jakie są RÓŻNICE miedzy revlon colorstay a revlon colorstay natural make up???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-25, 14:06   #1
Wiesia24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 55

jakie są RÓŻNICE miedzy revlon colorstay a revlon colorstay natural make up????


niewiem ktory wybrac
Wiesia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 14:20   #2
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: jakie są RÓŻNICE miedzy revlon colorstay a revlon colorstay natural make up????

Nie jesteś jedyna))
Z tego co udało mi się ostatnio ustalić to:
-Revlon Colorstay nadaje się bardziej do cery normalnej, bardziej kryje i trochę wysusza. Natural daje efekt delikatniejszy, mniej maskowaty i skłania się w stronę skóry suchej, bo nie podkreśka aż tak barszo zasuszonych skórek i nie jest za mocny.
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 14:33   #3
Wiesia24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 55
Dot.: jakie są RÓŻNICE miedzy revlon colorstay a revlon colorstay natural make up????

a jaesli chodzi o trwałość??? czy mozliwe jest ze ten natural jest mniej trwały??ja mialam colorstay i był doskonale trwały jak żadne inny podkład nawet górnopółkowce bije na łeb boje sie ze ten natural zniknie szybko z buzki://///
Wiesia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 17:06   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jakie są RÓŻNICE miedzy revlon colorstay a revlon colorstay natural make up????

Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki, bądź zajrzyj do KWC. Link do podobnego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81040 ; http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81658 .

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 14:09   #5
umbrella12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: jakie są RÓŻNICE miedzy revlon colorstay a revlon colorstay natural make up????

Jeśli chodzi o revlon colorstay to podkład ładnie matuje,kryje i nie ma widocznego efektu ''maski''. Natomiast Photoready jest typowo pod zdjecia, twarz nie świeci się..na codzien tez mozna tylko że jest on bardzo widoczny na twarzy z bliska, zbiera sie pod oczami i w kacikach..
umbrella12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 10:26   #6
Zuzanna10
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna10
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 45
Dot.: jakie są RÓŻNICE miedzy revlon colorstay a revlon colorstay natural make up????

Ja uzywam revlon colorstay, mam cere tradzikowa. Moje sposoby nakladania sa takie, ze pierwsza warstwe bardzo cienka nakladam rozsmarowujac go na twarzy, a druga wklepuje. Po odczekaniu chwili zeby sie wchlonal, nakladam puder transparentny z manhattanu, kosztuje on okolo 30 zl bardzo dobry jest rowniez puder z wibo za 10 zl . Co do fluidu, mysle ze jest bardzo dobry, i naprawde dlugo trzyma sie na mojej twarzy, ale nie sprawdza sie za bardzo na zbyt suchej twarzy.
Zuzanna10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-05 11:26:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.