Guerlain - kolorówka część IV - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-13, 19:54   #1651
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość



zostaly mi dwa tygodnie do terminu wiec wytrzymam - musze
Irsinku, trzymam za Ciebie mocno kciuki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 22:48   #1652
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Dziewczyny,
ostatnio zaczęłam się rozglądać za meteorytami, bo jakiś czas temu się nimi pomalowałam i wyglądałam jak w photoszopa nie pamietam tylko jaki to byl odcien itd... ale chętnie popróbuje w sephorze czy gdzies.
Czy myślicie że zakup meteorów na Allegro to dobry pomysł? myślałam na początek o tych zestawach trio z pędzlem, ale czytam wątek i widzę, że można się nadziać... żałuję trochę bo 2-3tyg byłam na duty free we frankfurcie i tam były na pewno tansze niz u nas... jak myślicie? warto ryzykować na allegro?
dzięki za podpowiedź...
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 07:22   #1653
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Evenstar w sumie jak to przeczytalam potem, to mnie tez to rozbawilo

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;22649686]Co za baba ... Nie podejrzewałabym jej o stworzenie rzeczowego, zgodnego z prawdą i ciekawego opisu produktu na potrzeby aukcji, ale żeby od razu tak żerować, kraść cudze recenzje, żeby tylko wcisnąć ludziom swój bubel? :|[/QUOTE]
no, z kradzieza cudzych recenzji to juz nieraz sie zdarzalo na allegro, zwykle jak kosmetyk ma jakis lepszy opis to jest to sciagniete z KWC. ale pierwszy raz spotykam sie z sytuacja, kiedy ktos nie dosc, ze kradnie recenzje, to jeszcze uzywa jej do zupelnie innego produktu skopiowala opis Pastel White by Corii, zeby sprzedac jakies kulki misha, ktore nawet nie sa guerlainowe, a ona pisze w swojej aukcji, ze sa i, ze sa edycja limitowana na rynek azjatycki
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Irsinku, ta baba jest gorzej niż beszczelna! Nie wiem czy regulamin forum pozwala na używane recenzji kosmetyków gdzie indziej w sieci, poczytać muszę i zgłosić naruszenie, jak coś, bo nie pozwolę, żeby moje słowa reklamowały jakąś wstrętna podróbę!!

Własnie poczytałam:
"NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA FORUM
8.1. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć i innych utworów stanowiących własność użytkowniczki Wizaż.pl bez jej pisemnej zgody jest zakazane i stanowi przestępstwo. Osoby łamiące ten zakaz będą bezzwłocznie banowane. W uzasadnionych przypadkach będziemy informować prokuraturę o popełnieniu przestępstwa. "

Ja jej nie popuszczę...o nie....


Irsinku, mnie żal najbardziej Ciebie, bo Ty w błogim stanie i takie nerwy
"
a ja tak sobie mysle, moze napisac z tym tez np do Zlosia bo to nie jest tak, ze ona raz sobie tego uzyla, praktycznie w kazdej jej aukcji, w ktorej jest napisane cos o tym kosmetyku widac, ze to z KWC skopiowane
Cytat:
Napisane przez maxima20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
ostatnio zaczęłam się rozglądać za meteorytami, bo jakiś czas temu się nimi pomalowałam i wyglądałam jak w photoszopa nie pamietam tylko jaki to byl odcien itd... ale chętnie popróbuje w sephorze czy gdzies.
Czy myślicie że zakup meteorów na Allegro to dobry pomysł? myślałam na początek o tych zestawach trio z pędzlem, ale czytam wątek i widzę, że można się nadziać... żałuję trochę bo 2-3tyg byłam na duty free we frankfurcie i tam były na pewno tansze niz u nas... jak myślicie? warto ryzykować na allegro?
dzięki za podpowiedź...
hej ja jakis czas temu kupilam miniatury, ale sie ich pozbylam. i teraz co ktos o nie pyta tu to odradzam. i zrobie to po raz kolejny
dlaczego?
1. nie wiem czy sa juz miniatury nowej edycji
2. miniatury w porownaniu do pelnowymiarowego opakowania wygladaja jak chinska podroba nawet jak sa orginalne strasznie niestarannie zrobione sa opakowania i w ogole, pedzel tez nie zadna rewelacja [ja akurat jestem estetka straszna, wiec dla mnie to byl meeega problem ] pelnowymiarowe wygladala 10000x lepiej, zwlaszcza nowa edycja, w ktorej Guerl zrezygnowal w koncu z kartonowego opakowania
3. ilosc kulek w miniaturze spokojnie wystarczy na dluuuuuuuugie malowanie, ale w tym mikro pudeleczku ciezko sie operuje pedzlem ja, za rada niektorych dziewczyn z watku, zrobilam tak, ze z duzego opakowania odsypalam 2/3 i trzymam zamkniete, zeby nie miziac po nich pedzlem itp, ale ta 1/3 jest w duzym pudle, wiec latwo sie nimi poslugiwac. z miniaturami mialam ciagle bieg po lazience w pogoni za kulkami
4. w sieci jest peeeeeeeelno podrob miniatur. w sumie poza tymi prasowanymi z ktorymi irisin ostatnio ma problem, rzadko spotyka sie podroby meteorytow - poza miniaturami wlasnie. i jeszcze dodatkowo nawet, jesli kupisz orginal - nigdy nie wiesz na jakie stare trafisz bo miniatury w tym wydaniu produkuja od dobrych kilku lat

podsumowujac moja ode odradzam miniatury kiedys moze mialo to sens, zeby sprawdzic jaki kolor nam pasuje i w przyszlosci kupic wieksze opakowanie - teraz miniatury sa [chyba tylko] starej edycji jeszcze, a pelnowymiarowe sa nowe, troche zmienione
ja polecam raczej polazenie do sephory, douglasa itp, macanie macanie macanie i zdecydowanie sie na jedno pelnowymiarowe opakowanie

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2010-10-14 o 07:23
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:09   #1654
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
hej ja jakis czas temu kupilam miniatury, ale sie ich pozbylam. i teraz co ktos o nie pyta tu to odradzam. i zrobie to po raz kolejny
dlaczego?
1. nie wiem czy sa juz miniatury nowej edycji
2. miniatury w porownaniu do pelnowymiarowego opakowania wygladaja jak chinska podroba nawet jak sa orginalne strasznie niestarannie zrobione sa opakowania i w ogole, pedzel tez nie zadna rewelacja [ja akurat jestem estetka straszna, wiec dla mnie to byl meeega problem ] pelnowymiarowe wygladala 10000x lepiej, zwlaszcza nowa edycja, w ktorej Guerl zrezygnowal w koncu z kartonowego opakowania
3. ilosc kulek w miniaturze spokojnie wystarczy na dluuuuuuuugie malowanie, ale w tym mikro pudeleczku ciezko sie operuje pedzlem ja, za rada niektorych dziewczyn z watku, zrobilam tak, ze z duzego opakowania odsypalam 2/3 i trzymam zamkniete, zeby nie miziac po nich pedzlem itp, ale ta 1/3 jest w duzym pudle, wiec latwo sie nimi poslugiwac. z miniaturami mialam ciagle bieg po lazience w pogoni za kulkami
4. w sieci jest peeeeeeeelno podrob miniatur. w sumie poza tymi prasowanymi z ktorymi irisin ostatnio ma problem, rzadko spotyka sie podroby meteorytow - poza miniaturami wlasnie. i jeszcze dodatkowo nawet, jesli kupisz orginal - nigdy nie wiesz na jakie stare trafisz bo miniatury w tym wydaniu produkuja od dobrych kilku lat

podsumowujac moja ode odradzam miniatury kiedys moze mialo to sens, zeby sprawdzic jaki kolor nam pasuje i w przyszlosci kupic wieksze opakowanie - teraz miniatury sa [chyba tylko] starej edycji jeszcze, a pelnowymiarowe sa nowe, troche zmienione
ja polecam raczej polazenie do sephory, douglasa itp, macanie macanie macanie i zdecydowanie sie na jedno pelnowymiarowe opakowanie
dzięki za odpowiedź miał to byc prezent ale skoro jakoś może być kiepska i w ogóle, to chyba poczekam, az będę na lotnisku i coś kupię, a wczesniej potestuję w erfumeriach.
Dzieki
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:12   #1655
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

raczej problemem moze byc to ze trafic mozesz na podrobke po prostu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:57   #1656
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez maxima20 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź miał to byc prezent ale skoro jakoś może być kiepska i w ogóle, to chyba poczekam, az będę na lotnisku i coś kupię, a wczesniej potestuję w erfumeriach.
Dzieki

ostatnio sporo latałam i na bezcłówkach nie widziałam opakowania meteorytów 3in1 z pędzlem w nowym wydaniu

jedyne meteoryty miniaturki (bez pedzla - wersja azjatycka) w starej wersji kolorystycznej były dostępne na warszawskim okęciu. Opakowania są dopracowane, zupelnie inne od wersji europejskiej. Mam te miniaturki i są przesłodkie

i jeszcze na okęciu było dostepne pełnowymiarowe opakowanie nowych meteorków 01 z pedzlem
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:49   #1657
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
ostatnio sporo latałam i na bezcłówkach nie widziałam opakowania meteorytów 3in1 z pędzlem w nowym wydaniu

jedyne meteoryty miniaturki (bez pedzla - wersja azjatycka) w starej wersji kolorystycznej były dostępne na warszawskim okęciu. Opakowania są dopracowane, zupelnie inne od wersji europejskiej. Mam te miniaturki i są przesłodkie

i jeszcze na okęciu było dostepne pełnowymiarowe opakowanie nowych meteorków 01 z pedzlem
ile za nie placilas jesli moge spytac?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 13:38   #1658
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
ostatnio sporo latałam i na bezcłówkach nie widziałam opakowania meteorytów 3in1 z pędzlem w nowym wydaniu

jedyne meteoryty miniaturki (bez pedzla - wersja azjatycka) w starej wersji kolorystycznej były dostępne na warszawskim okęciu. Opakowania są dopracowane, zupelnie inne od wersji europejskiej. Mam te miniaturki i są przesłodkie

i jeszcze na okęciu było dostepne pełnowymiarowe opakowanie nowych meteorków 01 z pedzlem
no własnie, po ile?
choć ja widziałam ze Okecie to droga sprawa...
parure w kompakcie kosztuje 212zł, a w londynie zaplacilam mniej niz 35 funtów...

ostatnio we frankfurcie widziałam meteoryty, ale tylko pelowymiarowe opakowania i chyba stara kolekcje... tylko nie wiem po ile... ale pedzel do meteorytow kosztował 23 eur... i nastpenym razem chyba sobie go kupie
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:45   #1659
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Dzisiaj po drodze z pracy wróciła ze mną Terracotta 4 Seasons dla brunetek

Pomału moją wishlistę realizuję ale reszta po wypłacie, inaczej będę jeść tylko suchy chleb przez najbliższe 2 tygodnie!!
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 17:29   #1660
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

kilka razy wysylalam do Allegro, ze to podorbka i nic.
http://allegro.pl/guerlain-meteorite...266140167.html
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 17:33   #1661
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
kilka razy wysylalam do Allegro, ze to podorbka i nic.
http://allegro.pl/guerlain-meteorite...266140167.html
Ja też już dzisiaj zgłaszam tą aukcję
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 18:40   #1662
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość



zostaly mi dwa tygodnie do terminu wiec wytrzymam - musze
a nie pomyślałaś, żeby udać się z tą sprawą do swojego rzecznika praw konsumenta?
Policja swoją drogą, ale z UOKiK też może miec drakę, oj może, kary, i nie tylko
ponad wszelką wątpliwość udowodniłaś, że kupiłaś podróbkę, a baba tak się zachowuje?? niech żałałuje, że od razu nie przyjęła zwrotu
na początek możesz mailowo opisać sytuację, a nawet zadzwoń, ale najlepiej jak się udasz do rzecznika w swoim mieście wsdrukuj wszstko i im zostaw sprawę. Przy okazji jak będziesz drukowała dok. na policję do rzecznika też się udaj koniecznie.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 18:49   #1663
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Ja chyba nigdy żadnej kolorówki nie kupię na All, wolę już nawet przepłacić na Tru, albo stacjonarnie w S czy D kupić.
Allegro z tego,co wiem ociąga się z usuwaniem zgłaszanych aukcji. Gdyby dbali o to, żeby podróbkami nie handlowano, klient miałby większe zaufanie i chetniej z All korzystal (mówię subiektywnie).
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 19:09   #1664
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dzisiaj po drodze z pracy wróciła ze mną Terracotta 4 Seasons dla brunetek
i jak? i jak ? i jak?
bo wiesz, czuję się tak jakby trochę matką chrzestną tego pomysłu
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 19:26   #1665
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

irsin własnie czytałam o Twojej sprawie i bardzo Ci współczuje. Czytałam komenatrze tego usera na allegro i jak widać faktycznie dba o to aby się nie wydało,że jej produkty to EWIDENTNE podroby.


Słuchaj kto Ci w końcu wykonał ekspertyzę?

Ponadto nie wiem czy już padła ta nazwa,ale wyłacznym dystrybutorem produktów Guerlain na rynek polski jest firma DIPARLUX.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

PS. Zawsze myślałam,że bronzey nie są dla mnie (biadolica) nie wiem kochane z ktorą się wymieniałam za terakotę za blondynek,ale to był strzał w dziesiątke...moj ulubiony kosmetyk!
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 20:06   #1666
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez monika9725 Pokaż wiadomość
a nie pomyślałaś, żeby udać się z tą sprawą do swojego rzecznika praw konsumenta?
Policja swoją drogą, ale z UOKiK też może miec drakę, oj może, kary, i nie tylko
ponad wszelką wątpliwość udowodniłaś, że kupiłaś podróbkę, a baba tak się zachowuje?? niech żałałuje, że od razu nie przyjęła zwrotu
na początek możesz mailowo opisać sytuację, a nawet zadzwoń, ale najlepiej jak się udasz do rzecznika w swoim mieście wsdrukuj wszstko i im zostaw sprawę. Przy okazji jak będziesz drukowała dok. na policję do rzecznika też się udaj koniecznie.
tak, albo do tej organizacji http://www.federacja-konsumentow.org.pl/

to faktycznie bardzo dobry pomysł!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;22671277]Ja chyba nigdy żadnej kolorówki nie kupię na All, wolę już nawet przepłacić na Tru, albo stacjonarnie w S czy D kupić.
Allegro z tego,co wiem ociąga się z usuwaniem zgłaszanych aukcji. Gdyby dbali o to, żeby podróbkami nie handlowano, klient miałby większe zaufanie i chetniej z All korzystal (mówię subiektywnie).[/QUOTE]

poza tym jak na tru się trafi fajna zniżka (ja miałam ostatnio 12%) to wciąż się opłaca.. podkład guerlainka za 150 zł )
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 20:15   #1667
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
kilka razy wysylalam do Allegro, ze to podorbka i nic.
http://allegro.pl/guerlain-meteorite...266140167.html
A mi sie udało i allegro usuneło aukcję kulek misha coś tam, gdzie wykorzystała mój opis bezprawnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 20:27   #1668
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mi sie udało i allegro usuneło aukcję kulek misha coś tam, gdzie wykorzystała mój opis bezprawnie.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 21:50   #1669
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
irsin własnie czytałam o Twojej sprawie i bardzo Ci współczuje. Czytałam komenatrze tego usera na allegro i jak widać faktycznie dba o to aby się nie wydało,że jej produkty to EWIDENTNE podroby.


Słuchaj kto Ci w końcu wykonał ekspertyzę?

Ponadto nie wiem czy już padła ta nazwa,ale wyłacznym dystrybutorem produktów Guerlain na rynek polski jest firma DIPARLUX.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

PS. Zawsze myślałam,że bronzey nie są dla mnie (biadolica) nie wiem kochane z ktorą się wymieniałam za terakotę za blondynek,ale to był strzał w dziesiątke...moj ulubiony kosmetyk!

uzuniu, Pani z Diaprlux niemogla mi wystawic zadnej opinii, zrobili to we Francji.
Guerlain w Polsce wiedzial o tej sytuacji - najpierw odezwalam sie do Francji , a pozniej do Polski- i oni juz wiedzieli o co chodzi

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mi sie udało i allegro usuneło aukcję kulek misha coś tam, gdzie wykorzystała mój opis bezprawnie.
super!



---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

http://allegro.pl/missha-m-shimmerin...263686405.html
jeszcze jedna jest
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 22:56   #1670
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
No cóż, wiadomo, pilnować tej Pani na allegro nie będę, szkoda prądu Za to chyba edytuję swoje recenzje na forum i dodam formułkę o nie wyrażaniu zgody na kopiowanie treści mojego autorstwa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 23:51   #1671
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
i jak? i jak ? i jak?
bo wiesz, czuję się tak jakby trochę matką chrzestną tego pomysłu
klask i:
Powiem Ci, że......
Oczywiście popołudniu trochę się mazałam i super do konturowania, naturalny kolor (a troszkę ostatnio pobladłam i miałam obawy), puderniczka zapach ładny
Użyłam pędzelka z EDM bo tylko taki mam z tych "miętkich" na stanie.

Natomiast zarządzam szlaban na cokolwiek w tym miesiącu kupilam juz Lingerie i Terracottę, dostałam kulki w prezencie, wiecej już nic a nic!!!!


Dzięki Ci moniq, oby więcej takich udanych zakupów:roza:
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 00:01   #1672
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez maxima20 Pokaż wiadomość
no własnie, po ile?
choć ja widziałam ze Okecie to droga sprawa...
parure w kompakcie kosztuje 212zł, a w londynie zaplacilam mniej niz 35 funtów...
Niekoniecznie - np. Photogenic Lumessence Lancome'a kosztuje w Baltonie na Okęciu 114 zł a w Sephorze 185/195zł.
Na Okęciu jest Baltona i Aelia, są duże różnice cen między tymi sklepami, zazwyczaj na korzyść Baltony.
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 09:53   #1673
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
klask i:
Powiem Ci, że......
Oczywiście popołudniu trochę się mazałam i super do konturowania, naturalny kolor (a troszkę ostatnio pobladłam i miałam obawy), puderniczka zapach ładny
Użyłam pędzelka z EDM bo tylko taki mam z tych "miętkich" na stanie.

Natomiast zarządzam szlaban na cokolwiek w tym miesiącu kupilam juz Lingerie i Terracottę, dostałam kulki w prezencie, wiecej już nic a nic!!!!

Dzięki Ci moniq, oby więcej takich udanych zakupów:roza:

no to super, bardzo się cieszę
ja tez bardzo długo koło niego chodziłam, właśnie z powodu tego nasycenia, bo jak się nierozważnie mocniej pociągnie po tym brązerku pędzlem to można sobie wojenne barwy wymalować, ale z miękkim pędzelkiem można wyczarować cuda ja używam tego małego kabuki z sephory i sprawdza się naprawdę super!!!
niech Ci służy jak najlepiej!

PS. Puderniczka mnie rozwala ! Taki super ciężki piękny spodek
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-10-15 o 09:54
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:04   #1674
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
klask i:
Powiem Ci, że......
Oczywiście popołudniu trochę się mazałam i super do konturowania, naturalny kolor (a troszkę ostatnio pobladłam i miałam obawy), puderniczka zapach ładny
Użyłam pędzelka z EDM bo tylko taki mam z tych "miętkich" na stanie.

Natomiast zarządzam szlaban na cokolwiek w tym miesiącu kupilam juz Lingerie i Terracottę, dostałam kulki w prezencie, wiecej już nic a nic!!!!


Dzięki Ci moniq, oby więcej takich udanych zakupów:roza:
oj i mi przydalby sie szlaban
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:29   #1675
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ile za nie placilas jesli moge spytac?
o ile pamięć mnie nie myli to zestaw miniatur w wersji azjatyckiej kosztował 270 zł (Aelia)

pudełeczka są przesłodkie, każda miniatura dodatkowo wewnatrz opakowania zbiorczego posiada indywidualny kartonik
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:03   #1676
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość

poza tym jak na tru się trafi fajna zniżka (ja miałam ostatnio 12%) to wciąż się opłaca.. podkład guerlainka za 150 zł )
OOoo - prawie jak za darmo! zawsze ponad 100 zł do przodu Mnie przysługuje 1% zniżki dopiero A tez bym coś przytuliła, zwłaszcza, że cena $ nieco spadła Czemuż ja takich zniżek nie mam?

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2010-10-15 o 13:04
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:44   #1677
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Dziewczęta
Macie porównanie 4 Seasons do Laguny Narsa?
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 14:15   #1678
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Hej
Czy Guerlain 4 Seasons jest matowy czy ma jakieś drobiny? chodzi mi o odcień 02
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 14:55   #1679
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

dzieki tej Pani Allegro zawiesilo mi konto - poniewaz moje komentarze sa niesluszne
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 15:30   #1680
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

o nie ! to takie niesprawoedliwe,że aż mi ciś nienie się podniosło! od dziś bojkotuje allegro!
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.