Stawiam na naturalny wygląd! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 11:21   #1
nell2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1

Stawiam na naturalny wygląd!


Moja kosmetyczka domowa jest dosyć obszerna ale na codzień niewiele mi potrzeba abym mogła poczuć się fajnie. Kremik nawilżający z opcją rozświetlania, podkład rozświetlający, puder do wykończenia makijażu i "brudny róż" na policzki. Później tylko mocno podkreślone rzęsy moim ulubionym tuszem Maybelline Define a lash (musiałam o nim wspomnieć bo jestem jego fanką), błyszczyk na usta w naturalnym odcieniu i wychodzę z domu. Czasami zaszaleję z makijażem oka, ale jak się śmieje moja mama, moje szaleństwo zaczyna się i kończy na brązach, bo to mój ulubiony kolor.
A i nie ruszam się z domu bez kremu do rąk.
nell2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:54   #2
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Talking Dot.: Stawiam na naturalny wygląd!

Moja kosmetyczka też jest obszerna,połowy rzeczy nie używam.Moimi ulubionymi podkładami są te z Lirene,ale zrezygnowałam z nich na rzecz naturalności i dobrze na tym wyszłam.Ogólnie na twarz nakładam krem nawilżający,potem punktowo roll-on garniera(bo nie znoszę cieni pod oczami i czasami wyskoczy jakaś mała niespodziewanka) Wcześniej nakładam żel ze świetlikiem Flos-lek.Potem to już tylko puder transparentny Eveline,ale tylko delikatnie na strefę ''świecenia'',a na koniec mój ukochany puder brązujący lovely na kości policzkowe.No i oczywiście czarna maskara lovely.Cieni nie używam,bo jakoś nie mogę dla siebie znaleźć tego jedynego(albo sobie tak wmówiłam) z eyelinerem nie kombinuje,ponieważ raz wyglądałam jak wiedźma
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.