Mój chłopak jest bi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-25, 23:17   #1
Roseslove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 215

Mój chłopak jest bi


Hej. Piszę tutaj bo chce zachować anonimowość ale też doradzić się. Nie wiem co mam myśleć i co robić. Otóż po udanych 3 latach związku mój facet nagle postanowił oznajmić mi, że jest bi oraz że w przeszłości miał faceta... Czuję się z tym dziwnie. Nieswojo. On dobrze zna mój światopogląd. Tzn orientacja obcych ludzi, ludzi z otoczenia itp nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Nie interesuje mnie to wcale. Natomiast moje życie oraz tworzenie rodziny zawsze ale to zawsze chciałam aby było według zasad, które mam. Tzn jasna orientacja, nie akceptuje żadnych przebieranek, zamian par, bi również. Oczywiście jeśli chodzi o mojego faceta. I teraz nie wiem co ja mam z tą wiedzą zrobić... Nie umiem sobie wyobrazić mojego chłopaka uprawiającego seks z innym... To zbyt wiele dla mnie... Tym bardziej, że ja zawsze jasno mówiłam o tym co myślę i czego chce. W sumie to oszukał mnie. Powiedziałam mu żeby zostawił mnie narazie w spokoju bo muszę wszystko przemyśleć. Co ja mam dalej zrobić
Roseslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 23:33   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez Roseslove Pokaż wiadomość
Hej. Piszę tutaj bo chce zachować anonimowość ale też doradzić się. Nie wiem co mam myśleć i co robić. Otóż po udanych 3 latach związku mój facet nagle postanowił oznajmić mi, że jest bi oraz że w przeszłości miał faceta... Czuję się z tym dziwnie. Nieswojo. On dobrze zna mój światopogląd. Tzn orientacja obcych ludzi, ludzi z otoczenia itp nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Nie interesuje mnie to wcale. Natomiast moje życie oraz tworzenie rodziny zawsze ale to zawsze chciałam aby było według zasad, które mam. Tzn jasna orientacja, nie akceptuje żadnych przebieranek, zamian par, bi również. Oczywiście jeśli chodzi o mojego faceta. I teraz nie wiem co ja mam z tą wiedzą zrobić... Nie umiem sobie wyobrazić mojego chłopaka uprawiającego seks z innym... To zbyt wiele dla mnie... Tym bardziej, że ja zawsze jasno mówiłam o tym co myślę i czego chce. W sumie to oszukał mnie. Powiedziałam mu żeby zostawił mnie narazie w spokoju bo muszę wszystko przemyśleć. Co ja mam dalej zrobić
Oszukał cię tzn. co zrobił? Przez 3 lata twierdził, że jest hetero? Jeśli nie, to cię nie oszukał. Jego orientacja jest "jasna", tak jak sobie życzysz i nie wiem co tu jest do akceptowania lub nie i czym to się różni od sytuacji, gdyby miał byłą dziewczynę zamiast byłego chłopaka. To, że ktoś jest bi nie oznacza przecież, że będzie dymał wszystko w zasięgu wzroku, chciał zmieniać parę, czy się przebierać.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 23:37   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój chłopak jest bi

Czemu Ci to powiedział? Uzasadnił to jakoś? Również czułabym się bardzo dziwnie z taką informacją. Uważam, że takie rzeczy powinno się komunikować na początku znajomości.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 23:43   #4
Roseslove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 215
Dot.: Mój chłopak jest bi

Oszukał tzn przez te lata nie powiedział, że jest bi. Opowiadał o wcześniejszch związkach ale o facetach ani słowa. Wiedział, że gdybym ja widziała jaka jest prawda to nie byłoby szansy na związek. Ja określam swoje zasady bardzo jasno, mówię o tym czego oczekuje. On ukrył tą informację aż do teraz i to dla mnie jest oszustwo. Tak samo jakby ukrył np że ma dziecko, żonę, komornika albo 123 milionów na koncie i udawał biednego. Wszystko jedno. Zatajenie ważnej informacji przed bliską osobą to oszustwo.

Takie mam poglądy i już.

Dla mnie ex kobieta a ex facet faceta to dwa inne światy i ogromna różnica.

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Nie uzasadnił. Ja nie pytałam o więcej bo byłam w takim szoku, że nic nie wpadło mi do głowy. Pustka... Zatkało mnie.

Mieliśmy od grudnia zamieszkać razem. To jedyne co przypuszczam. Mogę się mylić.
Roseslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 23:45   #5
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czemu Ci to powiedział? Uzasadnił to jakoś? Również czułabym się bardzo dziwnie z taką informacją. Uważam, że takie rzeczy powinno się komunikować na początku znajomości.
A ja uważam, że jeśli to jest z jakiegoś powodu ważne, to powinno się o to pytać, a nie oczekiwać, że potencjalny partner sam zgadnie co druga osoba chce wiedzieć.
Cytat:
Napisane przez Roseslove Pokaż wiadomość
Oszukał tzn przez te lata nie powiedział, że jest bi. Opowiadał o wcześniejszch związkach ale o facetach ani słowa. Wiedział, że gdybym ja widziała jaka jest prawda to nie byłoby szansy na związek. Ja określam swoje zasady bardzo jasno, mówię o tym czego oczekuje. On ukrył tą informację aż do teraz i to dla mnie jest oszustwo. Tak samo jakby ukrył np że ma dziecko, żonę, komornika albo 123 milionów na koncie i udawał biednego. Wszystko jedno. Zatajenie ważnej informacji przed bliską osobą to oszustwo.

Takie mam poglądy i już.

Dla mnie ex kobieta a ex facet faceta to dwa inne światy i ogromna różnica.

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Nie uzasadnił. Ja nie pytałam o więcej bo byłam w takim szoku, że nic nie wpadło mi do głowy. Pustka... Zatkało mnie.

Mieliśmy od grudnia zamieszkać razem. To jedyne co przypuszczam. Mogę się mylić.
A jak konkretnie mu ten swój światopogląd przedstawiłaś? Powiedziałaś wprost, że nie akceptujesz faceta, który wcześniej uprawiał seks z facetem? Czy że nie akceptujesz faceta czującego pociąg do innych facetów?

Edytowane przez 18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Czas edycji: 2017-11-25 o 23:47
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 23:51   #6
Roseslove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 215
Dot.: Mój chłopak jest bi

To była długa rozmowa po chyba miesiącu intensywnego randkowania. Mówiliśmy czego oczekujemy, między innymi temat rodziny, wyznania itp

Powodziałam wtedy również o orientacji. Że akceptuje tylko hetero i wiele, wiele innych kwestii.

Czyli takie ustalenie zasad związku żeby nikt później nie czuł się rozczarowany.

On sam wielokrotnie wyrażał się z pogardą o gejach, teraz już wiem że to było tylko kłamstwo i próba zatajenia prawdy.
Roseslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 23:58   #7
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Mój chłopak jest bi

Hmm... z jednej strony rozumiem, że czujesz się dziwnie. Orientacja seksualna to coś na tyle ważnego, że powinno się o tym mówić potencjalnym partnerom przed rozpoczęciem poważniejszego związku. Przede wszystkim - dobrze jest wiedzieć, że jest się w pełni akceptowanym przez partnera, bez żadnych sekretów. A z drugiej strony, orientacja jest ważną rzeczą nie tylko dla heteryków... np. niektóre lesbijki nie chcą zadawać się z kobietami bi, albo z kobietami które miały doświadczenia z mężczyznami.

I z kolei nie dziwię się, że nie chciał o tym rozmawiać, bo uprzedzenia w stosunku do osób bi są bardzo rozpowszechnione i paskudne.

A to, że wyrażał się pogardliwie o gejach... to już oszustwo. Fuj. Hipokryta i palant.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 00:00   #8
KaLiWi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 63
Dot.: Mój chłopak jest bi

Czyli łatwiej Ci zaakceptować, że Twój chłopak wyraża się pogardliwie o innych, niż to, że jest biseksualny?
KaLiWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 00:56   #9
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez KaLiWi Pokaż wiadomość
Czyli łatwiej Ci zaakceptować, że Twój chłopak wyraża się pogardliwie o innych, niż to, że jest biseksualny?
Jeśli tak ma, to jej sprawa i nie wiem dlaczego miałaby się tego wstydzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 01:10   #10
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Jeśli tak ma, to jej sprawa i nie wiem dlaczego miałaby się tego wstydzić.
Yyyy, bo akceptacja homofobii to paskudna cecha?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 07:13   #11
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Mój chłopak jest bi

czego oczekujesz od forum? wyjscia sa dwa: albo to akceptujesz i kontynuujecie zwiazek bez twojego wypominania, albo nie akceptujesz i konczycie zwiazek.

jesli chcesz porownac ile osob bedzie mialo jaka opinie, to dokladam swoja: orientacja nie ma dla mnie znaczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 08:55   #12
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez KaLiWi Pokaż wiadomość
Czyli łatwiej Ci zaakceptować, że Twój chłopak wyraża się pogardliwie o innych, niż to, że jest biseksualny?
Autorka pewnie sama prezentuje takie podejście, wiec w sumie mnie to nie dziwi. Smutne.

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Jeśli tak ma, to jej sprawa i nie wiem dlaczego miałaby się tego wstydzić.
A ktoś, kto akceptuje ludzi (lub sam jest taki) wyrazajacych się z pogardą o ludziach o innym kolorze skory/kobietach/swiadkach jehowy... tez nie ma się czego wstydzić?
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 10:11   #13
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mój chłopak jest bi

Z watku wynika, ze mimo 3 lat razem, to slabo sie znacie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 10:20   #14
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mój chłopak jest bi

Nie wiem po co Ci on to powiedzial po tylu latach
Ja nie chciałabym być z mężczyzna bi seksualnym

Jest z Tobą lubi też seks z chłopakami i co ?
Co to wyznanie miało wnieść do waszego zwiazku w tym momencie?nie rozumiem co nim kierowało zeby ci o tym powiedzieć
Też bym czula się rozczarowana i raczej zakonczylabym ten zwiazek juz nigdy nie moglabym mu zaufac po takim czyms
szkoda marnowac czas na niego ,nie wiadomo co ci wyjawi za nastepne 3 lata

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2017-11-26 o 10:36
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 10:39   #15
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mój chłopak jest bi

Czemu przeszkadza ci przeszłość? Jakie znaczenie dla tego, co teraz między wami ma to, z kim on był wcześniej?
Pewnie powiedział ci to wreszcie, bo ci zaufał. W naszym społeczeństwie nie jest łatwo powiedzieć o odmiennej niż wiekszosciowa orientacji. Zaufał i odważył się być szczerym.
Szkoda, że się zawiódł.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 10:52   #16
Roseslove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 215
Dot.: Mój chłopak jest bi

Mariamalaria znał moje nastawienie i pomimo tego mnie oszukał. Rozczarowanie życia. Faktycznie.



Frida tego też nie rozumiem. To wszystko jest conajmniej dziwne.
Roseslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 11:08   #17
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez Roseslove Pokaż wiadomość
Co ja mam dalej zrobić
Dlaczego nie jest to dla Ciebie oczywiste?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 11:09   #18
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 095
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
A to, że wyrażał się pogardliwie o gejach... to już oszustwo. Fuj. Hipokryta i palant.
I tak i nie, zależy co mówił. Ja też wyrażam się czasem pogardliwie o ludziach, którzy robią z siebie idiotę (ostatnio pewien crossdresser czy tranzwestyta - nie wiem, które dokładnie - powiedział, że nie widzisz czyichś chromosomów, więc nie ma dowodu na twoją i czyjąś płeć biologiczną, co jest bzdurą - i wyśmiałam jego podlądy), z gejów, feministek, czarnych ludzi - jeśli zachowują się jak debile i krzyczą farmazony. Nie mam litości, nieważne do jakiej "mniejszości" ta osoba należy. Choć wielu znam gejów, transów, crossdresserów, feministek itd. Po prostu bycie w mniejszości nie znaczy, że od razu jesteś inteligentny, masz rację i muszę cię lubić. Więc wszystko się rozchodzi o to co mówił.

Często geje wyrażają się o tych głośnych okropnych źle, bo robią złą reklamę i to rzutuje na obraz społeczeństwa o wszystkich gejach, kiedy to tylko głośno krzyczący, atencyjny odsetek.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez KaLiWi Pokaż wiadomość
Czyli łatwiej Ci zaakceptować, że Twój chłopak wyraża się pogardliwie o innych, niż to, że jest biseksualny?
A to swoją drogą.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 11:18   #19
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez Roseslove Pokaż wiadomość
Frida tego też nie rozumiem. To wszystko jest conajmniej dziwne.
dla mnie tez jest to dziwne,poprostu nie rozumiem co on chcial osiagnac ta wiadomoscia?
no ok lubi miec seks z chlopcami i co?co to zmienia w waszym zwiazku na lepsze ze ty teraz to wiesz?
przeciez skoro jest z toba to to co on robil kiedys z jakims facetem lub ze ma do nich pociag nie wnosi nc dobrego ani waznego do waszej relacji
dla mnie jego wyznanie jest bez sensu
chodzi mi o to ze gdyby ukrywal dziecko to ok to jest cos co wplywa na wasza pzyszlosc razem i pownnas o nim wiedziec bo np,placi alimenty chce je widywac
gdyby mial dlugi to tez zrozumiale musialaby ci powiedzec bo oze chcielibyscie kupic mieszkanie a on by nie dostal kredytu bo jego zarobki sa powaznie obciazone
gdyby lubil nosic czerwone stringi moglby ci powiedziec bo jakbys sie przeprowadzila to bys je znalazla w koszu na pranie
gdyby lubil lizac stopy to moglby oczekiwac ze dasz mu do wylizania swoje

ale co zmienia to ze on lubi chlopcow?co ty masz z tym wspolnego i po co masz o tym wiedziec?
czego on po tym wyznaniu oczekiwal?
dla mnie to jest dziwne i niepotrzebne
ja bym odeszla a ty zrobisz co tobie serce podpowiada
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 11:28   #20
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Mój chłopak jest bi

Mozna akceptowac wszystkie odmiennosci i mimo to nie chciec byc z taka osoba w zwiazku. Uwazam, ze to normalne i kazdy ma swoje granice tolerancji. Dla mnie facet bi odpada jako partner ale jako przyjaciel czy znajomy, jak najbardziej.
Wyznal ci to, bo musialo mu to ciazyc, nie chcial byc dluzej nieszczery lub boi sie, ze to wyplynie. Niestety pobudki sa tutaj najmniej wazne bo zwyczajnie, wiedzac, ze to wazne dla ciebie, zatail to.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 11:33   #21
malinowegruszki
Raczkowanie
 
Avatar malinowegruszki
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 492
Dot.: Mój chłopak jest bi

Autorko, szczerze Ci współczuję sytuacji. Też czułabym się nieswojo na Twoim miejscu.


[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;79156941]A ja uważam, że jeśli to jest z jakiegoś powodu ważne, to powinno się o to pytać, a nie oczekiwać, że potencjalny partner sam zgadnie co druga osoba chce wiedzieć.

[/QUOTE]

Serio? Zgadnie? Czyli podczas rozmowy o poprzednich związkach opowiedział o swoich relacjach z dziewczynami a jakoś nie przyszło mu do głowy żeby wspomnieć o tym, że zadawał się też z facetami? No faktycznie tylko geniusz by się domyślił. Nie róbmy z facetów takich bezmyślnych ameb. Jeśli para rozmawia o swojej przeszłości związkowej/seksualnej a ktoś nie mówi o ważnej jej części to robi to świadomie.
__________________
[
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Edytowane przez malinowegruszki
Czas edycji: 2017-11-26 o 11:34
malinowegruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 11:45   #22
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez malinowegruszki Pokaż wiadomość
Serio? Zgadnie? Czyli podczas rozmowy o poprzednich związkach opowiedział o swoich relacjach z dziewczynami a jakoś nie przyszło mu do głowy żeby wspomnieć o tym, że zadawał się też z facetami? No faktycznie tylko geniusz by się domyślił. Nie róbmy z facetów takich bezmyślnych ameb. Jeśli para rozmawia o swojej przeszłości związkowej/seksualnej a ktoś nie mówi o ważnej jej części to robi to świadomie.
Nie domyślił czego? Nie widzę związku twojego posta z moim. Jak ktoś z jakiegoś powodu bardzo nie chce faceta, który uprawiał seks/był w związku z innym facetem, to może o to zapytać. Przy opowiadaniu swojej związkowej przeszłości też nie ma obowiązku zwierzania się ze wszystkiego. Jak nie miał ochoty opowiadać o swoich facetach, a nie został zapytany wprost, to nie opowiadał i nie wiem co w tym dziwnego.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 12:01   #23
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: Mój chłopak jest bi

Pewnie chciał zobaczyć jak zareagujesz. Obstawiam, że następnym krokiem będzie : kochanie jesteś wspaniała, ale lubię też chłopców, jak wspominałem, to jest Romek poznany na sympatii, będzie dziś ze mną spał, możemy spać we trójkę
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 12:04   #24
malinowegruszki
Raczkowanie
 
Avatar malinowegruszki
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 492
Dot.: Mój chłopak jest bi

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;79163371]Nie domyślił czego? Nie widzę związku twojego posta z moim. Jak ktoś z jakiegoś powodu bardzo nie chce faceta, który uprawiał seks/był w związku z innym facetem, to może o to zapytać. Przy opowiadaniu swojej związkowej przeszłości też nie ma obowiązku zwierzania się ze wszystkiego. Jak nie miał ochoty opowiadać o swoich facetach, a nie został zapytany wprost, to nie opowiadał i nie wiem co w tym dziwnego.[/QUOTE]

Autorka już na początku znajomości zaznaczyła, że nie toleruje czegoś takiego. Facet wiedział, że ma to dla niej znaczenie, a mimo to nie powiedział jej o tym.

Dla mnie nie ma różnicy między "akceptuję tylko hetero" a "akceptuję tylko hetero, ty na pewno jesteś hetero?". Trzeba być wyjątkowo nie fair by udawać, że się nie rozumie o co chodzi i pakować się w związek, w którym zasady zostały określone na samym początku i udawać kogoś innego bo się nie ma ochoty o czymś mówić. Skoro nie miał ochoty na takie zwierzenia, a znał zdanie Autorki to powinien się z tej znajomości wymiksować.
__________________
[
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Edytowane przez malinowegruszki
Czas edycji: 2017-11-26 o 12:06
malinowegruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 12:09   #25
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez malinowegruszki Pokaż wiadomość
Autorka już na początku znajomości zaznaczyła, że nie toleruje czegoś takiego. Facet wiedział, że ma to dla niej znaczenie, a mimo to nie powiedział jej o tym.

Dla mnie nie ma różnicy między "akceptuję tylko hetero" a "akceptuję tylko hetero, ty na pewno jesteś hetero?". Trzeba być wyjątkowo nie fair by udawać, że się nie rozumie o co chodzi i pakować się w związek, w którym zasady zostały określone na samym początku i udawać kogoś innego bo się nie ma ochoty o czymś mówić. Skoro nie miał ochoty na takie zwierzenia, a znał zdanie Autorki to powinien się z tej znajomości wymiksować.
No i? Mój post, którego się uczepiłaś jest sprzed informacji o tym kiedy autorka wyjawiła mu swoje preferencje.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 12:33   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez Rozowa_mysz Pokaż wiadomość
Pewnie chciał zobaczyć jak zareagujesz. Obstawiam, że następnym krokiem będzie : kochanie jesteś wspaniała, ale lubię też chłopców, jak wspominałem, to jest Romek poznany na sympatii, będzie dziś ze mną spał, możemy spać we trójkę
Obstawiam to samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 12:48   #27
emilkaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 182
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Czemu przeszkadza ci przeszłość? Jakie znaczenie dla tego, co teraz między wami ma to, z kim on był wcześniej?
Pewnie powiedział ci to wreszcie, bo ci zaufał. W naszym społeczeństwie nie jest łatwo powiedzieć o odmiennej niż wiekszosciowa orientacji. Zaufał i odważył się być szczerym.
Szkoda, że się zawiódł.
Przeszlosc? Jego orientacja to nie jest przeszlosc, tego sie nie da ukryć czy pozbyć czy wymazać. Mając taką orientacje kiedys moze poczuc wieksza chęć do bycia z mezczyzna. Z tego powodu miedzy innymi ja bym nie mogla kontynuowac zwiazku. Poza tym nie chcialabym byc z kimś, kto jest bi.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;79162701]dla mnie tez jest to dziwne,poprostu nie rozumiem co on chcial osiagnac ta wiadomoscia?
no ok lubi miec seks z chlopcami i co?co to zmienia w waszym zwiazku na lepsze ze ty teraz to wiesz?
przeciez skoro jest z toba to to co on robil kiedys z jakims facetem lub ze ma do nich pociag nie wnosi nc dobrego ani waznego do waszej relacji
dla mnie jego wyznanie jest bez sensu
chodzi mi o to ze gdyby ukrywal dziecko to ok to jest cos co wplywa na wasza pzyszlosc razem i pownnas o nim wiedziec bo np,placi alimenty chce je widywac
gdyby mial dlugi to tez zrozumiale musialaby ci powiedzec bo oze chcielibyscie kupic mieszkanie a on by nie dostal kredytu bo jego zarobki sa powaznie obciazone
gdyby lubil nosic czerwone stringi moglby ci powiedziec bo jakbys sie przeprowadzila to bys je znalazla w koszu na pranie
gdyby lubil lizac stopy to moglby oczekiwac ze dasz mu do wylizania swoje

ale co zmienia to ze on lubi chlopcow?co ty masz z tym wspolnego i po co masz o tym wiedziec?
czego on po tym wyznaniu oczekiwal?
dla mnie to jest dziwne i niepotrzebne
ja bym odeszla a ty zrobisz co tobie serce podpowiada[/QUOTE]

Wedlug mnie to wyznanie bylo po to, żeby uświadomic autorce, że w przyszlosci może odrodzić się chęć bycia ponownie z mezczyzna. I to moze byc zarówno w trakcie ich związku (utrzymywanie jednoczesnych relacji z nią i jakims facetem) jak i chęć zakonczenia ich związku by byc z facetem.
emilkaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 12:58   #28
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Mój chłopak jest bi

Dla mnie taka informacja spłynęła by jak po kaczce. Ale skoro Ty tego nie akceptujesz to się rozstań.
Wielkie mecyje.

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
Wedlug mnie to wyznanie bylo po to, żeby uświadomic autorce, że w przyszlosci może odrodzić się chęć bycia ponownie z mezczyzna. I to moze byc zarówno w trakcie ich związku (utrzymywanie jednoczesnych relacji z nią i jakims facetem) jak i chęć zakonczenia ich związku by byc z facetem.
Bycie bi to nie bycie jednocześnie w związku z kobietą i mężczyzną.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"

Edytowane przez Frezja__
Czas edycji: 2017-11-26 o 13:00
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 12:59   #29
emilkaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 182
Dot.: Mój chłopak jest bi

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;79163371]Nie domyślił czego? Nie widzę związku twojego posta z moim. Jak ktoś z jakiegoś powodu bardzo nie chce faceta, który uprawiał seks/był w związku z innym facetem, to może o to zapytać. Przy opowiadaniu swojej związkowej przeszłości też nie ma obowiązku zwierzania się ze wszystkiego. Jak nie miał ochoty opowiadać o swoich facetach, a nie został zapytany wprost, to nie opowiadał i nie wiem co w tym dziwnego.[/QUOTE]

Co za bzdura. Rownie dobrze na tej zasadzie trzeba by przeprowadzic szczegolowy wywiad z facetem o WSZYSTKIM, bo przeciez nie ma obowiazku przyznać sie, ze ma sklonnosci do pedofilii, zoofilii, nekrofilii, dendrofilii itp itd. No i nie zapominajmy o innych aspektach z zycia- ciekawe czy ktos zapytalby o wszystko- bo moze w 2001 spedzil tydzień w więzieniu a może, a może, a może...
emilkaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 13:10   #30
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mój chłopak jest bi

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Obstawiam to samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ja
Pewnie :wiesz z facetem to nie zdrada
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 10:01:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.