koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-27, 17:42   #1
agnia234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: chatka kubusia puchatka
Wiadomości: 12

koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.


moj chlopak doszedl do wniosku, ze przez pigulki przestalam sie interesowac seksem (juz w 100% i nie bedzie lepiej i nie wzrosnie mi libido)i nim jako mezczyzna i partnerem.mowil ze seks i jego samego mam za przeproszeniem gleboko w . ..powiedzial rowniez ze jestem malo kobieca i malo atrakcyjna i malo sie soba zajmuje-nie maluje sie,nie zwazam na ciuchy(to co zaloze).
oprocz tego to jestem nudna, jestem wiecznie niezadowolona, klotliwa, jestem leniem do potegi entej
poprosil mnie zebym przestala brac pigulki bo i tak ja nie wykazuje checi wspolzycia juz od dlugiego czasu.dla mnie seks sie stal juz meczarnia.kiedys wspolzylam codziennie.przychodzilam po lekcjach do mojego chlopaka(bezposrednio ze szkoly)na godzinke i sie kochalismy bez zadnych gier wstepnych ani afrodyzjakow.teraz to nawet sama gra wstepna jest juz meczarnia, a seks to za duzo powiedziane.
jak tak dalej bedzie to nawet nie bedzie sensu spotykac sie ze soba, i dodal ze juz sie nudzi cala ta sytuacja.nawet chcial sie rostac dzisiaj ale dal mi szanse.to nie znaczy ze mnie nie kocha.
wiec oboje prosimy o wasza opinie.chcemy przestac tzn ja przestaje brac pigulki.
jest to 2 dzien nowego opakowania a dzisiaj teoretycznie biore 3 tabletke (nie dawno byla przerwa i krwawienie). chce przestac juz dzis, poniewaz razem spedzamy sylwka a nie chce byc chodzaca maruda i pesymistka nie mowiac o leniu i kobiecie ktora nie dba o siebie.
chcemy razem wspolzyc bez oporow, oczywiscie nie zapominajac o innym zabezpieczeniu.
mam pytanie odnosnie zaprzestania w tym momencie.czy jezeli przestane brac pigulki to bede miala okres zaraz po skaczonym opakowaniu czyli drugi okres w tym samym miesiacu?
drugie pytanie to inna antykoncepcja- gumki (tez bede stosowac)ale znam ceny.postaramy sie kupowac durexy i te drozsze. bo do tej pory kupowalismy jakies tandety za 2 zlote(data waznosci byla prawidlowa, ale zauwazylam ze szybciej pekaja.nawet zostawilam z 5 cm miejsca na sperme a i tak moj chlopak wchodzil w to miesce i pekaly)
chodzi mi o globulki plemnikobojcze-jaka jest ich cena i ile sztuk ich jest.
trzecie pytanie to postinor-3 lata temu placilam 40 zlotych(4 sztuki), chcialam sie dzis zapytac o cene.podobniez jest teraz jakis postinor duo-czy ma podwojna "sile"?wtedy bralam o normalnej nazwie.prosze bez wizyty podac cene, bo chodze na panstwowke.postaram sie cos wynajdnac ale lepiej odrazu miec wszystkie informacje.

dodam ze sie boje nie regularnych miesiaczek teraz gdy przestane brac pigulki.problemow zdrowotnych nie mam zeby przerywac branie pigulek.(tylko to co napisalam)-to tak na marginesie.

czytalam (juz poruszylam taki temat)ze aby wyregulowac okres (bez pomocy pigulek anty) trzeba najpierw zrobic badania hormonalne?zeby lekarz znalazl przyczyne nie regularnosci?po jakim czasie od skonczenia opakowania pigulek anty nalezy je zrobic?chce jak najszybciej miec regularna miesiaczke.wole myslec ze bede miala nieregularna.zeby nie byc zaskoczonym.
agnia234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 18:00   #2
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Cytat:
Napisane przez agnia234
moj chlopak doszedl do wniosku, ze przez pigulki przestalam sie interesowac seksem (juz w 100% i nie bedzie lepiej i nie wzrosnie mi libido)i nim jako mezczyzna i partnerem.mowil ze seks i jego samego mam za przeproszeniem gleboko w . ..powiedzial rowniez ze jestem malo kobieca i malo atrakcyjna i malo sie soba zajmuje-nie maluje sie,nie zwazam na ciuchy(to co zaloze).
oprocz tego to jestem nudna, jestem wiecznie niezadowolona, klotliwa, jestem leniem do potegi entej
poprosil mnie zebym przestala brac pigulki bo i tak ja nie wykazuje checi wspolzycia juz od dlugiego czasu.dla mnie seks sie stal juz meczarnia.kiedys wspolzylam codziennie.przychodzilam po lekcjach do mojego chlopaka(bezposrednio ze szkoly)na godzinke i sie kochalismy bez zadnych gier wstepnych ani afrodyzjakow.teraz to nawet sama gra wstepna jest juz meczarnia, a seks to za duzo powiedziane.
jak tak dalej bedzie to nawet nie bedzie sensu spotykac sie ze soba, i dodal ze juz sie nudzi cala ta sytuacja.nawet chcial sie rostac dzisiaj ale dal mi szanse.to nie znaczy ze mnie nie kocha.
wiec oboje prosimy o wasza opinie.chcemy przestac tzn ja przestaje brac pigulki.
jest to 2 dzien nowego opakowania a dzisiaj teoretycznie biore 3 tabletke (nie dawno byla przerwa i krwawienie). chce przestac juz dzis, poniewaz razem spedzamy sylwka a nie chce byc chodzaca maruda i pesymistka nie mowiac o leniu i kobiecie ktora nie dba o siebie.
chcemy razem wspolzyc bez oporow, oczywiscie nie zapominajac o innym zabezpieczeniu.
mam pytanie odnosnie zaprzestania w tym momencie.czy jezeli przestane brac pigulki to bede miala okres zaraz po skaczonym opakowaniu czyli drugi okres w tym samym miesiacu?
drugie pytanie to inna antykoncepcja- gumki (tez bede stosowac)ale znam ceny.postaramy sie kupowac durexy i te drozsze. bo do tej pory kupowalismy jakies tandety za 2 zlote(data waznosci byla prawidlowa, ale zauwazylam ze szybciej pekaja.nawet zostawilam z 5 cm miejsca na sperme a i tak moj chlopak wchodzil w to miesce i pekaly)
chodzi mi o globulki plemnikobojcze-jaka jest ich cena i ile sztuk ich jest.
trzecie pytanie to postinor-3 lata temu placilam 40 zlotych(4 sztuki), chcialam sie dzis zapytac o cene.podobniez jest teraz jakis postinor duo-czy ma podwojna "sile"?wtedy bralam o normalnej nazwie.prosze bez wizyty podac cene, bo chodze na panstwowke.postaram sie cos wynajdnac ale lepiej odrazu miec wszystkie informacje.

dodam ze sie boje nie regularnych miesiaczek teraz gdy przestane brac pigulki.problemow zdrowotnych nie mam zeby przerywac branie pigulek.(tylko to co napisalam)-to tak na marginesie.

czytalam (juz poruszylam taki temat)ze aby wyregulowac okres (bez pomocy pigulek anty) trzeba najpierw zrobic badania hormonalne?zeby lekarz znalazl przyczyne nie regularnosci?po jakim czasie od skonczenia opakowania pigulek anty nalezy je zrobic?chce jak najszybciej miec regularna miesiaczke.wole myslec ze bede miala nieregularna.zeby nie byc zaskoczonym.
Odniosę się tylko do pierwszej części...Na to, ze on uważa Cię za nudną i nieatrakcyjną zaprzestanie brania pigułek nie pomoże. Bardzo mi przykro.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 18:09   #3
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Napiszę szczerze...Je ..Jak na mój gust to lepiej się już rozstańcie przed tym Sylwestrem, bo to jakis tłuk do kartofli , wymieszany z polem buraczanym...Jest tylu normalnych facetów na swiecie, po co męczyć sie z takim czymś jak toto z czym jesteś?
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 18:19   #4
agnia234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: chatka kubusia puchatka
Wiadomości: 12
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

chodzi o to ze kiedys dbalam o siebie do czasu wakacji a teraz mi sie nic nie chce-nawet ubrac sie(wczoraj mi sie nie chcialo, chodzilam caly czas w pizamie).on mnie kocha i ja jego tez.chcemy poprostu zastosowac inna metode antykoncepcyjna-najlepiej latwo dostepna i tania. .pigulki powoduja brak zainteresowania seksem, co to dazy do braku zainteresowania partnerem.
nie myslcie ze on mnie zdradza czy bog wie - chce zerwac. to nie ta sprawa.
agnia234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 18:37   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

całe zło świata to wina pigułek.

objawy ładnie pasują do depresji; może tej sezonowej, a może do "prawdziwej". porozmawiaj z lekarzem.

jakoś nie dziwie się, że nie masz ochoty na seks z osobą, która wyraża sie o tobie tak "pochlebnie".
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 18:42   #6
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Cytat:
Napisane przez agnia234
chodzi o to ze kiedys dbalam o siebie do czasu wakacji a teraz mi sie nic nie chce-nawet ubrac sie(wczoraj mi sie nie chcialo, chodzilam caly czas w pizamie).on mnie kocha i ja jego tez.chcemy poprostu zastosowac inna metode antykoncepcyjna-najlepiej latwo dostepna i tania. .pigulki powoduja brak zainteresowania seksem, co to dazy do braku zainteresowania partnerem.
nie myslcie ze on mnie zdradza czy bog wie - chce zerwac. to nie ta sprawa.
a nie przyszło Ci do głowy, że naturalna rzecza jest, że po pewnym czasie częstotliwość współzycia spada? I że Twój chłopak traktuje Cię jak - sorry - dziurkę?
Ja też dzis cały dzień w pizamie siedzę, bo mam chorą nogę...I jakoś nie słyszę, żebym była leniem, w dodatku nudnym i nieatrakcyjnym...
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 19:26   #7
agnia234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: chatka kubusia puchatka
Wiadomości: 12
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

ale ja siedze w pizamie, mimo ze mam gdzies wyjsc, i nie mam chorej nogi. choroba to bylby inny przypadek.juz skoncze temat lenistwa i spadku libida.chlopak po raz pierwszy tak do mnie powiedzial dzisiaj.
juz nie bede pisac jak mnie chlopak traktuje jak jest zly(ale tylko i wylacznie wtedy), bo sie przerazicie.nawet jezeli radzicie zerwac to i tak nie da rady.bo my zaraz wracamy do siebie nawet bo wielkiej klotni.nawet w tym samym dniu.powiem wam ze go zdradzilam 3 razy a i tak jestesmy nadal razem.teraz czekam na jego 3 razy.

a propos czestotliwosci.ja znam dziewczyne. ona jest ze swym chlopakiem 3 lata, a wspolzyja 2. nie dawno zaczeli uzywac pigulek. i zawsze kochaja sie moze nie codziennie ale czesto. i ona sie przerazila na to co ja jej powiedzialam , ze juz nie wspolzyje tak czesto.ona powiedziala mi ze by tak nie mogla wytrzymac bez seksu.

niech ktos mi powie, o innych zabezpieczeniach-latwo dotsepnych i tanich.nie chce zadnych hormonow i spirali.
chcialabym wiedziec o cenie globulek plemnikobojczych.czy cos jest innego niz patnex oval (tzn inne globulki o dzialaniu plemnikobojczym)?dobrze napisalam?pierwszy raz bede tego uzywac, jezeli zajdzie koniecznosc.i o postinorze mi cos jeszcze powiedzcie-jaka jest cena, bo 3 lata temu kupowalam to za 40 zlotych i byly tam 4 pigulki, a juz dowiedzialam sie ze teraz sa w sprzedazy tylko 2.(prosze bez wizyt lekarskich)
(ja wtedy zazylam 2 wg zalecen lekarza i opakowanie schowalam.pewnego dnia zobaczylam ze nie ma tamtych 2 pozostalych i ze moja siostra je wziela.no to mowie - tez musiala zaliczyc wpadke.)
agnia234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-27, 21:27   #8
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

dziś powiedzial pierwszy raz, jutro może powiedzieć kolejny. pewnie nic nie będzie stało na przeszkodzie..
wątpie by libido wróciło od razu po odstawieniu pigułek. w organiźmie nic nie działa hop-siup i już jest, więc czemu chcesz je odstawić przed sylwestrem ?

jeśli chodzi o globulki to jest koszt rzędu 12-14 zl za 6 sztuk..takie przynajmniej ceny znalazłam w necie.
a postinor żadnym środkiem antykoncepcyjnym nie jest, więc nie wiem po co usilnie dopytujesz o jego cenę? poza tym google też nie gryzą
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 21:30   #9
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Może jestem przerważliwiona ale pachnie mi tu naszą starą koleżanką agusią
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 21:31   #10
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Cytat:
Napisane przez aniess
Może jestem przerważliwiona ale pachnie mi tu naszą starą koleżanką agusią
ano. faktycznie Tylko, że u agusi była inna hierarchia w związku
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 21:41   #11
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Cytat:
Napisane przez aniess
Może jestem przerważliwiona ale pachnie mi tu naszą starą koleżanką agusią
W takim razie ja również jestem przewrażliwiona, nawet rozmawiałam już na ten temat z Lexie.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-27, 22:02   #12
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

myślicie, że wróciła ?
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:19   #13
agnia234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: chatka kubusia puchatka
Wiadomości: 12
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

postinor to wrazie potrzeby juz tak na przyszlosc patrze.pomyslalam ze jesli teraz przerwie to moze wroci mi libido na sylwka. wtedy jest nasza rocznica i chce ja uczcic jakos, i glupio tak:przyjsc, wypic szampana i isc spac i wstac i wrocic do domu.planujemy juz spacer,wizyty u znajomych zeby zlozyc zyczenia, wrocic, spedzic te 20 minut z rodzina chlopaka i kolezanka siostry jego(petardy i szampan) i wkoncu zajasc sie soba zamknieci w pokoju.
agnia234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 16:26   #14
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

ja sie wypowiem poniewaz msc temu odstwilam tabletki!!duzo sie naczytalam na temat spadku libida spowodowanym tabletkami!!bralam jej 3 lata i rowniez mialam w zwiazku z tym problemy w zwiazku!zupelnie rozumie Twje obawy(choc musze zauwazyc ze moj tz nie zauwazyl nic w stylu braka dbania o siebie lub lenistwa u nas tego nie bylo i nie sadze zeby to mialo jakis zwiazek z tabletkami!!))a wiec ja po odstwieniu tabletek zmienilam sie nie do poznania!!moglam kochac sie ponownie z moim mezczyzna codziennie a nawet kilka razy w ciagu dnia!!nie wiem moze to wplyw psychiki a moze niew kazdym razie takie sa fakty!teraz jestem juz po miesiaczce.przed nia nie mialam zbytniej ochoty wspolzyc ale znow pojawiaja sie takie dni ze mam na to wielka ochote(o czym nie bylo mowy podczas przyjmowania pigulek)na moim przykladzie moge powiedziec ze libido wrocilo od razu!!nie wiem jak to by bylo z toba ale reakcja mojego organizmu byla wlasnie taka!skonczyly sie problemy awantury zaczelismy sie lepiej dogadywac i jest siuperrrdodam ze jestem z moim facetem prawie 5 lat(bez 3 msc)i chyba o znudzeniu nie ma mowy!wiec ja zrzucam cala wine na pigulki!jednak kazdy ma swoj indywidulum i nie mozna sytuacji jednej osoby poppiac pod kazdego
co do srodkow antykoncepcyjnych to my sie nie zabezpieczamy!jesli bedzie dzidzius to bedzie moze iu nawet tego cchemy...podczas dni plodnych stosujemy stosunek przerywany a dni nieplodnych idziemy na calosc!!ale uwazaj jesli chcesz stosowac kalendarzyk!!po odstwieniu tabletek owulacja nie wystepuje tak jak w normalnym cylku!!moze sie zdarzyc nawet po okresie gdyz jest wszytsko rozregulowane i trzeba czasu aby wrocilo do normy!co do prezerwatyw to cieko wam bedzie..bardzij twojemu tz nz tobie ponewaz w gre wchodzi przyzwyczajenie do wygody i naturalnego wspol\yzcia!co do globulek tez o nie pytalam ale po odp zrezygnowalam bo dziwczyny odradzaly!
moze jesczze cos odnosnie odstawienia!!wez opakowanie do konca!!koniecznie!!chyba te kilka tyg was nie zbawi porozmawiaj z twoim mezczyzna!!pokaz mu fachowe wypowiedzi lekarza nawet(sa na forum)odnosnie libida i tabletek!!jesli cie kocha zrozumie i poczeka te 3 tyg a wszytsko sie ulozy!!
moge jescze zapytac jakie tabletki bierzesz?
pozdrawiam marta
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 16:56   #15
agnia234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: chatka kubusia puchatka
Wiadomości: 12
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

juz przerwalam .chcemy miec jakas mila atmosfere na sylwka. bralam steridil 30.minelo juz 9 godzin od zapasowych 12 , czyli lacznie 21 od zamierzonego (teoretycznego)przyjecia pigulki..

dobrze ze mi facet powiedzial o tym ze nie dbam o siebie. zrobilam dzisiaj maly makijaz i poprawilam mu humor. (moze to przez to ze nie mowi mi czego oczekuje ??)

powiem ze mam miesiaczke kilka lat i byla nie regularna-to mi nie sprawilo problemu poneiwaz nie wspolzylam.ale chcialabym miec teraz regularna jednak nie przez pigulki anty. ktos mi powiedzial ze zeby lekarz pomogl mi wyregulowac miesiaczke potrzebne sa badania hormonalne i dobranie odpowiednich hormonow. mam pytanie odnosnie tego:po jakim czasie od odstawienia pigulek nalezy zrobic te badania?nie chce isc to tej samej ginekolozki zeby mi wyregulowala okres bo powie zebym z powrotem wrocila do pigulek.
ja chce juz antykoncepcje latwo dostepna i nie droga i bez problemowa.
powiedzmy ze nie mam miesiaczki jakis czas. czy to ze nie mam miesiaczki kilka miesiecy czy rok to moze oznaczac ze jestem bezplodna(tymczasowo), czy odwrotnie , ze latwo mozna zaliczyc wpadke?
agnia234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 17:08   #16
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

ze bezplodna to nie!!rozne sa przyczynynu nierownej miesiaczki i to wcale niemusi byc bezplodnosc!!

po jakim czasie zrobic badania??to jest uzaleznone(tak mi sie wydaje)ile czasu bralam pigulki!!niektorzy mowia ze ogragniz wraca do normy po 3 inni ze po 6 msciasacach!!tak wiec mysle ze optiumum to 4!!chybaze bralas krocuitko to te 3 cykle wystacza!!
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 17:13   #17
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Cytat:
Napisane przez marti86
co do srodkow antykoncepcyjnych to my sie nie zabezpieczamy!jesli bedzie dzidzius to bedzie moze iu nawet tego cchemy...podczas dni plodnych stosujemy stosunek przerywany a dni nieplodnych idziemy na calosc!!
wg profilu masz 19 lat....
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 17:14   #18
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

do agusi..najpierw nas wyzywasz, a teraz znowu pytasz o radę?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 17:25   #19
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

boshe... ja proponuje forum psychiatryczne a nie ginekologiczne...

sorry ale taka sytuacja jest conajmniej chora
Cytat:
powiedzial rowniez ze jestem malo kobieca i malo atrakcyjna i malo sie soba zajmuje-nie maluje sie,nie zwazam na ciuchy(to co zaloze).
oprocz tego to jestem nudna, jestem wiecznie niezadowolona, klotliwa, jestem leniem do potegi entej
(...)
dla ciebie to jest normalne? ty sie z tym zgadzasz? dziewczyno! nie pozwól siebie traktować przedmiotowo!
Cytat:
nawet chcial sie rostac dzisiaj ale dal mi szanse.
jupi!
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-28, 18:20   #20
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Cytat:
Napisane przez Marilyn


wg profilu masz 19 lat....
za miesiac 20ale juz od 5 lat jestem w stalym zwiazku wybawilam sie koncze szkole ide na zaoczne studia wiec nawet jesli zaszlabymw ciaze nie bylalabym smutna zbytnio:0ani ja ani moj mezczyzna
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 18:21   #21
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Cytat:
Napisane przez naanahanae
boshe... ja proponuje forum psychiatryczne a nie ginekologiczne...

sorry ale taka sytuacja jest conajmniej chora
(...)
dla ciebie to jest normalne? ty sie z tym zgadzasz? dziewczyno! nie pozwól siebie traktować przedmiotowo!

jupi!

ja tez tego noe rozumie!!
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 18:27   #22
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Cytat:
Napisane przez marti86
za miesiac 20ale juz od 5 lat jestem w stalym zwiazku wybawilam sie koncze szkole ide na zaoczne studia wiec nawet jesli zaszlabymw ciaze nie bylalabym smutna zbytnio:0ani ja ani moj mezczyzna
mając niespełna 20 lat wybawiłaś się? jakoś nie wierzę Mam nadzieję, że Twój wybranek jest starszy i ma dobrze płatną pracę
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 18:33   #23
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

co to za "facet"? jakis bebok straszny. Po naszym pieknym swiecie chodzi baaaaaardzo duzo wspanialych i normalnych facetow - pomysl o tym bo to nie jest normalna sytuacja
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 18:47   #24
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

postinor wzielam rok temu i za dwie tabletki zaplacilam 63 zl !!!!! Takie ździerstwo !! a co do innych metod antykoncepcji to moze cie zainteresuje cos na tej stronce http://www.narodziny.med.pl/nowe.htm lub http://www.antykoncepcja.pl/
a jezeli chodzi o gumki to najlepiej stosowac je razem z np kremem plemnikobojczym delfen.Co do poprawienia libido to nie mam pojecia bo ja biore tabletki od 1,5 roku i nie mam z tym problemu ale to chyba kwestia nastawienia psychicznego albo moze porostu juz twoj facet cie nie pociaga (chodzi mi tu glownie o skoki w bok) albo sie nie stara tak jak wczesniej ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 19:34   #25
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Cytat:
Napisane przez kaczorka
postinor wzielam rok temu i za dwie tabletki zaplacilam 63 zl !!!!! Takie ździerstwo !! a co do innych metod antykoncepcji
Postinor NIE jest jedną z metod antykoncepcji
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 19:40   #26
agnia234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: chatka kubusia puchatka
Wiadomości: 12
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

sprawdzilam cene delfenu i powiem ze podobna cene uslyszalam w aptece, wiec bardziej wole globulki niz krem.to rzeczywiscie zdzierswto
wcale nie jest zly ten moj facet.lepszy taki (podczas klotni przeciez kazdy wyrzuca wyzwiska na partnera)jak jakis jaskiniowiec ktory kradnie, cpa, pije alkohol i pali fajki.moj ani nie pali, ani nie pije, nie cpa, a w 100% nie kradnie. on mowil tak o mnie bo to sama prawda.nie dbalam o swoj wyglad, tak za bardzo. nawet kolezanka mi to powiedziala.czy mnie stac na szczotke czy nocowalam u mena?nie przejelam sie tym bo ona zawsze slynie ze zlosliwosci, ale co do szczotki to miala racje.

do agusi..najpierw nas wyzywasz, a teraz znowu pytasz o radę?
a tego nie rozumiem?
agnia234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 19:56   #27
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Cytat:
Napisane przez agnia234
podczas klotni przeciez kazdy wyrzuca wyzwiska na partnera
Mi takie zachowania kojarzą się z jakąś patologią; uwierz mi- nie znam żadnej pary, która podczas kłótni obrzuca sie wyzwiskami. Nie jest to normalne zachowanie, radzę ci przemyśleć, czy to jest rzeczywiscie odpowiedni partner dla ciebie- ja w to wątpię.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 20:19   #28
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Cytat:
Napisane przez Guni
co to za "facet"? jakis bebok straszny. Po naszym pieknym swiecie chodzi baaaaaardzo duzo wspanialych i normalnych facetow - pomysl o tym bo to nie jest normalna sytuacja
jest starszy o 4 lata odemnie i konczy wlasnie studia(prawo)co do finansow to mamy dogodna sytuacje wiec tym nie musimy sie przejmowac!!otzo sie wybawilam ale nie uwazam zeby dziecko w czyms przeszkadzalo!!oczywiscie jest wiele wyrzeczen dla dzieciatka!ale sadze ze raz na dwa miesiace jak zostanie z babcia to nic mu sie nie staniea pozatym jestem raczej typem domatorkino i duzo mi nie trzeba
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 20:24   #29
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

uwazam ze moj mezczyzna jest calkiem calkiem
sorki za te butelki:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM_1029.JPG (90,5 KB, 217 załadowań)
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 20:27   #30
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: koniec z pigulkami.opinia i prosba mojego chlopaka, ja przyznaje racje.

Cytat:
Napisane przez Guni
- pomysl o tym bo to nie jest normalna sytuacja
moze jesczez sie do tego odniose1!!wg mnie normalna jest sytuacja kiedy dwoje ludzi kocha sie, zyje ze soba bardzo dlugo po czym decyduje sie na dziecko!ja narazie nie jestem w ciazy i tak jak mowilam planowo w nia narazie nie zajede ale jesli juz sie zdarzy to widocznie tak ma bycpozdrowionka dziewuchy i nie bulwersujcie sie!!
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.