Powiększanie biustu a sport - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 20:03   #1
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818

Powiększanie biustu a sport


Chciałabym jak to jest z uprawianiem sportu zarówno przed jak i po operacji. Wiem, że dużo zależy od tego jak szybko się wraca do sprawności, ale interesuje mnie jak to wygląda z medycznego punktu widzenia. Ja jestem już zdecydowana na operację, ale wizja odstawienia sportu na jakiś czas mnie przeraża i ciekawi mnie na ile będę musiała uzbroić się w cierpliwość.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 16:38   #2
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Lili Lili
o czym ty myślisz??
prosze cię poczekaj z tą decyzją ok 2-3 lat ja tak zrobiłam i jestem z tego powodu bardzo zadowolona teraz uważam mój biust za najładniejszy na świecie ociera się to już o obsesje hehehe

Mówie Ci z takimi krokami lepiej poczekać, przespać się


a co do odpowiedzi na Twoje pytanie słyszałam że po 3 miesiącach
możesz spokojnie ćwiczyć
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 18:23   #3
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Powiększanie biustu a sport

dziękuje oliwko ale decyzję podjęłam już ok. pół roku temu. przy tej ilości i intensywności uprawiania sportu mam 100% pewność, że już mi nic nie urośnie a ja lubiłam swoje duże piersi. teraz to mi nawet brakuje tego poczucia dyskomfortu przu zasypianiu - jak to nie widziałam w którą stronę się położyć. aż się boję pomyśleć co będzie za jakiś czas, bo moje piersi cały czas maleją i tylko czekam aż nic tam nie będę miała.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 19:26   #4
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Lil, a u kogo będziesz robić operację?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 20:11   #5
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Powiększanie biustu a sport

w Łodzi u Biernata albo Zielińskiego, ale raczej u tego pierwszego. O obojgu słyszałam barzo dobre opinie, a moja znajoma powiększyła piersi u Biernata 10 lat temu, urodziła w tym czasie dziecko, wykarmiła, a cycuszki nadal ma super. Gonia a ty z jakiego miasta jesteś? Też planujesz op?
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 20:40   #6
mar@
Przyczajenie
 
Avatar mar@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Powiększanie biustu a sport

z tego co wiem i otrzymalam w zaleceniach od lekarza- z intensywnymi cwiczeniami nalezy sie wstrzymac 3 miesiace. ja sie wstrzymalam a po tych 3 miechach tak sie rozleniwilam, ze juz nic mi sie nie chce...
mar@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 13:58   #7
BVB
Przyczajenie
 
Avatar BVB
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: M-K
Wiadomości: 28
GG do BVB
Dot.: Powiększanie biustu a sport

lil`sexy Ja Również Bardzo Chciałabym To Zrobić Od Zawsze Mam Małe Piersi I Bardzo Mi To Przeszkadza, Chciałabym Założyć Fajną Sukienkę Z Dekoldem I Nie Moge -jestem Płaska Jak Deska, Ile Takie Coś Kosztuje? Nie Boisz Sie?
BVB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 06:20   #8
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Cytat:
Napisane przez BVB
lil`sexy Ja Również Bardzo Chciałabym To Zrobić Od Zawsze Mam Małe Piersi I Bardzo Mi To Przeszkadza, Chciałabym Założyć Fajną Sukienkę Z Dekoldem I Nie Moge -jestem Płaska Jak Deska, Ile Takie Coś Kosztuje? Nie Boisz Sie?
Jasne, że trochę się boję, ale ja robię histerię nawet jak mnie np. szczepią więc staram się o tym nie myśleć. W końcu będę uśpiona, a samej narkozy się nie obawiam. Co do cen to wszystko zależy od lekarza, rodzaju wkładek itp.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 23:03   #9
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Lil z tego co widzę to jestes w moim wieku, czy to nie jest za wczesnie na taką operację? absolutnie nie chodzi mi o to zeby Cię zniechęcać ale sama myślę o powiekszeniu biustu już od dawna - naprawdę wyglada to okropnie kiedy brzuch jest większy niż biust a wiem ze raczej nie mam szans żeby mi sam urósł.
A bardzo chcesz go powiekszyc? ja myslalam o jakiejs malo drastycznej zmianie, tak zeby nie wygladalo to bardzo nienaturalnie ale równoczesnie zeby "coś było"
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 23:50   #10
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Teoretuycznie optymalny wiek to ok. 21 lat, ale wiadomo że to bardzo indywidualna sprawa. Ja wychodzę z założenia, że jeśli jestem w 100% przekonana to nie ma sensu czekać jeszcze roku czy dwóch. Chciałabym mieć ładne, pełne, duże C. W sumie to kiedyś takie miałam i super się czułam z takim rozmiarem, więc myślę że to w sam raz. A Ty za ile chciałabyś zrobić operację? Ciekawi mnie też jak długo już o tym myślisz?
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 00:31   #11
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Powiększanie biustu a sport

tak powazniej to myślę o tym odkąd zrozumiałam że biust przestał mi rosnąć i jeszcze dodatkowo zmniejsza sie podczas odchudzania ale juz nie zwieksza gdy tyję - czyli na pewno ponad rok. Jestem prawie zdecydowana tylko główną przeszkodą są koszty i obawa czy to nie bedzie wyglądać zbyt sztucznie.. Też chciałabym mieć C albo chociaż porządne B a nie takie bardzo naciągane jakie mam teraz. Mam dość kompleksów z powodu braku dekoldu, pozostaje mi zbierać pieniądze
a Ty masz już na to fundusze? i co na to rodzina? moja nie chce nawet o tym słyszeć
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 10:49   #12
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Cool Dot.: Powiększanie biustu a sport

Sporo interesowałam się tym tematem i wydaje mi się, że najlepiej poddac się takiej operacji po urodzeniu i WYKARMIENIU dziecka...
chyba, że macie kase na powtorzenie zabiegu po okresie KARMIENIA
__________________
Dukan - start 80 kg
I faza 10 dni - 4kg
II faza - 76 ......... waga docelowa 58 kg

Edytowane przez Emma_25
Czas edycji: 2008-01-03 o 19:48
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 13:55   #13
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Witam.
Myślę, że 18-scie lat to za wcześnie na operację (to tylko moje zdanie)
Podczas ciąży kobietą "rośnie" biust, więc może warto by było jeszcze poczekac..., a poza tym może medycyna "pójdzie" do przodu i wymyslą jeszcze lepsze metody operacyji
W każdym razie, tak czy siak życzę powodzenia
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:55   #14
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Powiększanie biustu a sport

emma nie do końca masz rację, ja znam osobę która robiła piersi 10 lat temu, w międzyczasie urodziła, przez 2 lata karmiła i nadal ma super biust
słoneczniku wiem, że jestem jeszcze bardzo młoda, ale malutkie piersi odziedziczyłam po mamie, a jej jak była w ciążąy praktycznie nie urosły, a później wróciły do stanu wyjściowego, więc mi też duże cycki nie grożą (no chyba że przytyję, ale tu też nie ma pewności)
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 16:37   #15
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
emma nie do końca masz rację, ja znam osobę która robiła piersi 10 lat temu, w międzyczasie urodziła, przez 2 lata karmiła i nadal ma super biust
słoneczniku wiem, że jestem jeszcze bardzo młoda, ale malutkie piersi odziedziczyłam po mamie, a jej jak była w ciążąy praktycznie nie urosły, a później wróciły do stanu wyjściowego, więc mi też duże cycki nie grożą (no chyba że przytyję, ale tu też nie ma pewności)
coś trudno mi w to uwierzyc
zalecana jest wymiena co 5-6 lat..
piersi po karmieniu sporo sie roziagają....
__________________
Dukan - start 80 kg
I faza 10 dni - 4kg
II faza - 76 ......... waga docelowa 58 kg

Edytowane przez Emma_25
Czas edycji: 2008-01-03 o 19:46
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 17:50   #16
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Droga Emmo,
mam ogromną prośbę, nie wprowadzaj w błąd i nie udzielaj informacji których nie jesteś pewna. Wkładki anatomiczne wcale nie są "najlepsze" , to ze są troche droższe (o ok. 1-2tys), nie znaczy że są lepsze od wkładek okrągłych; dobór kształtu implantu jest bardzo indywidualną sprawą i zależy od wielu czynników a nie tylko ceny!! Wkładki okrągłe NIE powodują żadnego "efektu 2 piłek" co za bzdura! widziałam mase zdjęć piersi które mimo okrągły implantów wyglądaja bardzo naturalnie LATAMI (JA SAMA mam takie od roku). Kolejna rzecz: implantów nie wymienia się co 5 lat, implanty są DOŻYWOTNIE!, jeśli już to można je wymienić po ok. 15-20 latach JEŚLI stan skóry jest nie najlepszy np po ciąży ale NIE jest to regułą.
to czy impalnty wkłada się pod mięsień czy pod gruczoł jest też sprawą bardzo indywidualną, zależy od budowy klatki piersiowej; zazwyczaj bardzo szczupłe dziewczyny z małą ilością tkanki tłuszczowej mają pod mięsień, bo wtedy implant jest mniej widoczny pod skórą, natomiast to nie prawda że piersi po 2 latach (czy więcej) opadają! (opadają co najwyżej te naturalne.. ani to ze zaczynają uwierać! Mogłabym jeszcze długo opowiadać, dlatego Emmo poczytaj proszę profesjonalne serwsy na ten temat np forum http://www.beautywpolsce.com/portal/index.php gdzie znajdziesz wszystko łącznie z opisami i zdjęciami dziewczyn które przeszły operację, może też spytać osobiście dr Skupina który jest świetnym specjalistą i chętnie odpowiada na pytania.
pozdrawiam
Kika
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 20:31   #17
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Powiększanie biustu a sport

W 100% zgadzam się z tym co napisała kika Emma, piszesz że interesowałaś się tematem, ale nie masz racji. Wiadomo, że są różne przypadki, ale akurat wymiana implantów co 5 lat to bzdura. Dla mnie forum beauty w polsce też jest skarbnicą wiedzy i to między innymi dzięki temu, że je odkryłam zdecydowałam się na operację. Tak więc, naprawdę uważaj na to co piszesz, bo możesz nieumyślnie wprowadzić wiele dziewczyn w błąd.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 21:17   #18
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Dot.: Powiększanie biustu a sport

hmmm ja tylko mówię to co czytałam w necie hmmmm... istnieje coś takiego jak "efekt 2 piłek" i wkładki anatomiczne są lepsze od okrągłych gdyż pierś wygląda chyba naturalniej...
O tym forum nie słyszałam ale chętnie poczytam dzięki...
__________________
Dukan - start 80 kg
I faza 10 dni - 4kg
II faza - 76 ......... waga docelowa 58 kg

Edytowane przez Emma_25
Czas edycji: 2008-01-03 o 19:50
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 21:35   #19
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Powiększanie biustu a sport

czy anatomiczne czy okrągłe to raczej kwestia gustu - fakt, że anatomiczne wyglądają bardziej naturalnie, ale mi np. bardziej podobają się okrągłe
co do wymianie implantów po ciąży to też zależy np. od stanu skóry. jeśli skóra jest elastyczna i szybko się regeneruje to naprawdę nie ma takiej potrzeby. kobieta o której piszę ma super cycuszki i nie ma jeszcze [otrzeby na wymianę
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 21:40   #20
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Dot.: Powiększanie biustu a sport

no to super... ja tylko pisze o bardziej pesymistycznej wersji...
a że istnieje tez optymistyczna to OK bardzo dobrze....
oby medycyna szła do przodu... i abyśmy były coraz bardziej zadowolone z zabiegów
__________________
Dukan - start 80 kg
I faza 10 dni - 4kg
II faza - 76 ......... waga docelowa 58 kg
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 21:43   #21
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Cytat:
Napisane przez Emma_25
oby medycyna szła do przodu... i abyśmy były coraz bardziej zadowolone z zabiegów
święte słowa
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 13:17   #22
mar@
Przyczajenie
 
Avatar mar@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Powiększanie biustu a sport

jak czytam, ze wkladki wymienia sie co 5 lat czuje jakbym slyszala lekarza, co chce zbic kase na wymienie wkladek... implanty powinno sie wymieniac co 10-15 lat z uwagi na zmiane wygladu piersi. znam osobe, co ma wkladki 10 lat juz i nadal sa piekne. gadanie o podwojnej piersi przy okraglych to herezja- przeciez okragle i anatomy sa tak samo zakonczone! obie wkladki maja kraglosc na dole, wiec byloby to idiotyzmem, gdyby przy jednych sie dzialo a przy innych nie. nie mozna jednoznacznie stwierdzic, ktore sa lepsze bo kazda kobieta ma inna budowe i inne oczekiwania- co dla jednej jest dobre nie musi byc takie dla innej. dodatkowo, cos co ty nazywasz efektem "dwoch pilek" to powiklanie pooperacyjne zwane "double boubble" i nie ma wplywu na nie ksztalt implantu.
zjadlam juz na tej tematyce zeby przygotowujac sie do wlasnego zabiegu wiec wiem co mowie. moja wiedza jest podparta opiniami 4 lekarzy oraz informacjami od dziewczyn po operacji- wiec tutaj nie jest to wyssane z palca.
radze zapoznac sie dobrze z tematyka chociazby poprzez doglebna lekture forum o operacjach, wybranie sie na kilka konsultacji i rozmowe z osobami po zabiegu. to pozwoli uniknac takich "rewelacji".
pozdrawiam cieplo.
mar@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 20:50   #23
ania36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5
GG do ania36
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Cytat:
Napisane przez ooliwka
Lili Lili
o czym ty myślisz??
prosze cię poczekaj z tą decyzją ok 2-3 lat ja tak zrobiłam i jestem z tego powodu bardzo zadowolona teraz uważam mój biust za najładniejszy na świecie ociera się to już o obsesje hehehe

Mówie Ci z takimi krokami lepiej poczekać, przespać się


a co do odpowiedzi na Twoje pytanie słyszałam że po 3 miesiącach
możesz spokojnie ćwiczyć
witaj,mam pytanie:czy powiekszalas biust czy moze go tez podnosilas?mnie interesuje podniesienie biustu.Bede bardzo usatysfakcjonowana twoja podpowiedzia czym sie kierowac przy doborze kliniki i czy bol jest bardzo dokuczliwy oraz jak sie czulas po operacji i czy jestes zadowolona.Nadmieniam iz swoje lata juz mampozdrawiam serdecznie.
ania36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 08:24   #24
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Cytat:
Napisane przez ania36
witaj,mam pytanie:czy powiekszalas biust czy moze go tez podnosilas?mnie interesuje podniesienie biustu.Bede bardzo usatysfakcjonowana twoja podpowiedzia czym sie kierowac przy doborze kliniki i czy bol jest bardzo dokuczliwy oraz jak sie czulas po operacji i czy jestes zadowolona.Nadmieniam iz swoje lata juz mampozdrawiam serdecznie.

zle zrozumiałaś moją wypowiedz
napisałam że też byłam bliska operacji
ale postanowiłam
poczekać 2 lata i dobrze zrobiłam
bo już mi przeszla ochota na zabieg, teraz pewnie bym się szykowała na usuniecie wkładek....

ale jeśli któś tego bardzo chce i myśli o tym przez długi czas
to sądze że powinnien się zdecydować

jednak 18 lat to za wsześnie
jasne że są małe sznase na to by biust urusł i nikt nie będzie się oszukiwal i na to czekal
ale chodzi o dojrzałą decyzje, w tym wieku często zmienia sie zdanie
a to duzy krok
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:01   #25
ania36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5
GG do ania36
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Cytat:
Napisane przez ooliwka
zle zrozumiałaś moją wypowiedz
napisałam że też byłam bliska operacji
ale postanowiłam
poczekać 2 lata i dobrze zrobiłam
bo już mi przeszla ochota na zabieg, teraz pewnie bym się szykowała na usuniecie wkładek....

ale jeśli któś tego bardzo chce i myśli o tym przez długi czas
to sądze że powinnien się zdecydować

jednak 18 lat to za wsześnie
jasne że są małe sznase na to by biust urusł i nikt nie będzie się oszukiwal i na to czekal
ale chodzi o dojrzałą decyzje, w tym wieku często zmienia sie zdanie
a to duzy krok
tez uwazam ze 18 lat to nie jest odpowiednia ppora na robienie czegokolwiek z biustem,poniewaz i wielkosc i jedrnosc moga ulec zmianie,nie wspomne tu o tym iz moga jeszcze rosnac....waga,wiek,przyj mowane leki,kondycja fizyczna to wszystko wplywa na wilekosc i wyglad biustu-wiem to z wlasnego doswiadczenia.Tak ze zgadzam sie z toba i dziekuje za podpowiedz.Pozdrawiam serdecznie.
ania36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 12:48   #26
narnia2
Przyczajenie
 
Avatar narnia2
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
w Łodzi u Biernata albo Zielińskiego, ale raczej u tego pierwszego. O obojgu słyszałam barzo dobre opinie, a moja znajoma powiększyła piersi u Biernata 10 lat temu, urodziła w tym czasie dziecko, wykarmiła, a cycuszki nadal ma super. Gonia a ty z jakiego miasta jesteś? Też planujesz op?
Ja też jestem z Łodzi i zastanawiam się nad operacją powiększenia biustu. Nie robiłam jeszcze wywiadu u kogo ewentualnie bym sie operowała, ani też nie znam osobiście kogoś kto poddałby sie takiej operacji. Więc nie mam kogo się poradzić. Na dzień dzisiejszy operowałabym się u dr Sankowskiego, ale wolałabym w Łodzi. Mogłabyś mi powiedzieć, gdzie przyjmują wymienieni przez Ciebie chirurdzy plastyczni.
narnia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 16:53   #27
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Ja mam biust 70 D wiec powiekszenie az tak bardzo mnie nie interesuje. Zastanawiam sie tylko czy istnieje mozliwosc podniesienai biustu bez powiekszania? bo teraz poki co mam jedrne i ładne piersi ale mysle ze za pare lat zaczna być obwisle - wiadomo ze duze piersi latwiej traca jedrnosc i opadaja. Jak to wiec z tym jeste? mozna podniesc bez powiekszania?
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 14:08   #28
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Joskelyn -mam dokładnie identyczny rozmiar biustu i to samo mnie ciekawi...
__________________
Może to prymitywne, ale ludzie tacy są, chcą mieć coś co dla innych znaczy coś

wymianka
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 09:56   #29
mar@
Przyczajenie
 
Avatar mar@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Powiększanie biustu a sport

mozna podniesc bez powiekszania. wiaze sie to z przeniesieniem sutka, wycieciem nadmiaru skory i gruczolu i uformowaniu nowej piersi. piersi podniesione w ten sposob na pewno beda mniejsze od stanu poczatkowego, dodatkowo blizny beda wokol sutkow i w formie pionowej linii od sutka w dol piersi.
mar@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 14:58   #30
kate2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie biustu a sport

Cześć dziewczyny,
przeglądam sobie od jakiegoś czasu to oraz inne fora, bo sama rozważam operację powiększenia piersi. Jednak naoglądałam się tyle zdjęć nieudanych zabiegów, jak również deformacji po kilku latach, że trochę się boję http://www.paulkienitz.net/no-implants.html - warto przeczytać
Mam kilka pytań - słyszałam z wielu źródeł, że wymiana implantów po kilku latach jest konieczna - czy robią to gratis czy jest to znowu wydatek około 10000zł? Kurcze gdybym miała dużo kasy to już dawno bym zdecydowała się na operację bo wrazie czego miałabym kasę na ewentualne poprawki. A tak nie uważacie że jest to troche ryzykowne? Za 2 lata może uzbieram na operację a gdyby jednak coś nie wyszło lub gdyby się po 3 latach okazało że trzeba wymienić to nie wiem co wtedy - znowu się zapożyczać???
I czy są tu jakieś dziewczyny po nieudanych zabiegach? Lub po wymianie implantów? Chciałabym na ten temat pogadać....
kate2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.