a ja chcialabym byc juz mama... cz I - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-31, 12:44   #1
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Unhappy

a ja chcialabym byc juz mama... cz I


witajcie kochane wizazanki... Czytam i czytam Wasze wiadomosci i tak nie moge sie juz doczekac az bede w ciazy... poki co -nic-test z ubieglego tygodnia mial jedna kreseczke.... Boje sie jakos, ze to nie klapnie.. licze sobie 28 wiosenek a moj przyszly maz 23 wiecej.... moze roznica wieku Was zdziwi ale nie to jest tematem moich rozmyslan.. Ten watek mam juz daleko za soba... Moze ktoras z Was rowniez byla lub jest dalej w zwiazku ze znaczna roznica wieku i stara sie o dziecko?? Ja sie boje, ze ze wzgledu na jego wiek nie uda sie.... Choc jego badania wykazaly, ze nie jest tak zle... bu :-(((

Edytowane przez emurulez77
Czas edycji: 2005-11-12 o 15:45
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 13:44   #2
Spook
Raczkowanie
 
Avatar Spook
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 317
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Witaj Emu.Mój Luby jest tez 5 lat młodszy ode mnie.Poznałam go jak miał 22 lata. Od 10 lat jestemy razem Mamy 2,5 letniego synka, 1,5 miesięczną córeczkę, a przez sześć lat bez stosowania jakichkolwiek zabezpieczen nie mogłam zajść w ciążę.Ja robiłam badania,on robił badania-niby wszystko było ok,a jednak ciąży nie było.Związek zaczął sie walić, roztaliśmy się, po trzech miesiącach jednak znowu byliśmy razem i za kilka miesiecy ja - Chwała niebiosą byłam w ciąży! Teraz mamy dwójke wspaniałych bobasków-a ja przez kilka lat myślałam,ze chyba nigdy nie zostanę mamą.
Emu- bądż dobrej myśli,trzymam za Was kciuki
Całuski
Kasia
Spook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 14:05   #3
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Chcialam Was, dziewczyny, tylko pozdrowic, bo tak sie jakos zlozylo, ze nie moglam dzis w nocy spac, z powodu roznych stresow, a jak to bywa w przypadku kilku godzin przewracania sie z boku na bok, nachodza czlowieka najgorsze mysli. Miedzy innymi ta, ze z powodu roznicy wieku i tego, ze jestem starsza od mojego lubego o 6 lat, bede miala klopoty z zajsciem w ciaze;-(((To jeden z moich wiekszych lekow...Ciesze sie, kiedy czytam listy od dziewczyn w podobnej sytuacji. W sierpniu wychodze za maz, ja mam prawie 32 lata, on 26. Poznalismy sie 7 lat temu, wiec duzo czasu zajelo czekanie na jakas powazna decyzje, on musial dorosnac, skonczyc studia itp. Pokonywanie spolecznej niecheci, oporu rodzin, zwlaszcza jego, mam juz poniekad za soba, ale przesladuje mnie mysl, ze jakkolwiek w jego przypadku czas dziala na korzysc, w moim wrecz przeciwnie;-((( Pisze to nie dlatego, ze nagle sobie to uzmyslowilam. Wiadomo, ze myslalam o tym od samego poczatku tego troche nietypowego zwiazku. Ale teraz to juz mam stracha, bo starania o baby zaczniemy najwczesniej wiosna przyszlego roku i mam straszny lek, ze to moze zajac wiele czasu...Zycze Wam (i sobie) wiele szczescia i spelnienia macierzynskich marzen. Cmok.
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 14:42   #4
Anthuria
Raczkowanie
 
Avatar Anthuria
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 110
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Dziewczyny, ale według tego co pisze <b>emu</b> jej mąż jest starszy od niej o 23 lata, czyli ma 51 lat, więc jej problem to jakby z odwrotnej perspektywy niż Wasze.
Anthuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 15:13   #5
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

No, właśnie,
zresztą nie sądzę, by to był juz problem.
To nie jest wiek alarmujący dla mężczyzny, aczkolwiek możnaby zbadać sie dla pewności, co , jak pisze autorka zostało wykonane. Wiek tutaj jest sprawą drugorzędną, są inne przyczyny bardziej prawdopodobne.
Potraktuj to Emurulez jako normalny etap starania się o dziecko, organizm to nie komputer, klik i już. Licza się nie tylko kwestie takie fizjologiczne czysto, typu utrafić w dni płodne etc, ale też odczucie presji i stres z tym związany. Starajcie się wyluzować na spokojnie, absolutnie nie mysl o jakiś zegarach biologicznych, znam całe mnóstwo tatusiów, którzy swą karierę ojcowską zaczynali nie tylko po pięćdziesiątce, ale i później. Nie masz nikogo tkiego w otoczeniu? to choćby zajrzyj poczet królów i książąt polskich, zobaczysz kiedy zaczynały się królewskie dynastie
Głowa do góry.
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 15:22   #6
kasiakuku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 169
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

ja tez, a mam dopiero 21 lat dziwne ale szaleje za dzieciakami, wiem ze to za wczesnie ale czuje ze poradzilambym sobie chociaz jest ciezko studiuje pracuje mieszkam sama utrzymuje sie sama, nie narzekam czuje ze moglabym juz zostac mama. szkola praca sama w wielkim miescie tzw. szkola zycia, moze niektore z was stwierdza ze zglupialam...moj chlopak jest w moim wieku wiec raczej nie spodziewam sie malzenstwa i dziecka, co nie znaczy ze nie chce miec((((a jeszce dluuuugo musz epoczekac. moze pieska sobie kupie))) pozdrawiam wszystkie mlode ( i nie tylko) mamy
kasiakuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 15:23   #7
kasiakuku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 169
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

P.S. To sie chyba po prostu czuje...
kasiakuku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 15:54   #8
Spook
Raczkowanie
 
Avatar Spook
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 317
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Kurcze,faktycznie nie doczytałam ,ale obciach
Faktycznie sytuacja Emu jest inna, ale to jak dla mnie nie jest aż taka szokujaca róznica wieku
Całuski kasia
__________________
Jestem za, a nawet przeciw...
Spook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 17:02   #9
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Parę lat różnicy wieku naprawdę nie ma znaczenia.Mój mąż też jest młodszy - 3 lata.Nie zawsze uda się zajść w ciążę ,kiedy się chce.A czasami im bardziej tego pragniesz,tym dłużej czekasz - ja czekałam 4 lata.W końcu stwierdziłam , ża trzeba zająć się czymś innym niż tylko myśleniem o dziecku.Zaplanowałam wyjazd na ekstra wczasy.I stało się - zaszłam w ciążę na wiosnę. Zamiast wylegiwać się na plaży,zaczęłam latać po sklepach za dziecięcymi ciuszkami.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 18:57   #10
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Emu Droga, a długo już próbujecie zajść w ciążę bezskutecznie?? Wiek Twojego mężczyzny nie powinien tu jeszcze być przeszkodą do zajścia w ciążę. Pocieszę Cię może, że moja koleżanka (26 Lat) zaraz po ślubie planowała dzieciątko i zaczęli się z mężem o nie szybciutko starać. Tak się starali, że przez dwa lat nic z tego nie wychodziło pomimo podejmowanych licznych starań. Zaczęła już podejrzewać, że coś jest z nimi nie tak i na ochotniczkę !! poszła pierwsza do lekarza w sprawie swojej potencjalnej bezpłodności (o Matko, nie życzę nikomu)!! I co się okazało??? Że żadnej bezpłodności być nie może, bo jest w 3 tyg. ciąży!!
Mam nadzieję, że Cię ta historia podniesie na duchu. A i jeszzce jedno: wiesz, że nic nie dzieje sie tak po prostu..Pewnych rzeczy nie można zaplanować, bo jest na nie przewidziany przez GÓRĘ inny czas. Pozdrawiam, i tzrymam kciuki
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 18:58   #11
Anthuria
Raczkowanie
 
Avatar Anthuria
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 110
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Cytat:
Napisane przez Spook
Kurcze,faktycznie nie doczytałam ,ale obciach
Faktycznie sytuacja Emu jest inna, ale to jak dla mnie nie jest aż taka szokujaca róznica wieku
Całuski kasia
Bynajmniej u mnie tez nie wywołało to jakiegoś szoku Zwróciłam tylko uwagę, że to inna troszke sytuacja
Anthuria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 21:56   #12
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

istotnie, z czytaniem ze zrozumieniem u nas nie najlepiej ;-))))Ale, Droga Emu, moge i w tej kwestii pocieszyc- widocznie w mojej rodzinie zwiazki mniej typowe sa norma, bo ja wychodze za maz za mlodszego, natomiast jestem corka mamy, ktora miala 27 lat w momencie moich narodzin, i taty, ktory mial wtedy 52. I wszystko bylo OK. Wiek faceta nie ma nic do rzeczy generalnie;-)))
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-01, 08:51   #13
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Jestescie cudowne!! Nie spodziewalam sie tylu odpowiedzi w ta krotkim czasie. Dodam rowniez - tolerancyjne! Czasem spotykalam sie z niewybrednymi komentarzami na ulicy czy w sklepie... Milo mi nie bylo... Tyle, ze od roznicy wieku wazniejszy jest charakter!! Ja juz swoje za naiwnosc "po pupie" dostalam... Co do watku, to nie staramy sie dlugo-kilka miesiecy... Wiem, ze to nie koncert zyczen ale boje sie czekac kilka lat... Ten lek spowodowany jest rowniez troche osamotnieniem, czy jak inaczej mam to nazwac... Mieszkam w niemczech i rodzine a takze przyjaciol zostawilam w Polsce a strasznie mi ich brakuje..... Tak wiec nie mam za bardzo "psiapsiolek" ktorym moglabym sie wyzalic na ramieniu badz dzielic swoimi radosciami... Raz jeszcze goraco Wam dziekuje za wszystkie odpowiedzi!!! Trzymam kciuki za nas wszystkie aby spelnily sie nasze "macierzynskie" (i nie tylko) marzenia!!
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-01, 09:13   #14
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Kasiu, pytanie z innej beczki-ze wzgledu na Twojego nicka smiem domniemywac, zes 19.04 urodzona??? CZy rowniez jestes barankiem??? Wszystkiego naj Wracajac jednak do tematu-czyli wieku i znaczenia. Niestety kilkanascie lat wstecz nie bylo tyle zmodyfikowanej zywnosci i tak zatrutego srodowiska jak dzisiaj a to niestety nie pozostaje obojetne dla naszego organizmu. Ostatnio czytalam artykul ma marie claire, ze od ok. lat 70 przecietny mezczyzna produkuje co roku ok. 1 mln plemnikow mniej... Napisane jest rowniez, ze przyczyna coraz mniejszej liczby plemnikow u mezczyzn jet wzrost stezenia szkodliwych zwiazkow chemicznych w powietrzu i wodzie, jak rowniez sztucznie wytwarzane estrogeny, ktorymi przesiaknieta jest gleba i woda. Posluzylam sie cytatem z artykulu. W sumie jakby sie temu przyjzec jest to prawda, nie przypominam sobie by nasi rodzice, badz dziadkowie mieli takie problemy z poczecie dziecka jak mlodzi ludzie w dzisiejszych czasach... Tja... Mam nadzieje, ze nie zasmucilam nikogo tymi statystykami. Mimo tych niezadowalajacych danych trzymam za nas kciuki!!
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-01, 13:07   #15
joda
Raczkowanie
 
Avatar joda
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 290
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Słyszałam wiele takich historii par, które "zaciążyły" w momencie, kiedy przestały się usilnie starać o dziecko. Trzeba wyluzować, choć trochę, stres nie sprzyja zapłodnieniu tak samo jak, niestety, przeogromna chęć bycia w ciąży i posiadania dziecka.
Dobrze jest zmienić klimat. Idą wakacje, wyskoczcie gdzieś, gdzie otoczenie i powietrze jest zupełnie inne niż to, w którym żyjecie.
Idźcie razem do Twojego ginekologa, pogadacie, uspokoicie się. Warto jest też chociaż trochę zmienić przyzwyczajenia jedzonkowe, zacząć żyć zdrowiej.
Będzie dobrze, trzymaj się.
joda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-09, 15:18   #16
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Droga Emu,
z Twego wątku wynika że starcie sie DOPIERO kilka miesięcy..to naprawdę "krótko" i nie powinniście zupelnie się tym przejmować. Rozumiem,doskonale że chielibyście jak najszybciej ale uwierz mi że naprawde nie macie powodów do niepokoju...przynajmniej na razie... wiek partnera nie jest tu żadna przeszkodą, nie masz co sie doszukiwać przyczyn dla których jeszcze nie zaszłaś... po prostu trzeba czasu...
To zupełny mit, że w ciąże zaxchodzi sie od razu...czasem może to trwać rok i dłużej...
My z Lubym staramy się od października, z czego jedna ciąża nistety nie utrzymała się...bardzo polecam lekture strony www.nasz-bocian.pl (czy jakos tak)...
Z doświadczenia wiem, jak to wszystko łatwo powiedzieć póki się czegoś samemu nie doświadczyło... zmienic klimat, lepiej jeść... jasne, to jest wskazane ale moim zdaniem najważniejsze jest utrzymac z partnerem dobry kontakt i dawać sobie rade na co dzień mimo faktu starania o dziecko - tj. na przykład czerpac radośc z sexu...
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-29, 19:27   #17
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

w pazdzierniku mina 4 lata odkad jestesmy malzenstwem. od 4 lat kochamy sie bez zadnego zabezpieczenia. i nic. zaczynam wariowac, bo bardzo chce miec dziecko. mam za soba jedno poronienie- zaraz po slubie w 2 miesiacu ( lekarz powiedzial ze moglam zle noga stanas-stad przyczyna). dzis mija 6 dzien jak spoznia mi sie okres. ludze sie znowu ze jestem w ciazy, aczkolwiek juz pare razy mi sie spoznial- zawsze mam dola po tym. pewnie spoznia mi sie, bo ostatnio pracowalam 3 tygodnie bez wolnego- na nocki. wizyta u lekarz anie gra roli, bo nie jestem w polsce. powoli dociera do mnie mysl,ze nie bedziemy mieli dziecka. moj maz nie chce zrobic badan, bo sie boi, ze to on (mial raka jak byl dzieckiem-chemia mogla zaszkodzic).w rodzinach naszych nie ma przypadku,aby ktos byl bezplodny lub tyle sie staral.maz gada mi tylko, ze nie jestesmy jeszcze gotowi aby miec dziecko. ja mam 23,on 25lat. jestemy teraz na tzw. dorobku. od roku mieszkamy w szkocji, nie mamy ciezkiej sytuacji materialnej- powodzi nam sie dobrze. wiadomo, jak w kazdym malzenstwie sa lepsze i gorsze dni. boje sie, ze to wszystko sie wkoncu rozsypie, bo zaczynamy na siebie warczec - o wszystko,ze nie posprzatane, ze sex nie taki, ze jedzenie niedobre. to jest dopiero lipa no i przez to kochamy sie bardzo zadko (nie wspomne o tym,ze sypiamy oddzielnie, bo ja pracuje na noc a on na dzien). staram sie jakos nie poddawac,ale powoli gasne...
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 07:26   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

wiesz 4 lata i nic to juz nie przelewki,mianem bezpłodnosci okresla sie 2 lata usilnego starania z zerowym skutkiem.

bylas kiedykolwiek u lekarza bo piszesz ,że mieszkasz za granica i nie mozesz tam pojsc do lekarza?
z mężem faktycznie moze byc problem i wypadałoby sie wybrac na porzaden badania nawet jesli nie jestescie gotowi to przebadanie sie teraz pozwoli uniknąc pozniejszych stresów no i czasu.
zawsze bedziecie mieli wiecej czasu na wymyslenie innej metody posiadania dziecka.

słyszłam o historii mlodego chlopaka ktory w mlodosci mial raka i lekarza od razu zdeponowali jego nasienie na przyszlosci i bardzo sie przydalo ,teraz maja 2 dzieci.
nietstey u nas w kraju sie tego nie praktykuje bo kto mysli o dzieciach gdy sie jest samemu dzieckiem.

wasza sytuacja tez nie wpływa pozytywnie na posiadanie dziecka ,szczegolnie praca ,zapewne przez nocki poprzestawiała sie sytuacja hormonalna.

poradzilabym pojscie do lekarza to na pocztek wiele wyjasni a co bedzie potem musicie sami zadecydowac.

trzymaj sie

Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2005-06-30 o 10:57 Powód: literowka ble
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 09:39   #19
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

bylam u lekarzy w polsce.jeden gadal ze wszystko ok, drugi, ze trzeba czekac. bylam tez zaraz po poronieniu, aby skontrolowac sytuacje.- 3,5 roku temu. zapytalam sie wtedy czy nie bedzie problemow z zajsciem. powiedzial zeby sie nie obawiac, ale w razie czego jak chce to on ma szereg badan, ktore moze mi wykonac.byla prywatnie, wiec kazde badanie+wizyta=500 zl miesiecznie. jak dla to za duzo. czekam, czekam- kupialm dzis test. zobaczymy co sie z tego wykluje. daje sobie jeszcze troche czasu. tlumacze sobie tym,ze moje znajome nie maja jeszcze dzieci, wiec nie jest jeszcze tak zle. no zobaczymy. napisze jak test. acha, kupilam tez podpaski- w razie czego
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-04, 10:55   #20
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

tja... rozumiem Cie doskonale... my sie staramy od niedawna tzn od marca ale po dzis dzien.. nic.. rano zrobilam test z nadzieja ale niestety.... sama zaczynam robic sie nerwowa, zadreczam sie pytaniam, dlaczego nic, dlaczego moje kolezanki za pierwszym razem i tym podobne... ach zycze nam wszystkim spelnienia marzen a ja tymczasem spelniam przyziemne i na poprawe humoru wybieram sie do fryzjera.... caluje Was i uciekam bo mam na 12!!!
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 22:31   #21
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

no wiec dwa dni po tescie dostalam okres, nie podlamalam sie- chyba juz sie przyzwyczailam . no nic tak widocznie musi byc...
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-11, 20:02   #22
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

tja... ja wlasnie przechodze okres bo i tez tescik pokazal jedno kreseczke wiec sie go spodziewalam.... ja tez juz sie chyba do tych jednych kreseczek przyzwyczaje... Caluje Cie goraco i jak sie cos zmieni to pisz smialo a jak sie nie zmieni to tez pisz, chociaz nie bedziemy same... buziaczek
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-11, 20:13   #23
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Red face Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Witajcie!
Ja również chciałabym być już mamą. Staram się od kilku lat o to ale z negatywnym skutkiem. A w tym roku już 30-stka na karku. Dziesięć dni temu powinnam była dostać okres. Dzisiaj zrobiłam test ale wyszedł negatywny a okresu nadal nie ma. Nawet założyłam wątek "Czy test ciążowy moze mylić się" i wychodzi na to, że testy moga nieprawidłowo wskazywać. Więc jeszcze jest jakaś nadzieja, ze jednak jestem w ciąży. W środę idę do lekarza i wszystko wyjaśni się. Tylko strasznie "dobija" mnie to czekanie. Różne myśli mnie nachodzą te pozytywne i te negatywne. Pozdrawiam
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-11, 20:55   #24
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

agnieszka a ja trzymam za Ciebie kciuki
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-12, 09:34   #25
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

trzymam za ciebie kciuki!!! smutne jest to, ze niby to takie naturalne zajsc w ciaze, a tyle z tym problemow.no, ale co, natura lubi platac nam figle....
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-13, 10:32   #26
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Unhappy Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

3mam za Was wszystkie kciuki!!!!! tja... roznie to bywa z ta natura... moja kolezanka zaciazyla za pierwszym razem ze swoim chlopakiem(!!!), druga stara sie od kilku lat i nic... a dzis dostalam smutaskowa wiadomosc od mojej sister, ze jej kolezanka poronila w 4 miesiacu.. na dodatek swiadkiem historii bylam moja chrzesniaczka, ktora to pilnowala mlodsze rodzenstwo znajomych. Przyszli z badan do domku a kobita cala roztrzesiona, zaplakana... a obok nich mlodsza 7 letnia corka i moja Chrzesnica... ech... losie..... bede sie dalej starac pozytywnie myslec, choc kiepsko mi to wychodzi... buziaczki dla Was.
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-13, 10:33   #27
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

agniesiu, daj znac prosze po wizycie u lekarza. Czekam z niecierpliwoscia i 3mam kciuki!!! aga
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-13, 14:13   #28
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Red face Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Witajcie!

Na początku bardzo dziękuję tym które trzymaly za mnie kciuki. Niestety wczoraj pojawił sie u mnie okres . Dzisiejszą wizyte u lekarza odwołałam. Pójde jak okres mi minie przebadać się dlaczego z takim opóxnieniem dostałam miesiączke. Ale nie poddam się tak łatwo w najbliższe dni płodne znów będziemy "działać".
Pozdrawiam.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-14, 15:30   #29
dosieńka
Raczkowanie
 
Avatar dosieńka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 294
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

dziewczyny, az sie poplakalam .....
ja tez chcialabym juz miec dziecko, mam 28 lat, po slubie jesesmy 3 lata. moj maz jest ode mnie o 3 lata mlodszy i dlatego nie staramy sie jeszcze usilnie o potomstwo. boje sie jednak, ze kiedy juz bedziemy chcieli to pojawia sie probley ... wiem , ze to glupie, ale mam taka obsesje. moja przyjaciolka nie moze miec dzieci, leczy sie od 2 lat i nic .... a ja boje sie ze ze mna bedzie tak samo. w sumie to nie oczekuje od was rzadnej rady - wiem, ze moje leki sa bezpodstawne, tylko wzruszylam sie czytajac wasze posty i postanowilam tez cos napisac
caluje was goroco i trzymam za was kciuki bedzie dobrze!
dosieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-14, 17:21   #30
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: a ja chcialabym byc juz mama...

Ja juz jestem 3 lata po slubie,nie stosujemy zadnego zabezpieczenia i nic,nie ma ciazy,badania w normie,mielismy zamiar robic bardziej szczegolowe badania ale ja stwierdzilam ze nic na sile i przestalam jakos o tym myslec,mysle ze co ma byc to bedzie a nie chce swojego zycia skupiac tylko na mysleniu o tym czy zajde w ciaze czy nie,ja mam nadzieje ze przyjdzie na to czas w najbardziej niespodziewanym momencie,a jezeli okaze sie ze nie mozemy miec dzieci to zaadoptujemy


Trzymam kciuki za wszytkie dziewczyny starajace sie


Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-07-18 o 22:55
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.