wrocław gabinety kosmetyczne i przygotowanie do ślubu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-26, 22:14   #1
internet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 40

wrocław gabinety kosmetyczne i przygotowanie do ślubu


Witam
Czy ktoś może kojarzy jakiś salon kosmetyczny we Wrocławiu gdzie można by wykupić serię zabiegów kosmetycznych tak aby dobrze przygotować się do ślubu? Chodzi mi o jakieś złuszczenia, nawilżenia, odżywienia itp (najlepiej jakaś 1 wizyta konsultacyjna i potem wykupienie jakiegoś pakietu szytego na miarę, bo prawdę powiedziawszy nie wiem co do końca jest potrzebne w moim wypadku - do tej pory starałam się dbać o siebie w domowym zaciszu), bez makijażu ślubnego (ślub w innym mieście). W pakiecie pewnie byłoby taniej, gwarantowane, że kasa już zaklepana i lepsza mobilizacja, żeby znaleźć czas na zadbanie o siebie minimum pół roku wcześniej tak jak to zalecają a nie na ostatni dzwonek .
internet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 19:46   #2
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: wrocław gabinety kosmetyczne i przygotowanie do ślubu

Myślę, że wiele gabinetów ma taką usługę w ofercie, a ja polecam mój ulubiony Babor Beauty SPA z ulicy Grabiszyńskiej. Chodzę tam od kilku lat i jestem zawsze bardzo zadowolona, i jeżeli chodzi o skuteczność zabiegów, ich wykonanie, atmosferę po coś co jest dla mnie ultra ważne (a wbrew pozorom nie każdy salon staje na wysokości zadania), czyli higienę. Po prostu z czystym sercem polecam to miejsce
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-30 20:46:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.