niezbędnik do odszpecenia mordeczki ;)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 12:10   #1
paulbn
Przyczajenie
 
Avatar paulbn
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 15
Wink

niezbędnik do odszpecenia mordeczki ;))


Jakie kosmetyki są niezbędne dla upiększenia facjatki?
Przede wszystkim delikatny podkład, używam fluidu w kolorze piaskowym, poza tym ewentualnie, czasami również pudru,lecz niekoniecznie achh pamiętam te czasy gimnazjum kiedy używało się czego popadnie, w jakimkolwiek odcieniu, te porcelanowe podkłady, marchewkowe pudry, obwódki wokół oczu, brwi i ust... człowiek nieogarnięty był, nie doceniał piękna swojej naturalnej urody, skażał swą dziecięcą urodę specyfikami nieznanego pochodzenia ...
oj tak tak tak było wstyd się przyznać ...
oprócz podkładu bardzo cenie sobie róż w kolorze brzoskwiniowym
poza tym, co używam do twarzy, niezbędnym, ale to bardzo bardzo niezbędnym narzędziem jest tusz do rzęs powiem nie skromnie, że mam najpiękniejsze oczy jakie kiedyko9lwiek widziałam - ogromne, niebieskie oczyska z rzęsami do nieba o takich marzyłam
jako dziecko z podstawówki biegające po podwórku jeszcze nie doceniałam komplementów starszych koleżanek które zawsze mówiły 'jejaa, jakie Ty masz długie rzęsy, piękne, och, ach, ech ' serio, zachwycały się, a ja wzruszałam ramionami. A teraz nie wyobrażam sobie nie podkreślić moich skarbów czarną maskarą i dodać oczom głębi
a jak mnie ostatnio okradli, a w kosmetyczce miałam 3 tusze (moja mała paranoja, kupowanie masowo tuszy ) , nie wspominając tam o reszcie kosmetyków :conf used: ooolaaaa Bogaaaa łer is maj tusz?! niestety nie odzyskałam kosmetyczki... ani portfela, dokumentów itd
poza tuszem i wcześniej wspomnianym podkładem oraz różem lubię cienie w liceum koleżanka kupiła mi paletę z 32 kolorami bodajże, ale miałam uciechy ko mbinowałam, wymyślałam, kurcze czasami jak pisanka chodziłam wymalowana do tej pory lubię fantazyjnie pomalować oczko od czasu do czasu
poza tym kiedyś lubiłam bardzo czarne kreski eye-linerem robić
takie mi się zadziorne czarne kreski zawsze wydawały teraz ze względu na moja drugą, tą gorszą i brzydszą , połóweczkę czarnym kreskom w jakimkolwiek wydaniu powiedziałam STOP !
I tak wygląda moja przygoda z kosmetykami i niezbędnik mojej kosmetyczki
__________________
misie moje kolorowe, najpiękniejsze,najcudowniejsze na świat


lubię pączki

---

gorzkiej prawdy nie rozcieńczą słodkie słowa '
paulbn jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.