RATUNKU!POMOC DLA SPALONYCH FARBOWANIEM WŁOSÓW!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-14, 11:49   #1
Nicoll
Raczkowanie
 
Avatar Nicoll
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 83

RATUNKU!POMOC DLA SPALONYCH FARBOWANIEM WŁOSÓW!!!


OSTATNIO PRZEŻYŁAM PRAWDZIMY SZOK.NIEDAWNO ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA BALEYAGE.POSZŁAM JAK ZWYKLE DO MOJEJ ULUBIONEJ FRYZJERKI,JEJ SALON NAPRAWDE CIESZY SIĘ DUŻA POPULARNOŚCIĄ I DOŚĆ FACHOWĄ ROBOTĄ(TAK W ZASADZIE TO NIE DO KOŃCA JAK SIĘ PRZEKONAŁAM...).NA NASTĘPNY DZIEŃ WYRUSZYŁAM NA 2 TYGODNIE WYPOCZYNKU(GDYBY NIE TO,PEWNIE ODRAZU POBIEGŁABYM DO FRYZJERA ŻĄDAJĄC ZWROTU PIENIĘDZY! ).PO WYMYCIU WŁOSÓW ZACZĘŁAM MIEĆ POWAŻNE PROBLEMY Z ICH ROZCZESANIEM,BLOND PASMA ROZCIĄGAŁY SIĘ NICZYM GUMA DO RZUCIA,PO CZYM URYWAŁY SIĘ ZWIJAJĄC NA KOŃCU W JAKIEŚ KĘDZIORKI ,KOŃCÓWKI JAKBY JE KTOŚ NAD GAZEM PRZYPALAŁ,DO DZISIAJ STRACIŁAM TYLE WŁOSÓW ŻE BOJĘ SIĘ JE W OGÓLE CZESAĆ!KUPE KASY WYDAŁAM NA RÓŻNEGO RODZAJU ODŻYWKI,ALE EFEKTU NIE MA ŻADNEGO.DO TEGO POJAWIAJĄ SIĘ JUŻ DOŚĆ WIDOCZNE ODROSTY,ALE NIE WYOBRAŻAM SOBIE KOLEJNEGO FARBOWANIA-ZOSTAŁABYM CHYBA ŁYSA....BŁAGAM POMÓŻCIE,MOŻE ZNACIE JAKIŚ SPOSÓB NA ODRATOWANIE MOICH WŁSKÓW...
POZDROOFFKA 4 ALL
Nicoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 12:09   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: RATUNKU!POMOC DLA SPALONYCH FARBOWANIEM WŁOSÓW!!!

Nicoll, jakkolwiek dobre byłyby odżywki czy maseczki, to i tak nie pomogą spalonym włosom..niestety. Mają one doraźne działanie i wygładzają łuski włosa, maseczki mogą czasem zdziałać cuda, ale np. na przesuszonych kosmykach. Obawiam się że jedyne co możesz zrobić to ściąć włosy dobierając nową fryzurkę. I oczywiście spytać fryzjerki co było przyczyną takiego zniszczenia włosów! Nie wiem, czy wcześniej farbowałaś włosy, ani czy są cienkie itd. Z reguły to nie farbowanie niszczy włosy a złe jego wykonanie..Ja polecam Ci już po ścięciu traktowanie ich np. odżywką Silk Therapy (Farouk).
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 12:38   #3
Nicoll
Raczkowanie
 
Avatar Nicoll
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 83
Re: RATUNKU!POMOC DLA SPALONYCH FARBOWANIEM WŁOSÓW!!!

OD JAKICHŚ 8 MIESIĘCY WYTRWALE ZAPUSZCZAM WŁOSY,ZA ROK STUDNIÓWKA I ANI MI SIĘ ŚNI JE ŚCINAĆ...TAK SOBIE MYŚLĘ ŻE POFARBUJĘ JE NA MÓJ NATURALNY CIEMNY BRĄZ,WTEDY TE SPALONE BLOND PASMA NIE BĘDĄ TAKIE WIDOCZNE.WŁOSY WYPADAJĄ JAK SZALONE,ALE NA SZCZĘŚCIE ZAWSZE CIESZYŁAM SIĘ GRUBYMI I GĘSTYMI WŁOSAMI,WIĘC MOŻE NIE BĘDZIE TAK ŹLE...BOSHEE,NAJCHĘTNIEJ TO BYM TĄ FRYZJERKĘ...
Nicoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 12:41   #4
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: RATUNKU!POMOC DLA SPALONYCH FARBOWANIEM WŁOSÓW!!!

Jeżeli w Twoim mieście jest salon L`Oreala z Kerastase to radzę iść na kuracje regenerującą ampułką z vita-cimentem.
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 13:09   #5
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: RATUNKU!POMOC DLA SPALONYCH FARBOWANIEM WŁOSÓW!!!

1sze słyszę, że ktoś chce mieć długie włosy kosztem ich tragicznego wyglądu. Nie łudź się, że spalonych pasm nie będzie widać.. po jeszcze kolejnym farbowaniu. Ale to nie moja sprawa.
P.S. Nie pisz wielkimi literami.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 14:25   #6
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: RATUNKU!POMOC DLA SPALONYCH FARBOWANIEM WŁOSÓW!!!

balejage robilam przez pare lat(jasny blond +jakis ciemniejszy kolorek) i ich stan pogarszał sie z czasem coraz bardziej w koncu postanowiłam ze koniec, basta, wracam do swojego kolorq. i chociaz korci to tak trzymam sie juz od lutego(ostatnie farbowanko). fryzjerka u której zrobilam ostatni balejage zniszczyla mi wloski jeszcze gorzej. chyba miesiac temu poszłam do nowej fryzjerki na podciecie(maturalna klasa--->studniówka, wiec na krotka fryzurke raczej sie nie zdecyduje,zreszta wole długie wloski).babeczka stwierdziła ze mam cholernie duzo włosów ale dośc cienkich, na dodatek sa zniszczone, jak jej opowiedziałam o technice fabowania poprzedniej fryzjerki to ręce jej opadły!!! zaproponowała mi regeneracje(podziałalo) i poleciła odzywke "wax"(poczytaj sobie o niej na kwc) i musze stwierdzic ze jest boska!!! juz po 1-szym zastosowaniu róznica byla widoczna i jest coraz lepiej z kazdym uzyciem. naprawde polecam Ci ją , choc jest upierdliwa w zastosowaniu to warto. kupisz ja w aptece(ja za duze opakowanie zaplacilam chyba 20 zeta). mimo ze na opakowaniu jest info o zalecanym 15-30 min. trzymaniu na wloskach, to ja 3mam ponad godzine(tak mi fryzjerka doradzila), zaloz foliowy czepek, nagrzej suszarką, owiń ręcznikiem lub załóz zimową czapeczke i tak sobie posiedz. co jakis czas znow podgrzewaj dodatkowo, PODOBNO odzywka ta przyspiesza porost wlosow(ja nie jestem w stanie tego narazie stwierdzic) pozdrawiam i zycze powodzenia w walce o zdrowsze wloski
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 15:25   #7
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: RATUNKU!POMOC DLA SPALONYCH FARBOWANIEM WŁOSÓW!!!

czarna.noc napisał(a):
>1sze słyszę, że ktoś chce mieć długie włosy kosztem ich tragicznego wyglądu.
A ja juz sie spotkalam z takimi przypadkami, baaardzo czesto . Zamiast kolejnego farbowania doradzam drastyczne podciecie ale mysle, ze i tak nie posluchasz. Polecam Wax oraz wizyte u dobrego fryzjera, ktory pomoze Ci przetrwac te ciezkie chwile i cos wymysli zeby fryzurka na 100dniowce dobrze sie prezentowala.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.