powracające problemy ze skórą głowy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 08:35   #1
lanalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 214

powracające problemy ze skórą głowy...


Otóż od ok.2lat mam problemy ze skórą głowy,łupież tłusty...rok temu byłam u dermatologa,pirolam pomógł na 3tyg, następnie używałam i nadal używam stieprox,zamiennie z pharmaceris na łzs. Problem skórny powrócił, od tygodnia zmagam się z łupieżem tłustym (drobne,białe coś co trzyma sie włosa)na włosach,nie wiem co mam robić miałam badania laboratoryjne i nie wykryto żadnych grzybów. Kiedyś używałam ketoxin i nizoral,u mnie nic nie pomogło gdy zauważyłam pare dni temu to,co mam na włosach używałam stieprox,ale nie pomógł więc od ok.3dni myje włosy pharmaceris na łzs najgorsze jest to,że z tym co ja mam we włosach do szkoły nie pójde,krępuje sie..mama czarne włosy więc takie białe kropki są bardzo zauważalne jutro pójde znowu do dermatologa,chociaż wątpie aby mi pomógł głowa mnie nie szczypie ani nie swędzi.. Prosze o jakąkolwiek pomoc
lanalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 10:00   #2
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: powracające problemy ze skórą głowy...

Trudno w takich wypadkach radzić na forum, ale ja w ogóle radziłabym odstawić szampony Pharmaceris - mam z nimi bardzo złe doświadczenia przy dermatozach skóry głowy.

Spróbuj kupić szampon Bioxsine w aptece - są dwie wersje do włosów suchych i z łupieżem - jest niezwykle delikatny i naprawdę pomaga przy dermatozach. Może warto też spróbować powrotu do natury - np. płukanki z rozgotowanego siemienia lnianego, skrzypu,pokrzywy i szyszek chmielu, ktore działają cuda dla skóry głowy (Bierzesz po 2 łyzki każdego zioła, gotujesz razem wolno pod przykryciem 30 minut, odcedzasz zielsko, a w wodzie z naparem płuczesz włosy i skórę głowy przez 15 minut ( oczywiście dodajesz do niego z litr wody) Potem zmywasz, ale już nie myjesz szamponem. Działało to cuda, kiedy miałam problemy podobne do twoich.

A poza tym, do szkoły jednak naprawdę warto chodzić, nawet z czymś takim na glowie.
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 10:16   #3
lanalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 214
Dot.: powracające problemy ze skórą głowy...

to dzisiaj, w czym mam umyc wlosy?w stieproxie a nie w pharmaceris(sęk w tym,ze on mi pomagal)? Cholera,ja juz nie wiem co mam robic a moglabys mi mniej wiecej podac,ile by kosztowaly te ,,płukanki,, ? Wiem,ze sie je oczywiscie robi samemu,ale te skladniki co wymienilas
Wygladam,jakbym miala śnieg we wlosach,ktory nie chce zejść a tak z pewnoscia do szkoly nie pojde..nie chce zdziwionych,odrazajacych spojrzen w moja strone. Do konca tygodnia w domu zostane,moze do tego czasu sytuacja na mojej glowie ulegnie zmianie
Nie wspomne, o mojej psychice,kompletnie sie załamałam

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

a przyczyna moze tkwić w tym, jak się odżywiam?
Nie jem żadnych fastfoodów, nie pije gazowanych napojów ani słodzonych. Tylko wyłacznie wode , czasami mleka się napije ;(
lanalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:40   #4
Xymena85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: powracające problemy ze skórą głowy...

Cytat:
Napisane przez lanalee Pokaż wiadomość
to dzisiaj, w czym mam umyc wlosy?w stieproxie a nie w pharmaceris(sęk w tym,ze on mi pomagal)? Cholera,ja juz nie wiem co mam robic a moglabys mi mniej wiecej podac,ile by kosztowaly te ,,płukanki,, ? Wiem,ze sie je oczywiscie robi samemu,ale te skladniki co wymienilas
Wygladam,jakbym miala śnieg we wlosach,ktory nie chce zejść a tak z pewnoscia do szkoly nie pojde..nie chce zdziwionych,odrazajacych spojrzen w moja strone. Do konca tygodnia w domu zostane,moze do tego czasu sytuacja na mojej glowie ulegnie zmianie
Nie wspomne, o mojej psychice,kompletnie sie załamałam

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

a przyczyna moze tkwić w tym, jak się odżywiam?
Nie jem żadnych fastfoodów, nie pije gazowanych napojów ani słodzonych. Tylko wyłacznie wode , czasami mleka się napije ;(
Tłusty łupież- nienawidzę go. Miałam 2 lata temu, a tydzień powróciło. Też mam dietę. Chociaż przez czas Świąt to wiadomo...
Teraz myję głowę szarym mydłem. Mało przyjemne ale nie swędzi po tym tak głowa. Na mnie Pharmaceris nie działał. Wtedy jak miałam (2 lata temu) to byłam u dermatologa i brałam jakieś tabletki tylko nie pamiętam teraz jakie.
Teraz to ma taki sposób na zatuszowanie tego łupieżu, że używam suchy szampon i potem mocno wyczesuje włosy i upinam je. Przynajmniej nie widać łupieżu. Ja sobie wolnego wziąć nie mogę bo pracuję.
Niedługo idę na kontrolę w sprawie leczonego trądziku więc zapytam też i o łupież.
Xymena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:26   #5
lanalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 214
Dot.: powracające problemy ze skórą głowy...

xymena85, a po umyciu w szarym mydle zauwazylas u siebie mniej tego lupiezu? Cholerstwo szkoda,ze jest nawracające i watpie,aby skutecznie udalo nam sie go pozbyc patrzac na to,co mam na glowie to nic,jak zapaść się w rozpacz
lanalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:33   #6
Xymena85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: powracające problemy ze skórą głowy...

Cytat:
Napisane przez lanalee Pokaż wiadomość
xymena85, a po umyciu w szarym mydle zauwazylas u siebie mniej tego lupiezu? Cholerstwo szkoda,ze jest nawracające i watpie,aby skutecznie udalo nam sie go pozbyc patrzac na to,co mam na glowie to nic,jak zapaść się w rozpacz
Szare mydło zmniejsza mi ten łupież, ale nie likwiduje całkiem. Na razie tak się ratuję aż pójdę na wizytę.
Ja ogólnie jestem alergikiem i co jakis czas mam z czymś dolegliwości. Już dwa razy wyciągnęła mnie z dolegliwości zielarka. Liczę po cichu na nią i teraz.
Xymena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:16   #7
Barbara2812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: powracające problemy ze skórą głowy...

Cytat:
Napisane przez Xymena85 Pokaż wiadomość
Szare mydło zmniejsza mi ten łupież, ale nie likwiduje całkiem. Na razie tak się ratuję aż pójdę na wizytę.
Ja ogólnie jestem alergikiem i co jakis czas mam z czymś dolegliwości. Już dwa razy wyciągnęła mnie z dolegliwości zielarka. Liczę po cichu na nią i teraz.
Jesli chcesz pozbyć się problemów ze skóra to trzeba zlikwidować źródło z którego wypływa choroba.Jesli chcesz mogę ci pomóc znaleźć kod w twojej podswiadomości dotyczący tego problemu,zadzwoń 516 054 014.Specjalizuję się w tego typu sprawach .Zaoszczedzisz sobie czasu i nerwów na poszukiwaniu nowych specyfików , które i tak jak do tej pory działały na krótko i nie dosć skutecznie.
Barbara2812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 22:23   #8
lanalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 214
Dot.: powracające problemy ze skórą głowy...

takich reklam nie potrzebujemy ...
lanalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:36   #9
Xymena85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: powracające problemy ze skórą głowy...

Cytat:
Napisane przez Barbara2812 Pokaż wiadomość
Jesli chcesz pozbyć się problemów ze skóra to trzeba zlikwidować źródło z którego wypływa choroba.Jesli chcesz mogę ci pomóc znaleźć kod w twojej podswiadomości dotyczący tego problemu,zadzwoń 516 054 014.Specjalizuję się w tego typu sprawach .Zaoszczedzisz sobie czasu i nerwów na poszukiwaniu nowych specyfików , które i tak jak do tej pory działały na krótko i nie dosć skutecznie.
To ja Cię bardzo proszę, znajdź kod w swojej własnej podświadomości i rozpracuj go tak aby więcej nie pozwalał Ci się tu pojawiać

A tak na poważnie to jestem właśnie w trakcie likwidowania źródła moich problemów. Ale do póki ich całkiem nie zlikwiduję to różne historie będą sie u mnie niestety pojawiać. Poza tym nie szukam już nowych specyfików. Jak coś mi się dzieje to po prostu idę do zielarki i dostaję od niej konkretny specyfik. No i w międzyczasie etap za etapem likwiduję źródło problemu. Wierzę że nadejdzie taki czas iż pozbędę się źródła raz na zawsze. z reszta i tak jest już o niebo lepiej niż rok temu bo problemy pojawiają się sporadycznie w stosunku do tego co było
Xymena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:39   #10
lanalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 214
Dot.: powracające problemy ze skórą głowy...

xymena85, a moglabys zdradzic jakich specyfikow uzywasz?

a ja kompletnie nie radze sobie z tym lupiezem,wiem powtarzam sie ..znasz jakies sposoby na wyczesanie tego cholerstwa z wlosow? Mam je niemalze na calej dlugosci
lanalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 16:59   #11
Xymena85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: powracające problemy ze skórą głowy...

Cytat:
Napisane przez lanalee Pokaż wiadomość
xymena85, a moglabys zdradzic jakich specyfikow uzywasz?

a ja kompletnie nie radze sobie z tym lupiezem,wiem powtarzam sie ..znasz jakies sposoby na wyczesanie tego cholerstwa z wlosow? Mam je niemalze na calej dlugosci
Tylko, że te środki których używam mam od zielarki i one nie mają nazwy.
Xymena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-08 17:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.