Nowa Wizażanka prosi o radę :D :* - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-27, 11:18   #1
taka_jedna15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7
Cool

Nowa Wizażanka prosi o radę :D :*


Witam dziewczynki Na początku mojego wątku chciałam się przywitać ze wszystkimi gdyż jestem tu nowa Mam nadzieję, ze się zadomowię tu i będę duzo czasu z Wami przesiadywać

No a teraz odnośnie wątku A więc chciałabym się poradzić Was w związku z fryzurą tak ostatnio zastanawiałam się nad jakąs małą zmianą, no wiadomo, nadchodzi wiosna, czas cos ze sobą zrobic Właściwie to ostatnio byłam u fryzjera, postopniowałam trochę z przodu włoski, ściełam z tyłu no i skróciłam grzyweczkę A może proponujecie mi inną fryzurkę? Np. prosta grzyweczka? Właściwie to nie wiem jak bym w niej wyglądala także wszystkie skłonne do poświęceń proszę o pokazanie mi mnie w takiej własnie grzyweczce (ja niestety nie mam żadnego programu do robienia takich cudeniek ) Odnośnie koloru włosów to jest to blondzik. Farbowanie oczywiśnie nie wchodzi w gre, lubie mój kolor a do tego nie chce niszczyć włosów no i za młoda jestem Załączam kilka fotek

No i najwazniejszy punkt tego oto wątku
Chciałabym prosić abyście poleciły mi jakieś szampony (przetluszczają mi się włosy dość szybko, myję codziennie ), odzywki do włosów blond i zniszczonych. Właściwie to brak moim włoskom blasku teraz zima była i się biedne znizczyły dlatego potrzebuję Waszych rad aby je odnowić i uzdrowić

Z góry za wszystko dziekuję i pozdrawiam

Edytowane przez taka_jedna15
Czas edycji: 2006-04-01 o 20:28
taka_jedna15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 11:20   #2
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Nowa Wizażanka prosi o radę :D :*

zdjęcie nr 2 przepiękne a co do szamponów to ja uwielbiam fructisa ale takiego do przetłuszczjąctych się włosów dobrego jeszcze nie znalazłam, niestety
Cod o grzywki wydaje mi się, że na zdj 1 masz ok
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 13:01   #3
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Nowa Wizażanka prosi o radę :D :*

hej, masz przepiekna wloski jesli chodzi o produkty do wloskow blond to ja polecam cala nowa serie Pantene do blondow. Zwlaszcza intensywnie regenerujaca maseczka jest fantastyczna
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 17:26   #4
taka_jedna15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa Wizażanka prosi o radę :D :*

Kupiłam dziś odżywke Gęste i Mocne - Pantene Pro-v,
mam nadzieje,ze sie bedzie dobrze spisywac
Chciałabym jeszcze dokupić jakąs maske regenerującą i mozliwe, ze skusze się na tą co polecilaś mi Kalex
Czekam na więcej rad
Pozdrawiam
taka_jedna15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 17:33   #5
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Nowa Wizażanka prosi o radę :D :*

jesli chcesz bardzo odzywic włoski to polecam, zachwalana juz wielokrotnie na wizazu, maseczke do wlosow WAX (dla Ciebie bylaby to Wax do wloskow jasnych) - do kupienia w aptece (koszt to 18-20 zl za 240g). Ja ja nakladam teraz tylko raz w tygodniu na 15 lub jesli mam czas to 30 minut, owijam folia, podsuszam chwile suszarka, owijam recznikiem i znow podsuszam i z takim pieknym turbanem chodze po domku a potem zmywam. Wloski sa nie tylko pieknie odzywione, ale tez ładnie blyszcza i szybciej mi rosna
info o tej maseczce znajdziesz tutaj:
www.wax.com.pl
Pozdrawiam!
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 20:22   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Nowa Wizażanka prosi o radę :D :*

Cytat:
Napisane przez Kalex
jesli chcesz bardzo odzywic włoski to polecam, zachwalana juz wielokrotnie na wizazu, maseczke do wlosow WAX (dla Ciebie bylaby to Wax do wloskow jasnych) - do kupienia w aptece (koszt to 18-20 zl za 240g). Ja ja nakladam teraz tylko raz w tygodniu na 15 lub jesli mam czas to 30 minut, owijam folia, podsuszam chwile suszarka, owijam recznikiem i znow podsuszam i z takim pieknym turbanem chodze po domku a potem zmywam. Wloski sa nie tylko pieknie odzywione, ale tez ładnie blyszcza i szybciej mi rosna
info o tej maseczce znajdziesz tutaj:
www.wax.com.pl
Pozdrawiam!
Zgodzę się Wax jest cudowny , choc troszke sie trzeba napracowac i cierpliwośc tez sie przyda.
Jesli masz włosy przetłuszczające się polecam kosmetyki raczej apteczne ( szampony ) takie jak Seboradin Niger ( choc w naturze jest tez dostępny) . Z przetłuszczaniem sobie poradzi po kilku myciach , ale przyda się po nim dobra odżywka, bo ma tendencję do suszenia i splątywania ( ale jeśli użyjesz odzywki problem znika.)..Zalezy Ci na kosmetykch do blond włosów, więc ja polecałabym taką kombinację : Seboradin Niger +zwykła drogeryjna odzywka specjalnie do blondów np Pantene.Odzywke jednak nakładaj nie od samej skóry głowy ( unikniesz mozliwości przetłuszczenia) ale kilka cm od góry
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 20:42   #7
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: Nowa Wizażanka prosi o radę :D :*

Cześć Wg mnie nie powinnas już nic zmieniać w fryzurce- w tej jest Ci naprawdę baaardzo ładnie Wszystkie wizażanki tak zachwalają WAX, że chyba też się na niego skuszę, bo chcę zapuścić włoski Na razie wypróbowałam tylko jakieś maseczki domowej roboty
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 21:56   #8
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Nowa Wizażanka prosi o radę :D :*

Nic nie zmieniaj!! Super fryzurka i sliczne wlosy
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 12:44   #9
taka_jedna15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa Wizażanka prosi o radę :D :*

Dziękuję ślicznie dziewczynki
Więc fryzurka zostaje taka jak jest Tylko pielęgnacja się zmienia Chyba sie skusze na ten wax
taka_jedna15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 13:09   #10
Malina134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa Wizażanka prosi o radę :D :*

Hej! Ja z odżywek to poleciłabym Ci Avon-Odżywaka do włosów przetłuszczających się i dodająca objętości. Ta odżywka naprawdę jest świetna (używam jej razem z szamponem z tej samej serii). Rezultaty widać po ok 4 zastosowaniach.Jedyny minus jest taki ze odżywkę trzeba spłukiwać a ale trzymamy ją na głowie tylko przez 1 minutkę.Z ceną jest różnie ale ja kupiłam dość tanio (promocja). Buziaki
Malina134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.