Nieprzyjemne drżenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-21, 22:05   #1
onelessproblem1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Angry

Nieprzyjemne drżenie


Hej Mam dość nietypowy problem, preszukałam cały internet,by znaleźć odpowiedz na moje pytanie,jednak jej nie znalazłam

Słowem wstępu,jeśli to może mieć jakiekolwiek znaczenie.. Jestem z moim X 2 lata i od tego czasu się kochamy. On jest starszy i doświadczony,ja natomiast byłam dziewicą gdy się poznaliśmy.
Kochamy się w miarę regularnie i naprawdę to uwielbiam,mimo że nigdy nie miałam ograzmu (tak myślę). Zdaję sobie sprawę,że to przychodzi z czasem i trzeba się tego nauczyć , w każdym razie jest mi coraz przyjemniej. Jest jednak jedna kwestia która nie daje mi spokoju - przy seksie oralnym w moją stronę czy palcówce strasznie drżą mi nogi. Nie zdaża się to za każdym razem, występuje czasami ale gdy już jest to dzieje się to z każdym jego dotknięciem łechtaczki Nogi mi wtedy latają jak oszalałe.Jest to niesamowicie denerwujące i nieprzyjemne,porównywalne do łaskotania. Mój partner jest przekonany,że to jest super ,mówiłam mu kiedyś że to mnie denerwuje i nie sprawia przyjemności lecz to do niego nie dotarło za bardzo, nie chcę go wyprowadzać z błędu kolejny raz więc nic nie mówię już żeby mu nie było przykro. Czy macie podobne doświadczenia? Kiedyś myślałam,że to jest właśnie orgazm lub jego początek ale to w ogóle nie jest przyjemne i nie mam pojęcie z czym to powiązać lub jak się tego pozbyć
onelessproblem1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 22:41   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nieprzyjemne drżenie

Cytat:
Napisane przez onelessproblem1 Pokaż wiadomość
Hej Mam dość nietypowy problem, preszukałam cały internet,by znaleźć odpowiedz na moje pytanie,jednak jej nie znalazłam

Słowem wstępu,jeśli to może mieć jakiekolwiek znaczenie.. Jestem z moim X 2 lata i od tego czasu się kochamy. On jest starszy i doświadczony,ja natomiast byłam dziewicą gdy się poznaliśmy.
Kochamy się w miarę regularnie i naprawdę to uwielbiam,mimo że nigdy nie miałam ograzmu (tak myślę). Zdaję sobie sprawę,że to przychodzi z czasem i trzeba się tego nauczyć , w każdym razie jest mi coraz przyjemniej. Jest jednak jedna kwestia która nie daje mi spokoju - przy seksie oralnym w moją stronę czy palcówce strasznie drżą mi nogi. Nie zdaża się to za każdym razem, występuje czasami ale gdy już jest to dzieje się to z każdym jego dotknięciem łechtaczki Nogi mi wtedy latają jak oszalałe.Jest to niesamowicie denerwujące i nieprzyjemne,porównywalne do łaskotania. Mój partner jest przekonany,że to jest super ,mówiłam mu kiedyś że to mnie denerwuje i nie sprawia przyjemności lecz to do niego nie dotarło za bardzo, nie chcę go wyprowadzać z błędu kolejny raz więc nic nie mówię już żeby mu nie było przykro. Czy macie podobne doświadczenia? Kiedyś myślałam,że to jest właśnie orgazm lub jego początek ale to w ogóle nie jest przyjemne i nie mam pojęcie z czym to powiązać lub jak się tego pozbyć
Efekt źle pieszczonej łechtaczki? Bardzo łatwo można się tego pozbyć tylko partner nie może być bucem.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 06:32   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Nieprzyjemne drżenie

Cytat:
Napisane przez onelessproblem1 Pokaż wiadomość
Hej Mam dość nietypowy problem, preszukałam cały internet,by znaleźć odpowiedz na moje pytanie,jednak jej nie znalazłam

Słowem wstępu,jeśli to może mieć jakiekolwiek znaczenie.. Jestem z moim X 2 lata i od tego czasu się kochamy. On jest starszy i doświadczony,ja natomiast byłam dziewicą gdy się poznaliśmy.
Kochamy się w miarę regularnie i naprawdę to uwielbiam,mimo że nigdy nie miałam ograzmu (tak myślę). Zdaję sobie sprawę,że to przychodzi z czasem i trzeba się tego nauczyć , w każdym razie jest mi coraz przyjemniej. Jest jednak jedna kwestia która nie daje mi spokoju - przy seksie oralnym w moją stronę czy palcówce strasznie drżą mi nogi. Nie zdaża się to za każdym razem, występuje czasami ale gdy już jest to dzieje się to z każdym jego dotknięciem łechtaczki Nogi mi wtedy latają jak oszalałe.Jest to niesamowicie denerwujące i nieprzyjemne,porównywalne do łaskotania. Mój partner jest przekonany,że to jest super ,mówiłam mu kiedyś że to mnie denerwuje i nie sprawia przyjemności lecz to do niego nie dotarło za bardzo, nie chcę go wyprowadzać z błędu kolejny raz więc nic nie mówię już żeby mu nie było przykro. Czy macie podobne doświadczenia? Kiedyś myślałam,że to jest właśnie orgazm lub jego początek ale to w ogóle nie jest przyjemne i nie mam pojęcie z czym to powiązać lub jak się tego pozbyć
Zbyt mocno/w zlym miejscu dotyka lechtaczki. Szkoda, ze chlopak Cie nie slucha, tylko zgrywa znawce, jakby sam mial lechtaczke -.-'.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 08:15   #4
Sanbi145
Raczkowanie
 
Avatar Sanbi145
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 198
Dot.: Nieprzyjemne drżenie

Może Twój chłopak po prostu nie potrafi pieścić Ci łechtaczki? Robi to za mocno i bez ładu i składu. Wtedy stajesz się taka jakby nadwrażliwa i ten dotyk staje się nieprzyjemny. Wiem - faceci mają podobnie z penisem czasami jak coś źle pójdzie.

Podobne odczucie (według mojej dziewczyny) występuję też przez kilka chwil po orgazmie. Ale mówiłaś, że go nie miałaś, prawda?
Sanbi145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 21:05   #5
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Nieprzyjemne drżenie

Mam tak samo, gdy za mocno dotyka się bezpośrednio łechtaczki, to mnie denerwuje i wręcz boli, tak właśnie łaskocze. Twój facet to jakiś nieogar, że nie rozumie że to jest niemiłe. Dlaczego masz problem, żeby mu kazać przestać to robić, jeśli nie umie tego zrozumieć? Wyjdź z łóżka i się ubierz, jak Cię nie słucha.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 11:55   #6
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Nieprzyjemne drżenie

Czyli po 2 latach dalej nie wiesz co to orgazm?

Nie wiem gdzie Twój facet zdobył to doświadczenie.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-24 12:55:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.