wzkazujacym a kciukiem(widoczne na zdjeciu) wyglada to mniej wiecej tak samo jak zmarszczki. Jest to mało estetyczne, także moje dłonie wydaja sie duzo starsze w porownaniu do calej reszty mojego ciała, nie mam sposobu jak je odmłodzic oraz jak pozbyc sie tych popekań, smaruje kremem dłonie daje to jakis efekt, ale popekania przez to mi nie znikna, jestem w ogole ciekawy czy da sie je usunac czy juz tak mi zostanie do konca zycia. Znacie na to jakis sposob, lub sposob na odmlodzenie moich dłoni?
Przepraszam jesli temat sie powtorzył.

Pozdrawiam
tasmytrzaski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 19:45   #167
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zniszczone dłonie

mojemu tacie pomaga duza iloscc kremu na noc i przynajmniej raz chociaz rano: Avene Cold Cream, pracuje na budowie i zna ten bol, jest bardzo zadowolony
co do domowych sposobow ja stosuje oliwe z oliwek podgrzana z sokiem z cytryny, super pielegnuje paznokcie i nawilza dlonie. Jednak odradzam jezeli wystepuja rany, cytryna bedzie szczypalawazne jest tez jakiego mydla uzywasz do mycia rak/w czym sie kapiesz. Ja wlasnie po kapieli stosuje emulsje Emolium, ktora dobrze pielegnuje skore odwodniona/atopowa/przesuszona. nic nie zdziala cudu, jezeli nie bedzie sie systematycznym!
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:24   #168
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Zniszczone dłonie

a może peeling do rąk?

złuszczy przesuszoną, popękaną skórę... a potem krem do rąk.

ja używam mydła szarego i garsci soli kuchennej, ale przy bardzo mocno popękanej skórze sól to chyba nie jest dobry pomysł...
Advay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 00:48   #169
patka316
Raczkowanie
 
Avatar patka316
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 155
Dot.: Zniszczone dłonie

Co do popekanej powierzchni polecam NIVEA SOFT, swietnie leczy suche i popekane dlonie i nie tylko. Lecz dlonie musza byc smarowane systematycznie najlepiej przed spaniem umyc rece dobrze wytrzec i posmarowac wtedy krem tak szybko sie nie sciera jak w dzien.
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Pie...t-7938-big.jpg
patka316 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 12:33   #170
kaasiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 81
Dot.: Zniszczone dłonie

ja uzywam do rąk kremu ANIDA glicerynowo-aleosowego z witaminą a+e . ma super konsystencje i rece po nim są poprostu meeeega gladziutkie, swietnie nawilza, w dodatku ma cudowny zapach. wydatek to jedynie 2-3 zl. ale jest na prawde cudowny kolor zielono-biały
kaasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 14:09   #171
lenka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do lenka88
Dot.: Zniszczone dłonie

Polecam peeling, maskę do dłoni Ziaja kokosowa i krem do rąk kilka razy dziennie. Z kremów dobry jest Garnier intensywna pielegnacja suchej skóry (różowy) na noc Garnier intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry (czerwony).
lenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 19:29   #172
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Zniszczone dłonie

peelingi, maseczki, krem do rąk -> dobrych firm i z dobrym składem przeznaczonym do potrzeby twoich rąk a także zabieg -> kąpiel parafinowa rąk co 2 tyg. tylko to w salonie kosmetycznym.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 09:07   #173
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
ostatnio tez mam taki problem
dłonie przesuszone mam aż za nadgarstki skóra czerwona łuszcząca się...
a do częstego smarowania kremem nie moge sie zmobilizować
Raz na kilka dni polecam posmarowac kremem lipobase, dostepny w aptekach za ok. 15zl. Mi bardzo pomaga, no i nie trzeba smarowac kilka razy dziennie. Jest oarty na parafinie wiec efekt gwarantowany
naily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 10:25   #174
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: Bardzo suche i zniszczone ręce

Odgrzewam temat sprzed roku, ale co zima, to temat aktualny... ja do skory dloni stosuje krem lipobase (mam skore atopowa, wiec stad go znam). Świetnie sie sprawdza na zimowe morzy, naprawde nawilza, nawet jesli nie smaruje sie codzinnnie, no i przede wszystkim dlonie nie pekaja na mrozie, jak po innych kremach do rak, gdyz nie zawiera wody. To taka moja mala rada, wyprobowane

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez to ja magda Pokaż wiadomość
Przy tak mocno przesuszonych dłoniach faktycznie najlepszym rozwiązaniem byłyby zabiegi parafinowe u kosmetyczki - maseczka plus kąpiel w ciepłej parafinie potrafią zdziałać cuda.
Mój domowy sposób na takie s.o.s dla dłoni to tłusty krem, na to rękawiczki foliowe, takie jak dołączane do farb do włosów (mogą być woreczki, ale rękawiczki wygodniejsze). taki okład podgrzewam przez kilka minutek ciepłym strumieniem powietrza z suszarki do włosów.
Nigdy nie powinno sie zakldac do tego foilowych rekawiczek! Skora musi oddychac przy takim zabiegu,dlatego najlepsze bylyby zwykle materialowe..Zabiegi i kosmetyki z parafina to najlepsze wyjscie.
naily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 15:01   #175
plimpam
Przyczajenie
 
Avatar plimpam
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Brzydkie dłonie

Nie smarujcie ręce kremem nawilżającym, bo iż to jeszcze gorzej szkodzi, ponieważ to jest tak jakbyście włożyły rece do wody i wyszły na mróz....Najlepiej będzie jak będziecie, używać kremu tłustego
plimpam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 11:37   #176
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie

ale dlaczego?
kiedyś też miałam sztrasznie, ale to okropnie przesuszone ręce, ale to głównie z powodu mojej pracy, bo ciągle miałam kontakt z paskudną wodą z kranu. nie pomagały tłuste kremy ani maseczki, ani jedzenie zdrowych tłuszczy - dopiero jak przestałam tam pracować, co za tym idzie - nie musiałam używać tej wody, rączki wróciły do porządku, skóra jest gładka, miękka i ładna
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 19:19   #177
milen4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Suche dlonie

Witam!

Znacie moze jakies dzialajace kuracje na suche dlonie? Mam ten problem, ze moje dlonie nie sa suche ani w dotyku ani z wygladu, ale caly czas mam wrazenie przesuchonej skory, bardzo mi to przeszkadza i zadne kremy nie pomagaja... Szczegolnie teraz w lato - stosuje kremy do rak i olejki 10 razy dziennie i zero efektu...

Z gory dziekuje za Wasze rady!
milen4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:00   #178
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: Suche dlonie

Cytat:
Napisane przez milen4 Pokaż wiadomość
Witam!

Znacie moze jakies dzialajace kuracje na suche dlonie? Mam ten problem, ze moje dlonie nie sa suche ani w dotyku ani z wygladu, ale caly czas mam wrazenie przesuchonej skory, bardzo mi to przeszkadza i zadne kremy nie pomagaja... Szczegolnie teraz w lato - stosuje kremy do rak i olejki 10 razy dziennie i zero efektu...

Z gory dziekuje za Wasze rady!
ja mam takie uczucie latem też ale to ze wzgledu na upał i to że ręce troche mi puchną, co do sposobów na same suche dłonie to ja od dawna używam krem Neutrogena ale nie ten typowo do rąk tylko balsam "comfort balm" do twarzy i ciała. rewelacyjny bo szybko wysycha (nie nawidze wszelkich tłustych kremów i innych mazideł) a dodatkowe stosuje go wtedy z 4 dni raz dziennie smarując i ręce mi spokojnie wracaja do normy.także polecam.pozdrawiam
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:09   #179
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Suche dlonie

Ja Ci polecę krem z 5% mocznikiem Isana Med (Rossmann) - jest naprawdę rewelacyjny (na KWC ma naprawdę dobre opinie) i kosztuje ok 7 zł.

Ja nie lubię stosować kremów w ciągu dnia - co z tego, że nałożę skoro zaraz muszę ręce umyć.
Nakładam porządną warstwę na noc - krem ma czas się wchłonąć a skóra regenerować.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:35   #180
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Suche dlonie

Również polecam krem z mocznikiem Isana Med. Rewelacja!!!
Na dłonie bardzo mi służą też naturalne mazidła z biochemiurody czy natrualisa, np. olej kokosowy, kompleks ceramidowy (genialny!!!), masło shea, cupacu.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-18 21:01:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.